Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 14:59   #81
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ne mora bit. Ženski i muški mozak ne funkcioniraju isto u tim stvarima. Ne uvijek i ne u pravilu.
Znam jedan slučaj gdje se ženska malo ljubakala s kolegom s posla ali nisu se prasnuli. Jer ona nije htjela. Ne dok je bila u braku. Ali jesu se jednom prasnuli nakon što se rastala.
Bogo moj mileni
calea is offline  
Old 20.11.2017., 15:01   #82
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Daj pusti ženu na miru. I prestani kopati po događajima od prije deset godina.

Sam si rekao da si je zapostavio jer si se posvetio karijeri. To je tvoj odabir.

Jesi li zadovoljan svojim odabirom?
Dosta ti je treći post na temi da uopće dalje ne želiš čitati
Umjesto da mu ona kaže da ima feeling da ju zapostavlja i da joj se posveti malo više, jer morala bi shvatiti da radi I ZA NJU, ne samo za sebe, ona si nađe frenda sa kojim se ljubi mjesec dana po parkićima i u stanu

A on je krivo jer ga zanima kaj se desilo i jer je ona opet hladna.
Bilo bi još najbolje da joj na rastavi pripiše i pola kuće, auto, ušteđevinu...
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Old 20.11.2017., 15:02   #83
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Zbilja si dosadna i tebi treba pomoć
ne nego tvojoj zeni

i moguce djeci takodjer.

plus tebe se lako moze prijaviti policiji ili socijalnim radnicima takodjer ako je u pitanju takvo sto jer je naravno kriminalno djelo nekome prijetiti npr, psihicki ga maltrertirati, prisiljavati i sl stvari. u slucaju da im se ona obrati recimo ili cak djeca.

tako da ne vrijedjaj tu forumashe.
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 15:05   #84
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
i ja
Imala sam takvog pa znam. A da stvar bude ljepša, nikad ga nisam prevarila. Jednostavno nisam taj tip. Kad sam s nekim, onda sam s njim.

Zato i tvrdim da bi on prije svega trebao porazgovarati sam sa sobom ili s psihijatrom. Jer prasnula se ona s tim tipom ili ne, on svejedno ima veliki problem u glavi.
Bit u vezi s nekim kome ne vjeruješ? Ne, hvala. Ili s nekim tko ne vjeruje tebi? Također, ne hvala. Meni je jedna takva škola bila posve dovoljna.

Dakle, on prvo mora shvatiti da ima problem sa sobom. A tek onda s njom.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 20.11.2017., 15:08   #85
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Znači, sa 40 godina ne znaš razlučiti da vas je dvoje u braku i da oboje gradite ili rušite odnos i smatraš da je ok tlačiti ju da ti prizna da te prevarila, što ona na kapaljku periodički i priznaje očito. Meni uopće nije jasno što ijedno od vas dvoje radi u takvom braku, a kamoli oboje.

Ostavi sve kako je, periodički će priznavati i dalje, kroz koju godinu ćeš čuti cijelu istinu. Valjda.
Ili će priznati da je lav...neki vrag hoće.
Ja ne kuzim (glupa sam, šta ću)- žena se emocionalno i fizički odvoji od tebe, a ti da bi je vratio -izvlacis stvari od prije deset godina. Nemoj me pogrešno shvatiti, znam da to ljudima nije strano, kao ni gasiti vatru benzinom-ali pitam. Ako joj ne vjeruješ -koji vrag mučiš i sebe i nju, a i tu vašu djecu? Ili radite na braku ili se razilazite... Ti se nećeš zadovoljiti dok ti ona ne kaže da je imala seks sa njim, bila laž ili istina, a onda kreće novi krug pakla
Ertrinken is offline  
Old 20.11.2017., 15:09   #86
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
da

mada ako je psihicko nasilje u pitanju onda valjda ga se zena boji

i treba joj pomoc

da je ona ne znam sto uradila, on opet nema pravo zenu (i uz to djecu u braku) tlaciiti.
uz pomoc odvjetnika moze zatraziti rastavu braka od njega i isto pomoc da ju ne nastavlja maltretirati nakon prekida braka

jer tada nasilnici u pravilu postaju jos nasilnijni/opasniji/iracionalniji. to znamo
a jadna mala zenica
samo se malo pojebe sa strane i odmah se nade neko dlakavo musko da glumi muza i tlaci ju
a kako da ona jadna mala ode sama?
mora sjediti i trpiti
ZgSash is offline  
Old 20.11.2017., 15:09   #87
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Bit u vezi s nekim kome ne vjeruješ? Ne, hvala. Ili s nekim tko ne vjeruje tebi? Također, ne hvala. Meni je jedna takva škola bila posve dovoljna.

