Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 18:40   #201
I mene je moja bebica napustila prije 9god a tek je pocela rasti u trbuhu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:20   #202
Ne zamjerite mi što dižem temu, no za sve nas koji smo izgubili bebu svaki dan je 15.10.

Govore biti će vam lakše, trudnoća će biti urednija, biti će lakši porod, biti će lakše sa jednim.
Još uvijek nije lakše, trudnoća ionako nije skroz uredna, ne želim lakši porod, ne želim da nam bude lakše.
Želim da tu malu osobicu koja će koračati za ruku drži njegov blizanac i olakšava mu put kroz život.
Dan kada smo ugledali dvije točkice je bio najljepši u našim životima, a dan kada smo vidjeli da je jedno srce stalo... i naš život je.
Pokušavamo pronaći snage i staviti osmijeh na lice, no samo jedna sitnica je dovoljna da u nama pokrene tugu i bol. Tada plačemo zbog pregorenog ručka, sivih oblaka ili lošeg okusa kave. Tako se bar naizgled čini.
Naše živote dijelimo na prije i poslije tog događaja. Više nisam ista osoba, više nisam ista žena. Ne vjerujem da ću ikada biti, niti to želim.
U mom srcu i glavi ja sam majka dvije bebe. Jedne koja u meni raste i udara rukicama i nogicama, bezbrižna u svom balončiću i druge koja je zauvijek ostavila rupu u mom srcu koju nikada ništa neće popuniti.

Anđele, volimo te. Igraj se sa drugim bebicama anđelima i čuvaj svoju bracu ili seku.
Ne znamo što više boli... To što se dogodilo ili ono što nikada neće.
Mi i dalje mazimo lijevu stranu trbuha.
__________________
Not all twins walk side by side,
Sometimes one has wings to fly! ❤ ❤
MrsKepolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:46   #203
Ako nista..barem cu gore biti bogata mama..
Jer me cekaju moja cetiri andela.
Tri izgubljena u ranijim tjednima i nasa seka andjelica koju sam rodila inducirano u 19.-om tt.
Cuvajte nam bracu kom je vasa zastita i vise nego potrebna.

P.s. ta bol nikada ne prolazi.
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 13:32   #204
Još jedan Dan sjećanja na bebe anđele...

https://www.facebook.com/today/video...5758067596350/
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 15:39   #205


Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Katija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 23:15   #206
Prije 8 mj smo izgubili malu mrvicu u 7.tjednu.. tada nismo ni docekali otkucaje, a prosli tjedan su nas u 9.tjednu napustila jos dva srca koja su prelijepo kucala dva tjedna ranije... sva sreca pa je uz nas nasa prvorodjena, zdrava curica od skoro 4 godine na kojoj smo neizmjerno zahvalni i koja nam je velika utjeha i nada da ce ipak jednog dana dobiti mozda jos jednog bracu ili seku.


Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 23:24   #207
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Prije 8 mj smo izgubili malu mrvicu u 7.tjednu.. tada nismo ni docekali otkucaje, a prosli tjedan su nas u 9.tjednu napustila jos dva srca koja su prelijepo kucala dva tjedna ranije... sva sreca pa je uz nas nasa prvorodjena, zdrava curica od skoro 4 godine na kojoj smo neizmjerno zahvalni i koja nam je velika utjeha i nada da ce ipak jednog dana dobiti mozda jos jednog bracu ili seku.


Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Žao mi je, drži se draga. Ak ti što zatreba, tu smo za tebe. Jesu ti bili prepisali Utrogestan?
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 10:59   #208
Za moju mrvicu koja nije dalje rasla u trbuhu, 13.4.2018.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 17:16   #209
16.7.2016. Smo ostali bez jedne dugo očekivane mrvice kojoj nije stiglo srce zakucati. 16.7. ove godine nam je s danom kašnjenja stiglo naše čudo kojeg vjerujem prvi braco ili seka sad pazi negdje odozgo.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 17:31   #210
I moja točkica je otišla prije 5 mjeseci, taman nakon što smo čuli prve otkucaje. Nešto u meni zna da je bio dečkić pa lijepi moj dečkiću, znaj da si bio voljen, tako malen, nježan i krhak, bio si voljen.

Veliki zagrljaj svima koje ste ovo prošle.
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 12:03   #211
Volimo te ❤❤
Katija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 12:12   #212
Dvije vrlo vrlo male bebice su mi otišle. Smirena sam s tim...dobila sam svoju zadovoljštinu kasnije i nekako znam da su baš ovi koji su se rodili morali doći i da to ne bi bili baš oni da naši anđeli nisu otišli. Ipak sjetim sva se često...
Elinga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 13:22   #213
Nikad neću zaboraviti svoje anđele male. Srećom moje 3 bebe duge cijeli život će imati svoje osobne anđele čuvare.
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 14:23   #214
25.02.2014. dan kad je otišla naša točkica boli i dan danas kad se sjetim. Trebala je biti naša prva.
Mislim da ta bol i tuga zbog gubitka nikad ne ode skroz.
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 14:51   #215
19.2.2020. i 18.2.2019 tj. 7.2.2019. ah mučenje i najmučnije situacije u mom životu. Želim ih se sjećati, ali i nastaviti dalje.
Jedinstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 20:56   #216
Izgubili smo naseg svrcu u 21tt, nadamo se da se igra s osostalim andelima i da ce nam poslati bracu ili seku...
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 21:31   #217
Ja sam svoju točkicu izgubila 24.2.2016.
Jedina koju smo sami smuckali, a da se nismo ni trudili.

Iako je proslo puno, iako je rano otisla, iako nam je sad obitelj potpuna i imam zdravu djecicu,i dalje je tuga kad se sjetim
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 21:48   #218
Prošlo je skoro 5 mjeseci otkad nas je naša mišica napustila. Imala sam priliku držati je u svom naručju, hraniti ju, prematati, presvlačiti... u bolnici. Teška srčana greška. Malo srce nije izdržalo.

Nedostaje svaki dan, ne samo danas. Boli svaki dan. Sve ono što je trebalo biti, a nikad neće biti. Ne postaje lakše, samo naučiš živjeti sa spoznajom da tvoga djeteta više nema. Samo roditelji koji su doživjeli ovaj strašan gubitak znaju kako je.

Šaljem virtualni zagrljaj svim mamama koje obilježavaju današnji dan i koje žive s ovom boli svaki dan.
Zoia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2020., 00:52   #219
Prestrasno Zoia, uzasno mi je zao..

Ne mogu si zamisliti tu tugu i ocaj.

Zao mi je mamice, za sve vase gubitke.

I ja se nekad pitam kako bi izgledali nasi bliznacici iako smo ih jako rano izgubili.. Sad bi imali godinu i pol dana.

No zahvalna sam na dve prekrasne i zdrave curice koje imamo, prvorodjena je vec predskolac, a bebica napunila 8mj.


Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2020., 01:22   #220
23.11.2019., 23.6.2020. i 26.8.2020., najgori i najmračniji dani u životu. Ostavili su iza sebe prazninu dublju od riječi. Preostaje nam samo naučiti živjeti s time.

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
Logophobia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.