Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2009., 00:21   #1
Ima li strasti i ljubavi više više na ovom svijetu?

Ne znam da li je bila slična tema, međutim pod takvim sam emocinalnim utiskom da nisam u stanju ništa drugo učiniti do spontano otvoriti ovaj topic i kazati što mislim i osjećam trenutno. pitam se da li uopće više postoje iskrene strasti i ljubavi na ovom svijetu, da li još uvijek postoje ljudi koji vole i osjećaju život do kraja, intenzivno i bez ostatka . kako vrijeme sve više prolazi i kako sve dublje tonemo u kapitalizam, licemjerje i medikoritetsvo kao posljedice koje on porađa čini mi se da je toga sve manje. da polako izumire. volio bih čuti vaše mišljenje o ovome i iskreno bih se radovao kada bih naišao na nekog ko se osjeća slično i ko djeli moje emocije. čovjeku je lakše kada zna da nije usamljen dakle, ima li više iskrene i prave strasti na ovom svijetu. postoje li više takvi ljudi
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 00:37   #2
Ljubavi je bilo i biti će zauvijek, samo što ju je jako teško naći...

Ljudi nisu više što su bili, živi se prebrzo, kominicira preko moba, kompa...rijetko kad uživo i to nas udaljava međusobno, više nema povjerenja...

Na pravu se strast ne naleti često, ali kad ju se proživi pamti se vječno...bez obzira koliko trajala i kad se dogodila...sjeti se Titanica...

A što je to tebe toliko oneraspoložilo i bacilo u depru?
Lorena y is offline  
Old 04.05.2009., 01:15   #3
prekinuo sam s djevojkom i tužan sam neizmjerno. jako intenzivne sam prirode pa sve teško proživljavam i sve sam učinio da zadržim tu vezu i da ispijemo ljubav do kraja, ali ne ide pa ne ide i puklo je. pa se ponekad pitam da li sam sposoban izazvati ljubav i u kome. da li iko djeli tu moju strast i viđenje svijeta i ljubavi
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 01:27   #4
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
i sve sam učinio da zadržim tu vezu i da ispijemo ljubav do kraja
pa i ispili ste je do kraja, zato je i puklo.
ima i dalje ljubavi i strasti, ali, bojim se, najčešće ima svoj rok trajanja.

ništa nije stalno, ništa nije trajno i ništa nije zauvijek. na žalost. pomiri se s tim.
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 01:41   #5
da. tako je valjda. ali teško pada, užasno teško, pogotovo kada znaš kako je bilo božanski lijepo. to mi je najteže. zašto sam ovakav bože. da mi je samo postati umjereniji a ne ide pa ne ide. kada se zaljubim spreman sam sve učiniti za tu osobu, izgubim glavu. ovo do sada je bilo najintenzivnije, najljepše ali i najbolnije, nikada nisam toliko patio i uživao istovremeno, ah prokleta ljubav. danas sam joj se neizmjerno ispričavao iako ne znam zbog čega, opet sam osjećao krivnju i sada kada pričam sa vama djevojkama, ženama želim vam se svima ispričati, zbog nje, u ime ženskog roda, samo da olakšam dušu.
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 01:43   #6
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
da. tako je valjda. ali teško pada, užasno teško, pogotovo kada znaš kako je bilo božanski lijepo. to mi je najteže. zašto sam ovakav bože. da mi je samo postati umjereniji a ne ide pa ne ide. kada se zaljubim spreman sam sve učiniti za tu osobu, izgubim glavu. ov dosdada je biklo najintenzivnije, najljepše ali i najbolnije, nikada nisam toliko patio i uživao istovremeno, ah prokleta ljubav
nije prokleta.
bilo bi još gore bez toga.

