Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 20:49   #8641
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
je li se moze kupiti uredska stolica kojoj se lako mogu maknuti nasloni za ruke, i ako ga, gdje?

ok, sad ispadam zabadalo, ali please do tell: zašto bi kupio stolicu s rukonaslonom pa ga skidao, ako možeš već u startu kupit bez rukonaslona?
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...-tamnosiv-krom
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 02.10.2017., 22:36   #8642
Možda čovjek voli koristiti rukonaslone većinu vremena, ali ponekad želi sjediti po turski za potrebe prevencije bolova u leđima, pa mu tada smetaju. :projicira:
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 02.10.2017., 23:00   #8643
Aha, kao, removable on-off. Hm, vjerojatno ima, moram malo razmisliti, negdje sam se bila susrela i s tom varijantom.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 03.10.2017., 00:01   #8644
Treba mi da mogu svirati gitaru.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 03.10.2017., 07:01   #8645
ova ima mogućnost biranja rukonaslona
https://euredski.hr/uredski-namjesta...321400003.html
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 20.10.2017., 20:48   #8646
Gdje kupiti drvene kričave bojice? Obično ih bude 5 u pakiranju: žuta, narančasta, roza, zelena, plava.
Imam jedne stare prastare koje su već na izdisaju. Danas sam prešla sve moguće papirnice, supermarkete i nigdje ih nisam našla. Ali zato imaju 10 različitih pakiranja običnih bojica.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 20.10.2017., 20:51   #8647
Vjerojatno po dućanima koji prodaju slikarsku opremu.
Al na e-bayu imaš sve.
Frend koji je slikar tamo kupuje set od 15-12 komada, nijanse sveih i svakakvih za nekih 30 dolara.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 20.10.2017., 20:55   #8648
gledala sam po ebayu pa sam našla samo neke od 20 dolara, što mi je malo tu mač za 5,6 bojica
pogledat ću sutra u hoby art dućanu, to mi nije palo na pamet.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 20.10.2017., 21:09   #8649
Papirnice? Samoposluge? Tedi?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 20.10.2017., 21:12   #8650
e u tediju isto nisam bila ali papirnice i supermarkete sam obišla. kad sam davnih dana kupovala bilo ih je posvuda, ne znam zašto ih je sad tako teško nać.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 20.10.2017., 21:57   #8651
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti drvene kričave bojice? Obično ih bude 5 u pakiranju: žuta, narančasta, roza, zelena, plava.
Imam jedne stare prastare koje su već na izdisaju. Danas sam prešla sve moguće papirnice, supermarkete i nigdje ih nisam našla. Ali zato imaju 10 različitih pakiranja običnih bojica.
Ovako nešto? Ako da, prije cca tjedan dana sam ih na komad kupila u Tisak Mediji u Importanneu.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 20.10.2017., 21:58   #8652
da, to.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 21.10.2017., 09:05   #8653
Možeš pogledat i u Mulleru, oni imaju dosta tog pribora, a neke stvari prodaju i na komad

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Old 21.10.2017., 13:54   #8654
Svašta, danas odjednom posvuda imaju. Kupila sam ih u supermarketu u kojem sam sigurno već gledala i nisam ih vidjela.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 21.10.2017., 20:05   #8655
Gdje ima dereze za led ili ti nes slično protuklizno ? Tražila na par mjesta i ništa..deichman, hervis i još neki nemrem se sjetit dućan, nemaju a,sad više nez di tražit..
kodo is offline  
Old 21.10.2017., 20:07   #8656
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
Gdje ima dereze za led ili ti nes slično protuklizno ? Tražila na par mjesta i ništa..deichman, hervis i još neki nemrem se sjetit dućan, nemaju a,sad više nez di tražit..
Decathlon? Sportsdirect?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.10.2017., 20:27   #8657
Šta je dereza?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.10.2017., 20:31   #8658
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
Gdje ima dereze za led ili ti nes slično protuklizno ? Tražila na par mjesta i ništa..deichman, hervis i još neki nemrem se sjetit dućan, nemaju a,sad više nez di tražit..
čini mi se da je još prerano za to jer znam da je hervis imao te neke nastavke koji se zakopčaju na cipele. to više za gradsku šetnju po ledu, nego za ić u brda, jel tako?
pričekaj još koji tjedan pa bi trebali dobit.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 21.10.2017., 20:32   #8659
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.10.2017., 20:32   #8660
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Šta je dereza?
Šiljci koji se namontiraju na cipelu i sprječavaju proklizavanje na ledu. Ja imam planinarske iz Iglu sporta, koštaju ko suho zlato al ima po sportskim dućanima malih za po gradu. Da, decathlon i tako ti.
Ay Carmela is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.