Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 03:23   #81
Možda su otišle u Islamsku državu, ili još gore Srbiju, pa ne žele da baba sazna.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 03:40   #82
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pa sad sam ti rekla. Šta misliš, koliko je u Kopenhagenu žena iz Hrvatske od recimo tridesetak godina, pa da bi bilo toliko teško prepoznati nekoga?
A šta ti misliš da prosječne babe i tetke lurkaju po forumu, kojem usput budi rečeno ne radi tražilica i evo, baš nekako su se našle na Ženskom kutku, jer traže informacije o Kopenhagenu?

Jebote rezoniranja.

Quote:
Pa random debili
Gle tko mi to piše?

Quote:
na forumu si uzimaju slobodu naređivati ljudima što da rade sa svojim osobnim podacima ako žele sudjelovati na nekom topiku, bolje izbjeći rizik da ti netko takav iz oflajn života uleti objašnjavati što da radiš sa svekrvom, gljivicama, problemima s frendicom i stanodavcem i koji te đava uopće tjerao u taj Kopenhagen.
Napisao sam da napišu državu, ne grad. U jednoj Danskoj sigurno ima više od dva Hrvata.

Ali ovdje očito vlada paranoja.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 03:42   #83
De ti drmni jednu rakijicu.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 03:51   #84
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
De ti drmni jednu rakijicu.
Već jesam.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 04:46   #85
Antone, ti slobodno piši o sebi što god hoćeš, ali ostavi drugima pravo da sami odabiru što žele napisati na forumu a što ne.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 04:56   #86
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Antone, ti slobodno piši o sebi što god hoćeš, ali ostavi drugima pravo da sami odabiru što žele napisati na forumu a što ne.

Ostavljam pravo, ali isto tako je moje pravo komentirati debilnost odluke da se taji država u kojoj živite u raspravi gdje je to glavna tema. Shvatite da ste nebitne, malo si previše dajete na važnosti i vaša lokacija je bitna samo za smisao ove rasprave. Boli me neka stvar gdje živite, samo se smješkam debilnosti rasprave u kojoj sve kokodačete o inozemstvu, obavijene velom tajne.

Samo nastavite.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 05:06   #87
Nebitne, nebitne, a sav se uzjebao.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 06:53   #88
Iskreno, jebe se meni je li tebi nešto debilno ili ne.

Nisam dužna ni tebi niti ikome drugome na internetu išta otkriti o sebi.

Ako ti smeta, nemoj čitati. Ili čitaj i živciraj se.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 08:48   #89
Totalna ste paranoja.

Zasto bas paranoju za normu??

Sta mislite sto se uistinu moze desiti ako netko i zbroji 2+2?
Figura x sa foruma(!) ce misliti nesto! Prestrasno!!
Figura iz stvarnog zivota ce misliti nesto? Prestrasno!!

A da ne kazem koliko su tesko uzgojene 'anonime' paranoidnih forumskih dama svojedobno proćerdali npr. avatar-cupaFci. Nes ti problema...


Bez obzira na otkriveno, svatko je u stvarnom zivotu ranjiv onoliko koliko si to sam dozvoli. Valjda ste do ovih godina uspjeli razviti debljinu koze da se znate nositi sa svime i da nije problem.

I, ok, ako je anonima modus operandi nekih, no isto tako nije svih. Zasto pravite teoriju od toga i napadate covjeka sto se uopce usudio pitati da zasto je lokacija toliki problem?

Sta, jel treba prije toga 10 rundi pm-ova i Spanish Inquisition za podijelit s nekim THE tajnu ? Pa ne pita za adresu oib jmbg i opseg sisa, pobogu. Ne treba ni grad. Drzava je dovoljna.

Topic ovakvog naslova je cudan i neodredjen bez lokacije.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:12   #90
Kao da pita. Način na koji ja putujem i kombinacija država je specifična i vjerujem da broj osoba koje su to napravile kao ja je manji od 10, ako uopće toliko.

Ne želim odavati i gotovo. Gledajte svoja posla, otkrivajte o sebi koliko želite, ja ne želim i završena priča.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:23   #91
A da li je netko ovdje emigrirao iz ne-ekonomskih razloga? Recimo, prohtjelo vam se živjeti u Parizu zbog klope i noćnog života. Ili ste se zaljubile..eto, to bi meni bili dobri razlozi
Jer ove zemlje gdje ljudi idu trbuhom za kruhom su mi uglavnom tugaljive i dosadne. Nek se nitko ne ljuti, ali meni je Irska za plakati. I Dojčland isto.*
Od dalekih zemalja jedino mi je Japan interesantan. A tamo ne primaju baš imigrante.

*Nemojte sad drvlje i kamenje. Znam da netko iz npr. Slavonije baš i nema izbora ali zanimaju me i iskustva ljudi koji su imali sređen život u Hr. ali su se ipak odlučili odseliti iz čiste želje za avanturom.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:27   #92
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
A da li je netko ovdje emigrirao iz ne-ekonomskih razloga? Recimo, prohtjelo vam se živjeti u Parizu zbog klope i noćnog života. Ili ste se zaljubile..eto, to bi meni bili dobri razlozi
Jer ove zemlje gdje ljudi idu trbuhom za kruhom su mi uglavnom tugaljive i dosadne. Nek se nitko ne ljuti, ali meni je Irska za plakati. I Dojčland isto.*
Od dalekih zemalja jedino mi je Japan interesantan. A tamo ne primaju baš imigrante.

*Nemojte sad drvlje i kamenje. Znam da netko iz npr. Slavonije baš i nema izbora ali zanimaju me i iskustva ljudi koji su imali sređen život u Hr. ali su se ipak odlučili odseliti iz čiste želje za avanturom.
Želim, razmišljam, radim na tome. Imam sređen život. Ali avaj, nemam sad vremena pisati.😀
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:34   #93
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Želim, razmišljam, radim na tome. Imam sređen život. Ali avaj, nemam sad vremena pisati.��
Pa razmišljam i ja, zato tražim ove koji su to već napravili.
U biti, znam jednu ženu. Umjetnički tip, glava u oblacima...otišla u NY i provela tamo 15-ak godina. Htjela je biti glumica. Vratila se s gaćama na štapu. Zapravo, presudilo je to što se jednom tamo skljokala na ulici i ležala na pločniku sat vremena a da joj nitko nije prišao u pomoć. Tad se odlučila vratiti...

@Jel sam smjela spomenuti NY? Jel sad svi znaju o kome se radi?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:37   #94
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Zato što nije petsto tisuća Hrvata određene dobi u Danskoj, Švicarskoj, Češkoj ili Čileu, a ljudi ne žele nužno pisati informacije na temelju kojih se hrast lužnjak s foruma može vrlo lako povezati s Anom Draganić koja također ima 32 godine, rodila je u siječnju 2016., i živi u Kopenhagenu?
A neki dan si se uspizdila i poticala hajku kad sam molila da se iz privatnih razloga ne čereče privatne odluke ljudi po forumu medju forumašima koji ih znamo, a ti si forsala da ih možete komentirat skupa s njihovim postupcima koliko želite. Sad kad se samo teoretski dolazi do mogućnosti da se čačka gastarbajterski identitet na osnovu zemlje gdje netko živi (lol) krištiš o zaštiti privatnosti.
Koje licemjerje. Jebeno.


S druge strane, Antone, jebiga, ljudi na forumu imaju pravo reć koliko žele reć i nitko ne bi smio forsirat ili petljat po tome. U najmanju ruku je etički ne čačkat po tome. Ako će tko reć, reći će sam. Imaš ljudi kojima nije problem pričat o tome, imaš ljude koji su privatni. Svakom svoje i trebamo to poštovat, naravno.

Zadnje uređivanje Alexa : 06.05.2017. at 11:57.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:55   #95
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
A da li je netko ovdje emigrirao iz ne-ekonomskih razloga? Recimo, prohtjelo vam se živjeti u Parizu zbog klope i noćnog života. Ili ste se zaljubile..eto, to bi meni bili dobri razlozi
nisam nikada odlazila zbog ekonomskih razloga, dapace da prestanem skakati okolo moje financije bi bile bolje. na srecu, ne moram misliti o tome da zivot optimiziram prema najboljoj mogucoj placi. vec sam odbijala poslove koji bi bili placeni bitno vise (jedan cak i 10x vise) nego sad. jasno mi je da nemaju svi ljudi taj luksuz i posve podrzavam i razumijem kad je placa glavni kriterij izbora.
isla sam za obrazovanjem i prilikama da ucim i radim sto me volja. ali to nije nasumicno, nego je dio mog cijelog paketa tj zivota (privatnog, poslovnog, intelektualnog, emocionalnog itd). u samo jednu zemlju sam otisla jer sam se prvo zaljubila, a onda ispalnirala sta cu tamo i kako cu, a ispalo je sasvim pogodno za ostale elemente mog zivota takodjer, ukljucujuci i karijeru. najvaznije je biti otvoren za mogucnosti i fleksibilan i naci sto se najbolje moze izvuci iz dane situacije. previse ljudi previse analizira i strahuje i nesigurni su u sebe, i time sami sebe blokiraju vise nego ih ikakvi vanjski faktori objektivno sprecavaju.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:27   #96
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
nisam nikada odlazila zbog ekonomskih razloga, dapace da prestanem skakati okolo moje financije bi bile bolje. na srecu, ne moram misliti o tome da zivot optimiziram prema najboljoj mogucoj placi. vec sam odbijala poslove koji bi bili placeni bitno vise (jedan cak i 10x vise) nego sad. jasno mi je da nemaju svi ljudi taj luksuz i posve podrzavam i razumijem kad je placa glavni kriterij izbora.
isla sam za obrazovanjem i prilikama da ucim i radim sto me volja.
Obrazovanje isto smatram kao ekonomski razlog ali kužim što želiš reći.
Nego, kako to da se i dalje seliš? Zar nikad nigdje nisi poželjela ostati?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:42   #97
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Obrazovanje isto smatram kao ekonomski razlog ali kužim što želiš reći.
Nego, kako to da se i dalje seliš? Zar nikad nigdje nisi poželjela ostati?
sto znaci tocno "ostati"? 5-10 godina? 20? 50?
mene uvijek zaminaju mogucnosti da radim ono sto mi se cini smisleno, i taj poriv mi je puno vaziniji od fizicke lokacije.
sto se meni cini smislno je malo preprivatno za detaljno objasnjavati ovdje ali odnosi se na kombinaciju vrijednosti koje se ticu posla (u najsirem smislu te rijeci), interesa (sto me zanima i uveseljava) i privatnih odnosa.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:45   #98
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
mene uvijek zaminaju mogucnosti da radim ono sto mi se cini smisleno, i taj poriv mi je puno vaziniji od fizicke lokacije.
sto se meni cini smislno je malo preprivatno za detaljno objasnjavati ovdje ali odnosi se na kombinaciju vrijednosti koje se ticu posla (u najsirem smislu te rijeci), interesa (sto me zanima i uveseljava) i privatnih odnosa.
Zvuči super. Svidja mi se kako razmišljaš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:48   #99
Rekla si da "skačeš okolo", zato sam pitala. Ne znam je li emigracija o kojoj pričamo mijenjanje države svakih par godina. Super ako si to možeš priuštiti i ako te to i dalje ispunjava.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:59   #100
hvala
mislim da je nije lako shvatiti kakav zivot stvarno zelimo imati jer to nije teoretska vjezba (proucis, odlucis, stvoris, uzivas) nego se uci putem, dok zivot zivis. kaizen.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.