Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 23:56   #21
mozda ti brani da se dopisujes sa drugima jer ga je sram tolikih gresaka u tipkanju



a za ozbac, nogiraj to. zahvaliti ces na savjetu za par godina kada porastes.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:05   #22
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Neka prije svega kaže sve svojim roditeljima, ne bi bilo loše reći ni njegovima (otići sa njenima) , a onda prekinuti svaki kontakt. Ako je takav control freak, to može eskalirati u nasilje(teško da će on sebi napraviti, veća šansa je "produženo samoubojstvo" -da ubije nju pa sebe). Ovo je naravno najgora opcija, ali mora postati svjesna da "on mene tako jako voli, da bi se ubio" nije ljubav.
Bojim se da je ovo najverovatnija opcija. Ta osoba pokazuje sve osobe psihopatskog control-freaka, takvi ne prezaju od nasilja kada vide da im objekat kontrole izmice. Nemoj da cekas da ti se takvo nesto dogodi, nego budi pametna i razgovaraj sa svojim roditeljima, ako nemas dobru vezu sa njima, onda sa skolskim psihologom. Nista se nece resiti samo od sebe, ovakve stvari vremenom postaju samo jos gore. Pa videla si i sama, ako se prisetis kako je poceo sa zabranjivanjem. Krajnji rezultat je obicno fizicko maltretiranje. Ako ti vise ljudi kazu isto, onda bi zaista trebala najozbiljnije da to shvatis. Vec sam nagovestaj da hoces da ga napustis, moze kod njega da dovede do veoma opasne reakcije, nemoj da svoju situaciju shvatis previse neozbiljno.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:36   #23
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Meni je jako tesko, i neznam sta da uradim... Molim vas pomoc😐
Gle, on je takav kakav je. Ni prvi ni zadnji dečec u tim godinama koji ima problem sam sa sobom.

No stvar je u tome što i ti imaš problem sama sa sobom, u protivnom ne bi pristala na ovakvu vezu. I od toga treba početi. Od sebe, ne od njega. Kako se uopće moglo dogoditi da pristaneš postupati po njegovim bolesnim pravilima?

Dakle, prije svega trebaš čvrsto postaviti svoja pravila. A zatim ih se čvrsto držati. Bez popuštanja. Hoće li se netko zato ubiti ili neće, nije tvoj problem, nego problem te neprilagođene osobe. Nisi ti odgovorna za to, izbij si to iz glave.

I ubuduće pazi s kim se upuštaš u vezu i reagiraj smjesta, na prvi pokušaj ucjene i manipulicije.

Ova veza rješava se lako. Tako da odbiješ postupati po njegovim pravilima. A on kako hoće. Na njemu je, nije na tebi da mu izigravaš učiteljicu i psihijatra. Jedini način da se on što prije pribere i izliječi od svojih kompleksa i nebuloza je upravo taj da mu ti pokažeš gdje su granice. Podilaženjem i popuštanjem napravila si veliku pogrešku.
Ispravi je. Što prije.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:37   #24
Quote:
larslars kaže: Pogledaj post
Oduzeo mi je najboljeg prijatelja ,puno prijateljica... jer po njegovom nisu bile dobre itd... imamo puno pravila u vezi, nesmijem inat decke na fejsu ,instagramu, nesmijem se dopisivat s deckima, cak mi njti neda da progovorim rjec s nekim.

Aww. Uopće nema smisla čitat dalje od ovog. Topli savjet: BEŽI DOK MOŽEŠ.
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 03:02   #25
Vjerojatno si ovo ocekivala, ovakve savjete.
Jer, drugih ni ne moze biti.
Za sad je sve to bezazleno, nema nasilja, osim psihickog. S vremenom ce doci i ovo drugo.

Znas sta bih ja napravio da sam na tvojem mjestu??
Ja bih mu dao da procita OVU temu na forumu (i rekao da si ju ti sama otvorila). Komentare/savjete su ovdje pisali (donekle) normalni ljudi.
Bez diskusije, bez komentara, bez uvoda. Ovdje ne postoji NI JEDAN komentar, koji tebe okrivljuje, koji kod njega pronalazi i najmanje opravdanje za njegove postupke.

A ako se zeli ubiti....
Ah, takvih samoubojica imas koliko hoces (koji se u cekaoni doma zdravlja ogrebu sarafcigerom, pa to broje pod "pokusaj", da bi... kao... imponirali).
Reci mu da na netu ima bezbroj stranica sa savjetima, kako to moze uspjesno napraviti.

I na koncu, matematicki pogled na problem:
Ako s njim ostanes duze, cijelo ce vrijeme biti dvoje nesretnih.
Ako odes, biti ce samo jedan.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:31   #26
mici se od njega sta prije. trnci me prolaze dok citan tvoj post. on je bolesno posesivan i manipulativan - nemoj me krivo svatit, sigurno ima problema, ali jednostavno mu ne smis dat sansu da ti naudi zato sta oce ako svati da se zelis maknit od njega. sta se tice njegovih prijetnji samoubojstvon, iz mog iskustva ljudi koji se stvarno namjeravaju ubit nece ic okolo i razbacivat se takvin izjavama/postupcima. to njegovo snimanje i prijetnje su najobicnija manipulacija da te zadrzi. ka sta ostali kazu, pricaj s roditeljima, reci in za sve sta ti zabranjuje (digresija ali curo draga kako mozes ikome s kin si u vezi dopustit da ti ista zabranjuje, pa to ti mater nece napravit a kamoli momak alo, to je tako toksican odnos). za slucaj da ti njegovo bolesno ponasanje nije dovoljno za prekinit sa njin, zelis li stvarno bit s nekin ko mora koristit tripove krivnje da bi te zadrza?

za mi je sta si uopce dosla u ovu situaciju

a sad izlazi iz nje sta prije
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:23   #27
Bjezi od toga curo sto dalje.
Tip je tempirana bomba i ako te vec psihicki tako zlostavlja sad (jer to sto on radi JE zlostvljanje) mozes mislit sto ce biti za 20 god ako ostanete skupa. Postaces manja od makovog zrna, neces smjet pogledat ljude u oci bez njegovog dopustenja a vjerovatno i primat batine na redovitoj bazi.
cita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:42   #28
Zakaj se ove gluparije ne prebace u pdf Teens?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:50   #29
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Zakaj se ove gluparije ne prebace u pdf Teens?
Čemu ovo?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:56   #30
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Čemu ovo?
Pise da on ima 17 godina. Nisam ulovila koliko ima ona.
Dakle, "savjete" treba traziti u rubrici Teens.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:00   #31
Onda si tako mogla i napisati.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:00   #32
Napisala si da ti se dečko ponaša kao da ima 27 godina, no netko ti mora napisati bolnu istinu i neosporivu činjenicu a to je sljedeće: Ne,dečko ti se ponaša kao najobičnije balavo derište kojemu je uskraćeno nešto što on želi! Zrela osoba od 27 godina ni pod kojim uvjetima se ne ponaša onako kako si ti navela u uvodnom postu da se ponaša tvoj dečko. Ako iole razmišljaš svojom glavom odmah ćeš prekinuti tu posve nezdravu i nenormalnu vezu. I iz tvojih redaka se može i više nego dobro iščitati da taj tvoj "dečko" ima velikih problema sam sa sobom i da nije ništa više nego najobičniji manipulator. A na dobrom putu je da postane i nasilnik. Dakle - bježi iz toga što prije!

Zadnje uređivanje zlakraljica : 18.11.2017. at 16:18.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:02   #33
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pise da on ima 17 godina. Nisam ulovila koliko ima ona.
Dakle, "savjete" treba traziti u rubrici Teens.
On je glavni i najpametniji u skoli.

Ne treba na teens, ovo je poprilicno ozbiljno i ne ulazi u teen probleme.

Njeni problemi trebaju nama biti glupi, a ovi problemi to nama nisu vec su to ozbiljne stvari.

Zamisli imati prvog decka zlostavljaca i to ne bas bezopasnog.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:02   #34
Ovako draga

Ti trebaš pod hitno prekinuti taj bolesni odnos jer počinje devastirajuće djelovati na tvoju psihičku stabilnost.
Ovo što pišeš da je najbolji prema tebi je tvoja potpuno pogrešna i obrnuta predodžba tebe i vašeg odnosa.

Obzirom si maloljetna , moj ti je savjet da se bez straha i muljanja obratiš svojim roditeljima - ovako kako si se obratila posve nepoznatim osobama na forumu.

A kada ti sljedeći puta zaprijeti samoubojstvom ili ti pošalje takav video , nazovi 112 i traži Hitnu Pomoć na njegovu adresu i reci im što se dešava - obavezno !!
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:02   #35
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Onda si tako mogla i napisati.
Mislim da je vecini ipak jasno da je pdf Teens za teenagere.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:04   #36
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
meni je neshvatljivo da u danasnje vrijeme netko sebi dopusta da bude u ovakvoj "vezi". imao 15, 25, 35 god, nebitno.
Slažem se!
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:05   #37
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Mislim da je vecini ipak jasno da je pdf Teens za teenagere.
Gluparije? Mislim da je većini jasno da ovo nisu gluparije.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:06   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
On je glavni i najpametniji u skoli.

Ne treba na teens, ovo je poprilicno ozbiljno i ne ulazi u teen probleme.

Njeni problemi trebaju nama biti glupi, a ovi problemi to nama nisu vec su to ozbiljne stvari.

Zamisli imati prvog decka zlostavljaca i to ne bas bezopasnog.
A nitko nije njoj napisao da ona isto treba potraziti nekakvu pomoc.

Nije bas normalno da se netko sa 17 godina boji da ce zauvijek ostati sam i to navodi kao jedan od bitnih razloga neprekidanja uzasne veze?

I da, ovo je emocionalno zlostavljanje tipicno za tu dob.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:18   #39
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A nitko nije njoj napisao da ona isto treba potraziti nekakvu pomoc.

Nije bas normalno da se netko sa 17 godina boji da ce zauvijek ostati sam i to navodi kao jedan od bitnih razloga neprekidanja uzasne veze?

I da, ovo je emocionalno zlostavljanje tipicno za tu dob.
U to ne ulazim i mislim da ona treba van iz svega toga, a da on treba dobrog strucnjaka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:20   #40
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
U to ne ulazim i mislim da ona treba van iz svega toga, a da on treba dobrog strucnjaka.
Malo su mi cudne ove prijetnje samoubojstvom. To vecinom rade cure, rezu zile i sl. Nisam znala da su i decki poceli s tim.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger