Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2014., 21:10   #2481
Koja bi farba najbolje odgovarala nijansi na slici? Pokusavam vec dugo dobiti ovakvu,ali nikako -.-

traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 22:17   #2482
ovo mi je prekrasna smeđa boja :

__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 07:36   #2483
eh da, ta čokoladna..meni vrlo teška za dobiti.
ali ja stalno eksperimentiram sa nijansama
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 10:07   #2484
dali netko uspije dobiti baš takvu smeđu boju, i s kojim farbama?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 13:10   #2485
hej cure! imam problem s zlatno-narančastim odsjajem. do sad sam se farbala farmavita bojama za kosu i uvijek sam uzimala one pepeljaste i kad se ofarbam ispadne dobro, ali se brzo ispere i bude zlatno-narančasti odsjaj..zadnji puta smo stavile tu pepeljastu (7.1.) i još toner srebrni i ispalo je više narančasto nego ranije
ima neko iskustva s tim? kako se riješiti odsjaja? možda da isprobam neku drugu boju? koje su vama najbolje?
može biti i svjetlija i tamnija smeđa..samo mi je bitno da se riješim tog odsjaja
hvala :*
Riri04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 18:05   #2486
Molim pomoć.
Prirodno sam pepeljasto smeđa, nešto tipa Syoss 5.1, prirodno ipak imam malo žućkastog pigmenta.
Kosa mi je bila farbana i zbog krive farbe nažalost puna žutih, narančastih i crvenih tonova od kojih su narančasti prevladavali.
Uzela sam prije 5 dana Sayoss 5.1 prirodnu boju svoje kose, ofarbala se , izrast ne , uhvatilo je malo tamnije no to mi se čak i više sviđa , boja je sad otprilike ovakva. http://photos.posh24.com/p/1268941/z...dress_long.jpg
Međutim ,ta pepeljasta nije nimalo ubila pigmete kako sam ja vjerovala da će biti.
Zato sam danas ponovno kupila istu farbu, opet ofarbala cijelu kosu + izrast koji naravno nije farban i primijetila da mi je izrast iste boje kao i prirodna kosa ,međutim više je narančast, tj. sjaji se na narančasto. Zar je moguće da ta pepeljasta boja na prirodnoj kosi hvata narančasti odsjaj?
Ostatak kose tamniji, sada mi prevladavaju narančasti i crveni odsjaji.
Zanima me koju boju za kosu da kupim koja će SIGURNO ubiti te crveno narančaste tonove , tj koju marku jer Syoss mi očito ne odgovara, msm da se crvenim i narančastim čak i više, a ispire mi se dosta.
Dakle želim ovakvu boju kao što mi je sad, samo bez tih odsjaja, da se oni suzbiju. Koja farba bi bila najbolja?
http://mywomenhairstyles.com/wp-cont...or-at-home.jpg Ni slučajno ne želim da ispadnem crna, bila sam ,to je totalni promašaj, dakle ovo ne. http://www.blogrollcenter.com/news/g...ir_color_1.jpg
I kada se smijem ponovno farbat pošto sam se u ovih 5 dana dva puta farbala?
A ova bjoa se jako brzo ispire, šarenim se užasno od tih narančasto crvenih tonova.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 15:11   #2487
Itko?
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 19:11   #2488
Odi u keune dućan na trgu,mene je prodavačica spasila,keune mi je najbolje ubio narančasti odsjaj,s tim da sam farbu mjesala s 3 postotnim hidrogenom,i to na mokri kosu,zato jer mi je bila boja ok,a ovo mi je samo ubilo taj odsjaj...
Tako mi je prodavačica objasnila...
lamarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:23   #2489
Pozdrav!

Htjela bih iz ove boje doći u , . Koju boju bi bilo najbolje uzeti?
mjehuriic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 10:03   #2490
to i mene zanima
makake is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 01:17   #2491
Žene, evo da postam i ovdje, našla sam svoju HG smeđu ...Očekivano, u Subrininom nijanseru. Bez crvenih i narančastih odsjaja, dubina boje kao u katalogu, ni svjetlija ni tamnija detalji ovdje, možda nekom pomognem https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=2064
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 07:58   #2492
gdje si ju nabavila?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 14:46   #2493
E, ja sam ti u ST, zvala sam dućan profi opreme koji drži Unique pa su mi izašli u susret i naručili boju.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 13:39   #2494
Evo ja naručila Wella Illumina 5/
Kada mi stigne i kada se ofarbam, mogu tu staviti slike ako koga zanima boja
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 09:52   #2495
pozdrav curke trebala bih preporuku za tamno smeđu čokoladu boju, da je što tamnija ... da li netko ima iskustva sa selective bojom 4.0?

Nikako da više nadođem sa tim bojama, sada sam se ofarbala sa milk shake 4.13 ali izrast mi je uhvatio svjetlije od ostatka kose i nervira me to...
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 02:04   #2496
Kakva je Color Mask boja za kosu? Čini mi se da je ima manje nego drugih farbi i da ću trebat 3 kutije A možda griješim...
I kako doći do tamno smeđe kose s onako srebrnim odsjajem?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 23:23   #2497
Crveni pigment - L'oreal

Zadnje bojanje mi je bilo s L'oreal casting creme gloss Iced Chocolate 414.

Za bojanje duge kose mi je bila dovoljna jedna kutija (jako je kremasta) i dobije se bočica s regeneratorom koju sam koristila nekoliko puta (60 ml), a kosa izgleda zdravo i sjajno.

Problem je što sam fulala nijansu i odsjaj je precrven iako je boja sama po sebi lijepa, no nije ono što želim.

Ima li itko preporuku za boju iz iste linije (a može i neka druga) kojom bi ubila crvenilo?
Tea For One is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 23:05   #2498
Da li neko zna koja je ovo farba ? Zadnji put sam se farbala sa Davines 6.0 . Farba je super ali mi je boja presvijetla
munequita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:16   #2499
cure, molim pomoć.

mučim se malo s bakrenim odsjajem. zadnje farbanje je bilo sa subrinom 6/8 i dosta se izgubilo narančastog, ali ja bih htjela svoj pepeljasti/biserni odsjaj natrag.. i sad, vidjela sam u mülleru da ima za kupiti subrina 0/10, a koliko znam, to je baš taj odsjaj, znači to bi trebao biti neki korektor? kako se to koristi? jel miješam samo to s hidrogenom ili stavljam pola tube toga, a pola boje? jel svejedno onda koja je ta druga boja ili mora baš neka subrina biti?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 17:59   #2500
Trebala bih pomoć . Ofarbala sam se s ovom bojom http://static.yourdiscountchemist.co...5/257953_1.jpg i dobila ovo
.
Dakle boja je neka mišja haha s crvenkastim odsjajem i pokojim zlatnim pramenom (od sunca vjerojatno).
Ovo je moja prirodna boja kose, tamnosmeđa:


A s loreal casting sam se obojala prije godinu dana i dobila ovu boju

Ispala je skoro crno ali se ubrzo isprala i ostala tamnosmeđa. E sad ja gledam koja bi to nijansa bila https://www.carapharmacy.com/uploade...1347630643.jpg ili http://www.lorealparis.co.in/img/l10...262/HCo1_4.jpg. ne sjecam se koju sam uzela , jel netko koristio da mi potvrdi da nemaju odsjaja haha. Ili ako ima preporuku za boju koja bi ispala kao na drugoj ili trecoj slici. Uglavnom želim se vatiti na tamnosmeđu bez icega crvenkastog, zlatnog...Necu se vise nikad bojat, samo si frcke unistavam . Želim svojuu boju .
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.