Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2010., 21:55   #4061
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
joj, sve sam već pisala, ali ajde - samo za vas... idemo opet ponoviti
za 122 ljudi naručila 130 tortica i jednu tortu za rezanje... ova torta se nije pojela... bila je samo jedna curica ispod 10 godina i računali smo ju...a računali bi ih i više da ih je bilo
cijena tih tortica je 9kn po kom., a koliko ja znam i kriška torte je tu negdje cijenom (10-15kn)
i da...nitko od mojih gostiju još nije vidio ni probao te tortice nigdje, pa su im bile em full zanimljive em full fine
meni i sister se jako sviđa taj princip torte, ak nađemo nešto u tom stilu vjerujem da ćemo tak nekaj i imati
već davno sam našla sliku na netu, a na hrvatskim stranicama sam našla takvu kod slatke tajne
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:56   #4062
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
gle, ja sam pitala voditelja restorana jel ljudi znaju da imaju još repete... neki pojeli, neki nisu ni znali, ali to nije do mene... nisu svi konobari rekli ljudima...
gle, zamisli si kao da imaš običnu tortu... jel imaš toliku količinu da za svakog gosta imaš duplo ili ne?
Ma valjda će se najesti i prije, a imaju i kolače... Kad ljudi točno kažu koliko će ih doći, naručila bih 10-ak više, i ta torta za rezanje. A što se toče slikanja, vi ste rezali tu malu, jelda?
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 22:05   #4063
ma najest će se... cure, ne brinite - NAJEST ĆE SE
da, rezali smo tu tortu koja je bila na vrhu stalka... izgledalo vam je isto kao na onoj fotki koju sam stavila tu prije par stranica
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 12:27   #4064
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
računali smo na otprilike toliko manje i to nam je savršeno odgovaralo... naime, hrpa mojih curki su trudne ili s malim bebicama, pa je tu bilo onih prestarih, onih u inozemstvu, nedolaska zbog operacije, bolesti, smrtnog slučaja u obitelji, a neki nisu došli jer ni ja njima nisam bila... uglavnom - nama je brojka od 122 bila odlična...i sve do 2 dana prije svadbe nisam znala konačan broj
Mayo, takve neke friške ili još nepostojeće partnere nismo ni računali... tako bi nam brojka otišla za još nekih 30-ak ljudi gore...
i da - računajte si i članove benda i fotografa, snimatelja...
Ma ja računam pa kako bude... ako dođu s pratnjom super, ako ne opet super.
Bend, fotić i snimatelj su mi uračunati.

Ako ću imati cupcakes svakako ću uzeti desetak tortica više, veću tortu ćemo mi jesti pa će biti više malih za goste, a možda komad veće torte ostane i za doma
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 12:29   #4065
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
Mayo ti si tražila nešto za orijent ako se ne varam, pa samo da ti kažem ne rade klasične svadbene kolače odnosno ne rade kolače na kile nego imaju 4 vrste sitnih kolačića, 2 vrste košarica jedna od čokolade jedna od voča, i rade male kremaste pušleke 4 vrste također, cijena sitnih je 4kn po komadu,a ovih pušleka 10kn po komadu.
Jesam jesam, ali ne bih ih pitala za kolače nego za tortu. Imaš li možda broj?
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 12:32   #4066
ja baš i nisam htjela računati takve friške pratnje, jer mi je stolac ipak dosta skup za takve eksperimente s ljudima koje ni ne poznajem (naravno, događalo se i da dosta ne baš tako friških pratnji, ali opet ne baš ni s nekim većim stažom nisu "pokrili" stolce)... no, dobro, totalno nevažno za ovu temu

eh da... meni su tortice bile puno finije od same torte, a iz kojeg razloga stvarno mi nije jasno...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 12:47   #4067
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
eh da... meni su tortice bile puno finije od same torte, a iz kojeg razloga stvarno mi nije jasno...
Vjerojatno zato što oko njih ima više šlaga
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 12:54   #4068
ma ne baš.. i one imaju samo po površini, kao i velika torta, ali baš su imale finiji okus
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 13:20   #4069
eh, mi ne želimo šlag uopće na torti
želimo dva čokoladna preljeva - običnu i bijelu čokoladu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 13:45   #4070
ma ovo zapravo i nije šlag (krivo napisah) gore nego neka lagana krema, ali dosta okusom podsjeća na mješavinu vanilije i laganog šlaga... ne znam jesam dobro objasnila
uostalom, nije ni važno... svatko će si raditi tortu kakva mu najbolje paše, u kojem god obliku i kojeg god okusa... nama i našim gostima ovo naše je bilo savršeno
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 17:29   #4071
Quote:
energy-x kaže: Pogledaj post
katini su odlicni...jel to ona u divaltovoj???
katini kolači da ali u dankovečkoj pravi domaći
karla28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 17:46   #4072
Smile

Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
Interesira me sve, od ideja za svadbenu tortu, do mjesta za kupovinu svadbenih kolača. Iskustva i sl.
kolači i torte anđelović u dubravi dankovečka 1 maksimirska 63 pravi domaći
75 kn dostava i pakiranje gratis torte po izboru cijena pristupačna
karla28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:43   #4073
Evo još malo ideja za mladenačke torte na ovoj stranici
http://www.stanic-vk.hr/index.php/ko...ake-torte.html

Ja sam u VK imala od njih sve kolače i torte i bila sam zadovoljna
annyG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 13:49   #4074
Hej cure...Vjenčanje mi je 13.2. i kolači su mi iz Slavonije iako mi je vjenčanje u Zagrebu pa bih samo molila koju dobru dušicu ako zna gdje ima za kupiti one simpatične figure mladenaca za svadbenu tortu? H V A L A :-P
nadalina222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 09:49   #4075
http://www.sveisvasta.hr/
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 23:02   #4076
Quote:
annyG kaže: Pogledaj post
Evo još malo ideja za mladenačke torte na ovoj stranici
http://www.stanic-vk.hr/index.php/ko...ake-torte.html

Ja sam u VK imala od njih sve kolače i torte i bila sam zadovoljna
Pozdrav!
Možeš li mi molim te reći cijenu mladenačkih torti kod njih..cca?
__________________
09.06.2013. stigao braco
maritimeivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 16:11   #4077
kako se krecu cijene svadbenih torti??? ja bi iskljucivo tradicionalni krokant!
mst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 16:20   #4078
maritimeivy, na ovom linku od annyG, mislim da je za 20. po redu tortu, cijena 1600kn, mislim da je to ona torta na velikom plakatu ispred bose, ali je sva bijela. za tu znam točno da je tako
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 20:47   #4079
kutije za kolače

pozz, da li netko zna gdije su najpovoljnije plastične kutije za kolače, i koje su najbolje dimenzije tih kutija za pakiranje doma...hvala punnooo
tija777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 21:06   #4080
Quote:
Lyysssyyyy kaže: Pogledaj post
maritimeivy, na ovom linku od annyG, mislim da je za 20. po redu tortu, cijena 1600kn, mislim da je to ona torta na velikom plakatu ispred bose, ali je sva bijela. za tu znam točno da je tako
tnx!!
__________________
09.06.2013. stigao braco
maritimeivy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.