Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 17:11   #1
Izbirljivost

Zena i ja pred malo bili na veceri na koju nas je pozvao jedan par s kojim imamo recimo nekakav povrsan odnos. Na toj veceri je uz te ljude bilo jos nekolicina parova, sto ozenjenih ili zarucenih. Mi nikoga nismo poznavali osim para koji nas je pozvao i sve organizirao. I kako je vecer isla, zena i ja shvatili da su svi ti ljudi pomalo priprosti sto nam je bilo i simpaticno. A onda su naceli temu o nekom njihovom prijatelju (Inace oni se svi poznaju, a neki su i rodbina medjusobno) koji je vec neko vrijeme sam jer je jako izbirljiv. I sad tu oni krenu sa “od biraca nikad jebaca” ili “da sam ja birao nebi nikad jebao” itd. I to sve uz prisistvo njihovih zena. Meni je to bilo nevjerovatno i nisam izdrzao dok nisam pitao: “Pa sta vi svoje zene niste izabrali kao osobe koje vam najvise pasu po svakom pitanju?” Tu su svi malo ostali zabezeknuti i gledali me u cudu…a onda “Ma ne, zena je druga stvar….” I poceli se izmotavat. Genijalci!

Ja se jednostavno najezim kad cujem izjave poput “od biraca nikad jebaca” ili “ko bira masturbira”! Mislim da su ovo izjave ljudi koji nisu u stanju nekoga izabrat iz kojekakvog razloga pa drmaju sta god stignu, a onaj koji bira, bira s razlogom.
Pa normalno da biramo dok ne izaberemo ono za sto smo sigurni da je to to, osoba s kojom zelis provest ostatak zivota. I ja sam birao dok nisam izabrao svoju sadasnju suprugu i ona mene!

Kakvi su vasi komentari na ovo?
subject is offline  
Old 06.03.2008., 17:13   #2
Quote:
subject kaže: Pogledaj post
Zena i ja pred malo bili na veceri na koju nas je pozvao jedan par s kojim imamo recimo nekakav povrsan odnos. Na toj veceri je uz te ljude bilo jos nekolicina parova, sto ozenjenih ili zarucenih. Mi nikoga nismo poznavali osim para koji nas je pozvao i sve organizirao. I kako je vecer isla, zena i ja shvatili da su svi ti ljudi pomalo priprosti sto nam je bilo i simpaticno. A onda su naceli temu o nekom njihovom prijatelju (Inace oni se svi poznaju, a neki su i rodbina medjusobno) koji je vec neko vrijeme sam jer je jako izbirljiv. I sad tu oni krenu sa “od biraca nikad jebaca” ili “da sam ja birao nebi nikad jebao” itd. I to sve uz prisistvo njihovih zena. Meni je to bilo nevjerovatno i nisam izdrzao dok nisam pitao: “Pa sta vi svoje zene niste izabrali kao osobe koje vam najvise pasu po svakom pitanju?” Tu su svi malo ostali zabezeknuti i gledali me u cudu…a onda “Ma ne, zena je druga stvar….” I poceli se izmotavat. Genijalci!

Ja se jednostavno najezim kad cujem izjave poput “od biraca nikad jebaca” ili “ko bira masturbira”! Mislim da su ovo izjave ljudi koji nisu u stanju nekoga izabrat iz kojekakvog razloga pa drmaju sta god stignu, a onaj koji bira, bira s razlogom.
Pa normalno da biramo dok ne izaberemo ono za sto smo sigurni da je to to, osoba s kojom zelis provest ostatak zivota. I ja sam birao dok nisam izabrao svoju sadasnju suprugu i ona mene!

Kakvi su vasi komentari na ovo?
sve je rečeno...
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 06.03.2008., 17:16   #3
bio bi savrsen svijet da svi razmisljaju ko ti!!
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Old 06.03.2008., 17:18   #4
Quote:
subject kaže: Pogledaj post
Pa normalno da biramo dok ne izaberemo ono za sto smo sigurni da je to to, osoba s kojom zelis provest ostatak zivota. I ja sam birao dok nisam izabrao svoju sadasnju suprugu i ona mene!
potpis

Razgovor za tom večerom je samo dokaz površnosti i nesigurnosti, nažalost, nekolicine ljudi koji ulaze u vezu iz potpuno krivih razloga -strah od samoće, bioški sat, status u društvu, pritisak okoline ili obitelji....

Mogu reći samo jedno: jako, jako tužno....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 06.03.2008., 17:20   #5
Quote:
subject kaže: Pogledaj post
...I ja sam birao dok nisam izabrao svoju sadasnju suprugu i ona mene!...
činjenica je ipak da nisi birao iz skupa svih ženskih osoba na planeti, već presjeka sljedećih skupova:
1.) žene koje si barem jednom u životu sreo
2.) žene koje su na neki način pokazale interes za tebe
3.) žene za koje si zaključio da zadovoljavaju minimalni set kriterija (štogod).

Ako bilo koji od ova 3 uvijeta dovoljno postrožiš (pa tako i treći) - rezultat je isti: samoća... a kako vrijeme prolazi a tvoji pokušaji promjene prva dva kriterija ne urode plodom - nužno mijenjaš treći
wooly.bully is offline  
Old 06.03.2008., 17:24   #6
joj strasno..
ja se najezim od tih preotvorenih tipova ljudi, pogotovo priprostih i nepostidenih zena..
nikad u zivotu se nisam bakcala u neke diskusije niti probala uplesti kada se radilo o izgovaranju ili komentiranju,to mi je prestrasno..
jednom sam prilikom bila s mojim roditeljima na rucku na nekakvom skupu i zena -poznanica- je pricala viceve,i tak ,podizala atmosferu, i pocne neku pricu o velicini..ja blenula..kakvoj velicini mislim u sebi..!!!!!
kaze ona(muz joj sjedi pored nje) joj dosla ja prije mjesec dana u sobu sa metrom..kao da mu izmjeri velicinu one stvari..ja otisla povracat u kupatilo..
zena sa svojih 40tak god..ta rucku pred 30 ljudi bez srama dijeli svoju intimu..tak se razgovara kao da je to svacija briga i kao da nekog to zanima koliki mu je..ja se grozim takvog otvorenog kontakta i pristupa takvim ljudima,s takvima je tesko odrzati dobar kontakt i jos teze uci u kvalitetnu raspravu..
tak ja mislim..
bucka mala is offline  
Old 06.03.2008., 17:26   #7
Quote:
wooly.bully kaže: Pogledaj post
činjenica je ipak da nisi birao iz skupa svih ženskih osoba na planeti, već presjeka sljedećih skupova:
1.) žene koje si barem jednom u životu sreo
2.) žene koje su na neki način pokazale interes za tebe
3.) žene za koje si zaključio da zadovoljavaju minimalni set kriterija (štogod).

Ako bilo koji od ova 3 uvijeta dovoljno postrožiš (pa tako i treći) - rezultat je isti: samoća... a kako vrijeme prolazi a tvoji pokušaji promjene prva dva kriterija ne urode plodom - nužno mijenjaš treći
joj de molim te kakve su to akcije..
zenis sa za onoga s kim se dobro sporazumjevas i slazes i s kim u svakom trenutku imas sto za pricati jed u starosti se necete seksati vec ce se veza tj.brak bazirati na razgovoru..
postujem svako misljenje.ovo je samo moj mali komentar
bucka mala is offline  
Old 06.03.2008., 17:28   #8
Biram,biram ... kad sam trijezan.
Peckham is offline  
Old 06.03.2008., 17:30   #9
ljudi koji ne biraju, kupe spolne boleštine.

i da. svi biraju. kakva je to vražja glupost? neki samo nemaju kriterije svog odabira. to je sve.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 06.03.2008., 17:32   #10
Quote:
wooly.bully kaže: Pogledaj post
činjenica je ipak da nisi birao iz skupa svih ženskih osoba na planeti, već presjeka sljedećih skupova:
1.) žene koje si barem jednom u životu sreo
2.) žene koje su na neki način pokazale interes za tebe
3.) žene za koje si zaključio da zadovoljavaju minimalni set kriterija (štogod).

Ako bilo koji od ova 3 uvijeta dovoljno postrožiš (pa tako i treći) - rezultat je isti: samoća... a kako vrijeme prolazi a tvoji pokušaji promjene prva dva kriterija ne urode plodom - nužno mijenjaš treći
Da, istina

Samo ja svoje kriterije nisam nikad smanjivao, jer sam znao da s osobom koja to ne zadovoljava necu biti sretan, a samim time niti ona samnom. Tu naravno ne ubrajam kojekakve avanturice, govorim o ozbiljnim vezama ili o nekim pokusajima da se to ostvari.
Naravno da visina kriterija mora bit prilagodjena osobi, jer za ono sto trazis, moras barem toliko i ponudit drugoj strani. Dakle, moras biti svjestan sebe, svojih osobina i tako se i postavit.

Poznajem ljude koji po mojem misljenju imaju malo preveliko misljenje o sebi i iz tog razloga i jesu dugo sami. Previse ocekuju od partnera, a ni sami nisu svjesni da ne nude u toj mjeri. Mozda takvi ljudi moraju malo smeksat svoju tocku 3.
subject is offline  
Old 06.03.2008., 17:36   #11
meni su jadniji oni koji i nemaju neke kriterije i kupe sa sa svima i muski i zenski
treba imati normalne kriterije i imati strpljenja i sve pet
ako sebe imalo cijenis, naravno da ces birati s kime ces ici u krevet , mislim koje gluposti. Biram i hranu koju onosim u svoje tijelo
Mantis Religiosa is offline  
Old 06.03.2008., 17:42   #12
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
meni su jadniji oni koji i nemaju neke kriterije i kupe sa sa svima i muski i zenski
treba imati normalne kriterije i imati strpljenja i sve pet
ako sebe imalo cijenis, naravno da ces birati s kime ces ici u krevet , mislim koje gluposti. Biram i hranu koju onosim u svoje tijelo
Pa zato su me i sokirale izjave tih ljudi tog tipa pred svojim vlastitim zenama ili zarucnicama! Samim time su i njih degradirali kao njihove zivotne partnerice.
subject is offline  
Old 06.03.2008., 19:09   #13
Ja se držim one: Više biram, više profitiram...

Mislim da je većina ljudi sretna da njih netko izabere iz mnoštva i kaže "Ti si za mene pravi/a"...i oni sretni ko mala djeca i žive do kraja života, samo najčešće ne baš sretno...Što ti je samopouzdanje...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 06.03.2008., 19:16   #14
hm....
uvijek treba birat ženu i po statusu i po materiji i po inteligenciji i po obrazovanju i po svemu ..... i to je to
vrijedi i obrnuto.....
Henry T is offline  
Old 06.03.2008., 19:18   #15
Svi biraju ali neki ponekad moraju spustiti kriterije.
Osobno ako se radi o vezi,braku ili sexu sam jaaaako izbirljiva ali ako se radi o brijačini za jednu noć onda se kriteriji spuštaju i to proprcionalno količini alkohola u krvi
ella6 is offline  
Old 06.03.2008., 19:21   #16
Quote:
subject kaže: Pogledaj post
Pa zato su me i sokirale izjave tih ljudi tog tipa pred svojim vlastitim zenama ili zarucnicama! Samim time su i njih degradirali kao njihove zivotne partnerice.
primitivci..šta drugo reći..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.03.2008., 19:28   #17
smanjiti kriterije ne znači odmah to i realizirati.. samo povećati skup broj 3. I dalje su unutra i one osobe koje su bile i na početku.. i to povećavanje skupa je jako suptilno i sporo - čovjek to ni ne osjeti.
mislim da je to i prirodno i nije uvijek negativno.. to dolazi i odrastanjem, sazrijevanjem, iskustvom.. kad se samo sjetim koliko ljudi mi se sad čini "zgodnim" a da sam prije 10 godina mislio suprotno.. Dobro, ima i obrnutih primjera naravno.

Svejedno, mislim da je isto i s hranom.. najprije ciljaš na roštilj.. ali ako si dovoljno gladan zadovoljit ćeš se i pljesnivim kruhom kojeg si prije 2 dana (dok još nisi bio toliko gladan) bacio u smeće..
wooly.bully is offline  
Old 06.03.2008., 19:39   #18
Quote:
subject kaže: Pogledaj post

Ja se jednostavno najezim kad cujem izjave poput “od biraca nikad jebaca” ili “ko bira masturbira”! Mislim da su ovo izjave ljudi koji nisu u stanju nekoga izabrat iz kojekakvog razloga pa drmaju sta god stignu, a onaj koji bira, bira s razlogom.
Pa normalno da biramo dok ne izaberemo ono za sto smo sigurni da je to to, osoba s kojom zelis provest ostatak zivota. I ja sam birao dok nisam izabrao svoju sadasnju suprugu i ona mene!

Kakvi su vasi komentari na ovo?
Moj komentar je da ti sebe shvacas intelektualno nadmocnim pred drugim ljudima a u stvari nemas apsolutno nikakvog razloga za to.


Kada netko kaze

ko bira masturbira

To je potpuno tocna izjava jer onaj tko bira vise masturbira od onog tko ne bira

Svatko ima pravo raditi izbore u zivotu kakve zeli. To nema nikakve veze sa njegovom inteligencijom ili time sto je "priprost".

Ljudi koji ljepe etikete drugim ljudima na temelju njihovih izbora u zivotu na taj nacin ljece svoje osobne frustracije.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 06.03.2008., 19:43   #19
@ wizard, a ti ne biras

ali, zanimljiv pogled na problematiku, definitivno
Mantis Religiosa is offline  
Old 06.03.2008., 19:47   #20
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post

Svatko ima pravo raditi izbore u zivotu kakve zeli. To nema nikakve veze sa njegovom inteligencijom ili time sto je "priprost".

Ljudi koji ljepe etikete drugim ljudima na temelju njihovih izbora u zivotu na taj nacin ljece svoje osobne frustracije.
sorry,ali pored svoje žene/cure reći "Eh, gdje bih ja bio da sam birao.." je preloše..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger