Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 09:27   #21
Da imaju puno toga od toga što gledaju slike posebno mi preko 4 banke mo'š mislit'

Da kvarim i ovo malo vida što mi je ostalo.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 09:34   #22
Ovo mi je jedna od najvećih noćnih mora djetinjstva, četvrtak, 19:15 umjesto tog jednog jedinog jebenog crtića koji smo imali ide
http://www.youtube.com/watch?v=Lxs0w0MPUKs

http://www.youtube.com/watch?v=68a8y...feature=relmfu
Malnar kod Steve
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/

Zadnje uređivanje KatarinaRi : 08.09.2012. at 09:47.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 09:36   #23
Ne moram ni klikati Oliver i Stevo?
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 09:37   #24
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Ne moram ni klikati Oliver i Stevo?

__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:17   #25
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
I od mene jedino mi je Hogi konkurencija jer kad se sitija Ris No Risk ne može bit drukčije. Pa Pitralon a onda Pino Silvestre. Potom u Trst po Brut 33 i rebe i to Levis i Super Rifle.

Sve pamtim ali jeben mu miša jednog pojma ima konstantno samo su riječi drugčije. Stabilizacija i pridruživanje ili recesija i po tome se nismo makli s mista.
vjerojatno je prva riječ koju sam naučil bila 'kriza', a kad smo kod traperica (rebatinki ) zaboravil si Brooklyn.
u pučkoj školi (imali smo jednog finog gospara za direktora, duša od čovjeka bez imalo smisla za vrijeme u kojem živi i način odijevanja) mogao sam zaraditi ukor ako nisam nosil štofane hlače i košulju, one presmiješne crne šlape i plavu kutu. po tome smo vjerojatno bili jedna od zadnjih generacija (m)učenika u njoj koji su to morali nositi, a koliko smo bili zavidni učenicima ostalih škola ne moram spominjati.
mene je (kak i ostale naplavine) u Zagreb poplava donesla
dobro, malo muljam...skotil sem se h Zajčevoj bolnici, na bregu.
ali godište sad znate. o datumu neću, jer bi mogao biti shvaćen kao provokacija.

@KatarinaRi, odmah si skužila zakaj sam ostavil svoju mail adresu svima dostupnu...
još uvijek se nadam da će mi neka prekrasna curka poslati sličicu svojih atributa, budeš li baš ti ta koja će probiti led neću biti nimalo nesretan.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:21   #26
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post

Ali godište skrivate ko zmija noge ne znam od koga.

Ne brini, ova zmija ne skriva noge, a bome ni ostalo.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:53   #27
ficeka i hrpe poluosovina i prirubnica u supi, svilenih bombona, eskurzija putevima revolucije, vojnickog graha kad sam primljen u omladince.
radnih akcija, svercanja kave,ulja...
putovanja u trst
par nepar voznje( dva ficeka)
bake koja je bila tak stedljiva da je davala samo po kocku cokolade ak je i tog bilo jer kao neznas ti sinko kaj je glad i te price
ovo sam nabacal iz rukava onak
mada kad danas gledam svoju djecu isvu strku i zurbu cini mi se da sam imao puno bolje djetinjstvo,bezbriznije.
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:54   #28
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ovo mi je jedna od najvećih noćnih mora djetinjstva, četvrtak, 19:15 umjesto tog jednog jedinog jebenog crtića koji smo imali ide
http://www.youtube.com/watch?v=Lxs0w0MPUKs

http://www.youtube.com/watch?v=68a8y...feature=relmfu
Malnar kod Steve
Lako za to, mene je kačilo preskakanje crtića u 19.45 (u to doba je Dnevnik počinjao u 20.00) zbog 21.sjednice (1971.)

Inače, M64. Dečec, bi rekli
3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 11:54   #29
Quote:
neustahija kaže: Pogledaj post
čega se još sjećate?
paa...sjećam se kako si bila zahvalna kad sam ti prije tridesetak godina, onako drhtavoj, pomagao da prijeđeš ulicu.
sjećam se i tvog izboranog, iznenađenog lica kad sam rekao da mi je zadovoljstvo svakoj bakici pomoći na isti način.
sjećam se i flashbacka koji si na trenutak proživjela kada smo konačno stigli na drugu stranu ulice, pa si rekla 'mladi gospon, za ovo ekstra ste dužni još pedeset jezer, same ih denite na nadkasl'
no bez brige, sve će to ostati samo naša tajna bakice.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:00   #30
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
J...
sjećate se redukcije struje 1983 godine, koja je to milina bila, ...

voli vas Domar
A pamti li tko da su redukcije (tad sam, ko klinac, prvi put upoznal tu riječ) počele prvi put negdje 74. ili 75.? Znam da smo u muzičkoj skupljali lovu za deeeeebelu svijeću da bi mogli vježbati zbor (nastavnica je očito mislila da deblja svijeća jače svijetli )
3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:06   #31
Quote:
3007 kaže: Pogledaj post
A pamti li tko da su redukcije (tad sam, ko klinac, prvi put upoznal tu riječ) počele prvi put negdje 74. ili 75.? Znam da smo u muzičkoj skupljali lovu za deeeeebelu svijeću da bi mogli vježbati zbor (nastavnica je očito mislila da deblja svijeća jače svijetli )
ili traje duže...
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 12:07   #32
Quote:
3007 kaže: Pogledaj post
nastavnica je očito mislila da deblja svijeća jače svijetli
vjerojatno je htjela reći kako njoj od debele svijeće okice jače svijetle
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
ili traje duže...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:52   #33
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Boje se da će im cure na top temi prestat slat cice i guzice
Nas trojica smo gospoda i tu nema straha
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:55   #34
kako je toblerone tad imao dobar okus

jel bilo jedno vrijeme da su se zbog nestašice benzina na parne datume smjeli voziti auti s parnom registracijom , a na neparne dane s neparnom ?
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:00   #35
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
kako je toblerone tad imao dobar okus

jel bilo jedno vrijeme da su se zbog nestašice benzina na parne datume smjeli voziti auti s parnom registracijom , a na neparne dane s neparnom ?
je, bolji je bio.
je, tako se vozilo.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:04   #36
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
je, bolji je bio.
je, tako se vozilo.
ajd da mi neko to potvrdi , svi me bijelo gledaju kad im to pričam pa sam se zabrinula da me dohvatila moždana skleroza
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:09   #37
Uz sve nabrojane traperice zaboravili ste još jedan brend: talijanski Casucci (valjda se tak piše ), to je bila samo takva roba iz Trsta; vrhunac, tadašnji Red carpet, hehe... Na noge Conversice ili sajmunice; mlađi one mungosice ili koleđice (bijele ili crne s bijelim čarapama), vojničke košulje, roba švercana iz Italije ili Turske, dezići 4x8, Crna mačka, Shock, Rexona ili Fa iz Austrije, sakupljali smo salvete, značke, privjeske, limenke od Cole il Fante dofurane izvana, kupovali Bravo radi postera, slušali Italo Disco, nosili bedževe, pank frizure napravljene s kremom Nivea (ne s gelom jer ih nije bilo), imali u kućama vrhunske ukrase poput rodi, čaplji i drvenih mini preslica , silno željeli imati Swatch sat, plesali na sentiše na tulumima, čitali Velikog Bleka, Kapetana Mikija, Zagora, Alana Forda... Jesam barem mali dio nabrojila generacijo moja?
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:11   #38
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
ajd da mi neko to potvrdi , svi me bijelo gledaju kad im to pričam pa sam se zabrinula da me dohvatila moždana skleroza
Nego da se vozilo; par nepar, pa su se čak negdje djelili i bonovi (moja stara još to ima) za benzin, bez njih ga nisi nit mogao kupiti.
Samo je i tad sirotinja doskočila, pa su se imala doma po dva auta, jedan parni, a drugi neparni...
Bili smo sirotinja, a opet smo imali puno.

S druge strane; kriza, stabilizacija, pridruživanje - pa mi smo se u tom rodili, a izgleda da budemo i poumirali uz iste termine... rofl...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:17   #39
[QUOTE=winnerica;41205554] limenke od Cole il Fante dofurane izvana, [QUOTE]

A neki su kao ja kopali po smeću nakon što odu turisti, odlazili smo na neki lokalni otpad gdje su bili veliki kontejneri.
Ja sam jedina u ekipi imala kolekciju Fanti sa svim Disney likovima.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 14:26   #40
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Jesam barem mali dio nabrojila generacijo moja?
ajme , crne koleđice s bijelim čarapama i uz to crni kišni mantil
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger