Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 18:50   #1
Posle koliko meseci se moze reci - volim te?

Citam ovde bas na jednoj temi kazu da se posle tri meseca ne moze reci da se neko voli. Eto, ja sam znala da svog sadasnjeg decka volim posle dva meseca. Mi imamo vezu na daljinu, pisala sam o tome. Isprva je rekao da ne moze da se zaljubi u sliku dok se jos nismo videli. Kada smo se videli rekao je da ima osecanja za mene i da stalno misli na mene, ali do danas mi jos nije rekao da me voli. Sada smo nesto vise od 4 meseca "zajedno", tj na daljinu zajedno. Meni se cini da ga sada jos vise volim i imam veliku potrebu da mu to kazem, ali sve mislim da ne bi bilo dobro da ga prepadam sa time, ako i on ima osecanja za mene, onda bi on trebao prvi da mi to kaze, nekako mi je tako vise dzentlmenski, nego da se ja istrcavam sa izrazima ljubavi. Ja mu recima pokazujem da ga volim, tako sto mu pisem nezno, verovatno je shvatio vec, on meni kaze da misli na mene u svako doba dana, da mu nedostajem, da se pali na mene kada se seti sta smo sve radili, ali nikako da mi kaze da me voli. Sta vi mislite, kada uopste pocne neko da se voli, znam da tu nema pravila i da je razlicito, ali da li postoji neki minimum vremena koji treba da prodje za dvoje u vezi da bi oni imali vremena da shvate da vole onog drugog. Ima li onih koji i ne shvate da vole nekoga, t.j. da nece sebi to da priznaju zbog losih iskustava pre, pa se plase da ne budu opet povredjeni? Mozda mnogo filozofiram, ali sve mi to prolazi kroz glavu.
Zbunjena skroz is offline  
Old 01.03.2008., 18:58   #2
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Citam ovde bas na jednoj temi kazu da se posle tri meseca ne moze reci da se neko voli. Eto, ja sam znala da svog sadasnjeg decka volim posle dva meseca. Mi imamo vezu na daljinu, pisala sam o tome. Isprva je rekao da ne moze da se zaljubi u sliku dok se jos nismo videli. Kada smo se videli rekao je da ima osecanja za mene i da stalno misli na mene, ali do danas mi jos nije rekao da me voli. Sada smo nesto vise od 4 meseca "zajedno", tj na daljinu zajedno. Meni se cini da ga sada jos vise volim i imam veliku potrebu da mu to kazem, ali sve mislim da ne bi bilo dobro da ga prepadam sa time, ako i on ima osecanja za mene, onda bi on trebao prvi da mi to kaze, nekako mi je tako vise dzentlmenski, nego da se ja istrcavam sa izrazima ljubavi. Ja mu recima pokazujem da ga volim, tako sto mu pisem nezno, verovatno je shvatio vec, on meni kaze da misli na mene u svako doba dana, da mu nedostajem, da se pali na mene kada se seti sta smo sve radili, ali nikako da mi kaze da me voli. Sta vi mislite, kada uopste pocne neko da se voli, znam da tu nema pravila i da je razlicito, ali da li postoji neki minimum vremena koji treba da prodje za dvoje u vezi da bi oni imali vremena da shvate da vole onog drugog. Ima li onih koji i ne shvate da vole nekoga, t.j. da nece sebi to da priznaju zbog losih iskustava pre, pa se plase da ne budu opet povredjeni? Mozda mnogo filozofiram, ali sve mi to prolazi kroz glavu.
vrijeme za to ne postoji. meni je moj rekao nakon tjedan. skupa smo vise od 6 mj, i uskoro cemo zivjet zajedno.
ako osjecas da volis, reci.
(btw- nisam mu odmah rekla da ga volim, iako sam mislila da ga volim...htjela sam biti sigurna i pricekala jos tjedan dana. tako da ne moras ocekivati uzvratnu informaciju, ona nije uvijek pristuna )
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 01.03.2008., 19:02   #3
Možeš to reći kad god to osjećaš, naravno. No, isto tako nakon kraćeg vremena ne možeš biti sigurna da ćeš dobiti isti odgovor..no opet.. to ne možeš nikada biti 100% ziher.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 01.03.2008., 19:02   #4
poslje tj dana
Pali_andjeo is offline  
Old 01.03.2008., 19:02   #5
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
vrijeme za to ne postoji. meni je moj rekao nakon tjedan. skupa smo vise od 6 mj, i uskoro cemo zivjet zajedno.
ako osjecas da volis, reci.
(btw- nisam mu odmah rekla da ga volim, iako sam mislila da ga volim...htjela sam biti sigurna i pricekala jos tjedan dana. tako da ne moras ocekivati uzvratnu informaciju, ona nije uvijek pristuna )
potpis....

