Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 09:46   #4121
Dakle, zna li netko di ima za kupiti sportskih baleriniku, nesto na ovu foru
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...BoeZnzA5u5_DyN
ali da nisu skecersice jer su mladoj dami ruzne bolje
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 09:49   #4122
Zna li tko kakva je ponuda CCC u Pointu u odnosu na Westgate? Isplati li se produžit do Westgatea?
Online vidim da imaju dosta povoljne kožne sandalice za curke.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 09:52   #4123
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Zna li tko kakva je ponuda CCC u Pointu u odnosu na Westgate? Isplati li se produžit do Westgatea?
Online vidim da imaju dosta povoljne kožne sandalice za curke.
Ako odes u west g., javi da li ima sta. I nama trebaju sandalice...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:28   #4124
Bila u CCC u Westagate. Kupila sam lijepe kožne sandalice koje imaju regulaciju i na prstićima za 159kn!
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:31   #4125
Joj super, morat cu ici pogledat onda, a jel ste bili i u pointu, kakav je tamo izbor ?
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 15:47   #4126
U Pointu nisam bila.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:30   #4127
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
U Pointu nisam bila.
U pointu, a i u avenue mallu, ti je isto velik izbor djecje obuce. Mislim da ne moras u west gate samo zbog toga.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:11   #4128
Mi smo ovaj vikend prošli i Ciciban i Frodo u Areni, Deichman, Mass i nismo našli maloj sandale .
Problem je što tražim nešto robusnije, s debljim džonom (da ne osjeti svaki kamenčić u parku) i rado bih kožno, nekaj kaj će preživjeti ljeto, a ne da za mjesec dana kupujem novo. Problem je i broj jer tražim 37 i to nam jako ograničava kupovinu.
Ona dva modela koja sam našla u Frodu mi ne izgledaju kao nešto što je dovoljno robusno za park (ali je kožno i košta oko 400 kn ), tak da sam još u potrazi.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:44   #4129
bas sam na nnni pisala, cijeli dan prehodali, sve ducane obisli, nista.
uzas. mala oce sportske sandale, one na cicke posvuda.
jedino u cicibanu nesto malo nasli ali ne svidja joj se bas a 400 kuna su
sad smo joj ipaneme uzeli, mozda naletimo i na sandale negdje nekad
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:52   #4130
Pogledajte pitarello tj pitarosso. Ja sam svojim dečkima tamo uzela prošle god,uzeti ću starijem i ove god. On je cijelo ljeto bio u njima,skakao,trčao,igrao nogomet.
Ne znam kakav je izbor za cure.
Ja sam bila u onom na Srednjacima. Mislim da su 189kn.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:52   #4131
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
bas sam na nnni pisala, cijeli dan prehodali, sve ducane obisli, nista.
uzas. mala oce sportske sandale, one na cicke posvuda.
jedino u cicibanu nesto malo nasli ali ne svidja joj se bas a 400 kuna su
sad smo joj ipaneme uzeli, mozda naletimo i na sandale negdje nekad
Ja sam se psihički (i novčano) pripremila da uzmemo nešto u Frodu,ali kad smo došli na lice mjesta i vidjeli kak je to zapravo nepraktično (dva remečića drže nogu) i da osim za šetnju to nama ne bi služilo, odustali smo.

Ja ne znam, još mi se nije dogodilo da idu topliji dani a da ona nema nešto od otvorene obuće. Je, kukala sam i prošle godine, na kraju joj je baka kupila neke u Frodu ali ove godine joj takve (dosta bebaste s debelim remenčićima)ne dolaze u obzir.

Sad guglam i moram reći da nisam našla ništa pametno. Gledam i obuću za odrasle (ipak je to već 37 broj) i nisam baš pametna bi li to uopće gledala (sve su bar malo povišene, bar se meni tak čini).
Možda Planet obuća http://www.planet-obuca.com/kolekcij...7_36-41_94.jpg ili Pitarosso (kod njih sam kupila svoje, nešto slično ovima na u Planet obući)

Ne želim da je plastika unutra, rado bih kožu da se ne skliže i ne znoji.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:54   #4132
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Pogledajte pitarello tj pitarosso. Ja sam svojim dečkima tamo uzela prošle god,uzeti ću starijem i ove god. On je cijelo ljeto bio u njima,skakao,trčao,igrao nogomet.
Ne znam kakav je izbor za cure.
Ja sam bila u onom na Srednjacima. Mislim da su 189kn.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Da, Pitarosso. Pogledat ću tamo!
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 22:04   #4133
pitarelo nis nije imao prije tjedan dana. mojij nije bed debeli remencici bebasti, samo da nije dezen bebasti
morali bomo opet kroz koji tjedan tam, mozda dodje nekaj
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 22:10   #4134
a za dwcke ima dosta, ali su sve smedje i plave, da su barem crne da ih kupimo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:36   #4135
Nama su ciciban sandale, one trek, bile super do prosle godine. Kad je presao broj 30 sve mu je postalo uzasno siroko i one cicak trake toliko zategne da to izgleda zbilja ruzno Isto nemam pojma sto mu uzeti ove godine, a da mu se noga unutra ne upece i da mu bude ok za parkic i vrtic
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:36   #4136
Te sportske sandale trebate traziti u sportskim ducanima-intersport, iglu sport,alpina,...dechatlon,...ako zelite kvalitetno morat cete i dati vise novaca. Nebo i zemlja je kada usporedite te neke jeftine i skuplje.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:55   #4137
Mala je prohodala i sad tražimo cipelice. I pokupila je ono najgore od mene - široka stopala mala, a široka

probavali ciciban sandalice, broj 19, a jedva stane - baš se vidi da je onak, nabijeno.

gdje se kupuju širi modeli?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:59   #4138
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Te sportske sandale trebate traziti u sportskim ducanima-intersport, iglu sport,alpina,...dechatlon,...ako zelite kvalitetno morat cete i dati vise novaca. Nebo i zemlja je kada usporedite te neke jeftine i skuplje.
te redom imaju gumu dole a ne tkaninu/kozu
i nedam 500 kn za sandalu koju ce ona unistiti u 20dana
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:14   #4139
Mi vec godinama maloj uzimamo birkenstock, i to dva para jer joj noga u ljeti naraste za broj... ali, ima u njemackoj outlet (na putu za Munchen) i muz joj tamo uzme kad ide na put. Tamo su djecje oko 15 eura, najvise 20 (pa uzme i mami, one su max 30 €)


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:22   #4140
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Mala je prohodala i sad tražimo cipelice. I pokupila je ono najgore od mene - široka stopala mala, a široka

probavali ciciban sandalice, broj 19, a jedva stane - baš se vidi da je onak, nabijeno.

gdje se kupuju širi modeli?
Ja sam svojima kupovala u Massu i Svijetu obuće.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.