Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 20:46   #1041
pa od kud se vade te cifre
sta ih vani rade od stiropora??
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:47   #1042
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
.........
pa ja niti ne govorim o stadionu na kajzi koji će definitivno bit nerentabilan(čitaj malo bolje) već o 30000 m2 poslovnog prostora na vrhunskoj lokaciji,7-8 velikih koncerata godišnje,isto toliko,ili više velikih utakmica itd...sigurno se iz toga može namaknut lijepa svota da pokrije dobar dio najma švabi

novce sigurno neće vratit prosjek gledatelja na kajzerici
__________________
ae
braingym is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:48   #1043
Quote:
đozef kaže: Pogledaj post
smješno je vidjet da i englezi ruše ovakva kockaste stadione,a oni bi radili takav,pa takvi stadioni su se radili krajem 19 stoljeća
UPRAVO TOOOO! Potpis ko Eurotower na tvoj post. Ja mislim da je ovo jedinstven slučaj u čitavom svijetu - tj. da se planira izgraditi nešto što je prevaziđeno i to ni za manje ni više nego 40 MILIJUNA eura! Užas...
dr.Kiki_Musampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:55   #1044
Ljudi pa imate objašnjenja da je stadion namjerno tako jednostavan / kockast da bi bio što jeftiniji .... ono da nije kostao bi 100 milja umjesto 50
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 21:51   #1045
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Ljudi pa imate objašnjenja da je stadion namjerno tako jednostavan / kockast da bi bio što jeftiniji .... ono da nije kostao bi 100 milja umjesto 50
1/3 cifre se odnosi na izgradnju,ostalo su kamate i troškovi održavanja u periodu trajanja koncesije....znači 25 godina....vi fakat niste upoznati s najosnovnijim stvarima al važno da seruckate....
Ajmo malo....održavanje stadiona KOŠTA!!!
posuđivanje love KOŠTA!!!!!
Maksim Maksimov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:07   #1046
Žali Bože ulupane love.

Neka si Dinamo sam financira stadion, jednako vrijedi i za ostale klubove.



Jedino mi je žao što reprezentacija nema gdje igrati u glavnom gradu.


Kad bude više love, srušiti Maksimir i prodati zemljište u Kranjčevićevoj, a lovu uložiti u izgradnju novog Maksimira koj ibi zajednički koristili i Zagreb, i Dinamo (vjerojatno i Lokomotiva).

Bojim se da će novci "uloženi u gradnju stadiona" biti usmjereni tamo gdje su i prije odlazili - u proračun NK Dinama, i posebno Zdravka Mamića.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:44   #1047
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
zašto svi odmah bolnice i vrtiće spominju??? i prosjake??? boli me kita, što školu nisu završili... pola će nam takvog društva biti za 20 godina... kad se vidi na što na što mlađarija danas liči, šta rade, da ih jebo fejsbuk i ine gluposti u guzicu... a stadion nam je prijeko potreban. točka.
Placa mi kasni 20 dana ...
Brijem da cu i ja lagano u prosjake ...
Brijem i da nisam jedini.

Ne, stadion nam nije prijeko potreban, u ovoj situaciji to je jebeni luksuz.

Dinamo je od prodaje igraca mogao izgraditi dva pristojna stadiona (s obzirom na posjeto 20 000 maksimalno).
Jebo vas ... Drzava je u bankrotu, a vi pricate o stotinama milijuna eura za stadione...

Svasta.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:48   #1048
Ma kakav stadion, Maksimir prodat za stambene ili neke druge objekte, a Kranjčevićevu uredit za tu lovu da tu mogu igrat Zagreb i Dinamo i to je to, dotada mogu igrat svi u Zaprešiću, za koga se grade ti stadioni, za par tisuća ljudi na tribinama, o čemu pričamo...
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 23:54   #1049
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Placa mi kasni 20 dana ...
Brijem da cu i ja lagano u prosjake ...
Brijem i da nisam jedini.

Ne, stadion nam nije prijeko potreban, u ovoj situaciji to je jebeni luksuz.

Dinamo je od prodaje igraca mogao izgraditi dva pristojna stadiona (s obzirom na posjeto 20 000 maksimalno).
Jebo vas ... Drzava je u bankrotu, a vi pricate o stotinama milijuna eura za stadione...

Svasta.
žao mi je za tvoj posao, i za situaciju, ali za državu čija je reprezentacija u top 10 na svijetu... grad čiji klub svake godine igra 6 domaćih utakmica, sa slikom koja ide u Europu, stadion nam je prioritet (kad vidimo da svaka člania UEFA-e ima ljepši stadion, ne računajući Andorru)
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 23:55   #1050
Quote:
braingym kaže: Pogledaj post
pa ja niti ne govorim o stadionu na kajzi koji će definitivno bit nerentabilan(čitaj malo bolje) već o 30000 m2 poslovnog prostora na vrhunskoj lokaciji,7-8 velikih koncerata godišnje,isto toliko,ili više velikih utakmica itd...sigurno se iz toga može namaknut lijepa svota da pokrije dobar dio najma švabi

novce sigurno neće vratit prosjek gledatelja na kajzerici
a šta s Arenom?
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:04   #1051
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
žao mi je za tvoj posao, i za situaciju, ali za državu čija je reprezentacija u top 10 na svijetu... grad čiji klub svake godine igra 6 domaćih utakmica, sa slikom koja ide u Europu, stadion nam je prioritet (kad vidimo da svaka člania UEFA-e ima ljepši stadion, ne računajući Andorru)
Ti si jebeni genije ljudi svaki dan ostaju bez posla,krpaju kraj s krajem,gladuju,a tebi je prioritet stadionevo ti esnajbolje da će ljudi koji jedva žive sad financirati novi stadion jedino što mogu dobit od mene je minu u temelje

Što se mene tiče mogu naši nogometaši igrati i u Vukojebini na stadionu koji ima teren grbaviji od Velebita.

Evo moje ideje neka se Dinamo privatizirapa neka si onda fino ko i svi drugi normalni klubovi vani sagradi stadion sam svojom lovom i nek se skine s grbače građanaa repka će super važne utakmice igrati na tom novom Dinamovu stadionu što će naravno HNS platiti dok ćemo ostale igrati po Osijeku,Rijeci,Splitu,Varaždinu itd...
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:07   #1052
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
žao mi je za tvoj posao, i za situaciju, ali za državu čija je reprezentacija u top 10 na svijetu... grad čiji klub svake godine igra 6 domaćih utakmica, sa slikom koja ide u Europu, stadion nam je prioritet (kad vidimo da svaka člania UEFA-e ima ljepši stadion, ne računajući Andorru)
Prika, mislim da ne shvaćaš. Nit je stadion prioritet.

I ja želim stadion u Zagrebu. Svi ga žele. I taj stadion će se napravit jer tako hrvati rade. Ali moraš shvatit da onog koji krpa kraj s krajem, a onog drugog koji ne može poslat djete u bolnicu jer nema mjesta boli krasan kurac kakva slika ide u Europu dok Dinamo igra.
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:11   #1053
Reprezentacija nek igra na Poljudu, a može i Dinamo što se mene tiče, ionako to nije za gledat
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:18   #1054
Kaj se sekirate, i tako budu prošle još tri recesije prije nego napokon krenu graditi/'konzervirati' stadion na Maksimiru
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:41   #1055
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
žao mi je za tvoj posao, i za situaciju, ali za državu čija je reprezentacija u top 10 na svijetu... grad čiji klub svake godine igra 6 domaćih utakmica, sa slikom koja ide u Europu, stadion nam je prioritet (kad vidimo da svaka člania UEFA-e ima ljepši stadion, ne računajući Andorru)
Ti si u rangu jednog frenda koji tvrdi da Premiership nije ništa jači od HNL-a. Doduše, zarađuje više od mene tako da ga ne bih unaprijed zvao budalom.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 01:37   #1056
Kajzerica plus Maksimir, hahahahahahaha

Ma bravo, gdje su dosada bili, Bože šta se ne može igrati na tuđem stadionu dok država ne ispliva iz govana, ne stane na noge.
Jebeš gradnju privremenog stadiona.

Ono ruglo sada šta gledamo nasred Zagreba je naša sramota i ogledalo jedne države i društva. Stvari nam se doslovno mogu raspasti pred očima, u glavnom gradu!! Da ne bi slučajno netko reagirao na vrijeme. Ajme, ajme....

Neka ga tamo, neka čeka bolja vremena. Pare su potrebnije na drugim mjestima, prioriteti postoje još uvijek nadam se.
drvnaind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 01:55   #1057
Maksimirsko ruglo srušiti,teren dobro prodati i sa tim novcem izgraditi novi stadion van centra,kapaciteta 50 tisuća ljudi,sa svim popratnim sadržajima i ogromnim parkiralištem. Za to vrijeme dok se ne izgradi novi stadion,Dinamo neka dijeli stadion u Kranjčevičevoj sa Zagrebom.
Izgradnja Nordbank Arene u Hamburgu iz temelja,je koštala 100 miljuna eura,prelijep stadion,kapaciteta 57000 sjedećih mjesta. Tako nešto bi trebalo i Zagrebu,a 100 miljuna eura bi se moglo prikupiti prodajom građevinskog terena u Maksimiru,bez ikakvog opterećivanja gradskog proračuna u ovim kriznim vremenima.
dragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 02:46   #1058
Quote:
jax kaže: Pogledaj post
Neka stadion na Kajzerici bude privremeno rješenje dok se Maxi ne obnovi ili sruši pa na istoj lokaciji sagradi novi. Kajzerica nakon toga neka bude dom Zagreba ili Lokomotive, a siugnro može poslužit za mnoge sportove poput ragbija, hokeja na travi...

Po meni bi budući Dinamov dom, a i dom repke bude sličan St Jakob Parku u Baselu.
Čovječe, SJP je stadion za 50,000 ljudi, koji će nam k takva grdosija?
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:33   #1059
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Čovječe, SJP je stadion za 50,000 ljudi, koji će nam k takva grdosija?
Nije nego 38 000. Daj informiraj se malo. Jelda da je lijep
jax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:43   #1060
U odnosima gdje Skupština ima za cilj srušiti Bandića,a Bandić može raspustiti skupštinu, teško je uopće očekivati bilo kakave pomake glede stadiona.
pynko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.