Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 14:42   #101
To sto tebi treba ne mogu srediti ni demoni ni andeli. Kazes Astaroth, kako da ne :-)
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:55   #102
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Kito, ne koristiš zaštitu, ćavrljaš sa Astartotom, komadi papira... dobro da si živ.
A da se uzdaš malo u se i u svoje kljuse?
Rabio sam zaštite i to od iskusnih ljudi koji su mi ih predali.
A to da se uzdam i se...do sada u životu nisam imao takvih problema i ne znam kako da ih rješim osim nekim "višim" bićima. Smatram se nesposobnim i ne želim se dovesti u situaciju bez izlaska, stoga pribjegavam takvim metodama. U ljude se ne mogu pouzdati - čak niti u svoju obitelj, a kamoli u druge o kojima na koncu ovisi moja budućnost.
klto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:36   #103
Meni se čini da si poprilično zbrkan i da ne znaš o čemu pričaš.

Kakve zaštite od drugih ljudi?

Ako se smatraš nesposobnim onda bih ti prije preporučio neki kršćanski ili slični nauk. Više je u skladu sa takvim razmišljanjem
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:31   #104
Quote:
klto kaže: Pogledaj post
Rabio sam zaštite i to od iskusnih ljudi koji su mi ih predali.
A to da se uzdam i se...do sada u životu nisam imao takvih problema i ne znam kako da ih rješim osim nekim "višim" bićima. Smatram se nesposobnim i ne želim se dovesti u situaciju bez izlaska, stoga pribjegavam takvim metodama. U ljude se ne mogu pouzdati - čak niti u svoju obitelj, a kamoli u druge o kojima na koncu ovisi moja budućnost.
Šta te toliko j#$e? Matematika za drugi srednje?
Zaštite drugih? Čini mi se da nemaš vozačku a sjeo si u avion. Nije zaštita saborski imunitet pa da ti ga glasači nanesu.
Imaš Bapha na forumu, pitaj čovika, virujem da će ti pomoć...
(baphomet, oprosti šta te uvlačim u priču, ali ćini mi se da je momak korak od provalije.)
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:53   #105
Pusti Baphometa, ovo je prava učiteljica:

https://www.youtube.com/watch?v=CAPNkHDrsUY
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 09:11   #106
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Imaš Bapha na forumu, pitaj čovika, virujem da će ti pomoć...
(baphomet, oprosti šta te uvlačim u priču, ali ćini mi se da je momak korak od provalije.)
Pa predložio sam šta da radi..a ako razgovara u glavi sa demonima nakon što je nešto napisao na papiriću predlažem i posjet psihologu ili totalni prestanak bavljenja tim stvarima.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 09:13   #107
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Pusti Baphometa, ovo je prava učiteljica:

https://www.youtube.com/watch?v=CAPNkHDrsUY
Nije ta blackmagicwitchtrućtrać bez vraga , upakirala je jednostavno mantranje i kršćanske molitve svecima u svoju "sotonističku" ideologiju.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:45   #108
klt me podsjetio na frendicu koja je radila onaj ugovor sa sotonom sto se moze pronaci na netu. Krvlju napise ja ta i ta ( nije ovjerila kod javnog biljeznika ) i sotona joj se stvarno pojavio u snu.... odnosno ona tako tvrdi.
Dolazio joj je par noci i kaze da je imala najbolji seks ikada, a onda je jednostavno prestao dolaziti. Cak je i obnovila ugovor... nista.
Eto... mozda si i ti dojadio sa pitanjima, pa te demon poslao u ENglesku... bez karte.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:48   #109
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Pusti Baphometa, ovo je prava učiteljica:

https://www.youtube.com/watch?v=CAPNkHDrsUY
Hm, da je u Hrvatskoj ta bi žena bila u vodstvu nevladine udruge. I to tipa "Društvo za zaštitu kitova zalutalih u Jadran" ili "udruge za poboljšanje burobrana na A1".
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:50   #110
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa predložio sam šta da radi..a ako razgovara u glavi sa demonima nakon što je nešto napisao na papiriću predlažem i posjet psihologu ili totalni prestanak bavljenja tim stvarima.
Nisam htio potezat to pitanje, ali psiholog je i meni pao na pamet.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:02   #111
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije ta blackmagicwitchtrućtrać bez vraga , upakirala je jednostavno mantranje i kršćanske molitve svecima u svoju "sotonističku" ideologiju.
Ciljao sam na izgled a ne litanije
Enns Luciferu je iz demonske hijerarhije Richard Dukantea
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 00:48   #112
No da vidimo kakvi su rezultati priziva

Bilo je tu tri zahtjeva različite prirode, pokušao sam biti donekle konkretan ali na kraju se ispostavilo da moram poraditi na raznim "osiguračima" što se tiče zahtjeva.

Prva želja je bila ok. Prilika je bila no nije konzumirana pošto bi to povuklo za sobom cijeli niz problema. E sad, da je "osigurač" bio konkretan do toga ne bi došlo. No meni je uvjet bio da nitko od meni bližnjih ne bude povrijeđen ni fizički ni psihički. Očito da to nije dovoljno.

Druga je bila financijske prirode. Konkretno, izvor financija koji nema veze sa poslom. Pošto sam u 11.mj.2017 uplatio 120$ za poker i prije par dana isplatio 500$ smatram to uspjehom. No, problem je što sam to morao isplatiti zbog nepredviđenih troškova.

Treća je bila u vezi umjetničke inspiracije zbog višemjesečne stagnacije. E sad, ovo je jedina želja koja mi malo "bježi". Problem je što u takvim slučajevima nema nekoga tko će ocjeniti da li je to ok. Da li u tom slučaju biti subjektivan i uživati u tim trenucima ili objekivan i poslušati javnost da li je to umjetnost ili...štogod. U svakom sluačju trenutno mislim da znam šta želim i kako to ostvariti. Da li je to dovoljno da bi se smatralo uspješnim...e to ne znam

Mislim da ću neke stvari ponoviti ali uz malo detaljniju razradu uvjeta, kao što mi je jedna frendica rekla "...sastavi to kao da ideš na sud"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 12:30   #113
Ups, tek sam sad vidio ovo. Hvala šta si to podijelio sa nama.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 22:50   #114
Zgodno dođe forum za praćenje napretka
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 18:28   #115
Shortcut za drugu želju: Bune (Bime). Alternativa je Clauneck i Astaroth, iako s njima jos nemam osobnog iskustva.
Trimorphis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 22:23   #116
Ne bih mješao sisteme, bar za sada
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 23:18   #117
Evo mene opet , naravno da nisam odustao ali niti ne želim brzati sa bilo čime.

Pročitao te ponovo pročitao sam još par knjiga u vezi enohijane. Izdvojio bih samo jednu :

https://www.amazon.com/John-Dee-Empi.../dp/1620555891

Odlična studija društva u kojem se to događalo kao i samog Dee-a te sam saznao još neke stvari koje su me malo zatekle Npr. nisam znao da su imali ovu viziju :

https://liberbabalon.gydja.com/fortitude.html

I onda ako se to usporedi sa Babalon Jacka Parsona...eto, pa ako se povuče paralela da su Dee i Kelly prije te vizije zamjenili žene kao što su Parson i Hubbart mjenjali družice (uglavnom od Parsona)....ima tu dosta materijala za proučavanje.

Jedino što sam do sada shvatio da je većina knjiga samo osobna interpretacija onoga što se zbilo i šta bi se moralo raditi.

Slijedeći korak je malo drugačija formulacija želja.

Baš me zanima kako će to završiti. Ovo zadnje nije dobro završilo za one koji su bili u to upleteni
Naravno, meni nije bilo niš' ali oni koji su bili upetljani u želju nisu dobro prošli. Morat ćete mi vjerovati na riječ
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 23:19   #118
Evo mene opet , naravno da nisam odustao ali niti ne želim brzati sa bilo čime.

Pročitao te ponovo pročitao sam još par knjiga u vezi enohijane. Izdvojio bih samo jednu :

https://www.amazon.com/John-Dee-Empi.../dp/1620555891

Odlična studija društva u kojem se to događalo kao i samog Dee-a te sam saznao još neke stvari koje su me malo zatekle Npr. nisam znao da su imali ovu viziju :

https://liberbabalon.gydja.com/fortitude.html

I onda ako se to usporedi sa Babalon Jacka Parsona...eto, pa ako se povuče paralela da su Dee i Kelly prije te vizije zamjenili žene kao što su Parson i Hubbart mjenjali družice (uglavnom od Parsona)....ima tu dosta materijala za proučavanje.

Jedino što sam do sada shvatio da je većina knjiga samo osobna interpretacija onoga što se zbilo i šta bi se moralo raditi.

Slijedeći korak je malo drugačija formulacija želja.

Baš me zanima kako će to završiti. Ovo zadnje nije dobro završilo za one koji su bili u to upleteni
Naravno, meni nije bilo niš' ali oni koji su bili upetljani u želju nisu dobro prošli. Morat ćete mi vjerovati na riječ
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 23:24   #119
Interesantno je pratiti put Jacka Parsona, pogotovo nakon njegova enohjanskih priziva te Crowleya nakon što je došao iz pustinje gdje je prizvao sve Etire (ili kako se to već kaže na hrvtaskom)
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 23:24   #120
Interesantno je pratiti put Jacka Parsona, pogotovo nakon njegova enohjanskih priziva te Crowleya nakon što je došao iz pustinje gdje je prizvao sve Etire (ili kako se to već kaže na hrvtaskom)
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.