Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2016., 07:16   #41
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
pa možda je njihov topli brat uistinu topli brat
Ali nema ti gay eskima u arktisu ! Jer im se uvijek iglu topi, pa tako sele uvijek ca. Tako je nastala i riječ outing. Jer su bili tih topli Eskimi uvijek vanka pa tako vanka=out! Outing znači onaj kome se topi kuća i zato mora sjediti vanka.....
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 07:57   #42
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ali nema ti gay eskima u arktisu ! Jer im se uvijek iglu topi, pa tako sele uvijek ca. Tako je nastala i riječ outing. Jer su bili tih topli Eskimi uvijek vanka pa tako vanka=out! Outing znači onaj kome se topi kuća i zato mora sjediti vanka.....
eskimi su wife shareri, kako ih ima malo kada im dodjes u posjetu punude ti zenu da joj napravis dijete da se rasa malo diversified

ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 12:13   #43
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ali nema ti gay eskima u arktisu ! Jer im se uvijek iglu topi, pa tako sele uvijek ca. Tako je nastala i riječ outing. Jer su bili tih topli Eskimi uvijek vanka pa tako vanka=out! Outing znači onaj kome se topi kuća i zato mora sjediti vanka.....
Ja sam negdje čitao da eskimi spavaju goli zajedno, da se lakše ugriju... tu je velika šansa da braći bude toplo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 13:28   #44
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 13:42   #45
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
eskimi su wife shareri, kako ih ima malo kada im dodjes u posjetu punude ti zenu da joj napravis dijete da se rasa malo diversified

Znači da ako imaš zgodnog frenda, žena gnjavi "nisi dugo više pozvao marka u goste?"
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 15:11   #46
Istina.
Samo, peder to je "ono nešto" što je već oslovljeno sa peder.
Kako na primjer, "to" ili "toga" osloviti sa peder?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 11:44   #47
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Prije 4 sata je Vrhovni sud donio odluku kojom se zabranjuje bilo kakva diskriminacija, što znači da se više nikoga ne smije nazivati gejpederom, polovnjačom, nedojebanom feministicom, biciklistom...
Što sad?
Ma ne znači. Diskriminacija je protupravno stavljanje u nepovoljniji položaj osoba koje su u usporedivoj pravnoj situaciji, a za koje razlikovanje ne postoji na pravu utemeljeno opravdanje.

Znači, nije problem da ženu nazoveš ženom, već da joj ne daš da piše di oće po vorumu samo zato što je žena. Ili da joj ne daš da igra nogomet, ako je to zakonom zabranjeno da joj zabraniš.

razumeš bre?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:11   #48
Molim od sad sve budite ontopic da ne moram vise brisati i kartonirati.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:18   #49
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Znači, nije problem da ženu nazoveš ženom, već da joj ne daš da piše di oće po vorumu samo zato što je žena.
Ako će ona pisati po forumu, tko će onda skuhati ručak?
To je čista diskriminacija mene gladnoga, koji sam time direktno ugrožen.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:21   #50
Plus što je žensko a laća se tumačenja Zakona.
Ko će žensku vjerovat'?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 13:08   #51
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ako će ona pisati po forumu, tko će onda skuhati ručak?
To je čista diskriminacija mene gladnoga, koji sam time direktno ugrožen.
jao, razumiješ se u politiku ko slizim u feminizam

glad nije zabranjena osnova diskriminacije, otvori ustav, tamo članak četrnajst stavak jedan pa čitaj: rasa, spol, boja kože, jezik, vjera, politička ili druga uvjerenja... nema gladnih tamo

znači, da je marić reko da gladne ne prima u dinamo, nikom ništa. gladni se smiju diskriminirati po toj osnovi


drugo, da je ona sebi skuhala, a tebi nije, onda bi to mogla biti diskriminacija po spolu. nije ti skuhala samo zato što si muško. ali samo ako to prizna. ako ti nije skuhala samo zato što si gladan, nikom ništa.



šaboviću, ajde tamo skuhaj nam nešto.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 13:26   #52
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
jao, razumiješ se u politiku ko slizim u feminizam

glad nije zabranjena osnova diskriminacije, otvori ustav, tamo članak četrnajst stavak jedan pa čitaj: rasa, spol, boja kože, jezik, vjera, politička ili druga uvjerenja... nema gladnih tamo
kako nema jebateled, vjera dace me kokos nahranit.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:48   #53
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
da je ona sebi skuhala, a tebi nije, onda bi to mogla biti diskriminacija po spolu. nije ti skuhala samo zato što si muško. ali samo ako to prizna. ako ti nije skuhala samo zato što si gladan, nikom ništa.
a što ako je ona pojela ono što je ostalo od jučer, i sita krenula piskarati po forumu dok ja čekam obećani ručak koji nikako da se skuha?
to je onda diskriminacija s predumišljajem
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Diskriminacija je protupravno stavljanje u nepovoljniji položaj osoba koje su u usporedivoj pravnoj situaciji, a za koje razlikovanje ne postoji na pravu utemeljeno opravdanje.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 00:08   #54
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
jao, razumiješ se u politiku ko slizim u feminizam

glad nije zabranjena osnova diskriminacije, otvori ustav, tamo članak četrnajst stavak jedan pa čitaj: rasa, spol, boja kože, jezik, vjera, politička ili druga uvjerenja... nema gladnih tamo

znači, da je marić reko da gladne ne prima u dinamo, nikom ništa. gladni se smiju diskriminirati po toj osnovi


drugo, da je ona sebi skuhala, a tebi nije, onda bi to mogla biti diskriminacija po spolu. nije ti skuhala samo zato što si muško. ali samo ako to prizna. ako ti nije skuhala samo zato što si gladan, nikom ništa.



šaboviću, ajde tamo skuhaj nam nešto.


Razumem! : salutira :
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 09:52   #55
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kako nema jebateled, vjera dace me kokos nahranit.
Jao, kako si bre nerazuman, nije diskriminacija neispunjavanje tvojih očekivanja baziranih na tvom vjerovanju, već je diskriminacija kad te zbog vjerovanja ostavlja gladnim.

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a što ako je ona pojela ono što je ostalo od jučer, i sita krenula piskarati po forumu dok ja čekam obećani ručak koji nikako da se skuha?
to je onda diskriminacija s predumišljajem
Ajde ne laži, od kud tebi žena.

Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post


Razumem! : salutira :
Šta si ti išo kuvat da ti se to dogodilo? Neku vilozovkinju?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 19:17   #56
Nema kraja mk-a dok su žene na njemu.
oovaaj nemojte me sad krivo svatit, znate šta san mislija
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 19:38   #57
Još da imaš muda priznati čija žena ti je na njemu...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 19:43   #58
Bože sačuvaj ko s tuđom ženom liježe, moga bi se kraj muža probudit
mento is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger