Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2003., 22:25   #21
Neljubaznost u trgovinama nije novost, kao i cesta neljubaznost konobara na moru. Znam da poslovi koji ukljucuju neposredan kontakt s ljudima znaju biti vrlo zamorni, (i sam sam radio na takvom poslu). Tko to ne moze raditi ne mora - nitko nije nezamjenjiv. Postoji toliko nezaposlenih ljudi koji bi rado prihvatili takav posao. Svatko moze imati los dan, ali prodavac nema pravo ni na koji nacin to pokazati.
Sto se pak tice helikopa1 i njegove izjave da je Helikop poznat po najpovoljnijoj kupnji mogu reci :
__________________
DESIGNED TO PROVOKE EMOTIONAL RESPONSE
Invader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 22:46   #22
no komentara nema
 
Odgovori s citatom
Old 10.09.2003., 00:22   #23
Quote:
helikop1 kaže:
...Filozofija našeg poslovanja i trgovine je sljedeča : kada kupac uđe u trgovinu ne napadamo ga klasičnim pitanjem, izvolite ?...
...buahahaha, ovako se već dugo nisam nasmijao. Koje poznavanje hrvatskog jezika Koja antireklama... Koja ironija. Da je ova "oglas-reklama" normalna, možda bi je trebalo i maknuti sa foruma...ali ovo je smijeh ) A ako je ovo predstavnik dotične firme, tko zna kakvi su onda interni djelatnici koji se ne eksponiraju... buga buga buga i toljagom po glavi

A o ljubaznosti dotične firme ne želim trošiti riječi... nisu ih vrijedni.
Xebarax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.