Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2006., 15:05   #201
Quote:
molly* kaže:
a hoce vam dragi imati prsluk uz odijelo ili samo odijelo? meni se prsluk ne svidja, al mi bez njega mozda malo preobicno izgleda...
Ja bi da si kupi klasično odijelo uz koje ide prsluk. Jer njemu se ne sviđaju oni Croatini prsluci s onim "napuhanim" (kako on kaže) kravatama.
Makenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 16:12   #202
i meni su te napuhane kravate super...al mi je prsluk bez veze, a to dvoje nazalost mora zajedno!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 16:14   #203
Meni lijepo izgleda, ali ako se njemu ne sviđa - neću ga forsirati.
Makenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 17:55   #204
Quote:
misiz S kaže:
Kako je moja kuma lijepo rekla svom onda buducem muzu kad je htio u bijelo odijelo ( a vrijedi i za sva istala jako svijetal odijela): "Dragi, nemas ti sta razmisljati o svijetlom odijelu, ja cu taj dan biti jedina u svijetlom i uopce me ne zanima sto se tebi svidja, imat ces tamno odijelo!"



Naravno u sali ali imao je tamnosivo

haha, a ja svog molim da bude u bijelom...
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 16:01   #205
Quote:
lunalu kaže:
haha, a ja svog molim da bude u bijelom...
i ja..tj..bež..ali neću previše inzistirati, nek si on odluči.No da se mene pita, imao bi bež-zlatno odijelo
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 13:39   #206
mi jučer bili na probi, on ce imati od lana boje bijele kave široke hlače i nešto užu košulju kratkih rukava, a ja od bijelog lagano izvezenog lana vjenčanicu, zadovoljni jaaaako....
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 00:19   #207
Quote:
flakey kaže:
mi jučer bili na probi, on ce imati od lana boje bijele kave široke hlače i nešto užu košulju kratkih rukava, a ja od bijelog lagano izvezenog lana vjenčanicu, zadovoljni jaaaako....
To sigurno prekrasno izgleda
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 01:28   #208
Quote:
flakey kaže:
mi jučer bili na probi, on ce imati od lana boje bijele kave široke hlače i nešto užu košulju kratkih rukava, a ja od bijelog lagano izvezenog lana vjenčanicu, zadovoljni jaaaako....

vidim vas kako trcite drzeci se za ruke i bosonogi po nekoj pjescanoj plazi u zalazak sunca
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 08:50   #209
Joj, ja mislim da cu izbjegavati sposu kada cu birati haljinu..ne zato sto su mi se zamjerili, nego zato sto mislim da jednako ljepsih vjencanica ima u manje razvuikanim salonima..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 08:53   #210
da, sposa je prerazvikana...a nisu ljubazni....sto je bitno...a i sve vjencanice koje sam tamo probala su ogromne i onda nemas pojma kako ti stoji kad je sto brojeva veca....
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 13:28   #211
Quote:
studentica21 kaže:
vidim vas kako trcite drzeci se za ruke i bosonogi po nekoj pjescanoj plazi u zalazak sunca
he he, pa slično će i biti... hvar, 7 i po predvečer, samo što nije pješčana plaža nego na stjenama na jednom rtu...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 14:01   #212
Quote:
flakey kaže:
he he, pa slično će i biti... hvar, 7 i po predvečer, samo što nije pješčana plaža nego na stjenama na jednom rtu...


ajme,prekrasno....


sretno
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 12:35   #213
Quote:
studentica21 kaže:
ajme,prekrasno....


sretno
hvala
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 22:20   #214
[QUOTE=ojda]
Quote:
Ksistina kaže:
Odmah kažem što tražim i uglavnom to nemaju i onda samo naprijed

Nemoj se samo tako ograničiti....ja sam htjela halj u 2 dijela i bez koluta i
strogo bijelu.....pusti i da ti teta preporuči...ak zna naravno....
na kraju imam ivory vjenčanicu u jednom dijelu i sa kolutom.....i prekrasna je....
i ja imam ivory vjencanicu iz nikoline,tko zna mozda je ista,moja svadba je 9.9
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:51   #215
Ah cure moje,
moram se pohvaliti da sam napokon pronašla vjenčanicu.
Zadnjih 10 dana bila sam na relaciji Osijek - Đakovo - Zagreb i pregledala sam dosta salona al samo mi je na jednu zastao dah tj.čim sam je probala ostala sam oduševljena. Odmah mi se svidila i znala sam da je to ta vjenčanica. Taman sam bila odustala od toga da ću osjetit da je to ta kad ono bum Nakon toga nisam više ništa gledala već sam je odma rezervirala. Uzela sam je u Nikoline, cijena 2800 bez haljinica za djevojčice. I valjda će sve biti ok. Rekla mi je žena da će mi naručit moj konfekcijiski broj jer mi je izložbena bila velika i tako ću za misec dana opet malo otić do njih da vidim jel stigla i slično.
Eto za sve cure koje još nisu našle onu pravu poručujem da ne odustaju i da će znati kad naiđu na ''onu''
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 15:41   #216
Quote:
Ksistina kaže:
Ah cure moje,
moram se pohvaliti da sam napokon pronašla vjenčanicu.
Zadnjih 10 dana bila sam na relaciji Osijek - Đakovo - Zagreb i pregledala sam dosta salona al samo mi je na jednu zastao dah tj.čim sam je probala ostala sam oduševljena. Odmah mi se svidila i znala sam da je to ta vjenčanica. Taman sam bila odustala od toga da ću osjetit da je to ta kad ono bum Nakon toga nisam više ništa gledala već sam je odma rezervirala. Uzela sam je u Nikoline, cijena 2800 bez haljinica za djevojčice. I valjda će sve biti ok. Rekla mi je žena da će mi naručit moj konfekcijiski broj jer mi je izložbena bila velika i tako ću za misec dana opet malo otić do njih da vidim jel stigla i slično.
Eto za sve cure koje još nisu našle onu pravu poručujem da ne odustaju i da će znati kad naiđu na ''onu''
Ma Nikolina je THE BEST. Čestitam i ja sam svoju tamo uzela i sve je bilo za 5.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 17:01   #217
Quote:
Ksistina kaže:
Ah cure moje,
moram se pohvaliti da sam napokon pronašla vjenčanicu.
Zadnjih 10 dana bila sam na relaciji Osijek - Đakovo - Zagreb i pregledala sam dosta salona al samo mi je na jednu zastao dah tj.čim sam je probala ostala sam oduševljena. Odmah mi se svidila i znala sam da je to ta vjenčanica. Taman sam bila odustala od toga da ću osjetit da je to ta kad ono bum Nakon toga nisam više ništa gledala već sam je odma rezervirala. Uzela sam je u Nikoline, cijena 2800 bez haljinica za djevojčice. I valjda će sve biti ok. Rekla mi je žena da će mi naručit moj konfekcijiski broj jer mi je izložbena bila velika i tako ću za misec dana opet malo otić do njih da vidim jel stigla i slično.
Eto za sve cure koje još nisu našle onu pravu poručujem da ne odustaju i da će znati kad naiđu na ''onu''
EEEEEEE, baš mi je drago!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 10:06   #218
Hvala
I meni je drago što sam našla nešto što mi se sviđa al sad ne znam što da mislim Naime, kad sam obukla tu vjenčanicu meni se sviđalo kako mi stoji i sve je bilo wow, al kuma me je slikala i jučer sam tek imala priliku vidit te slike na pc-u i moram priznat da mi je očaj izgledalo , ne sviđa mi se kako izgleda to na slici i sad sam u dvoumici što je realno Mislim, je da je vjenčanica koju sam probala bila broj više i da nije sve bilo skroz namišteno al svejedno sam ostala osupnuta razlikom između slike i samog osjećaja kad sam vjenčanicu obukla...jel itko od vas doživio nešto slično?
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 11:04   #219
Ja sam dozivjela nesto slicno u biti isto,al meni je gornji dio bio mali,donji velik,a kratak tak da nisam ni mogla imat pravi dojam,al ta vjencanica je bila onakva kakvom sam je zamisljala i dala sam sivat novu po meni tak da vjerujem da ce to biti to.Zato se nemoj zivcirat,ako ti je prvotni osijecaj bio da je to to onda i je.Kad ju podese po tebi bit ce druga prica...A zamisli kak ces tek izgledati na dan vjencanja kad budes nasminkana,nafrizirana i kad zasjajis od srece...
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 11:20   #220
A nadam se da će sve biti dobro. Ne bi tila da na slikama loše izgledam.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.