Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2009., 14:05   #21
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Božo Prka je direktor Privredne banke Zagreb u kojoj sam podigao stambeni kredit.

Zašto sam digao kredu u švicarskim francima? Pa zato što su tada kreditni uvjeti u francima bili najpovoljniji na tržištu kredita, a druga stvar je ta što franak slovi kao najstabilnija valuta i tj. oscilacije tečeja su vrlo malene...

... eto, to su razlozi zašto sam digao kredit u francima.
sjećam se kad je bio bum tih kredita i kad su banke to masovno forsirale....lako je pametovat i bit general poslje bitke al u pravilu šta god banka napadno uvaljuje bježi od toga, jer njima je posao da te zajebu...što manje ti imaš love to oni imaju više i obrnuto

želim ti sreću i nadam se da će taj tvoj angažman nešto pokrenuti

btw vidio sam prku prije jedno dva tri sata ispred pbz-a u radničkoj...da si se tam našo mogo si ga osobno pitat
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:07   #22
Quote:
shaahab kaže: Pogledaj post
Domare!!! Domare!!


Podržavam te u tvom naumu!
ALi zar zbilja misliš da ćeš nešto postići s tim?
To ti je isto borba s vjetrenjačama.
Neka!

Neka bankama negativna reklama, da znaju kako ih ljudi mrze!
Pa će možda i Rohatinski reagirati i preporučiti bankama neka ograničenja u kamatama (nakon 500tote negativne reakcije), pa će banke malo podviti rep i kontrolirati u okvirima normalnog, ok u skladu s krizom, svoje kamate.... a tečaj švicarca je takakv kakav je, tu ni Božo ni Rohatinski nisu meritorni

Quote:
spy kaže: Pogledaj post
sjećam se kad je bio bum tih kredita i kad su banke to masovno forsirale....lako je pametovat i bit general poslje bitke al u pravilu šta god banka napadno uvaljuje bježi od toga, jer njima je posao da te zajebu...što manje ti imaš love to oni imaju više i obrnuto

želim ti sreću i nadam se da će taj tvoj angažman nešto pokrenuti

btw vidio sam prku prije jedno dva tri sata ispred pbz-a u radničkoj...da si se tam našo mogo si ga osobno pitat
Mislim kako su njega već tako "pitali" prije nekih 2, 3 godine, ne?

Ispred zgrade mu na Vrbiku...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:13   #23
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post

Mislim kako su njega već tako "pitali" prije nekih 2, 3 godine, ne?

Ispred zgrade mu na Vrbiku...
da odmah mi je to plao napamet...al izgleda da je riješio te probleme jer je bio sa nekim klinkama u "civilu" i bez orangutana u blizini
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:19   #24
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
sjećam se kad je bio bum tih kredita i kad su banke to masovno forsirale....lako je pametovat i bit general poslje bitke al u pravilu šta god banka napadno uvaljuje bježi od toga,
kad se sjetim toga ... bila je pošast za tim kreditima ... niska kamata, niski tečaj ... mislim da je prva s tim kreditima krenula Erstica ...

no isto tako je bilo dosta upozorenja na medijima na opreznost oko tih kredita baš zbog same oscilacije tečaja ...

no nije stvar samo PBZ-a .. i ostale banke imaju kredite u CHF-ima ...



Edit: @Domar ... kad to bude u VL?
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:23   #25
Quote:
shaahab kaže: Pogledaj post
To ti je isto borba s vjetrenjačama.
nije to nikakva borba s vjetrenjačama. narod će se krasti dok narod to bude dopuštao. treba tome stati na kraj. masa nemože krenuti prije pojedinaca.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:25   #26
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post

Edit: @Domar ... kad to bude u VL?
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Danas sam bio na razgovoru u Večernjem listu, dao sam im sve moguće podatke od tečeja u ljeto 2006 godine pa do danas, visine rata kredita, omjere, postotke... 300 čuda...
članak izlazi sutra.
Sutra.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:33   #27
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
sutra cu prvi put u zivotu kupit Vecernji
Također
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:48   #28
Kupujem zutra vecernji list... Ma jel se ti to reklamiras???

Hehehehehe...

Zajebavam te...

Rekao bi da razumijem ali meni banka ni minus na tekucem racunu neda pa neznam kako ti je...
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 15:23   #29
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sutra.
ajd nek neko sutra stavi link , neću kupovat novine, nedam ciganima ni kune
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 20:34   #30
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sutra.
da ne bi bilo da spamam (eto, ubacila i par riječi )

__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 21:08   #31
Ako me ne bude više na Forumu, znajte da me je Prka spremio u vječna lovišta

Hvala svima na podršci, ako se i ništa i ne dogodi i ne bude nikakvog odjeka barem me neće peći savjest da nisam napravio ništa
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 21:13   #32
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Ako me ne bude više na Forumu, znajte da me je Prka spremio u vječna lovišta
ne boj se ti dragi domaru ništa...mi smo uz tebe...oko za oko, prkno za domara
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 21:13   #33
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
sutra cu prvi put u zivotu kupit Vecernji
oću kurac

pročitaću ga besplatno u kafiću


Mislim da je Božu frka
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 21:41   #34
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
oću kurac

pročitaću ga besplatno u kafiću


Mislim da je Božu frka
A baš su krenuli s reklamama u PBZ-u, na naglo danas.... sa štedjom na sigurnom, jaoooj

Sutra će im biti reklame!!


domaaarrr!!!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 01:40   #35
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Kredit u francima je bio popularan prije koju godinu jer su kamate bile daleko najniže. Neki su upozoravali da ipak bolje ne dizati kredit u francima, svaka im čast. Franak je stabilna valuta ali u svijetskoj krizi on jača baš zato jer je sigurna valuta.

Ovdje se u Javi mogu vidjeti grafikoni kretanja franka u odnosu na druge valute.
je, pisalo se na sve strane koji su mogući obrati oko franka i da se načelno ne uzima taj kredit.

podržavam sve oblike građanskog aktivizma /taman se to zvalo bacamo kamenje/, ali teško da ćeš proći lišo u sudaru s pbz.om.

u svakom slučaju - bilo kakva akcija je dobra akcija.

sretno
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 06:30   #36
u in-line izdanju nema ništa... tako i tako idem u firmu pa ću vidjeti imali li što u pisanom izdanju...
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 07:16   #37
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
u in-line izdanju nema ništa... tako i tako idem u firmu pa ću vidjeti imali li što u pisanom izdanju...
pa puno toga nema na netu što je u tiskanom
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 08:48   #38
Kurve, ništa nije objevljeno, nema ništa...

Zajebali mene, ja zajebo vas...

Pretpostavljem da će biti objavljeno slijedećih dana: mada mi je obećano za danas, pa jebemu mater, jučer sam sat ipo razgovarao sa novinarkom, i ona i urednik su mi potvrdili da će članak izaći danas... ili je to zato što se nisam htio slikati... pa nije dovoljno vjerodostojno...

Zadnje uređivanje domar : 25.01.2009. at 09:56. Reason: eto, tako...
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 08:57   #39
vjerovatno je netko nekoga nazvao i malo ucijenio jebiga
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 11:58   #40
Domar, jedan vrlo bitan detalj kojeg u bilo kojem razgovoru o svojem kreditu moraš naglasiti.
PBZ, tada, kada ti je davao kredit, je nabavio bazu kredita po određenoj cijeni. Bez obzira na krizu i rast/pad švicarskog franka, cijena po kojoj su oni dobili tvoju glavnicu nije promijenjena. Ono što se moglo promijeniti jest tečaj franka i njegovo kretanje u odnosu na kunu. Koliko ja znam, taj tečaj se nije promijenio 34% !!
Ovo je sranje kojeg banke rade da bi zamaskirale svoje probleme, odn. da postignu traženi rast u uvjetima kada je prodaja kredita ZNAČAJNO slabija nego prije.

Jedini izlaz koji ti imaš iz toga jest: prodati stan, ODMAH otplatiti kredit i otići u podstanare.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger