Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2006., 22:54   #1
Question E-gold, prijenos novca

Dakle, imam e-gold account i zelio bi prebaciti nesto para na svoj e-gold account. Nasao sam servis icegold koji to radi, no ja se bas u to nerazumijem pa vas molim za pomoć. Ja sam poslao svoje informacije i dobio nekakve informacije nazad nesto o bankama i etc. E sada kako ja platim to, dali samo odem na postu ili na banku ili moram imati racun na banka i ako moram kakav (dali je tekuci racun dovoljno)?

Hvala unaprijed.
__________________
Keep it Evil!
If you are in control, your not going fast enough.
mgolu24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 04:06   #2
Ne nikako ne mozes na banku podic novac sa egolda na tekuci.Moras imat devizni racun.Moj ti je savjet da koristis unicler,imaju debitnu karticu sve sta napravis je prebacis svoj egold na unicler i loadiras na kartcu u roku 24h mozes novac podic na bankomatu.
ps ako dizes sumu vcecu od 100$ javi mi se za promo kod od unicleara kojim dobijes 5$ na racun free
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 10:25   #3
E ovaj ja sam htio prebaciti U e-gold account a ne sa e-gold accounta. No dali ja moram svejedno imati devizni racun? Ili se samo registriram kod UniClear-a?
__________________
Keep it Evil!
If you are in control, your not going fast enough.
mgolu24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 01:21   #4
Quote:
matron kaže:
Ne nikako ne mozes na banku podic novac sa egolda na tekuci.Moras imat devizni racun.Moj ti je savjet da koristis unicler,imaju debitnu karticu sve sta napravis je prebacis svoj egold na unicler i loadiras na kartcu u roku 24h mozes novac podic na bankomatu.
ps ako dizes sumu vcecu od 100$ javi mi se za promo kod od unicleara kojim dobijes 5$ na racun free
Bio sam kod njih na site-u i spominju oni svasta, ali nigdje po netu nisam vidio opcije da ljudi na kakvim online aukcijama placaju preko njih. Vecina uglavnom prima paypal. Kako nisam nasao nikakvo spominjanje paypal-a, da pitnem tebe, mozda znas, jel moguce kako prebacivati lovu s paypal-a na njihovu (moju) debitnu karticu.
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 09:15   #5
Sto ce ti e-gold, kad svi u Americi koriste paypal? A od peticije jos nista ha? Stvarno smo zadnji u svijetu...
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 11:55   #6
Ma pusti ti peticije, nemoze nam to pomoci. No cuo sam da JP Morgan banka ulazi u hrvatsku (kupuju valjda nesto), a to znaci da ce i PP uskoro.
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 14:33   #7
nenad nisi me razumio. mos ti imat kreditnu karticu i kupovat sto oces. ali s time da pola trgovina nema jos svoj post, nego koriste paypal... a ti nemos s golda placat na paypal...
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 09:11   #8
Quote:
NenadX kaže:
Ma pusti ti peticije, nemoze nam to pomoci. No cuo sam da JP Morgan banka ulazi u hrvatsku (kupuju valjda nesto), a to znaci da ce i PP uskoro.
Jedini način da Pay Pal proradi u Hrvatskoj je da se poveže s nekom domaćom bankom. Naime, to je virtualni račun, a mi ne smijemo imati bankovne račune van Hrvatske.

Vjerojatno smo im premalo tržište za razvijati takve kombinacije.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 09:13   #9
Quote:
Vojky kaže:
Jedini način da Pay Pal proradi u Hrvatskoj je da se poveže s nekom domaćom bankom. Naime, to je virtualni račun, a mi ne smijemo imati bankovne račune van Hrvatske.

Vjerojatno smo im premalo tržište za razvijati takve kombinacije.
to je tocno, ono sto meni nije jasno je kako Moneybookers moze radit u RH, a paypal ne moze. princip je isti, metoda je ista, samo sto je paypal rasprostranjeniji po svijetu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 16:10   #10
mi smo ovce... sta ovi velikani rade? pa sramota da nas nema na listi zemalja... ja sam miljon putamorao poslati novce western unionon..jer nas nema tamo...

i isto tako mi se ne isplati imati post kod kuce... jer je skupo... paypal bi mi se vise isplatio kad meni netko salje novce... amerikanci svi rade s karticama... ove ostale sisteme money transfer itd... oni nit neznaju sta je to... mislim na normalne gradene...ne trvrtke...
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 13:33   #11
ma to ej gamad jedna i taj paypal i onaj neteller.
Ja koristim azsad moneybookers i e--gold, e-gold je jako dobar, e sad pitanje kako uplatiti lovu na e-gold.

Ja mislim da mastercardom bi trebalo ici.
a i imas te neke konvertore, a o ovom icegoldu mislim da sma negdje procitao da je to scam zato nemoj preko njih ako negdje ne nadjes da pise da niej scam, jer sam 50% siguran da je scam, odnosno da ce te zajebat.

ako naletim oept na tu informaciju bacit cu ti link.
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.