Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 21:33   #1601
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
Mrtve ostavi da počivaju u miru. Nemoj to raditi, pogotovo ne tako amaterski, nije niti smiješno niti zabavno, a nije doro niti za psihu.
Možda drugi ovdje misle drukčije, ali ja sam iznijela svoje mišljenje, da se mrtve de dira.
Slažem se .... jedno je moliti se za njih, ali raditi neke rituale , nije preporucljivo....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 21:39   #1602
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Uz toliko entiteta koje ljudi nose prikacene na sebi mislim da nije potrebno nikoga vise prizivati, osim ako se ne bavite time ozbiljno i sa nekim ciljem. Ali najprije bi trebalo nauciti kako se zastiti od mozebitnih ne bas ugodnih situacija koje nam mogu priustiti takva bica... Od promjene osobnosti pa do raznih energetskih problema, itd. Mada opet sa druge strane mozemo veoma mnogo nauciti od njih i sl.
slažem se.... tek kada osoba počne raditi na sebi, duhovno raditi .... kako se uzdiže u vibraciji, dolazi i do raznih samospoznaja, čišćenja i ostalo.... tada mnoge stvari dobiju smisao, i postanemo svjesni gluposti koje smo radili.... ili mogli raditi....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:20   #1603
Jel kome još doma krepavaju žarulje, kompjuteri, dimmeri. Postalo je vec iritantno
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 00:08   #1604
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Jel kome još doma krepavaju žarulje, kompjuteri, dimmeri. Postalo je vec iritantno
Ja sam nakon onog priziva imao problema sa žaruljama, a Retra je svojedobno isto spomenula iste probleme
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 07:07   #1605
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Ja sam nakon onog priziva imao problema sa žaruljama, a Retra je svojedobno isto spomenula iste probleme
Bilo bi najbolje izbaciti glavni osigurač prije evokacije i uključiti ga tek nakon banishinga. Koliko sam više tih žarulja promjenio
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 10:56   #1606
Pozdrav.
Kao prvo odmah da kažem da nisam došao vrijeđati, maltretirati niti vam soliti pamet.
Malo čitajući iz znatiželje ovaj topic došao sam do zaključka da vi stvarno komunicirate sa demonima ili se varam?
Ako da, onda je jasna stvar da postoji neka verzija raja i pakla!?
Moje pitanje prema vama bi zapravo bilo zar se ne bojite šta će se desiti s vama poslije života na zemlji, odnosno kome ćete biti opredjeljeni?
Humana dolina is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:02   #1607
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
Ako da, onda je jasna stvar da postoji neka verzija raja i pakla!?
Ne vidim kako se iz toga može izvesti zaključak o postojanju raja i pakla.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:05   #1608
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ne vidim kako se iz toga može izvesti zaključak o postojanju raja i pakla.
Pa gledaj...nije se jednom desio slučaj da su se nekim ljudima ukazala Marija ili neki drugi svetac.
Ovdje kažete da prizivate demone i uspostavljate kontakt.
Eto, iz toga nagađam.
Humana dolina is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:12   #1609
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
Pa gledaj...nije se jednom desio slučaj da su se nekim ljudima ukazala Marija ili neki drugi svetac.
Ovdje kažete da prizivate demone i uspostavljate kontakt.
Eto, iz toga nagađam.
I opet ne vidim po čemu je jasno da postoji raj i pakao.

Da, nekome se ukaže Marija a nekom, tko nema doticaja sa kršćanstvom, se ukaže drugi oblik ženskog božanstva. Nekom je kršćanski svetac a nekom je bog groma i kukuruza.

Ono što je danas nekom demon nekad je bio glavni bog.

Uostalom biblijski anđeli su daleko od gologuzih dječačića sa krilcima koji svima žele dobro.

