Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 13.07.2017., 19:49   #10
Quote:
osjecajna kaže: Pogledaj post
Skoro smo proslavili petu godisnjicu braka, sve lijepo, sve super...Volimo se, ali s druge strane jako sam nezadovoljna sa njim.

Da li bi se sve promijenilo kad bi imali djecu? Netko bi reko sad razvedi se, ali ja nisam od onih koji se razvode, zelim samo naci neko rjesenje, ali ne znam kako da ovaj puta djelujem, jer sve ovo do sada nije djelovalo.

Nemože nikoga natjerati na išta, samo možeš sebe natjerati.
Ako te mući što ti više radiš a on ima priliku da može dobiti bolje plačen posao, onda mu reći to. Reci mu da bih voljela da ti više finacijski pomogne. Ako se boji napustiti trenutni posao, popričaj snjim o tom strahu i vidi što ga mući. Pričaj snjim, ne snama.

Znači popričaj s muže, VRLO otvoreno, o svojim potrebama. Sretan brak nije samo ispunjenje tvojih želja već i njegovih. Bez otvorene iskrene komunikacije brak je mrtav i nema povratka nakon toga.

Ja pretpostavljam da Vam je komunikacija loša, sada je pitanje da li komunicirate otvoreno bez optužbi ili manipulativnih igara ili netko od Vas dvoje ignorira drugu osobu i činjenicu da ste sada u braku.

Sretno.

p.s. ako te mući neki sram što ti muž manje zarađuje od tebe, to trebaš riješiti sama sa sobom a ne mužom. Ako te stvarno toliko smeta, onda pusti čovjeka da živi u miru.
thecopycat is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.