Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2011., 09:48   #7221
da, kao što Aurorica kaže studio je odmah vrata do Glamoura!
bolek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 13:19   #7222
mene je jokovic nasminkao u 12 i do 6 ujutro je sve stajalo na mjestu!

bez ikakvih fiksatora i ostalih gluposti
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:09   #7223
Iskreno...naruči si šminkanje doma.

Quote:
yvanna kaže: Pogledaj post
cure, savjet: da li da se šminkam u istom salonu di ću i frizuru raditi, ili da si naručim šminkericu doma pa kad sam gotova s frizurom, dođem doma i tek se onda šminkam? nisam pametna, što mi je najjednostavnije.. jer ne znam kolika će taj dan biti gužva u salonu, strah me da se tamo šminkerica ne počne žuriti prijedlozi, i savjeto molim!!
__________________
Makeup Savjetnik
Makeup-mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 16:01   #7224
bride_to_be ili netko, molim vas kak da dođem do Ane Rajić? Jel može njen kontakt, adresa, bilo što?
Carmen Arroyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:00   #7225
hvala cure na savjetima! naručit ću onda šminkericu doma
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 19:39   #7226
Ma ja više ništa ne znam! dobila sam u svom salonu vjenčanica kupon za 20% popusta na make up kod lucije juroš! Ima tko kakvih iskustava??
__________________
I carry your heart, I carry it in my heart <3
bride_to_be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 13:48   #7227
Curke, moja potraga je i službeno završena! Weeeeeeeee
Naručila sam se kod Morane Pereže, čini mi se stvarno super! Vidjela sam slike i baš mi se sviđa, a i šminkala je jednu frendicu koja je bila baš zadovoljna! Uz sve to još i dolazi doma i nije preskupa!
Jedva čekam 1.10.2011. <3
__________________
I carry your heart, I carry it in my heart <3
bride_to_be is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:58   #7228
Quote:
bride_to_be kaže: Pogledaj post
Curke, moja potraga je i službeno završena! Weeeeeeeee
Naručila sam se kod Morane Pereže, čini mi se stvarno super! Vidjela sam slike i baš mi se sviđa, a i šminkala je jednu frendicu koja je bila baš zadovoljna! Uz sve to još i dolazi doma i nije preskupa!
Jedva čekam 1.10.2011. <3
Pratim njenu stranicu na FB, odlično šminka
Super da je slobodna, 1.10 je vrlo brzo
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 09:37   #7229
cure, ja sam u problemu. kuma sam za mjesec dana, a moja frizerka mi neće moći napraviti frizuru kakvu želim jer radi kovrče na peglu, a meni to izgleda jadno i nimalo čvrsto, jer sam već imala takvu frizuru.
dala bih do tristo kuna, ali najviše se bojim nepoznatih frizera. u obzir dolazi zagreb i velika gorica, preporučite mi nekog pliz.


htjela bih ovakvo nešto:

starky20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 09:44   #7230
sve se takve frizure po novom rade na peglu, al mozes traziti i dr.nacin...meni su stajale 2 dana, nisam problema imala
mucasta666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:39   #7231
Hoces preporuku frizerskog salona ili dobre frizerke koja dolazi doma...

Quote:
starky20 kaže: Pogledaj post
cure, ja sam u problemu. kuma sam za mjesec dana, a moja frizerka mi neće moći napraviti frizuru kakvu želim jer radi kovrče na peglu, a meni to izgleda jadno i nimalo čvrsto, jer sam već imala takvu frizuru.
dala bih do tristo kuna, ali najviše se bojim nepoznatih frizera. u obzir dolazi zagreb i velika gorica, preporučite mi nekog pliz.


htjela bih ovakvo nešto:

__________________
Makeup Savjetnik
Makeup-mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:10   #7232
Meni su kovrče na peglu uvijek postojanije od kovrča na bilo šta drugo
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:10   #7233
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Pratim njenu stranicu na FB, odlično šminka
Super da je slobodna, 1.10 je vrlo brzo
Da, baš sam imala sreće! Ma ja sam to sve u zadnji čas, iako je svadba zakazana već više od godinu dana.. Uvijek sam mislila da ima vremena, sad mi je stvarno bilo krajnje vrijeme!
__________________
I carry your heart, I carry it in my heart <3
bride_to_be is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:18   #7234
Quote:
mucasta666 kaže: Pogledaj post
sve se takve frizure po novom rade na peglu, al mozes traziti i dr.nacin...meni su stajale 2 dana, nisam problema imala
Quote:
Makeup-mac kaže: Pogledaj post
Hoces preporuku frizerskog salona ili dobre frizerke koja dolazi doma...
bilo bi super da mi frizerka dođe doma da ne gubim vrijeme na put, jer sam u zagrebu, a u gorici je svadba i šminkanje.
ali ako ću morati, idem do salona, što ću.

Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Meni su kovrče na peglu uvijek postojanije od kovrča na bilo šta drugo
ma kakvi, meni nema čvršćeg od viklera i pod haubu jer mi je kosa jako duga pa joj treba da "ulovi".
starky20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 13:54   #7235
To su sve odlični saloni.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
IvanaPr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 23:04   #7236
za frizuru preporucam salon Vilma... oni su u dubrovačkoj 63, SPLIT.... prije par tjedana sam radila frizuru za pir i dala sam joj se u ruke da radi po svome i odusevila me
napravila mi je neku lipu punđu, bas sam bila zadovoljna.... odma sam joj rekla da ce mi radit i za pir pa mi je nabacila par idejica .......
sta ce tice noktiju, posto od 19.e radim samo french to cu imat i za pir samo s jos nekim cirkoncicima a ako kome treba preporuka, ova cura sta meni radi je u zgradi Jadranskog osiguranja na Poljudu i odlicno radi... a sad vi meni preporucite sminku i kako da to izvedem??? ja ne krecem od doma nego iz graše pa kako onda s tom sminkom? da se sminkam doma ili idem kod te sminkerice u salon?????
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 14:23   #7237
Pozdrav svima,
trebala bi preporuku za make-up. Svadba je 1.10. a ja sam se toga tek sad sjetila.
Mislila sam se sama šminkati, ali pitanje je koliko bi to izdržalo tako da sam se ipak odlučila za to da me netko našminka. Bilo bi dobro da dolazi doma, iako nije mi problem otići u salon negdje u blizini ( Sesvete). I još nešto, ne bi htjela na to potrošiti masnu lovu. Mislim da je do 200kn skroz ok.
Eto, pa ako imate koga bila bih vam zahvalna. Može kontakt i u pp što prije to bolje
miskicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 16:18   #7238
Joj draga sumnjam da ce te netko doc sminkat za 200,00 kn ili manje u SEsvete.
Quote:
miskicka kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
trebala bi preporuku za make-up. Svadba je 1.10. a ja sam se toga tek sad sjetila.
Mislila sam se sama šminkati, ali pitanje je koliko bi to izdržalo tako da sam se ipak odlučila za to da me netko našminka. Bilo bi dobro da dolazi doma, iako nije mi problem otići u salon negdje u blizini ( Sesvete). I još nešto, ne bi htjela na to potrošiti masnu lovu. Mislim da je do 200kn skroz ok.
Eto, pa ako imate koga bila bih vam zahvalna. Može kontakt i u pp što prije to bolje
__________________
Makeup Savjetnik
Makeup-mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 17:17   #7239
Quote:
miskicka kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
trebala bi preporuku za make-up. Svadba je 1.10. a ja sam se toga tek sad sjetila.
Mislila sam se sama šminkati, ali pitanje je koliko bi to izdržalo tako da sam se ipak odlučila za to da me netko našminka. Bilo bi dobro da dolazi doma, iako nije mi problem otići u salon negdje u blizini ( Sesvete). I još nešto, ne bi htjela na to potrošiti masnu lovu. Mislim da je do 200kn skroz ok.
Eto, pa ako imate koga bila bih vam zahvalna. Može kontakt i u pp što prije to bolje
Draga, jako teško ćeš za tu cijenu naći curku za šminkanje.
Eventualno ako uspiješ neku početnicu iz sesveta naći, jer za te novce ti neće nitko iz grada dolazit
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 19:33   #7240
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Draga, jako teško ćeš za tu cijenu naći curku za šminkanje.
Eventualno ako uspiješ neku početnicu iz sesveta naći, jer za te novce ti neće nitko iz grada dolazit
A kako se inače kreću cijene? 600kn šta sam vidjela tu na forumu mi je preskupo
miskicka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.