Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 21:54   #141
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ajde mi još reci da nemaš nikakvih problema vizualizirati svoju majku u znojnom orgazmičkom klinču čak i s ocem vlastitim, a kamoli s novim dečkom
Briješ.

Ne vizualiziram ni svoje starce ni frendove ni poznanike a i jedni i drugi i treći se ševe.

A i imala sam prilike čuti i starce (doma) a i frendove (tijekom ljetovanja).

Ti najbolje znaš sto bi (ili ne bi) pogodilo tvoje dijete. Ali nije tako i svima ostalima.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 21:54   #142
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
ajde, trudis se, treba ti to priznati
trudim se kurac.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 21:56   #143
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ovi koji zamisljaju roditelje kako se seksaju, zamisljaju li tako i svoju djecu?
Pa ti ćeš to najbolje znati. Ti si sebi u jednoj od forumskih inkarnacija i dijete izmislila.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 21:59   #144
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
...
perzefona, sestro, pa ti si baš oštra curica. wow, to je baš seksi.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:00   #145
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Dušo sestro, svi imamo taj problem. O tome i govorim. Ali ti sporo kopčaš, ako uopće.
Tebi slabo ide engleski.

Ali, to nema veze s temom. Upakovan ad hominem meni ne možeš prodati, jer ja sam reagirala na ovaj tvoj post:
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ne želim na promociju svog djeteta dovesti čovjeka kojeg ću uz šeretski osmijeh predstaviti kao svog ljubavnog partnera (isusati, koji izraz!).

Prijatelj je dovoljno i pristojno. Više od toga značilo bi da svima nazočnima guram pod nos da kopuliram s dotičnim izvaninstitucionalno. Sasvim je dovoljno što oni to ionako znaju. Naglašavati to bilo bi neukusno i bilo bi me stid, da. A osobito bi mi neprikladno bilo izložiti svoje roditelje ili svoju djecu pitanjima znatiželjnika, gurkanju laktovima i pogledavanju. Ja nisam nešto naročito društvena osoba, ali toliko o ljudima znam.
Tvoja pretpostavka je da bi karikiranim predstavljanjem čovjeka kojeg voliš izazvala grupno zamišljanje tvoje kopulacije s njim, s čim se slažem. Međutim, bez karikiranja (tj. šeretskog osmijeha), mislim da bi rijetko kome palo na pamet da vas zamišlja u klinču kada bi ga predstavila kao svog dragog. Upravo predstavljanjem kao "prijatelja" daješ veću mogućnost da to zagolica nečiju maštu. A možda to i jeste tvoj krajnji cilj - koji, naravno, nema veze s tvojim licemjerjem, koje nazivaš "osnovom pristojnosti".
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:01   #146
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Pa ti ćeš to najbolje znati. Ti si sebi u jednoj od forumskih inkarnacija i dijete izmislila.
Ma kaj samo dijete. I muza! I zvjerad! I poso.
I sve ostalo. Tutto completo.

Ajde nemoj svoju inhibiranost ljudima pod pristojnost prodavati.

edit:
@Soul - jest da se na forumu svasta moze procitati, ali prilicno rijetko se moze procitati da nazivati decka - deckom jest nekulturno. Razumijem da mi to moze bit nelagodno kad imam 17 i decka slucajno sretnem u gradu s roditeljima i nestane neko nespretno upoznavanje, ali u zrelijoj dobi upravo od normalne situacije radimo cudnu kad krenemo filozofirati.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:04   #147
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
perzefona, sestro, pa ti si baš oštra curica. wow, to je baš seksi.
Oh!

To mi kaže i moj prijat... dečko! Dečko!!1!!!11
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:06   #148
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Tebi slabo ide engleski.
A tebi kalamburi.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:09   #149
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Oh!

To mi kaže i moj prijat... dečko! Dečko!!1!!!11
evo za sve. nešto protiv nervoze : šubi dubi dubi
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:13   #150
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
A tebi kalamburi.
Lako se vaditi igrom riječi kad te uhvate u neznanju.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:22   #151
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Oh, guglalo se, vidim. Lijepo, lijepo...
Tvoja pretpostavka je da si jedina (loša) profesorica na forumu. Vjerujem i da jesi...

__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:34   #152
izgleda da vas dvije ne slušate šubi dubi dubi?
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:40   #153
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
Eto prikladno. Ako trogodišnjaci mogu imati cure/dečke što ne bi mogli pedesetogodišnjaci.

Mislim da su najmanje šanse da bih (mimo forumskih rasprava ) upotrijebila izraz partner. Onak... baš zvuči formalno. A i nema smisla ako je friška veza. Ne lajkam.

Frend. To isto ne lajkam jer nije frend već nešto više.

To mi je dečko. Nekako mi se najviše sviđa od svih varijanti.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:50   #154
Quote:
SubSignoVeneni kaže: Pogledaj post
Eto prikladno. Ako trogodišnjaci mogu imati cure/dečke što ne bi mogli pedesetogodišnjaci.

Mislim da su najmanje šanse da bih (mimo forumskih rasprava ) upotrijebila izraz partner. Onak... baš zvuči formalno. A i nema smisla ako je friška veza. Ne lajkam.

Frend. To isto ne lajkam jer nije frend već nešto više.

To mi je dečko. Nekako mi se najviše sviđa od svih varijanti.
meni se sviđa, kad velim, ovo je moja cura. moja. samo moja. i ničija više.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 22:55   #155
Quote:
SubSignoVeneni kaže: Pogledaj post
Eto prikladno. Ako trogodišnjaci mogu imati cure/dečke što ne bi mogli pedesetogodišnjaci.

Mislim da su najmanje šanse da bih (mimo forumskih rasprava ) upotrijebila izraz partner. Onak... baš zvuči formalno. A i nema smisla ako je friška veza. Ne lajkam.

Frend. To isto ne lajkam jer nije frend već nešto više.

To mi je dečko. Nekako mi se najviše sviđa od svih varijanti.
I meni se svidja. I uklanja apriori niz cudnih situacija, recimo idemo na izlet coporativno, dodjem s tri muska i predstavljam ostatku ekipe - frend, frend i decko. Da se ne cude sto me samo jedan od ta tri frenda prima za ruku ili cini sve one male sitne geste koje dvoje u vezi cine.
Vec nakon sat vremena ce ionako svima biti jasno
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 23:01   #156
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
I uklanja apriori niz cudnih situacija, recimo idemo na izlet coporativno, dodjem s tri muska i predstavljam ostatku ekipe - frend, frend i decko. Da se ne cude sto me samo jedan od ta tri frenda prima za ruku ili cini sve one male sitne geste koje dvoje u vezi cine.
Pa šta fali da te i ostala dvojica pipkaju kad su ti prijatelji? To valjda spada u osnove pristojnosti, mislim, to da nijedan prijatelj ne ostane uskraćen u pipkanju.

Nemoj mi reći da si i ti nekulturna, barem koliko i ja.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 23:02   #157
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Krecem se medju svakojakim svijetom od patchwork obitelji do ljudi koji hodaju po 10-15 godina i ne zene se i nikad jos nisam naisla da netko kaze ovo mi je frend za nekog za kog svi znamo da su u vezi ili se barem relativno redovito trose. A fin narod. I obrazovan i prosli svijeta, samo se ne zamaraju glupostima.

stavljaš primjer od 10 -15 godina dok je autorica navela vezu od par mjeseci... meni to baš i nije isto
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 23:46   #158
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
stavljaš primjer od 10 -15 godina dok je autorica navela vezu od par mjeseci... meni to baš i nije isto
Nije isto. Slazem se.
Ali nikad nisam svog decka ma koliko friski bio predstavila kao frenda a niti sam od ikoga to dozivjela.
Autorica s deckom jos i zivi u njegovom stanu, barem vecinu vremena.
Odrasli su, u zrelim godinama, ne vidim nikakav razlog da ju se predstavlja kao frendicu.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 00:34   #159
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
I meni se svidja. I uklanja apriori niz cudnih situacija, recimo idemo na izlet coporativno, dodjem s tri muska i predstavljam ostatku ekipe - frend, frend i decko. Da se ne cude sto me samo jedan od ta tri frenda prima za ruku ili cini sve one male sitne geste koje dvoje u vezi cine.
Vec nakon sat vremena ce ionako svima biti jasno
Da s grupom ljudi dođem u drugu grupu ljudi, sigurno ne bih za svaku osobu iz obje grupe objašnjavala tko je i odakle je znam (jel dečko, cimeričin brat, frend iz osnovne, poznanik koji mi je frend na fejsu, mamina susjeda, nećakinja ili bratić) već bi ih predstavila samo imenima. I ne vidim zašto bi drugima bilo čudno kad bi vidjeli da te muškarac primi za ruku iako izričito ne znaju da ti je dečko.

Osobno mi je izraz cura za osobu od 50+ godina smiješan. Već sam čula kako ljudi tih godina svoje "cure" predstavljaju kao prijateljice, pa mi to i nije toliko čudno. Uostalom, ako se radi o upoznavanju s bliskim ljudima, pretpostavljam da su već ranije kroz priču upoznati sa dotičnom i da im nije potrebno dodatno objašnjavanje pojma prijateljice.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 00:41   #160
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Da s grupom ljudi dođem u drugu grupu ljudi, sigurno ne bih za svaku osobu iz obje grupe objašnjavala tko je i odakle je znam (jel dečko, cimeričin brat, frend iz osnovne, poznanik koji mi je frend na fejsu, mamina susjeda, nećakinja ili bratić) već bi ih predstavila samo imenima. I ne vidim zašto bi drugima bilo čudno kad bi vidjeli da te muškarac primi za ruku iako izričito ne znaju da ti je dečko.

Osobno mi je izraz cura za osobu od 50+ godina smiješan. Već sam čula kako ljudi tih godina svoje "cure" predstavljaju kao prijateljice, pa mi to i nije toliko čudno. Uostalom, ako se radi o upoznavanju s bliskim ljudima, pretpostavljam da su već ranije upoznati sa dotičnom i da im nije potrebno dodatno objašnjavanje pojma prijateljice.
Hm, a kako bi nazvala curu od 50+, ako ne cura.
Mislim ako ti je ili nekome cura.

Meni partner zvuci kao oznaka na poreznoj prijavi. Ne zvuci mi nesto lijepo.
Zvuci mi formalno.
K tome i u drugim drzavama je posve normalno osobu i te dobe zvati moja cura - ako je nekome cura.

Meni je razlika frenda i decka, ogromna. I emotivno i fizicki.

Ovo prvo, nekad idemo na izlet s ekipom s kojom se vidimo par puta godisnje kad se uspijemo organizirati. Nismo toliko bliski da sve izvjestavam apriori o svom vezovnom statusu, pogotovo ako je relativno svjeze, a grupa opet nije toliko random i skupljena s ceste da ne bi zeljela reci s kiim hodam. Ne radi se o objasnjavanju ni obavezi istog.

Ter se ne radi o dvije grupe. Radi se o jednoj maloj s kojom se vas par koji ste dosli istim autom nadjete na dogovorenom mjestu.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.