Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 10:57   #21
Meni citajuci ovo sto vi koji bolje poznajete i braniteljsku populaciju (i/ili ste dio nje)i Freda kao osobu, pisete o Fredu nekako mi se cini da se cijelo vrijeme provlaci izmedju redaka uopce pitanje potrebe za postojanjem takvog ministarstva, a narocito ako rad tog ministarstva toliko ovisi o prvom njegovom covjeku. I jos jedno pitanje: Sto Milanovicu treba ovakva rasprava ako je Kotromanovic bolje rjesenje (sto, netko ovdje rece, i on sam preferira)
(Bez namjere da ikoga povrijedim ili umanjim potrebu zastite i pozitivne diskriminacije branitelja.)
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:11   #22
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Meni citajuci ovo sto vi koji bolje poznajete i braniteljsku populaciju (i/ili ste dio nje)i Freda kao osobu, pisete o Fredu nekako mi se cini da se cijelo vrijeme provlaci izmedju redaka uopce pitanje potrebe za postojanjem takvog ministarstva, a narocito ako rad tog ministarstva toliko ovisi o prvom njegovom covjeku.
ministarstvo branitelja apsolutno treba postojati, a ne biti svedeno na nekakvu upravu ministarstva obrane. to sto je fred cudak koji se prikljucio timu cudaka ne znaci da on nekoga predstavlja.

Quote:
I jos jedno pitanje: Sto Milanovicu treba ovakva rasprava ako je Kotromanovic bolje rjesenje (sto, netko ovdje rece, i on sam preferira)
(Bez namjere da ikoga povrijedim ili umanjim potrebu zastite i pozitivne diskriminacije branitelja.)
napisao sam prije izbora za predsjednika da ce josipovic pojesti milanovica i da ovaj ni ne zna tko i sto je josipovic - evo sad mu vec uvaljuje svojeg savjetnika u vladu. nije fred los covjek ali u usporedbi s kotromanovicem on je bedak koji je sad poceo gristi sustav u kojem je godinama bio poslusni kotacic.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:16   #23
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Meni citajuci ovo sto vi koji bolje poznajete i braniteljsku populaciju (i/ili ste dio nje)i Freda kao osobu, pisete o Fredu nekako mi se cini da se cijelo vrijeme provlaci izmedju redaka uopce pitanje potrebe za postojanjem takvog ministarstva, a narocito ako rad tog ministarstva toliko ovisi o prvom njegovom covjeku. I jos jedno pitanje: Sto Milanovicu treba ovakva rasprava ako je Kotromanovic bolje rjesenje (sto, netko ovdje rece, i on sam preferira)
(Bez namjere da ikoga povrijedim ili umanjim potrebu zastite i pozitivne diskriminacije branitelja.)
Bez obzira na zasluge u DR i Kotrmanović ima jednu veliku manu...

Quote:
Iako se nagađa da je general Ante Kotromanović kandidat za ministra branitelja, u SDP-u ne smatraju nepriličnim što je istodobno primao i mirovinu i plaću

U orahovičkom poduzeću KIO keramika dogodila se najveća pljačka u Hrvatskoj u kojoj su vjerovnici oštećeni za više od pola milijarde kuna, a grad Orahovica ostao je bez više od deset milijuna kuna, rekao je gradonačelnik Josip Nemec (HDZ), koji je dao punu potporu otpuštenim radnicima ove donedavno uspješne tvrtke.

Iako radnici godinama upozoravaju na nepravilnosti u poslovanju, sumnjive transakcije i još sumnjivije tipove koji su živjeli od orahovičkih keramičkih pločica, nadležna državna tijela na to nisu reagirala kako treba. Na platnoj listi tvrtke Urbaniko, sestrinske tvrtke Orahovice, bio je i general Ante Kotromanović (SDP), kojemu su plaćali 15.000 kuna na mjesec, trošak automobila, mobitela...

Iako se nagađa da je Kotromanović kandidat za ministra branitelja, u SDP-u ne smatraju nepriličnim što je istodobno primao i mirovinu i plaću.

- Radio je na ugovor o djelu, po zakonu i to do 2007. Još nisu izbori i ne treba kalkulirati s pozicijama u Vladi - kaže glasnogovornica SDP-a Ivana Grljak.

Generala radnici nisu nikad vidjeli

Novac je dobivao i Ante Kotromanović, a nikad ga nismo ovdje vidjeli, rekao je jedan od radnika KIO keramike, koji su uvjereni kako je njihovu tvrtku pljačkao tko je stigao. Ogorčeni su i što je ugledni SDP-ovac u isto vrijeme primao i braniteljsku mirovinu i plaću.
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:39   #24
Ponovit ću ovdje, mislim da ima mnogo boljih kandidata od Freda, kojeg dio branitelja smatra kontroverznom osobom,ali na Milanović je da stavi koga misli da će mu bolje koristiti
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 16:29   #25
Protiv Ante Kotromanovića, kandidata za ministra obrane, uskoro optužnica za Mrkonjić Grad

Prema tvrdnjama spomenutog izvora, na oko dvije stotine i pedeset stranica dokaznog materijala i obrazloženja optužbi za navodni ratni zločin protiv civilnog stanovništva tereti se Damira Krstičevića, Antu Kotromanovića, Antu Gotovinu, Rahima Ademija, Ljubu Ćesića Rojsa, Željka Glasnovića, Milana Perkovića, Ivana Beljana, Jure Bojića, Ivana Mršića, Mladena Bašića, Ivana Viljevca, Miljenka Filipovića, Ante Saskova, Rudolfa Barija, Ade Lučeva, Dražena Vidovića, Ante Filipovića, Maria Šimunovića, Mate Kraljevića, Stanka Kresa, Josipa Brnjaka, Miodraga Deme, Stipe Nimca, izvjesnih Landeke i Cibera, zatim Ante Podruga, Ivice Dekalića, Antuna Luburića, Draženka Pervana, Bože Šaina, Žarka Valentića, Dalibora Perića, Franje Bušića, Marinka Begića, Branka Bungića, Milivoja Božina, Tome Marića, Markice Baketarića, Jure Đereka, Marina Salade, Stanka Sopte, Ilije Nakića, Dalibora Dodiga, Mate Leke, Zlatka Zubonje, Predraga Mandića i Zlatana Mije Jelića.http://www.hrsvijet.net/index.php?op...itika&Itemid=9

Nevjerojatno, što reći...Čini mi se da su na ovom popisu čak i neki dočasnici....
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 20:13   #26
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ostao sam šokiran pogledavši ovo ovo još nisam do sada vidio..

Predrag Matić-Fred- izgledni ministar hrvatskih branitelja u "kukuriku" vladi



Ha ha ha , ovaj če ti zavući mačka.
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 07:22   #27
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post

Predrag Matić-Fred- izgledni ministar hrvatskih branitelja u "kukuriku" vladi



Ha ha ha , ovaj če ti zavući mačka.
Može ga zavuć samo sebi.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:19   #28
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Fred donosi jednu mjere koje sam na ovom forumu zagovarao više godina, a to je rehabilitacijski centar za Hrvatske branitelje, odnosno više njih. Ja sam zagovarao specijalnu bolnicu za veterane, a ovo je inačica istoga čak više njih..

Druga mjera koju Fred zagovara je povećanje mirovina za umirovljene Hrvatske branitelje za 2.5-3% u razdoblju od godine dana.To je odgovor onima koji kažu da branitelji imaju prevelike mirovine i da su povlašteni.

Treća mjera koju Fred zagovara je uvođenje odlikovanja "junak Domovinskog rata" što također podržavam obzirom na izgubljenu vrijednost dosadašnjih odličja.

Četvrta mjera je objava registra Hrvatskih branitelja, koju i dalje ne podržavam iz već rečenih razloga.