mislim da tu nema pravila...kazes kad osjetiš..a kad ces osjetiti je individualno...ne moze ti nitko reci kada bi ti trebala osjetiti ljubav
__________________
and now...the larch
like it? is offline  
Old 01.03.2008., 19:04   #6
Ja sam ti to svom dečku rekla nakon jedno dva i pol mjeseca, znam da se čini brzo, ali kak živimo blizu tak smo na početku veze svaki dan bili skupa i strašno sam se povezala s njim. Razmišljala sam prije tog, jedno tjedan dana mi je bilo na vrhu jezika i strašno sam mu to htjela reć, a nisam se usudila. Nakraju sam mu rekla za vrijeme neke svađice, bilo je nešto u stili: "Ja tebe volim, a ti tako", na šta se on nasmiješio i rekao: "Molim?!" zaprepastila sam ga, ali me navečer zamolio da mu to ponovim, iako on meni nije rekao isto. Ipak, mislim da sam ga tom izjavom potaknula malo na razmišljanje, jer mi je rekao da me voli par dana kasnije... Mislim da u tom trenu to nije bila još prava ljubav, nego neka zaljubljenost i privrženost, ali mi nije žao što sam mu tad rekla, jer mislim da smo se nakon tog još više povezali i naučili što je prava ljubav Takd a ti ja preporučam da slijediš svoje srce i kažeš mu, bar ćeš znat na čemu si, a možda ga potakneš da shvati da i on osjeća isto. Sretno!
Patuljka is offline  
Old 01.03.2008., 19:06   #7
Razumemo se pravilno, govorim od ljubavi, a ne o zaljubljenosti. Od kada njega volim, naucila sam razlikovati te dve stvari.
Zbunjena skroz is offline  
Old 01.03.2008., 19:06   #8
možeš mu reći i nakon 2 dana ako ti misliš da je tako...da...ja sam svom rekla nakon mjesec dana veze i sada to mislim nakon 2 godine i 4 mjeseca tako daaa...takve se stvari ne definiraju i vrlo su osobne...
__________________
...you are my sunshine...my only sunshine...
gold star is offline  
Old 01.03.2008., 19:21   #9
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Razumemo se pravilno, govorim od ljubavi, a ne o zaljubljenosti. Od kada njega volim, naucila sam razlikovati te dve stvari.
pa kazi ti njemu prva, sta ima veze; valjda ces dobit odgovor koji prizeljkujes.

zalosno je to, sto neki muski ne kuze bas koliko je nama bitno da to i cujemo, bez obzira na sve neverbalne potvrde...
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 01.03.2008., 19:30   #10
Alo ljudi!
A da se informirate malo?!

U ustavu RH piše: Osobi suprotnog ili istog spola, ljubav se može izjaviti na prvi puni mjesec nakon 3 i pol mjeseca veze

Ajme, kakve nebuloze od tema se pokreću u zadnje vrijeme (skupa s onom mojom o nevinosti)...to je ko da pitaš nakon kolko pivi treba ić pišat...
ladni pifkan is offline  
Old 01.03.2008., 19:32   #11
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
vrijeme za to ne postoji. meni je moj rekao nakon tjedan. skupa smo vise od 6 mj, i uskoro cemo zivjet zajedno.
ako osjecas da volis, reci.
(btw- nisam mu odmah rekla da ga volim, iako sam mislila da ga volim...htjela sam biti sigurna i pricekala jos tjedan dana. tako da ne moras ocekivati uzvratnu informaciju, ona nije uvijek pristuna )
u tome i je stvar. to (priznanje ljubavi) se vremenski ne broji u danima ili tjednima, nego po tome kada osjetis da je i kod druge strane isto. jedino to je pravo vrijeme.

tebi tvoj nije odgovorio sa: volim i ja tebe ili...? ja bi umrla....od pozlijedjene tastine.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 01.03.2008., 19:35   #12
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Alo ljudi!
A da se informirate malo?!

U ustavu RH piše: Osobi suprotnog ili istog spola, ljubav se može izjaviti na prvi puni mjesec nakon 3 i pol mjeseca veze

Ajme, kakve nebuloze od tema se pokreću u zadnje vrijeme (skupa s onom mojom o nevinosti)...to je ko da pitaš nakon kolko pivi treba ić pišat...
oprostivo je jedino reći volim te malo prije nego to svršiš....sve ostalo, neoprostivo...
Vincent V is offline  
Old 01.03.2008., 19:35   #13
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Alo ljudi!
A da se informirate malo?!

U ustavu RH piše: Osobi suprotnog ili istog spola, ljubav se može izjaviti na prvi puni mjesec nakon 3 i pol mjeseca veze

Ajme, kakve nebuloze od tema se pokreću u zadnje vrijeme (skupa s onom mojom o nevinosti)...to je ko da pitaš nakon kolko pivi treba ić pišat...
umisto da citas Ustav Rvacke, aj jedan udjbenik o zeskoj psihologiji, for starters.. pliz!
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 01.03.2008., 19:36   #14
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
u tome i je stvar. to (priznanje ljubavi) se vremenski ne broji u danima ili tjednima, nego po tome da osjecas da je i kod druge strane isto. jedino to je pravo vrijeme.

tebi tvoj nije odgovorio sa: volim i ja tebe ili...? ja bi umrla....od pozlijedjene tastine.
Zašto?
Meni je moja rekla nakon 3 tjedna, a ja sam joj reko da ju ne volim, al da mi je jako draga i da smo na pravom putu da je zavolim...rastopila se

Bolje bit iskren, nego da sam joj reko da i ja nju volim i onda nakon mjesec dana skužio da ništa od te veze i ODJEDNOM ju više ne volim...dablju-ti-ef
ladni pifkan is offline  
Old 01.03.2008., 19:37   #15
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
umisto da citas Ustav Rvacke, aj jedan udjbenik o zeskoj psihologiji, pliz!
Baš jedan pišem :P...poslat ću ti primjerak...oćeš i posvetu?
ladni pifkan is offline  
Old 01.03.2008., 19:37   #16
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
vrijeme za to ne postoji. meni je moj rekao nakon tjedan. skupa smo vise od 6 mj, i uskoro cemo zivjet zajedno.
ako osjecas da volis, reci.
(btw- nisam mu odmah rekla da ga volim, iako sam mislila da ga volim...htjela sam biti sigurna i pricekala jos tjedan dana. tako da ne moras ocekivati uzvratnu informaciju, ona nije uvijek pristuna )
k
Vincent V is offline  
Old 01.03.2008., 19:47   #17
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Zašto?
Meni je moja rekla nakon 3 tjedna, a ja sam joj reko da ju ne volim, al da mi je jako draga i da smo na pravom putu da je zavolim...rastopila se


e vidis, to se i meni dogadjalo. oni pocmu sa I love Youz treci dan...a ja prominim temu...i onda pocmu plakat i kosu cupat. ma nikad vise!!!
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 01.03.2008., 19:48   #18
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Baš jedan pišem :P...poslat ću ti primjerak...oćeš i posvetu?
ma ne triba fala, imam cilu biblioteku, pa di cu to sve stavit vise?
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 01.03.2008., 19:51   #19
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Citam ovde bas na jednoj temi kazu da se posle tri meseca ne moze reci da se neko voli. Eto, ja sam znala da svog sadasnjeg decka volim posle dva meseca. Mi imamo vezu na daljinu, pisala sam o tome. Isprva je rekao da ne moze da se zaljubi u sliku dok se jos nismo videli. Kada smo se videli rekao je da ima osecanja za mene i da stalno misli na mene, ali do danas mi jos nije rekao da me voli. Sada smo nesto vise od 4 meseca "zajedno", tj na daljinu zajedno. Meni se cini da ga sada jos vise volim i imam veliku potrebu da mu to kazem, ali sve mislim da ne bi bilo dobro da ga prepadam sa time, ako i on ima osecanja za mene, onda bi on trebao prvi da mi to kaze, nekako mi je tako vise dzentlmenski, nego da se ja istrcavam sa izrazima ljubavi. Ja mu recima pokazujem da ga volim, tako sto mu pisem nezno, verovatno je shvatio vec, on meni kaze da misli na mene u svako doba dana, da mu nedostajem, da se pali na mene kada se seti sta smo sve radili, ali nikako da mi kaze da me voli. Sta vi mislite, kada uopste pocne neko da se voli, znam da tu nema pravila i da je razlicito, ali da li postoji neki minimum vremena koji treba da prodje za dvoje u vezi da bi oni imali vremena da shvate da vole onog drugog. Ima li onih koji i ne shvate da vole nekoga, t.j. da nece sebi to da priznaju zbog losih iskustava pre, pa se plase da ne budu opet povredjeni? Mozda mnogo filozofiram, ali sve mi to prolazi kroz glavu.
zar postoji zakonska odredba za takve stvari???
ne znam...znam da bih, da to meni netko kaže nakon mjesec-dva, kidnula brzinom svjetlosti...
ipak, sve se svodi na tvoju procjenu, jer je to tvoja veza...uostalom, šta ne čekaš da ti on to kaže prvi?

BTW. osobno ne patim od ''volim te'' termina, važnije mi je da to osjetim i da dotični to zna pokazati.
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 01.03.2008., 19:55   #20
Posle koliko meseci se moze reci - volim te?

odmah isti dan
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger