Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 21:11   #1
Dječji ljetni kampovi

Zanima me ima li tko kakvog iskustva sa dječjim ljetnim kampovima.
Imam curicu od 12 godina koju bih htjela poslati preko ljeta negdje.
tenida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 00:24   #2
Quote:
tenida kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko kakvog iskustva sa dječjim ljetnim kampovima.
Imam curicu od 12 godina koju bih htjela poslati preko ljeta negdje.
Ja imam Moji klinci se aktivno bave sportom i svake godine s klubovima imaju organizirano zimovanje i ljetovanje, često i pripreme koje se održavaju izvan Hrvatske, ponekada su to samo vikend putovanja, a ponekad izbivaju i po 2 tjedna. Njima to nikada nije bio problem jer su bili sa svojoj ekipom. Međutim, bilo je i situacija da nitko od njihove ekipe nije išao, ali im je uvijek bilo odlično. Kada idemo na odmor svi zajedno, onda je njima mozak na paši, ne razmišljaju o ničemu, a kada idu bez nas funkcioniraju savršeno, više ništa nije problem, ni ustajanje u jutro, ni namještanje kreveta..ne znam kakva je situacija kod tebe, ali ja bih pitala dijete što misli o tome, moji su rođeni putnici, samo da se ide, ali tako je kod mene. Da su oni rekli ne ne želimo ići, ja ih ne bi prisiljavala.
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:58   #3
Quote:
zelazny kaže: Pogledaj post
Ja imam Moji klinci se aktivno bave sportom i svake godine s klubovima imaju organizirano zimovanje i ljetovanje, često i pripreme koje se održavaju izvan Hrvatske, ponekada su to samo vikend putovanja, a ponekad izbivaju i po 2 tjedna. Njima to nikada nije bio problem jer su bili sa svojoj ekipom. Međutim, bilo je i situacija da nitko od njihove ekipe nije išao, ali im je uvijek bilo odlično. Kada idemo na odmor svi zajedno, onda je njima mozak na paši, ne razmišljaju o ničemu, a kada idu bez nas funkcioniraju savršeno, više ništa nije problem, ni ustajanje u jutro, ni namještanje kreveta..ne znam kakva je situacija kod tebe, ali ja bih pitala dijete što misli o tome, moji su rođeni putnici, samo da se ide, ali tako je kod mene. Da su oni rekli ne ne želimo ići, ja ih ne bi prisiljavala.
Hvala, razgovarala sam s njom i ona hoće ići i veseli se tome ali se svejedno bojim kako će to ispasti.
Mislila sam ako neko ima neka iskustva s odmaralištima Vladimira Nazora.
tenida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 18:56   #4
Zanimljiv je i kreativan dječji kamp na Šolti, uče engleski, tu dolaze mladi iz cijelog svijeta..
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 13:14   #5
Moja curka j elan bila na Šolti, s devet godilna. Nije bila sama, išli su poznati njoj bilo joj je OK. Super za samopouzdanje i samostalnost. Nije baš bilo ljudi iz svijeta, niti su posebno radili na englskom što se toga tiče... puno manje no što se reklamira, i stvari koje je uglavnom znala.
Ali načelno joj je bilo OK i lijepo se zabavila.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 16:44   #6
Ja imam iskustvo rada u Nazorovom kampu u Crikvenici i Savudriji. Crikva je više za klince, Savudrija je odlična za starije. Klinci imaju svaki dan raspored kojeg se drže, ima i slobodnog vremena, ali ne previše. Održavaju se i razne radionice u kojima se može sudjelovati. Hrana nije bog zna što, ali to klincima obično nije ni važno. U svakom slučaju, ispadne lijepo iskustvo za djecu.
Adrastia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 14:51   #7
Ako znate za nekakav dječji kamp u Hrvatskoj koji je otvorila Legija stranaca ili Specnaz, svakako mi javite.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.