Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 19:04   #3941
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Moglo bi biti to da za početak unosiš svoju dnevnu potrebu kalorija i da nisi u kalorijskom deficitu. Tako da ako i ne ždereš više, i dalje održavaš kilažu. I još pritom imaš usporen metabolizam koji ionako pati pod naletom hormona tog istog sala. Jebote. Napisala sam to prije dvije stranice. Curi od sto kila nije dovoljno da "malo pripazi" kao ovima koje imaju problema sa kilažom jer su dobile 2-3 kile preko božićnih praznika. Ne, nije isto. Shvati to već jednom.

Ja pišem svoj dojam o tvojim postovima. I nisam jedina sa tim dojmom. Napisala sam i konstruktivne komentare. Žao mi je ako ti se taj dojam ne sviđa.

Ajd oke, sve pet, ti si kraljica, živjela ti i tvoji sveti postovi.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:04   #3942
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Malin, reci, jel prijateljica deblja ili mršavija od tebe?
Deblja je negdje 20-30 kila.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:07   #3943
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Ajd oke, sve pet, ti si kraljica, živjela ti i tvoji sveti postovi.
Ma da, molim te nemoj se osvrnuti na konstruktivni dio posta gdje ti dajem objašnjenje. Još jedan pokazatelj da nisi zapravo došla po objašnjenje nego po potvrdu. Pa ti se ponešto napisano nije svidjelo. Buhu. Kad sam napisala da ima debelih koji se ponekad prežderavaju u tajnosti onda su mi postovi bili zanimljivi.

Evo, frendica ti ždere duplo više nego što priča i zato ne može smršaviti. Ti joj sad to stresi u facu jer di dobra i iskrena frendica. Može tako?
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:09   #3944
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Ma da, molim te nemoj se osvrnuti na konstruktivni dio posta gdje ti dajem objašnjenje. Još jedan pokazatelj da nisi zapravo došla po objašnjenje nego po potvrdu. Pa ti se ponešto napisano nije svidjelo. Buhu. Kad sam napisala da ima debelih koji se ponekad prežderavaju u tajnosti onda su mi postovi bili zanimljivi.

Evo, frendica ti ždere duplo više nego što priča i zato ne može smršaviti. Ti joj sad to stresi u facu jer di dobra i iskrena frendica. Može tako?
Ne kuži ona šta hoćeš reć niti o čemu pričaš, jebiga. Nažalost.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:10   #3945
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Ma da, molim te nemoj se osvrnuti na konstruktivni dio posta gdje ti dajem objašnjenje. Još jedan pokazatelj da nisi zapravo došla po objašnjenje nego po potvrdu. Pa ti se ponešto napisano nije svidjelo. Buhu. Kad sam napisala da ima debelih koji se ponekad prežderavaju u tajnosti onda su mi postovi bili zanimljivi.
Mislim da nisi ti to napisala, nego netko drugi tko je dobro zaključio da ne broji sve gluposti koje pojede pod obrok.
Jebo ja forum i ovo nadjebavanje, može li jadnije.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:11   #3946
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne kuži ona šta hoćeš reć niti o čemu pričaš, jebiga. Nažalost.
Alexa ti si najpametnija bez wifi.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:12   #3947
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi ti to napisala, nego netko drugi tko je dobro zaključio da ne broji sve gluposti koje pojede pod obrok.
Jebo ja forum i ovo nadjebavanje, može li jadnije.
Može, ako odem sad kvotat svoj post gdje sam to napisala. Jebote. Samo mi se ne da.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:17   #3948
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Alexa ti si najpametnija bez wifi.
Hvala.

