Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2016., 10:00   #1
Ponovo trudna ubrzo nakon poroda

Dakle, ima li tu koja od vas zena da je ostala trudna relativno brzo nakon poroda? kakva su vam iskustva? zdravlje? okolina? kak ste sve to shendlale?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:04   #2
Moja cimerica iz bolnice je zatrudnila 5 mj nakon carskog reza. Sve dobro prošlo. I ona i beba. Samo zadnja 2 mjeseca morala ležati
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:09   #3
Jel znas zbog cega je morala lezati? Ima veze s carskim ili...?

Poslano sa mog NOA_VISION_H3 koristeći Tapatalk
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:46   #4
Kobila Suzy znam za zenu koja je zatrudnila nakon 2mj od poroda, tocnije rodila je dvoje djece unutar 12 mjeseci. Jedino znam da je dojila oko 3 i pol mjeseca prvo, a kad je saznala za trudnocu prestala. Oboje rodeni prirodno i zdravi. Naravno da joj nije bilo lako, iscrpljujuce itd, ali eto, sve je ok i nije ni mirovala ni nista. Da stvar bude kompliciranija, kad je drugo dijetr navrsilo godinu dana, ostala trudna s trecim. Svaka joj cast, al ja mislim da je to ipak malo previse za zensko tijelo... Troje djece unutar 3 godine...
Pollly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:54   #5
Moja svekrva zatrudnila pola godine nakon prvog poroda, nije imala nikakvih problema, obojicu je rodila prirodno, obojica zdravi. Ali, nije joj bilo lako kako priča sa skroz malom bebom i velikim drobom, ali izdrži se (s tim da je svekar pasivac od kojeg ne vjerujem da je imala puno koristi).
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:18   #6
e super zene na odgovorima
kako za sad stvari stoje, izgleda da sam i ja trudna ,a mali mi se rodio prije 3,5mj....
nije planski, htjeli smo drugo, ali je meni roleta pala na oci kad sam napravila 2 testa i vidjela poz nalaz
malo mi je prebrzo to ipak,ali sta je tu je
izgleda da ce beba isto kad ce sinu 1 rodjendan....
iskreno, malo me frka okoline osudjuce, znater kako su ljudi odvratni....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:21   #7
Bila joj niska trudnoća zbog prvog carskog i plus jer je bio nedavno carski pa malo strožija kontrola zbog reza

A znam dosta slučajeva kada žena ostane vrlo brzo trudna nakon prirodnog poroda i sve bude ok.

A jel ti samo test znak ili još nešto. Jer zena može jako dugo nakon poroda lučiti beta hcg hormon
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:04   #8
imala sam vec menzis i sad mi kasni + imam taj osjecaj kao prvi puta kad sam ostala trudna, u trbuhu. Inace su mi ciklusi uvijek bili tocni, ono na dan maltene.
A neznam, navodno da je vec taj beta trebao ispariti....malo sam surfala bas i citala o tome isto.
Mislila ici vadit krv, ali isto neznam koliko je sad to relevantno, a dr gin tek od 12.9 pocinje raditi i ko zna kad ce me moci primiti...
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:08   #9
evo kakko kaze:
Ako je sve u redu i nije ostao dio posteljice, onda beta mora biti minimalna,tj manja od dva ili još manja.
Zbog ostatka posteljice može biti povećana samo dok se ona ne odstrani.
Mislim da inače ne bi smio postojat hormon bhcg, jer je on prisutan samo u trudnoći.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:52   #10
Suzy pa kaj je vec 3 i pol mjeseca proslo
Nema ti smisla bacat lovu na vadjenje krvi sad. Ja bih cekala gina.
Okolinu pusti, okolini nikad nis ne valja.
I sretno!


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:59   #11
Pusti selo neka prica


pa kaj onda ak je mala razlika, po meni je to jos bolje jer ce njih dvoje imati prisniji odnos nego ak je velika razlika (kao npr. moj MM sa svojim bratom koji su 10 godina razlike).

Ovo sta cure kazu, ne zivcirat se. Odi kod ginekologa kad se vrati, ak imas love, odi privatno.


Moja prva cimerica je rodila u godini dana dvoje (dakle, zatrudnila je odmah nakon poroda) i jedna i druga beba posve zdrave. Obje rodila prirodno, cak bez dripa i epi.


Jedino ak je carski, meni su rekli da treba proci 2.5/3 godine kako bi rodila prirodno. ak je manji razmak onda ide carski jer inace postoji opasnost od rupture maternice. ali navodno je i to rijetko.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:28   #12
Ma pusti selo,bitno je samo tvoje i suprugovo misljenje..ne zivite od drugih..Otisla bih ginekologu na tvom mjestu posavjetovati se!

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 20:20   #13
i ja znam ženu koja je u dvije i pol godine rodila troje djece.

svi su živi i zdravi, uključujući i nju.

to je što se tiče zdravlja.

što se tiče hendlanja i svega ostalog, ne mogu uopće to pojmiti, jer imam jedno pa ne znam kako je s tri male bebe odjednom, ali zamišljam da je veselo

selo je zadnja stvar o kojoj trebaš razmišljati, ovako te neće ni stići početi ispitivati idiotsko pitanje "a kada ćete na drugo "

i sama si rekla, što je tu je, glavno da sve bude u redu s tobom i bebom, ostalo ćete nekako već shendlati
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:22   #14
Mozes ti to! Sretno,nadam se da ce sve bit u redu.
A selo ce uvijek pricat😉
ninaa90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:42   #15
Hvala zenske )
ma ono, inace ne ostajem duzna nikome, pogotovo ne drskom selu al rekoh sta ja znam vise.....ja sam ostala sokirana,kao, ma meni se takve stvari ne desavaju, ovo ono....
uglavnom, cekam dr gin da pocne radit, malo mi lova kratka trenutno za privat otici pa vam javim-jel ovo fakat je san ili java hehehehe
mmujic-da, vec je 3,5 mj proslo kako si ti, sta je kod tebe?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:46   #16
Moja sestra je od mene mlada 11 mjeseci.

Cestitam
__________________
obviously not a golfer
Lesya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:09   #17
polako polako, dok dr ne amenuje, ja nis ne vjerujem tim stapicima tj testovima
nis od mog trcanja Lesya cini se, iako sam otrcala nocni maraton u subotu, si bila?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:57   #18
Bravo!
Samo na startu sam bila iako sam se prijavila. Nije nam se uklapao u madamin dnevni raspored

Uplatila sam Nocni cener
__________________
obviously not a golfer
Lesya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 23:00   #19
Suzy kako cure govore pusti selo neka prica. Dušebriznici ce uvijek imati nesto za komentirati.
Moja malena ce za koji dan 3 mjeseca i vec vicu zamnom da neka odmah idem na drugo. Uopce se ni ne pita jel zelim jos jedno (zelim, ali me nerviraju pretpostavke polunepoznatih ljudi) i naravno stara sam vec i ne mislim valjda sad cekati.

Uglavnom sretno draga. Ako je trudnoca budeš ti to ishendlala. samo hrabro.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 14:53   #20
Draga, ne brini. Evo i ja trudna, treća bebica na putu, a rodila u 12.mj. drugu bebu. Bit će razlika 1god i 1 mj.
Osjećam se super, još uvijek dojim malenog (8 mj).Ginekolog rekao da dojenje može ostati do kraja ukoliko su nalazi dobri,ne gubim težinu, nemam trudova i ne otvaram se ranije.

Mi smo planirali još djece u budućnosti, ali budućnost požurila! I nama je bio šok, ali smo zapravo sad presretni. Nikad nije lako roditi ni odgojiti dijete...
Komentari drugih me ne zanimaju.

Sretno dalje!

Poslano sa mog Lenovo K50-t5 koristeći Tapatalk
vjever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.