Tako da, bar po meni, u prizivanju anđela ili demona nema preveliek razlike
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 12:14   #1610
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ne vidim kako se iz toga može izvesti zaključak o postojanju raja i pakla.
što bi onda po tebi bio zaključak - što onda postoji ako to nisu raj i pakao, odakle dolaze ti svi demoni , gdje su inače nastanjeni, gdje mi kao duše idemo ukoliko nema ''raja i pakla'' i zašto uopće prizivati demona, kakve dobre stvari on može donijeti?
mucalo55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:28   #1611
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Tako da, bar po meni, u prizivanju anđela ili demona nema preveliek razlike
Hm...
Humana dolina is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 14:50   #1612
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
što bi onda po tebi bio zaključak - što onda postoji ako to nisu raj i pakao, odakle dolaze ti svi demoni , gdje su inače nastanjeni, gdje mi kao duše idemo ukoliko nema ''raja i pakla'' i zašto uopće prizivati demona, kakve dobre stvari on može donijeti?
Nemam neki konačni zaključak...isto tako mogu reći da anđeli žive u Anđelgradu i bave se umjetnošću i filozofijom te znanjem koje donosi spoznaju shvaćanja smisla Svemira a demoni žive u Demongradu i bave se poslovima poljoprivrede, šumarstva i sličnim stvarima vezani za planet Zemlju te satisfakcijom naših tjelesnih želja

Ni jedno ni drugo nije loše ako se uzima u manjim dozama
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:12   #1613
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Kao prvo odmah da kažem da nisam došao vrijeđati, maltretirati niti vam soliti pamet.
Malo čitajući iz znatiželje ovaj topic došao sam do zaključka da vi stvarno komunicirate sa demonima ili se varam?
Ako da, onda je jasna stvar da postoji neka verzija raja i pakla!?
Moje pitanje prema vama bi zapravo bilo zar se ne bojite šta će se desiti s vama poslije života na zemlji, odnosno kome ćete biti opredjeljeni?
I uz pomoć anđela sa ritualima možeš posijati sjeme sumnje, izazvati svađu, utjecati na nečiju svijest... i možeš imati više problema nego sa prizivom demona.
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:00   #1614
Upravo tako, uglavnom sve ljudske želje imaju demonski predznak. Npr. Blanka se zahvaljuje bogu a želja joj je imala sve "demonske" odlike ...tj. biti među osvajačicama medalja, skočiti što više, dokazati se pred ljudima, biti ponosna svojim dostignućem....

Svi kreću od krive premise da Anđeli znaju koje su trenutno moralni zakoni na snazi
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 15:31   #1615
Čitam u nazad 10-15 stranica i još nisam povezao...

Za što točno prizivate viša bića i bavite se okultizmom?
Kako se to opipljivo manifestira u vašem životu? Pustimo sad "osjećam se puno bolje, odlučniji sam i sl..."


Da li je to proces kojim naplatite dugove prema nekoj osobi (što onda dira karmu, jelda?), ili samo ubrzate tok stvari?

Da pojednostavnim pitanje:
Čemu sve to?


jako me intrigira kralj Salomon, a ne želim se bacati grlom u jagode samo iz čiste znatiželje.


Hvala na odgovorima
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 22:26   #1616
Odgovor je i dalje isti

Znatiželja, istraživanje, da li postoji nešto "onostrano", da li je to stvarno nešto ili samo skriveni svijet koji zahtjeva druge načine komunikacije, da li je možda druga dimenzija u pitanju....i tako to
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 23:48   #1617
Moc, pare i picetina nista? Pih, ni sotonjare nisu sto su nekad bile
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 00:18   #1618
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Moc, pare i picetina nista? Pih, ni sotonjare nisu sto su nekad bile
Sotonjare su došle k pameti .....ovo nabrojano možeš svesti na samo jedan zajednički nazivnik a to je novac.

Inače, jel stvarno misliš da bi ti bilo bolje u životu da imaš gomilu žena oko sebe?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 00:41   #1619
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Sotonjare su došle k pameti .....ovo nabrojano možeš svesti na samo jedan zajednički nazivnik a to je novac.

Inače, jel stvarno misliš da bi ti bilo bolje u životu da imaš gomilu žena oko sebe?
Gomilu labavo vezanih?

No, znaci demonologija ima svrhu ako nosi pare, ukratko
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 00:49   #1620
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Gomilu labavo vezanih?

No, znaci demonologija ima svrhu ako nosi pare, ukratko
Kako god, sigurno bi nešto zanovjetale

Pa da, ako ideš za zemaljskim željama no, bar sam sada u tom điru, možda ima nečeg višeg u tome. Znanje neko, umjetnička inspiracija, bilo šta što bi te malo mrdnulo iz ovog svijeta, nešto što bi izrazilo u vanjskom svijetu ono što ti grebe po podsvjesti i traži izlaz

Valjda je to zbog godina

Inače, lakše je učlaniti se u neku stranku, srediti si izgled i poraditi na govorništvu i eto para
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.