Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 18:42   #2001
Quote:
Bijeli-Druid kaže: Pogledaj post
Ti si narkomanski četnik.
Ti si ustaski bunicar!



P.S. To cemo roleplayat dok svira moja domovina?
addx is offline  
Old 24.08.2017., 18:43   #2002
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Na svu sreću da su i majke mrtvih partizana odavno mrtve, da su žive ne bi imale gdje kleknuti, sve razneseno dinamitom.
Slažem se.

Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Sad vi nastavite o sapunu i guzi, ja vam više neću smetati.
Toga za vrijeme Tita nije bilo, vidiš. Sve je pedere ubijao. A vidiš sada, dekadencije, ja se barim s addx-om i uživam u odličnom seksu! Jesi li ljubomorna? Već sam odavno shvatio da si homofobkinja.

Dalje glazba:

https://www.youtube.com/watch?v=OkO8qa3V5gg
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 18:45   #2003
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ta "magija" je zapravo primjenjena psihologija. I ima je posvuda. Sad kad ju vidim, ni Đole me više ne može ucoprati.
duhoznanstvena psihologija
bazična psihologija
ekološka psihologija
okolišna psihologija
primijenjena psihologija
itd

"Puno baba, kilavo dite"
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 24.08.2017., 18:45   #2004
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
Ti si ustaski bunicar!
Ne koristim buniku, ali nisam ni ustaša.

Quote:
addx kaže: Pogledaj post
P.S. To cemo roleplayat dok svira moja domovina?
U ovom trenutku mi nije važno, važno mi je da ispuniš ono što si mi napisao preko ICQ-a i da se jebemo. Znaš da me jako privlačiš i da nas ovi komunisti neće spriječiti!!!
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 18:47   #2005
Sarajevo je grad prepun paradoksa.
Em što je jedini europski glavni grad koji je nakon 1945 bio pod opsadom ,
on je vjerujem i danas jedini europski grad u kojem imate stvari iz 21 stoljeća ali nemate ono što je svaki europski grad imao još u 15 stoljeću.

Naime kao što vidite imam internet u apartmanu ,ali u apartmanu nemam vode
da se istuširam ,a i popijem ..
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is online now  
Old 24.08.2017., 18:48   #2006
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Znaš da se baš spremam farbat kuću u citron žutu. Pa sad ti reci da nisi paranormalna
... i sve to bez ijednog zrcalnog neurona
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 24.08.2017., 18:49   #2007
Quote:
Bijeli-Druid kaže: Pogledaj post
Ne koristim buniku, ali nisam ni ustaša.
Do it for me

Quote:
U ovom trenutku mi nije važno, važno mi je da ispuniš ono što si mi napisao preko ICQ-a i da se jebemo. Znaš da me jako privlačiš i da nas ovi komunisti neće spriječiti!!!
Znas sta, zadnji put sam se ispraznio a ti izostao. Bio sam izlozen riziku nezeljenih privatnih poruka ljudi koje ne znam. Sta da sam dobio koju poruku?
addx is offline  
Old 24.08.2017., 18:51   #2008
Quote:
Sigmund kaže: Pogledaj post
Kupi si i "Filozofiju palanke" Radomira Konstantinovića, koja je zadnji put izdana baš u Sarajevu 2009.
To sam zaboravio prijaviti.
Naime nisam tu knjigu tražio,ali došla mi je pod ruke ovdje
http://www.mabela.ba/
i ta me knjiga jungovsko-paulijevskim principom podudarnosti podsjetila na mog i našeg virtualnog prijatelja Sigmnuda koji ju je spomenuo ali nije i objasnio šta je pesnik hteo da kaže.

Pošto je bila ofucana nije me privlačila niti nakon brzog (20 sekundi-1 min) skeniranja.

Može li mi (nam) cijenjeni Sigmund otvoriti jednu temu ili napisati jedan esej od 1-10 stranica o toj knjizi i zašto mi je preporučuje
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is online now  
Old 24.08.2017., 18:51   #2009
Quote:
Bijeli-Druid kaže: Pogledaj post
Slažem se.



Toga za vrijeme Tita nije bilo, vidiš. Sve je pedere ubijao. A vidiš sada, dekadencije, ja se barim s addx-om i uživam u odličnom seksu! Jesi li ljubomorna? Već sam odavno shvatio da si homofobkinja.

Dalje glazba:

https://www.youtube.com/watch?v=OkO8qa3V5gg
Za vrijeme Tita, kažeš? Dakle, prije 40 i više godina. Nego kakva je tada praksa drugih država bila prema homićima? SAD, Australija, Kanada, Britanija ....... ?

60-tih je u SAD-u bila segregacija, Austraijanci se baš nisu nježno ponašali prema Aboridžanima ..... ne znam kako su se ponašali prema homićima.

A što se mene osobno tiče, ni najmanje me ne zanima tko se s kim mazi u krevetu. Jedan moj rođak uzagajo je rasne pse i bio mi je smiješan njegov strah da mu rasnu kuju ne oplodi neki pas lutalica umjesto Rexa čiju su pretci šampioni ...

Ali, vratimo se na ljude. Ukratko, ljude cijenim prema tome kako im radi organ smješten između ušiju a ne na što im se diže neki drugi organ.
mravac8 is offline  
Old 24.08.2017., 18:51   #2010
Sve vas volim. Pusa.
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 18:52   #2011
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
A ja sam baš mislila da ćeš napisati koju o zrcalnim neuronima i biološkoj podlozi empatije.

I razjasniti mogu li životinje osjećati empatiju, odnosno da li su u mozgu psa nađeni zrcalni neuroni.
Što bi Ivanišević rekao, hoću kurac
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 24.08.2017., 18:52   #2012
Quote:
Bijeli-Druid kaže: Pogledaj post
Namaži guzu.
Nisam znao da si i ti počeo s opijatima...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 24.08.2017., 18:53   #2013
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nisam znao da si i ti počeo s opijatima...
Čovjek se pojebe s tri prijatelja i odmah je peder...
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 18:53   #2014
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Na Kordunu grob do groba
traži majka sina svoga,

našla ga je, na grob klekla
i ovako sinu rekla:

o, moj sine, radost moja,
gdje počiva mladost tvoja .......

Na svu sreću da su i majke mrtvih partizana odavno mrtve, da su žive ne bi imale gdje kleknuti, sve razneseno dinamitom
https://www.youtube.com/watch?v=OWkSat1FYK8


Quote:
Sad vi nastavite o sapunu i guzi, ja vam više neću smetati.
https://www.youtube.com/watch?v=XMpyDkgBCvM
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 24.08.2017., 18:54   #2015
Dragi virtualni prijatelji,

Vi znate da neke od vas ja volim, neke ne i baš, na neke sam ravnodušan , neke ne razumijem, neke još studiram...itd i tako bliže

Molio bih vas da filozofije i svih grana radi da mi preporučite što da kupim ovdje
http://www.mabela.ba/
odnosno što biste vi kupili da ste sada ovdje http://www.mabela.ba/

Zanimaju me vaši interesi i preporuke i čežnje srca vašega.

Hajde ,otvorite nam malo svoju čitalačku dušu
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is online now  
Old 24.08.2017., 18:54   #2016
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nisam znao da si i ti počeo s opijatima...
Zašto povezuješ analni seks s opijatima?

Iz iskustva tvrdiš da je bolje? A? A? A?
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 18:55   #2017
Quote:
Bijeli-Druid kaže: Pogledaj post
Čovjek se pojebe s tri prijatelja i odmah je peder...
Gordan Duhaček: Moja prednost je što sam peder
addx is offline  
Old 24.08.2017., 18:57   #2018
Ovaj forum vrvi homofobima.
Među desničarima čak i manje.
Titoisti su jako konzervativni.
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 18:59   #2019
Ljubi svoju zemlju
na njoj ti sagradi dom
i brani je krvlju svojom
povezan si s njom

Ljubi svoju zemlju
ljubi blagoslovljen plod
i ponosno po njoj hodaj
svoj zemaljski hod

Dajte mi komad zemlje svete
zemlja je i mati i dijete


https://www.youtube.com/watch?v=dKeHm2VfwaM
Bijeli-Druid is offline  
Old 24.08.2017., 19:00   #2020
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
1. Nije Krvnik reko da čovjek ne živi o lignjama, to si ti dodao i to se zove kleveta i za to te Krvnik može tužiti Sudu
Mislim da bi sud tužbu odbacio a Krvnik me ne bi tužio ,iako me mnogo puta već kaznio.

Quote:
2. U suverenoj i nezavisnoj Hrvackoj se ništa zanimljivo ne može naći; i ja sam morala iz Bosne naručivati "Zanat sobode" jer je ovde niko nije preveo a ne daj bože da Hrvati čitaju strane prijevode tipa srpski ili bosanski, pa da još zaborave i ovo malo hrvackog šta znaju
gdje, kada, koliko poštarine

Quote:
3. Ne gubi vrijeme na učenje čitanja (valjda znaš čitati?!) nego odmah uzmi direktno Hegela i sve nauči iz prve a ne iz (nečije) druge, treće i četvrte ruke
Ali Sigmunda, Kojavea i Neu razumijem,a Hegela ništa
Quote:
4. Nauči iz mog primjera kako se može odgovarati pod rednim brojevima, tj obrati pažnju na to kako pod svakim novim rednim brojem mora ići novi pasus/sadržaj a ne nastavak rečenice/misli iz prethodnog broja
ovo je drugi put da si me na ovom forumu impresionirala.
Prvi put je bilo kada si počela pisati kao Sigmund i Hegel

A ovo je drugi put jer nikada nisam tako multidimenzionalno razmišljao da treba i brojeve i novi sadržaj.
Ali sada će me to usporiti jer ću morati razmišljati je li novi pasus počeo pa neću moći slobodno pisati kao Ogden Neš
Quote:
5. Pozdrav' onog trajno baniranog Adisa kad si već tamo
Stupite u kontakt s njim pa neka vam se javi, pa vi meni na private pa ćemo se naći na tim lignjama jer će on znati kraj koje su džamije
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.