Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2014., 08:58   #21
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Hm ja sam mislila da se racuna vladar Asca i vladar sata da moraju bit iste prirode..... nisam znala da se racuna na taj nacin radikalnost karte. Ja sam racunala vladar Asca JU u vatrenom elementu dok Sa je u vodenom.
Koliko ja znam i u jednom i drugom slucaju bi karta bila radikalna. Po tvojoj logici bi svaka druga karta bila neradikalna.
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 09:59   #22
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam i u jednom i drugom slucaju bi karta bila radikalna. Po tvojoj logici bi svaka druga karta bila neradikalna.
Ne po mojoj logici, vec pokusavam razumijet radikalnost karte, pa idem po uvjetima koji se gledaju za radikalnost karte.
I kad gledam radikalnost karte koristim dorotejevu tabelu.
Jer saturn se slaze sa zemljanim znakovima i sa merkurom. Mislim da se radikalnost gleda dali se Znak asca nalazi u istom triplicetetu Saturna, te dali su iste prirode i dali je Asc u znakovima kojima inace Sa vlada itd.

Zadnje uređivanje Beskraj : 08.08.2014. at 10:13.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 11:09   #23
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Ne po mojoj logici, vec pokusavam razumijet radikalnost karte, pa idem po uvjetima koji se gledaju za radikalnost karte.
I kad gledam radikalnost karte koristim dorotejevu tabelu.
Jer saturn se slaze sa zemljanim znakovima i sa merkurom. Mislim da se radikalnost gleda dali se Znak asca nalazi u istom triplicetetu Saturna, te dali su iste prirode i dali je Asc u znakovima kojima inace Sa vlada itd.
Ma da imas praf bas sam se jutros smotala, izvinjavam se.
ak sam sad dosla ksebi....
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 11:17   #24
ovde sam postavila koliko znam nije bilo odgovora
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=791

a ranije sam postavljala bukvalno sa vremenskom odrednicom tipa za 2 meseca, 6 meseci itd...i naravno odgovori su bili da se nece prodati u tom vremenskom roku koji sam i postavljala...

u priv. poruci sam dobila odgovor da bi za manje od 4 vremenske jedinice, dakle sredinom maja trebalo da se ostvari i nije...
jacat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 11:32   #25
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Ma da imas praf bas sam se jutros smotala, izvinjavam se.
ak sam sad dosla ksebi....
Ma ja pokusavam to utvrdit, po pravilima koje je i Enlil pisaala koje su Bonati i drugi utvrdjivali, pa mi zna to nekad zakomplicirat. . Jer istina bi bila da znak Asca ribe je istog elementa kao znak u kojem se Saturn nalazi, samo ne znam dali se doista gleda po tom. Ja sam racunala da se radikalnost gleda po ta tri uvjeta.

@jacat meni stvarno ne izgleda da ce stvarno se prodat uskoro , ne znam.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 11:36   #26
hvala ti uglavnom ja ne odustajem sa oglasavanjem...
jacat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 11:56   #27
Pa to je jedino sto mozes napravit.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:30   #28
Quote:
jacat kaže: Pogledaj post
ovde sam postavila koliko znam nije bilo odgovora
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=791

a ranije sam postavljala bukvalno sa vremenskom odrednicom tipa za 2 meseca, 6 meseci itd...i naravno odgovori su bili da se nece prodati u tom vremenskom roku koji sam i postavljala...

u priv. poruci sam dobila odgovor da bi za manje od 4 vremenske jedinice, dakle sredinom maja trebalo da se ostvari i nije...
Po toj karti postoji buduci aspekt od nekih 4 jedinice do prodaje, ali ako si vec i prije pravila horarce na tu temu neznam dali je onda ovaj stvarno od koristi.

Po ovom horoskopu se vidi da ti je klijentela u losem stanju, saturn vladar 7-e u skorpiji peregriran i jos u ukljestenom znaku 5 kuce, u fiksnom znaku i sljedujuca kuca. Pa bi to moglo znaciti da se sve produzi, i rijesi sa zakasnjenjem.
Ljudi ocito nemaju novaca ako i ima interesenta. Mislim da nije bas najbolje vrijeme za prodaju nekretnina.
Cijena je po ovom horarcu previsoka vladar 10-e JU u prvoj u svom uzvisenju, uzvisene planete pokazuju na pretjerivanje.
Vladar 4 /stan je merkur u vodoliji samo u svom licu, pa to ukazuje na cinjenicu da ni stan nije u nekom super stanju.
Ne preostaje ti drugo nego da cekas i pijes caj......
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 13:45   #29
ahaha ili vodku
elem smanjila sam cenu stana za par hiljada evra i jos cu sada od septembra, stan je u dobrom stanju samo je na poslednjem spratu
jacat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 22:54   #30
Quote:
jacat kaže: Pogledaj post
ovde sam postavila koliko znam nije bilo odgovora
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=791

a ranije sam postavljala bukvalno sa vremenskom odrednicom tipa za 2 meseca, 6 meseci itd...i naravno odgovori su bili da se nece prodati u tom vremenskom roku koji sam i postavljala...

u priv. poruci sam dobila odgovor da bi za manje od 4 vremenske jedinice, dakle sredinom maja trebalo da se ostvari i nije...
Sad uzimajuci vladare i time aspekt mjeseca i saturnatu postoje skoro 4 jedinice vremenski, a sad jer je saturn u fiksnom znaku i sljedecujoj kuci moze znacit vise godine rekla bi neg mjesece. Jer i sam saturn oznacava odlaganje.

Meni pada u oci ovaj JU koji je prirodni vladar 2 kuce pa bi novac prirodno trebao doci bas od prodaje ovog mjesta, ali on ima ostecenje, te je Rx. I ako bi gledala recepcije izmedju JU i MO one nisu dobre, jer znak u kojem je MO je izgonu JU pa mi se cine da te novac nekako 'ne voli' iako tvoja ideja o tom bi dobra bila. I kad bi jos nesto primjetila , tamo gdje gledamo kupca nalazi se Venera koja je takodjer ostecena jer je Rx Moguce da je ona bila neka vrsta smetnje, jer se mjesec tek odvojio od venere. Te Venera vlada ukljestenom 11 kucom bika, sto znaci da je tu definitivno smetnja da se zelje i nade ispune.
Plus tamo se nalazi u ukljestenoj 11 kuci juzni mj. cvor sto znaci neka vrsta gubitka.
Tako da mi se cini puno problema zapravo je bilo vezi svega toga. Sad takodjer sto se da primjetit da je saturn vladar 8 kuce pa moguce tu bio problem sa kupcima koji nisu bas imali prave namjere kupovanja stanja, sto vise moguce da osobe koje jesu dolazile da vide stan nisu mogli da kupe tvoj stan zbog cijene, koja mi se cini ovde dosta jaka, ali zbog Rx Jupitera onda moguce da si bas promjenila cijenu stana. Tu je takodjer seperativni aspekt izmedju venere i Jupitera cime Ju vlada nesretnom 6 kucom takodjer.

Tako da mi se cini da tako puno tog je bilo na putu da bi stvarno doslo do prodaje stana.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 11:13   #31
Lijep pozdrav

Zanima me hoću li ući u vezu s jednim Vodenjakom do kraja 2014. godine?

Zagreb, 10:13
Itatabisine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 18:49   #32
Kada cu diplomirati? Novi Sad u 17:48
Dodala bih da studiram od 2008. i da imam jos vrlo malo,ali se oteglo. Hvala lepo..
zondira is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 01:01   #33
Pozdrav !!
Nezaposlena sam, da li ću uskoro naći posao ?
Hvala !!



Rijeka, 00 : 01, 10.08.2014.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 11.08.2014. at 00:31. Reason: off
sportina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 01:27   #34
Quote:
sportina kaže: Pogledaj post
Pozdrav !!
Nezaposlena sam, da li ću uskoro naći posao ?
Hvala !!

Natalna http://tinypic.com/r/2vlryfo/8

Rijeka, 00 : 01, 10.08.2014.
Asc 25 Ta
ne treba natalna
Ti si Ve
Mo u kuci posla
Sad posao je Sa
Ve Sa nemaju aplikaciju. Kao ni Mo i Sa.
Tako da ne vidim da ce uskoro doci do posla.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:47   #35
Pozdrav,
molim vas da mi netko odgovori na pitanje, koje mi je vazno jer mi je uzasno tesko.
Da li me je decko ikad prevario, jer smatram da sam ga ulovila u lazi.
20.46h, var. Toplice

Ja sam vodenjak, on riba
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:50   #36
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Asc 25 Ta
ne treba natalna
Ti si Ve
Mo u kuci posla
Sad posao je Sa
Ve Sa nemaju aplikaciju. Kao ni Mo i Sa.
Tako da ne vidim da ce uskoro doci do posla.
Hvala !! A kad će ??
sportina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 10:08   #37
Quote:
Itatabisine kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav

Zanima me hoću li ući u vezu s jednim Vodenjakom do kraja 2014. godine?

Zagreb, 10:13
Medu tvojim signifikatorima i njegovih nema nikakvog spajanja, mjesec je u praznom hodu, pa prema toma nema ni pozitivnog odgovora.

Pored toga horoskop nije radikalan pa postoji mogucnost da si vec negdje
postavljala to isto pitanje ali sa drugim vremenom, u tom slucaju ovaj horoskop
nije vazeci.
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 10:40   #38
pozdrav. ovo pitanje će vam se učinit malo neobičnim, no vjerujte, ima konkretnih razloga zašto ga pišem. možda vam se učini interesantnim pa mi pokušate razdaniti situaciju jer me sve to izjeda...
zanima me, dali moj frend (s kojim sam povremeno nešto više) glumi da je u vezi s jednom curom kako bi u javnosti prikrili bavljenje ilegalnim poslovima? zg, 9.39

Zadnje uređivanje jolie 2 : 11.08.2014. at 11:21.
jolie 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 10:54   #39
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
molim vas da mi netko odgovori na pitanje, koje mi je vazno jer mi je uzasno tesko.
Da li me je decko ikad prevario, jer smatram da sam ga ulovila u lazi.
20.46h, var. Toplice

Ja sam vodenjak, on riba
Njegov signifikator merkur koji je spaljen i jos njegovoj 12 kuci, pa je moguce da nesto skriva od tebe.
Merkur je tako i tako promjenjiva planeta pa postoji mogucnost prevrtljivosti.
Posto je mjesec u opoziciji sa suncem i merkurom i jupiterom u radikalnoj 12 kuci imas problem sa samom sobom, slusati srce ili razum.
Inace po ovom horoskopu stvar ne izgleda bezazleno. ti cak imas na AC-u neptun ocito si zamagljena i nevidis stvari kak treba, a i tvoj jupiter te venus nalaze se u u njegovoj 12 kuci. Ti si bila takoder spaljena a nalazis se jos pod suncevim zracima sto nam kaze da nisi mogla neke stvari vidjeti, kako se ono kaze, zasljepljena.
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 13:20   #40
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Njegov signifikator merkur koji je spaljen i jos njegovoj 12 kuci, pa je moguce da nesto skriva od tebe.
Merkur je tako i tako promjenjiva planeta pa postoji mogucnost prevrtljivosti.
Posto je mjesec u opoziciji sa suncem i merkurom i jupiterom u radikalnoj 12 kuci imas problem sa samom sobom, slusati srce ili razum.
Inace po ovom horoskopu stvar ne izgleda bezazleno. ti cak imas na AC-u neptun ocito si zamagljena i nevidis stvari kak treba, a i tvoj jupiter te venus nalaze se u u njegovoj 12 kuci. Ti si bila takoder spaljena a nalazis se jos pod suncevim zracima sto nam kaze da nisi mogla neke stvari vidjeti, kako se ono kaze, zasljepljena.
Hvala puno na odgovoru! Upravo je tako, rastrgana sam i ne znam jel slusati razum ili srce, no ipak sam slusala srce, ali opet ne znam sta da kazem.
Također, istina da neke stvari nisam mogla vidjeti, jer zivim tj. studiram u drugom gradu, ali zato je mozda vidjela nesto jedna najbezazlenija osoba, i to me jos uvijek muci.
Stalo mi je do te veze, ali ako je doslo do prevare, a ja tocno ne mogu znati, ne zelim se vise muciti
Sta da napravim u konacnici? On meni tvrdi da me nikad nije i nikad nebi, no opet su neke stvari ukazivale suprotno

Zadnje uređivanje Croftica : 11.08.2014. at 13:42.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.