Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2006., 11:21   #61
Cure, zanemarite Banderasa. Biološki sat mu otkucava a još nije našao onu pravu za u dobru i u zlu pa je malo, kakodakažem, cendrav.

Banderas, javna opomena. Nemoj postat prva osoba koja je dobila ban na Vjenčanjima. Zamisli sramote.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:24   #62
THNX Cats
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:31   #63
hej!jel koja od vas bila u sposi u varazdinu?to vam je posve druga prica ...nemoras se narucit vac samo dodes,bez brige razgledas,imaju super stvari pogotovo kolekcija2006.zene su skroz ljubazne i mozes probat sve sta zelis....
nove haljine stezu super struk..naglasavaju liniju i skrivaju ono kaj nezelimo da se vidisve u svemu ja sam tamo pronasla haljinu
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:35   #64
Super Luna!!
To je vjerojatno zbog mentaliteta. Varazdinci su oduvijek bili super ljudi
A tko to zna, mozda i zbog manje konkurencije. Kod nas u Zg-u se Sposa drzi kao da je jedina, a okruzena je s jos tri salona samo u istoj ulici, a kamo li u kvartu

Ah...
Drago mi je zbog tebe, bitno da je vjencanica nadjena
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 08:19   #65
Quote:
ojda kaže:
eh....da se i ja pohvalim....i moja potraga je gotova....dakle bila sam u Nancy (odlične cure i lijepe vjenčanice), onda u Ljubavi (tak tak, nije to to kad moraš zamišljati kak će izgledat kad preprave i stavr druge ukrase) i Maria Grazi (fala Misiz) i nda pošto tam baš nije imala previše izbora slučajno sam uletila u Atelier Stefanie....jer mi je tamo blizu bio auto....dakle....znate onaj feeling kad je stavite na sebe i to je to....osjećam se kao Boginja...princeza...ne znam ni ja kaj....svako malo gledam kak mi je prekrasna i kak lijepo stoji....neopisivo....cure u salonu sa fenomenalne a izbor daleko najljepši i najveći nego bilo gdje drugdje....bravo ja !! tak sam sretna.... 3 200 kn, još nije nošena .....

e da....da Vam prepričam priču od frendice kaj šije.....došla joj je neka mladenka sva uplakana sa vjenčanicom iz Nikoline....došla je po nju....cijeli rub uzduž i poprijeko je bio strgan i cveteki su bili skureni od čikova....u salonu su joj rekle zločeste tete UZMI ILI OSTAVI !!!! Kaj velite na to ?!?!
Katastrofa....
E to ti je onda definitivno to! Tako sam se i ja osjećala kada sam obukla tu "svoju" haljinu! Izjavila sam: "to sam ja"!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 08:22   #66
Quote:
misiz S kaže:
Super Luna!!
To je vjerojatno zbog mentaliteta. Varazdinci su oduvijek bili super ljudi
A tko to zna, mozda i zbog manje konkurencije. Kod nas u Zg-u se Sposa drzi kao da je jedina, a okruzena je s jos tri salona samo u istoj ulici, a kamo li u kvartu

Ah...
Drago mi je zbog tebe, bitno da je vjencanica nadjena
I ja mislim da je manja konkurencija, Sposa u Zg je previše "razvikana" i svaka djevojka koja zna što je "in" bi, kao, trebala tamo iznajmiti. A to što su vjenčanice iznošene i pohabane od tolikih prepravljanja, to nema veze - bitno da možeš reći da imaš vjenčanicu iz Spose (yeah, right!)
No u svakom slučaju Luna, bitno da si ti našla vjenčanicu svojih snova tamo i da ti je super! Baš mi je drago!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 08:24   #67
Quote:
misiz S kaže:
Luda je zena!!
Ali sto sam skuzila je ta se kuzi u sivanje, a poslije mi je i rekla da je snajderica. I ona vrsi promjene na vjencanici, ako su potrebne. Ova na slici
Da, to je ta!
Baš me zanima da li bude tebi sve prošlo dobro, budući da se ja udajem za 4 mj. Ali vjerujem da buded - svakako javi svoje iskustvo! I još jednom hvala na savjetu!!!!!!!!!!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 08:30   #68
Quote:
Marta2010 kaže:
Da, to je ta!
Baš me zanima da li bude tebi sve prošlo dobro, budući da se ja udajem za 4 mj. Ali vjerujem da buded - svakako javi svoje iskustvo! I još jednom hvala na savjetu!!!!!!!!!!!!!
Javljam u srpnju. Ali sigurna sam da bude super. Uz tu zenu, kako ne bi bilo. I jos ti je ona meni objasnjavala kako ona krojacki pogleda sve vjencanice koje stignu u salon i objasnjavala zasto meni bas ta tako dobro stoji. Mislim meni i mama i baka sivaju pa se i ja podosta kuzim u to i vec sam ja znala zbog kojih savova je sto i kako i ....
E sad, ne znam kakva je tvoja, ali moju ako i bude trebalo popraviti za mene, to ce biti za max centimetar.
Jedva cekam
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 10:26   #69
Quote:
misiz S kaže:
Kak se zove, gdje radi... da javim frendici.
Mozes i na PM
i ja bi molila istu informaciju imam broj od jedne na kajzerici koja siva vjencanice ia 1700 kn, a zena je bas iz salona za vjencanice. ali nemamn nikakve detaljnije informacije o njoj pa da se osiguram kod druge snajderice

hvala puuuuno
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 17:32   #70
joj i ja bi molila.. Naime nasla sam svoju vjencanicu iz snova na slici iz pronovias kolekcije.. I sad naravno, da nemaju u sposi te boje kad je ovo ivory, a ja sam sebe zamislila u bijeloj.. Frendica je dala sivati svoju kod Mrvosa u Linei Exclusive.. Da vam ne pricam da je izgledala savrseno, ali je cijena bila jos savrsenija.. Necu ni spominjati... Mene uopce strah ici po salonima jer sam debela ko prasica imam jedno 10 kg viska u prsima i trbuhu i mislim da uopce ne bi mogla doci od sramote tamo probati vjencanicu...A pojma nemam koji mi je vrag da se ne mogu natjerati prestati jesti, od tog silnog protokola, tih planova i potrage samo sam gladna.. Grozno
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 20:14   #71
Quote:
noklica kaže:
joj i ja bi molila.. Naime nasla sam svoju vjencanicu iz snova na slici iz pronovias kolekcije.. I sad naravno, da nemaju u sposi te boje kad je ovo ivory, a ja sam sebe zamislila u bijeloj.. Frendica je dala sivati svoju kod Mrvosa u Linei Exclusive.. Da vam ne pricam da je izgledala savrseno, ali je cijena bila jos savrsenija.. Necu ni spominjati... Mene uopce strah ici po salonima jer sam debela ko prasica imam jedno 10 kg viska u prsima i trbuhu i mislim da uopce ne bi mogla doci od sramote tamo probati vjencanicu...A pojma nemam koji mi je vrag da se ne mogu natjerati prestati jesti, od tog silnog protokola, tih planova i potrage samo sam gladna.. Grozno

ne razmišlaj o tome da imaš viška kilograma. ti si takva kakva jesi i nosi to s ponosom. to je tvoj dan i imaš pravo tražiti vjenčanicu u kojoj češ izgledat savršeno!!!samo hrabro naprid.. želim ti samo napomenuti da sam i ja našla jednu vjenčanicu od demetriosa i htjela sam baš takvu, ali kad sam prošetala po salonima shvatila sam koliko još ljepših vjenčanica ima. i na kraju uzela sam jednu koja je slična toj ali još ljepša... i zato kreni u potragu i javi kako je bilo sretno!
__________________
jupilica.blog.hr
eritrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 21:49   #72
bok curke...

i ja sam našla haljinu svojih snova, ali nažalost (zahtjevna ja) nemaju je u salonu, pa bih je trebala šivati. ali ako ju kupujem, cijena je atronomska, a ja bih je vrlo rado zadržala.
pa se preporučam sa štovanjem, drage forumašice SMILJANA, TEMPION, LUNALU i ostale koje imate bilo kakvu info, na PM, za brojčeke od teta koje dobro sivaju...

hvala unaprijed... i neka sve nađemo "the haljinu" ...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 11:31   #73
ma ja sam takva, da kad nesto zamislim onda to mora biti tako, ako pocnem okolo gledati onda cu se naci u sto dilema, a moj odabir "na prvu loptu" na kraju uvijek ispadne najbolji odabir, tako da necu uopce vise razmisljati, hocu takvu haljinu sa slike ) Curke ko ima neku dobru tetu krojacicu nek mi posalje poruku na pm.. HVALA ))
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:53   #74
Curke ciao,
ja imam zamolbu da koje imate dobre tete snajderice ili salone vjencanice, a isto i za vecernje haljine za kumstvo pisite pliz na PM!

Hvala
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 19:01   #75
Danas sam malo obilazila salone, pa imam jedno pitanjce.

Čini mi se da niste baš spominjali salon vjenčanica Madona, a zanima me imate li kakvih iskustava s tim salonom i kakvih.

Ja sam tamo naime vidjela dosta modela po mom ukusu pa me zanima kakvi su inače. Hvala
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 20:25   #76
Ne mogu da vjerujem da te neko uslovljava da mozes probati 1-2 vjencanice, a samo ako ces sigurno iznajmiti ili kupiti vjencanicu kod njih mozes probavati jos.

Ipak zivot u manjem gradu ima svojih prednosti.

Nisam jos trazila vjencanicu za sebe, ali bila sam pratnja u potrazi i samo na jednom mjestu radi ostrokondza, u svim ostalim su jako susretljive i divne radnice.

U taj jedan smo jednom usle ja i moja kuma, ona je prosto dodirnula vjencanicu (teta je pokazivala vjencanicu drugoj djevojci) kad se babac okomio na nas, te ne smijemo mi to dirati, te potrgacemo je, bla-bla-bla...
Mislim, kako ces uzeti vjencanicu ako ne znas ni kakva je, visi na ofingeru medju mnostvom drugih?
A moja kuma je malo punija, pa je vise gledala sirinu haljine nego model, te je stoga i pruzila ruku, da dohvati vjencanicu i pogleda koliko je siroka.

Samo smo se okrenule i izasle.
Svima sam skretala paznju kakva azdaja tu radi nakon toga.

Na drugim mjestima mozes probavati koliko hoces, pomazu ti da se obuces i svuces, daju prijedloge sta bi se moglo doraditi da toj osobi koja uzima vjencanicu ta haljina bolje stoji, daju svoje prijedloge nenametljivo i strucno (ipak rade tu i imaju bolje oko sta bi kome moglo stajati, pa neke haljine koje na prvi pogled i ne izgledaju posebno, kad ih obuces izgledaju divno).
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 11:07   #77
Nisam imala problema pri isprobavanju vjenčanice. Uglavnom su sve žene bile ljubazne u tim salonima i mogla sam probati što želim. Radi se o salonima u Splitu. Ali još nisam našla onu ''pravu'' vjenčanicu. Svi mi govore da mi je prerano tražit i gledat.
Znam kakvu želim, tj.kroj i slično, al nijedna do sada nije zadovoljavala sve kriterije pa se mislim dal da još gledam ili da se ne ludim i uzmem neku koja je ok al nije ''the one''.
Danas iza posla mislim otić do jednog salona raspitat se o šivanju pa ću vidit što će mi reći. Strah me da mi neće dobro sašit pa što ću onda. Uhh...
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 20:33   #78
Ja sam svoju iznajmila u Salonu Ana u Staroj Vlaškoj. Bila je predivna kad sam je probala. Zena je rekla da nemaju "prvo nošenje" jer su sve njene haljine uvijek kao da su prvi put nošene. I ja glupača povjerovala.
Kad sam tri mjeseca poslije došla po nju, bila mi je prekratka, premala, prevelika u grudima i clijelu noc se otkopcavala oko vrata.
Sad svima savjetujem "prvo nošenje" i bok!
schlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 00:18   #79
Hej curke dajte mi recite kolko ranije bi se trebala pocet trazit vjencanica? Udajem se 9.9 i mislila sam mozda ovaj tjedan krenut sa trazenjem.Zelim rec da mi je drago zbog svih vas koje ste uspjele nac svoju vjencanicu,al ja imam osjecaj da ju necu bas tak lako nac...hvata me panika!
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 06:53   #80
A znam kako ti je ayrin. I mene hvata panika. Vjenčanje mi je 16.9. a nisam još ništa našla. Počela sam tražit još oko Nove godine, al mislim da do kraja 6.mjeseca moram to riješit tj.naći. 3 mjeseca je krajnji rok mislim
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.