Obzironm da ja Fredu ne vjerujem ništa, u sve ću vjerovati tek kada vidim u praksi.
http://www.politikaplus.com/novost/4...ljske-mirovine
ovo već lagano liči na uvlačenje,kao..ja mislim isto što i Fred,Frede...dobro govoriš ali pazi i da bude tako...
inače..što šefica radi ovih dana?
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:44   #29
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
ovo već lagano liči na uvlačenje,kao..ja mislim isto što i Fred,Frede...dobro govoriš ali pazi i da bude tako
Nema tu uvlačenja, pomno pratim što govori izjavljuje.....tek toliko da mogu izvući i spojiti sve u datom trenutku, a kako mu inače ne vjerujem ništa (sa razlogom) ond aće to biti arhiviranje s razlogom.
Kako ti se čini njegova ideja o povećanju mirovina.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:54   #30
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Kako ti se čini njegova ideja o povećanju mirovina.
Ideja je super. Vrlo realna i provediva.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:02   #31
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Ideja je super. Vrlo realna i provediva.
Samo gdje misli namaknuti novac i kako to misli "oprvadati" obzirom da u javnosti vlada stav kako su braniteljske mirovine povlaštene i prevelike?
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:09   #32
Bit ce super ako ne bude smanjivanja (ne samo braniteljskih primanja nego i primanja svih ostalih). Ili je to samo patka da se onda kao sukobi sa Milianovicem i Cacicem pa ispadne veliki borac za braniteljska prava.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:12   #33
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
Bit ce super ako ne bude smanjivanja (ne samo braniteljskih primanja nego i primanja svih ostalih). Ili je to samo patka da se onda kao sukobi sa Milianovicem i Cacicem pa ispadne veliki borac za braniteljska prava.
To se i meni čini, da je to čisti spin. Ono u stilu eto ja sma htio ali nisu mi dali.
Jer godinama se u javnosti branitelje proziva kao povlaštene, velike mirovine.....a onda Fred kaže id eu povećanje mirovina za 2.5-3 % u godinu dana.Vidjet ćemo kod izrade proračuna.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 15.12.2011. at 10:18.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:40   #34
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Nema tu uvlačenja, pomno pratim što govori izjavljuje.....tek toliko da mogu izvući i spojiti sve u datom trenutku, a kako mu inače ne vjerujem ništa (sa razlogom) ond aće to biti arhiviranje s razlogom.
Kako ti se čini njegova ideja o povećanju mirovina.
ideja je u redu a novac se može naći smanjenjem broja korisnika što je realno izvedivo obzirom na "Dijagnozu 1" "Dijagnozu 2", dr.Rubalu i plebiscitarnu podršku naroda i velikog dijela braniteljske populacije
inače,upitah za šeficu,viđa li se igdje ovih dana
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:47   #35
@febo, pa kako ne. Evo, jucer je imala svoj dan
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:50   #36
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
ideja je u redu a novac se može naći smanjenjem broja korisnika što je realno izvedivo obzirom na "Dijagnozu 1" "Dijagnozu 2", dr.Rubalu i plebiscitarnu podršku naroda i velikog dijela braniteljske populacije
Da i to vidimo jedvo čekam da vidim kako će javnost prihvatiti povećanje braniteljskih mirovina a upravo si jedan od onih koji se ovdje godinama upire nogama i rukama da se povlaštene ukinu ili barem smanje.
Moraš pitati Freda jer on je jedini kojeg znam da mu je bila šefica.Meni nikada nije i neće biti.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 12:53   #37
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Da i to vidimo jedvo čekam da vidim kako će javnost prihvatiti povećanje braniteljskih mirovina a upravo si jedan od onih koji se ovdje godinama upire nogama i rukama da se povlaštene ukinu ili barem smanje.Moraš pitati Freda jer on je jedini kojeg znam da mu je bila šefica.Meni nikada nije i neće biti.
lažeš
febo se uvijek zalagao za smanjenje broja raznoraznih lažnjaka a ne za ukidanja povlastica zaslužnima
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 12:58   #38
Quote:
Smiljan_HR kaže: Pogledaj post
@febo, pa kako ne. Evo, jucer je imala svoj dan
jest na radiju al je nema za vidit
pa pitam okolo jel ju netko vidio,poglavito one koji su je redovito viđali
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 13:09   #39
A nema nam nešto ni Freda u medijima .
__________________
JEAN MICHEL NICOLLIER " Ovdje sam u dobru i u zlu. U dobru i u zlu. '' -RIP
kobrin sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 13:17   #40
Quote:
kobrin sin kaže: Pogledaj post
A nema nam nešto ni Freda u medijima .
pametno
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.