Sad se lijepo smiri. Nemoj toliko divljat. Polako, diši. Budi dobra curica.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:41   #3949
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Alexa ti si najpametnija bez wifi.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:54   #3950
živcira me gzena

jer nešto što misli predstavlja kao činjenicu. evo zadnje je imala proser o kapima za oči i onda kad joj se ukazalo, napisala je da ne zna ona ni koje sve vrste postoje

što me sjetilo na onu lujku koja je rekla da žena 90 dana nakon poroda ne odgovara za ubojstvo. kasnije se saznalo: "netko joj je rekao da je to tako"
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:02   #3951
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
živcira me gzena

jer nešto što misli predstavlja kao činjenicu. evo zadnje je imala proser o kapima za oči i onda kad joj se ukazalo, napisala je da ne zna ona ni koje sve vrste postoje

što me sjetilo na onu lujku koja je rekla da žena 90 dana nakon poroda ne odgovara za ubojstvo. kasnije se saznalo: "netko joj je rekao da je to tako"
ta lujka sam ja

i nije 90 već 40.

babinje, jel.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:06   #3952
draga moja, nije ni 40 ni 90
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:08   #3953
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
živcira me gzena

jer nešto što misli predstavlja kao činjenicu. evo zadnje je imala proser o kapima za oči i onda kad joj se ukazalo, napisala je da ne zna ona ni koje sve vrste postoje

što me sjetilo na onu lujku koja je rekla da žena 90 dana nakon poroda ne odgovara za ubojstvo. kasnije se saznalo: "netko joj je rekao da je to tako"


jebote, nismo na znanstvenom skupu gdje ja držim predavanje, a ostali upisuju u bilježnicu.
pišem o SVOJIM iskustvima i onome što JA koristim.

ili ti hoćeš reći da Visine nisu kapi za oči i ne pomažu za smanjivanje crvenila? ili je to bio proser?

naravno da ne znam kakve sve kapi postoje, jel bi trebala možda znat?
i kad je netko napisao info post o tome, bilo bi je super to pročitati.



isprike jer nisam napisala disklejmer - ne koristite obilato svaki dan.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:10   #3954
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
draga moja, nije ni 40 ni 90
traje 6 tjedana, oko 45 dana (zapravo može trajati i do 8 tjedana)
da, stvarno grozno što je tako kolosalno pogriješila..



a i tebe jebe svaka glupost.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:15   #3955
nisam mislila na trajanje babinja pa je išla ispravljati, nego na to da ono što je napisala ne vrijedi ni za 40 ni za 90 dana
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:18   #3956
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Tak je sa svim kapima. Ja ih koristim bas kad moram nekam, a oci krvave. Ne svaki dan. Ni blizu.
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ne znam niti znam koliko vrsti kapi uopce postoji. Kako da trazim te umjetne suze? Jel smiruju crvenilo?
.
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:21   #3957
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
draga moja, nije ni 40 ni 90
kakva draga?

LUJKA!!!1!!

i žena najčešće za čedomortsvo dobije nikakvu kaznu ili vrlo malu, takva je barem praksa kod nas. nije da ne odgovara, ali guli puno manju kaznu, ako uopće. zbog posebnog psihofizičkog stanja.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:23   #3958
Kakve veze to što kažem da se 'nijedne kapi ne preporučuju koristiti svaki dan' ima s tim da ne znam koliko vrsta kapi postoji?

Znam da mi uvijek u ljekarni kažu, nemojte koristiti duže od xy dana, nemojte kapati više od xy puta na dan.
I što je tebe tu toliko razjebalo da nisi mogla tamo napisati?

Pa ne kupuju se kapi na placu, ako sam i rekla da su mi Visine za crvenilo očiju ok to ne znači da sam rekla da jedino te i takve smiju i moraju kupovati. Valjda će svatko za sebe pitati u ljekarni s obzirom koje očne probleme ima.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:26   #3959
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
kakva draga?

LUJKA!!!1!!

i žena najčešće za čedomortsvo dobije nikakvu kaznu ili vrlo malu, takva je barem praksa kod nas. nije da ne odgovara, ali guli puno manju kaznu, ako uopće. zbog posebnog psihofizičkog stanja.
prilično sam sigurna da onda nisi pisala o čedomorstvu, nego općenito.
sad se izvlačiš. bespotrebno
a i to za čedomorstvo sigurno ne vrijedi 40 dana
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:28   #3960
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
prilično sam sigurna da onda nisi pisala o čedomorstvu, nego općenito.
sad se izvlačiš. bespotrebno
a i to za čedomorstvo sigurno ne vrijedi 40 dana
da , o ubojstvu.

ja se izvlačim? apsolutno ne

lujka sam i ponosim se time
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.