lijepo je izgubit glavu.
šta bi stalno radili s glavom na svom mjestu? bilo bi premonotono.
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 01:44   #7
Ima i strasti i ljubavi samo ponekad joj treba malo više hrabrosti.
misticnamiss is offline  
Old 04.05.2009., 01:46   #8
Quote:
misticnamiss kaže: Pogledaj post
Ima i strasti i ljubavi samo ponekad joj treba malo više hrabrosti.
da, to svakako... eto, ja baš to nekako sve više primjećujem u današnje vrijeme: taj nedostatak hrabrosti. sve je nekako fejkano i svi su s maskama. to je ono najgore, a ne ovo da proživiš ljubav, izgubiš glavu, pa makar morao i (od)bolovati kasnije!
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 01:48   #9
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
da. tako je valjda. ali teško pada, užasno teško, pogotovo kada znaš kako je bilo božanski lijepo. to mi je najteže. zašto sam ovakav bože. da mi je samo postati umjereniji a ne ide pa ne ide. kada se zaljubim spreman sam sve učiniti za tu osobu, izgubim glavu. ov dosdada je biklo najintenzivnije, najljepše ali i najbolnije, nikada nisam toliko patio i uživao istovremeno, ah prokleta ljubav

Nista prijatelju,ajde neka nas tuge spoje

Ne vidis dalje od nje
Sav si se predao
Oh kad bi mene neko
tako gledao
Tuzan je tvoj zivot s njom
Kasno si shvatio
Oh kad bi za mnom neko
toliko patio

Ref.
Ako te ona odbije
tuge neka nas spoje
Ako ti srce razbije
dacu ti ovo moje
I kada ona odustane
ja cu jos da se borim
Ako ti snove unisti
ja cu da ti ih stvorim

Sjedis u mraku sam
Za druge izgubljen
Oh kad bi i u mene
tako bio zaljubljen
Osjecam dolazi kraj
Sve si propustio
Oh kad bi
i za mnom neko suzu pustio



Malo se zezam,ali vjeruj mi da se i ja pitam isto kao i ti
__________________
De, de bona sjeti se
*mrtva_hladna* is offline  
Old 04.05.2009., 01:48   #10
eh da. mislim da je ovdje nedostajalo hrabrosti, dvoumila se, ali nije željela da žrtvije neke stvari a ja sam bio sve nestrpljiviji i nestrpljiviji i onda sam kazao neke stvari koje nisam želio reći i puklo. bio sam ljut. osjećao sam se prevarenim jer sam je imao samo napola a želio sam je cijelu. ima li nešto loše u tome

@mrtva hladna )) eh baš me obradovao ovaj tvoj post, popravio mi je raspoloženje. hvala ti kako vrijeme prolazi shvaćam sve više kako sam teži emotivac i ovakvi postovi mi zaista obraduju dušu
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 01:54   #11
Quote:
Maelys kaže: Pogledaj post
da, to svakako... eto, ja baš to nekako sve više primjećujem u današnje vrijeme: taj nedostatak hrabrosti. sve je nekako fejkano i svi su s maskama. to je ono najgore, a ne ovo da proživiš ljubav, izgubiš glavu, pa makar morao i (od)bolovati kasnije!
sviđa mi se ovakvo razmišljanje. bolje odbolovati pa se ponovo kao feniks dignuti iz pepela nego živjeti takvim medikritetskim i lažnim životom. prsti ti se pozlatili

evo samo želim staviti jednu stvar koja mi se cijeli dan vrti po glacvi i mislim da je neću cijeli život zaboraviti jer je to bila zadnja pjesma koja me podsjeća na nju http://www.youtube.com/watch?v=6JEdf...eature=related ova truba mi doslovno cijepa dušu poput papira

Zadnje uređivanje selobirty-a : 04.05.2009. at 02:01.
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 02:12   #12
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
sviđa mi se ovakvo razmišljanje. bolje odbolovati pa se ponovo kao feniks dignuti iz pepela nego živjeti takvim medikritetskim i lažnim životom. prsti ti se pozlatili

evo samo želim staviti jednu stvar koja mi se cijeli dan vrti po glacvi i mislim da je neću cijeli život zaboraviti jer je to bila zadnja pjesma koja me podsjeća na nju http://www.youtube.com/watch?v=6JEdf...eature=related ova truba mi doslovno cijepa dušu poput papira
eh, ti si pravi šmeker! još i buena vistu slušaš!
nego, probaj ti malu vratiti, ali ovaj put da ne bude tvoja samo napola.
(je li druga polovica pripadala nekom drugom?). možda ništa nije nepovratno, treba se ponekad malo i boriti.
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 02:16   #13
samo ne daj da te cima... jer, to s davanjem 'polovica' mi je uvijek onako...
ti si, čini se, od onih koji daju sve, a kad takvi nalete na ove škrte i polovične...
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 02:16   #14
pokušao sam sve, mislim da bi sve preko toga bilo patetično, izgubio bih mjeru
a ne želim zapadati u patetitku i izgledati kao paćenik. rekao sam joj sve što mislim i povukao sam se. sada je na njoj red ako me još želi

hvala na komplimentu

baš mi je ugodno razgovarati na ovaj način iako je već kasno.
da. jesam od onih koji daju sve kada osjetim da je osoba prava, ne libim se i ne bojim se riskirati ali očito da sam naletio na pogrešnu osobu koja nije bila spremna da žrtvuje neke stvari za ljubav. ili se samo zavaravam i hranim iluzijama ne znam više što da mislim, pomalo sam uznemiren i tjeskoban
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 02:19   #15
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
pokušao sam sve, mislim da bi sve preko toga bilo patetično, izgubio bih mjeru
a ne želim zapadati u patetitku i izgledati kao paćenik. rekao sam joj sve što mislim i povukao sam se. sada je na njoj red ako me još želi

hvala na komplimentu
to je u redu razmišljanje.
pa, vidjet ćeš.
ako ne bude odgovora od nje, onda i nisi izgubio toliko koliko misliš...
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 02:21   #16
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
da jesam od onih koji daju sve kada osjetim da je osoba prava, ne libim se i ne bojim se riskirati ali očito da sam naletio na pogrešnu osobu koja nije bila spremna da žrtvuje neke stvari za ljubav.
takvih ima puno.
ali takva osoba tebe nikad ne bi zadovoljila, to vjerojatno i sam znaš. zato, koliko god ti sad bilo teško, bolje da je sad puklo.
Maelys is offline  
Old 04.05.2009., 02:26   #17
to si u pravu. o tome sam već razmišljao. samo ima jedan problem, ja sam je fiksirao kao čistu egzotiku u svojoj glavi, raritet koji nisam želio izgubiti i borio sam se za nju, dobio djelomično, pa ponovo izgubio. i još uvijek je doživljavam tako, egzotično, nešto lijepo i posebno. i mislim definitivno da je duboka i strastvena priroda, samo se nije htjela otvoriti zbog opreznosti i bojazni od rizika, stoga mi je krivo što nisam to sve s njom proživio do kraja. la nema veze, biće bolje valjda uff teško je sve ovo

uff, možda već smaram, laku noć djevojke, hvala na podršci i razumijevanju, vidimo se

Zadnje uređivanje selobirty-a : 04.05.2009. at 02:42.
selobirty-a is offline  
Old 04.05.2009., 07:16   #18
Quote:
Lorena y kaže: Pogledaj post
Ljubavi je bilo i biti će zauvijek, samo što ju je jako teško naći...
Tu je sve rečeno.
Crodra is offline  
Old 04.05.2009., 12:47   #19
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je bila slična tema, međutim pod takvim sam emocinalnim utiskom da nisam u stanju ništa drugo učiniti do spontano otvoriti ovaj topic i kazati što mislim i osjećam trenutno. pitam se da li uopće više postoje iskrene strasti i ljubavi na ovom svijetu, da li još uvijek postoje ljudi koji vole i osjećaju život do kraja, intenzivno i bez ostatka . kako vrijeme sve više prolazi i kako sve dublje tonemo u kapitalizam, licemjerje i medikoritetsvo kao posljedice koje on porađa čini mi se da je toga sve manje. da polako izumire. volio bih čuti vaše mišljenje o ovome i iskreno bih se radovao kada bih naišao na nekog ko se osjeća slično i ko djeli moje emocije. čovjeku je lakše kada zna da nije usamljen dakle, ima li više iskrene i prave strasti na ovom svijetu. postoje li više takvi ljudi
ima samo treba tražiti!
coolinesay is offline  
Old 04.05.2009., 12:53   #20
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
ima samo treba tražiti!
ja bih prije rekla - ima, samo treba pustiti da te nađe.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger