Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 14:25   #6001
Odvratni su, odvratni, odvratniiii. Ima ih svuda, ali show biznis je valjda posebna priča.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:28   #6002
ono što se meni ne sviđa je to što ljudi kao da likuju nad glumcima i pjevačima koji prolaze kroz zlostavljanje
ono, tko ih jebe, zaslužili su

kaj je najbolje, tu su i roditelji bili uključeni i svjesni svega
pa sam feldman je godinama upozoravao, nitko ga nije doživljavao
čak je i vlastitog oca isplaćivao jer je 'morao dati otkaz i biti uz maloljetnog sina'
svu lovu mu je skoro spiskao i ucjenjivao ga da mora i dalje radit kad se ovaj s 15 godina htio maknut

užas

Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Nisu ništa otkrili. Napastovanje žena je samo vrh leda. Ispod mora su pedofilija i sotonizam (onaj pravi, s ljuckim žrtvama).
da, grozota


sjetimo se samo billa cosbyja
all time favourite dad
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:32   #6003
Meni je baš cool ta hardwood kolekcija, svi su tako fensi, žive na visokoj nozi, lova se sipa sa nebesa, ljudi uživaju u svom životu i talentu, ma idila..
I ja zaista ne kužim koliki kreten moraš biti i svima pokvariti tu idilu svojim šovinističkim sexističkim boleštinama. Imaš li para, imaš, pa odi brate plati poštenu kurvetu i drpaj ju gdje i kako hoćeš, a možeš ju za pare i ponižavati pritom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:36   #6004
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post



da, grozota


sjetimo se samo billa cosbyja
all time favourite dad

Vanjska fasada je tu samo da zavara.. i ja izvana parim fin dečko dok se ne dohvatim objektiva..

Šta oće reć, fino je to društvance, ljudi imaju mnogo vremena i novaca u životu pa mogu razmišljati o svakojakim konstruktivnim stvarima
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:39   #6005
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
. i ja izvana parim fin dečko dok se ne dohvatim objektiva..
ajde barem priznaš
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:42   #6006
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
E, a ovo s ovim Weinsteinom: danas na instagramu vidjela snimak star 12 godina. Courtney Love upitana što bi savjetovala curama koje tek dolaze u Hollywood. I veli, ovo će me etiketirat al ako vas Harry W pozove na party u Four Seasons, nemojte ić.
oo, bilo je tih hintova koliko hoćeš. javna tajna.

https://www.axios.com/the-previous-h...495642089.html

http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...ein-J-Law.html

letterman je očito znao više od 20 godina i jedva se suzdržavao u emisijama.

moram priznat da mi je brad pitt malo porastao u očima ( nikad mi nije bio nešto) ali kad mu je paltrow, koja mu je tad bila cura/zaručnica, rekla za nagovaranja/pipkanja ovog, on mu je došao: alo, ti, slušaj...

ali, oskar je dobila i sve se zaboravilo do danas.

tako da ih ni ja ne žalim, dušu bi prodali za ulogu, a za oskara....
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:43   #6007
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ajde barem priznaš
Vidim da nisi shvatila, to znači da meni kao i njima ama baš ničega ne nedostaje u životu, kuc kuc, kuc...
Al to ti tako ide u životu, izvana uspješna odvjetnica je možda i teška mazohistica u krevetu... Tko zna čime se recimo Jadranka Sloković bavi u slobodno vrijeme kada nitko ne gleda.. a Hw zvijezde neću ni spominjati..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:44   #6008
Sa pozicijom moci dodje i iskusenje.

Pemda osobno ne gajim simpatije prema takvom ponasanju niti sam, barem se nadam, se ponasao tako u proslosti prema zenama, ne mogu reci sa 100% sigurnoscu da me pozicija takve moci ne bi promijenila, mozda ne u smjeru da me podredjene gledaju dok drkam u cvijece ili ispod tusa, ali da postanem agresivniji prema ljepsem spolu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:45   #6009
ruby lee, nije baš sve tako crno bijelo



radical, shvatila sam ja sve
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:11   #6010
Vidim da ste na teškim temamam pa da ostavim nešto laganije.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:46   #6011
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
koliko je tek Tini trebalo da se othrva od obog luđaka Ikea
ne čudi me što nisu otišle i ne mislim da je samo zbog slave
to su bile godine kad je ipak bilo prihvatljivije šorati ženu nego danas

a i nekako se deaufoltno vezalo uz umjetnike
oni su obično imali brzu ruku jer #umjetnost#boem

i ovo isto


ljubav za koju se umire doslovno


čuh nedavno da ni michael fassbender nije cvijeće razočarana sam
Pa, if you can't handle him at his worst...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:53   #6012
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Vidim da ste na teškim temamam pa da ostavim nešto laganije.
Zadnja slika mi je jedina nekako sexy, gdje ženska dira golo muško dupe, ima mi nešto sexy u tome..kao jeah bebe lupi me po guzici, you are so nasty, jeah..
Slike mi nisu privlačne iz razloga što mi žene zatvorene do vrata nisu posebno sexy, a nisam bi niti gay da mi pogled može skliznuti na naga muška tijela..

Zbog toga muškarci ovakve slike ne doživljavaju privlačnima niti ugodnima. Ne plijene mi pažnju. Vidiš ja ne volim gledati gologuze muškarce, više su mi konkurencija u borbi za ženku... Zbog toga je suprotna situacija privlačna, recimo gola ženska i dominantni muškarac gdje kroz njega percipiram sebe, i nju submisivnu željnu dobrog sexa...eto..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:58   #6013
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Zadnja slika mi je jedina nekako sexy, gdje ženska dira golo muško dupe, ima mi nešto sexy u tome..kao jeah bebe lupi me po guzici, you are so nasty, jeah..
Slike mi nisu privlačne iz razloga što mi žene zatvorene do vrata nisu posebno sexy, a nisam bi niti gay da mi pogled može skliznuti na naga muška tijela..

Zbog toga muškarci ovakve slike ne doživljavaju privlačnima niti ugodnima. Ne plijene mi pažnju. Vidiš ja ne volim gledati gologuze muškarce, više su mi konkurencija u borbi za ženku... Zbog toga je suprotna situacija privlačna, recimo gola ženska i dominantni muškarac gdje kroz njega percipiram sebe, i nju submisivnu željnu dobrog sexa...eto..
Hm, da...ovo je reklama za ženska odijela.

Pročitaj još jednom svoju posljednju rečenicu i onda promisli još jednom o marketingu i o ovoj reklami.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 08:56   #6014
Obiteljsko nasilje:
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/a...a-zivio-u-sumi
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:20   #6015
Napalo ju poprilično zbog ovog članka. Kaj vi mislite?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:25   #6016
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Mislim da se gura di ne bi trebala.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:48   #6017
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Da je glupa.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:59   #6018
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
I neka ju je napalo, glupača.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:57   #6019
Brani se time da je se nije shvatilo i da se izvuklo njene riječi izvan konteksta Holivudske mašinerije.
I opet ne kužim.
Holivud, to se tak tamo radi, pozicije moći, ona židovka, ne baš lijepa, odbila ovo i ono, odgoj, mama, smjerno oblačenje...vot?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:01   #6020
to njeno čak ne vrijedi ni za sam kontekst holivuda, ne znam kako onda objašnjava tekst lene dunham na tu temu.
bezveze mi je to.

posebno u situaciji u kojoj piše o tipu koji je silovao minimalno 2 ženske, ostalih milijun koje su se požalile bolje da ne spominjem. ako misli pričati o kontekstu, onda je njen zaključak prvenstveno neukusan.

vidim da se ispravila u videu, ali ne da mi se sve gledati.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.