Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2007., 09:35   #101
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
evo kako je na kraju bilo s cateringom kod mene u subotu:
narucili smo hranu za 40 ljudi, a bilo ih je oko 80.
i jos je hrpa narezaka i salate ostala.
tako da mislim da odstupanje od 10% je premalo....
a od koga si uzela catering ne radi svaka firma isto količinski?
Bili bi super da si iz Rijeke jer dalje mi ne odgovara!
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 15:19   #102
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
a od koga si uzela catering ne radi svaka firma isto količinski?
Bili bi super da si iz Rijeke jer dalje mi ne odgovara!
sorry,
okolica zg-a
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 15:35   #103
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
sorry,
okolica zg-a

Hej gdje si to mislila na okolicu ZG - da li je moguce Jaska?
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:57   #104
eh baš imam peh ,ali već ću ja neš iskopati
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:29   #105
...

ne razumijem tu matematiku da imaš 80 ljudi a naručiš hranu za 40. Pa kad se naruči u restoranu, ne naruči se jedna porcija za pet osoba ????
to mi je skroz nerealno
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:34   #106
može se recimo odstupit za 10 ljudi naročito ako imaš dosta djece ja računam djecu isto kao odraslog čovjeka zbog stolice ne zbog cijene tako su barem meni rekli
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 11:14   #107
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
može se recimo odstupit za 10 ljudi naročito ako imaš dosta djece ja računam djecu isto kao odraslog čovjeka zbog stolice ne zbog cijene tako su barem meni rekli
to već ima smisla
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:04   #108
eto meeeeeee!
cijena po osobi?jel naručuješ za onoliko ljudi koliko imaš na svadbi ili si nešto odstupila?hvala na info
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:15   #109
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
eto meeeeeee!
cijena po osobi?jel naručuješ za onoliko ljudi koliko imaš na svadbi ili si nešto odstupila?hvala na info
jel mene pitaš? i da li se radi o cateringu za svadbenu večeru ili ispraćaj kod tebe ili dragog?
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:17   #110
pitam maju jer mi se jako sviđa njen catering !inače je za kod mene doma jer mi već živimo zajedno pa će bit samo kod mojih catering!
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:25   #111
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
pitam maju jer mi se jako sviđa njen catering !inače je za kod mene doma jer mi već živimo zajedno pa će bit samo kod mojih catering!
Nama je ukupna cijena bila 27.000,00 kn. U to ti je uračunato i klopa za 110 ljudi (230,00 kn po osobi), pečenje naša 3 janjca, serviranje te janjetine sa mladim lukom i rajčicom (10 kn po osobi), 30 porcija srnećeg gulaša (30 kn po osobi), i 50 kava. Mi smo na kraju imali 115 ljudi (sa bandom), uzeli smo klope za 110 ljudi i mogu ti reći da je dosta klope ostalo (a bilo je svega petero djece), tak da mislim da možeš to u svakom slučaju srezati. Poslije svadbe smo otfurali tu klopu u Crveni križ, jer nam je bilo žao baciti.
Ako hoćeš mogu ti poslati jelovnik na mail! Mislim da ti ta cijena po osobi može dosta varirati; mi smo ti imali dosta morskih stvari (salate od hobotnice, škampe, buzare, losos itd), al ti kad se čuješ sa njima, kažeš na kakvu klopu da se otprilike orjentiraju, pa poslije lako dogovorite menu. A pogotovo ako to tebi treba za doma, ne moraš uzimati toliko različite klope, dogovoriš par predjela, malo salatica, tjesteninica, neko glavno jelo i to ti je to Ako te još kaj zanima, draga samo pitaj!
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:30   #112
imam dovoljno informacija hvala ti puno .Meni inače kako sam i napisala treba za doma znači puno manje hrane inače sam na moru pa će prevladavt morski plodovi samo me zanimala okvirno cijena našla sam nešto po 55 ,00kn po osobi i to mi se čini dosta ok Bez pića i kruha .
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:32   #113
a ko ti je radio catering maja?

sorry vidim da si već napisala...
 
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:13   #114
Quote:
dunjaranka kaže: Pogledaj post
ne razumijem tu matematiku da imaš 80 ljudi a naručiš hranu za 40. Pa kad se naruči u restoranu, ne naruči se jedna porcija za pet osoba ????
to mi je skroz nerealno
Da ne bi došlo do zabune, razlika je između cateringa za svadbenu večeru i onoga za isparaćaj doma.

Mislim da su cure govorile, a među njima i ja, da je odstupanje od samo 10% premalo ako se catering odnosi samo na ispraćaj doma. Tako da vjerujem da je bilo sasvim dovoljno hrane ako se uzelo samo za 40 osoba, od ukupno 80.

Drugo je ako se uzima catering za večeru, tu pak mislim da ne bi tebalo biti nikakvog odstupanja ili jako malo, odnosno, tu mi se tih 10% čini logično.
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:42   #115
Quote:
majab2 kaže: Pogledaj post
Nama je ukupna cijena bila 27.000,00 kn. U to ti je uračunato i klopa za 110 ljudi (230,00 kn po osobi), pečenje naša 3 janjca, serviranje te janjetine sa mladim lukom i rajčicom (10 kn po osobi), 30 porcija srnećeg gulaša (30 kn po osobi), i 50 kava. Mi smo na kraju imali 115 ljudi (sa bandom), uzeli smo klope za 110 ljudi i mogu ti reći da je dosta klope ostalo (a bilo je svega petero djece), tak da mislim da možeš to u svakom slučaju srezati. Poslije svadbe smo otfurali tu klopu u Crveni križ, jer nam je bilo žao baciti.
Ako hoćeš mogu ti poslati jelovnik na mail! Mislim da ti ta cijena po osobi može dosta varirati; mi smo ti imali dosta morskih stvari (salate od hobotnice, škampe, buzare, losos itd), al ti kad se čuješ sa njima, kažeš na kakvu klopu da se otprilike orjentiraju, pa poslije lako dogovorite menu. A pogotovo ako to tebi treba za doma, ne moraš uzimati toliko različite klope, dogovoriš par predjela, malo salatica, tjesteninica, neko glavno jelo i to ti je to Ako te još kaj zanima, draga samo pitaj!
Jel ti u toj cijeni i njihovi stolovi i konobari ili u koju cijenu to spada? Oprosti malo sam se sad sva zbunila skačući s jednog topica na drugi
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:52   #116
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Jel ti u toj cijeni i njihovi stolovi i konobari ili u koju cijenu to spada? Oprosti malo sam se sad sva zbunila skačući s jednog topica na drugi
Odgovorila sam ti u mailu!
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:06   #117
Majo, pun ti je inbox tu, pa ti pišem ovdje.

Draga, prvo hvala na mejliću!

Samo još par pitanja: veličinu stola ste birali sami ili?
Jer mi se činilo da ima i većih i manjih stolova po onim službenim fotkama iz mejlića (kao za 8 i 10 osoba).
I da li možda znaš da li postoji neka mogućnost grijalica ako je hladno ili kišno? Vidiš kak je sad vrijeme, a 7. mj - navečer dosta prohladno.
Kakvo je bilo tvoje iskustvo što se tiče toga? Svaki savjet je dobro došao.

Obećajem, neću te više gnjaviti

E, da .. i ona sva hrana iz ponude, to ste SVE dobili ili je to bilo kao ponuđeno što sve imaju?
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:18   #118
Brančika, uopće nema problema, samo ti pitaj!
Oni ti u tom mailu imaju slike od više šatoraša, tak da ti ovisi ko ima kakve stolove. Moj ti ima stolove za 8 ljudi (komotno), al možeš bez problema staviti i 9, pa i 10 ako za tim stolom ima djece. Kaj se tiče grijalica, to ti stvarno ne znam, al mislim da postoji i ta mogućnost, mada mislim da ti sad to neće trebati 100%. Ti bazeni na kojima je meni bio šator su vrlo blizu šume, tak da ti je tamo uvijek malo hladnije, al nam opet nije bilo prehladno. Nama je na početku bila skroz dignuta ona strana šatora koja gleda na bazen(mislim da se to i vidi na jednoj fotki), a negdje oko 9-9:30 kad je počelo biti malo hladnjikavo su konobari spustili tu stranicu i stvarno nije više bilo zima.
A kaj se tiče klope, mi smo ti imali svu klopu koja je nabrojana u mailu. Naravno da smo to mogli malo srezati ili čak i povećati (za kaj stvarno nema potrebe, jer je ponuda stvarno odlična i raznovrsna), kaj se toga tiče ne moraš se brinuti jer su ti oni skroz fleksibilni i možeš se sve dogovoriti.
Ak te još nekaj zanima, tu sam
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:24   #119
Quote:
maraleo kaže: Pogledaj post
Da ne bi došlo do zabune, razlika je između cateringa za svadbenu večeru i onoga za isparaćaj doma.

Mislim da su cure govorile, a među njima i ja, da je odstupanje od samo 10% premalo ako se catering odnosi samo na ispraćaj doma. Tako da vjerujem da je bilo sasvim dovoljno hrane ako se uzelo samo za 40 osoba, od ukupno 80.

Drugo je ako se uzima catering za večeru, tu pak mislim da ne bi tebalo biti nikakvog odstupanja ili jako malo, odnosno, tu mi se tih 10% čini logično.
ali i za doma trebaš naručit hrane koliko ima ljudi, ne možeš računati na to da ljudi neće jesti. onoliko koliko ljudi dolazi, za toliko se hrane naručuje i kod ispraćaja.
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:25   #120
Quote:
dunjaranka kaže: Pogledaj post
ne razumijem tu matematiku da imaš 80 ljudi a naručiš hranu za 40. Pa kad se naruči u restoranu, ne naruči se jedna porcija za pet osoba ????
to mi je skroz nerealno
to se odnosi na catering za ispracaj kod mene doma.
mi smo poslije isli na veceru u restoran
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.