Dakle, on prvo mora shvatiti da ima problem sa sobom. A tek onda s njom.
Kakav to ja molim te imam problem sa sobom? To da želim biti sa ženom koja je u stanju reći istinu, priznati svoje greške i dati meni malo nade da se može promjeniti? Ukoliko se ne može promjeniti ja znam što mi je činiti.
tralvan is offline  
Old 20.11.2017., 15:11   #88
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ili će priznati da je lav...neki vrag hoće.
Ja ne kuzim (glupa sam, šta ću)- žena se emocionalno i fizički odvoji od tebe, a ti da bi je vratio -izvlacis stvari od prije deset godina. Nemoj me pogrešno shvatiti, znam da to ljudima nije strano, kao ni gasiti vatru benzinom-ali pitam. Ako joj ne vjeruješ -koji vrag mučiš i sebe i nju, a i tu vašu djecu? Ili radite na braku ili se razilazite... Ti se nećeš zadovoljiti dok ti ona ne kaže da je imala seks sa njim, bila laž ili istina, a onda kreće novi krug pakla
Ma oboje su isti i trebaju bit u takvom braku. Pa ko bi dao da mu netko skače po glavi 10 godina. Pa i ona ima svog putra na glavi tu.

I šta se tu ima priznavat. Seksala se, neseksala, koga briga. Nema tu ni T od nekih iole zdravih temelja niti veze. Ne znam zapravo o čemu je ova tema. Neka ona prizna da se seksala tako da on može odlučit šta će i znati da će mu i neka potencijalno buduća priznavati stvari. Pa niđe veze.
calea is offline  
Old 20.11.2017., 15:12   #89
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ili je ona lazljiva pizda sama po sebi?
sasvim moguce da ga nije prevarila nego se odista sve zavrsilo na ljubakanju i priche uz kavu


nekto tko dobro poznaje zene zna da je to kod njih malo kompliciranjije nego kod muskih

tako da reklo bi se, stvarno ostaje mogucnost da zena nije imala seks sa tom osobom.

plus ako zivi u strahu na primjer, nije ni zbog toga valjda

sve su to moguci scenariji, zar nisu?
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 15:12   #90
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Kakav to ja molim te imam problem sa sobom? To da želim biti sa ženom koja je u stanju reći istinu, priznati svoje greške i dati meni malo nade da se može promjeniti? Ukoliko se ne može promjeniti ja znam što mi je činiti.

Pa ona ti govori istinu, ti je ne prihvaćaš.
Što uopće želiš
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 20.11.2017., 15:13   #91
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Kakav to ja molim te imam problem sa sobom? To da želim biti sa ženom koja je u stanju reći istinu, priznati svoje greške i dati meni malo nade da se može promjeniti? Ukoliko se ne može promjeniti ja znam što mi je činiti.
Ti već deset godina ne znaš što ti je činiti. Sad će se sa četrdeset promjeniti i od zatvorene osobe postati nasmijani društveni leptir kome ćeš ti vjerovati i sve će biti divno i krasno
Starog psa je teško naučiti novim trikovima
Ertrinken is offline  
Old 20.11.2017., 15:13   #92
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
po meni prevara je prevara da li joj je stavio samo "glavic" ili ga je stjerao do "jaja" je totalno nebitno
sad ti mozes preci preko toga i zivjeti kao da se nista nije dogodilo
ali brijem da vas problem nije prijatelj nego jednostavno los brak
ono nema tu puno filozoije
los brak ce biti i za 15 godina kao sto je vjerujem bio i prije 15
tako ako mozes zivjeti sa time nastavi sa bracnim zivotom
Slažem se s tobom.
Problem je u lošem braku koji je trebalo okončati na vrijeme te pokušati ostati u korektnim odnosima bivših supružnika koji odgajaju zajedničku djecu i žive svatko svoj život. To bi bilo rješenje. Ovo je mučenje za oboje.

Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Najveći problem kod nje je da nikada nije mogla izražavati svoje osijećaje. Zato je do toga i došlo. Kada normalna osoba zajebe, prizna, pokaže svoje osjećaje grižnjom savjesti i pokuša se promjeniti. Ili jednostavno ode i ostavi te u miru.
Ona je imala problem iskazivati osjećaje tebi jer te vjerojatno nije voljela dovoljno. Koji je bio razlog njenog ulaska u brak? Ne moraš odgovoriti, dovoljno je da razmisliš i sve će ti biti jasnije. Ovako, iz moje perspektive, čini mi se da se ona našla u braku s osobom s kojom se nije vidjela, a kad je shvatila da je zarobljena pokušala je pobjeći u neku paralelnu zbilju u kojoj je, vjerojatno, nekom drugom muškarcu znala pokazati osjećaje.

Ni malo ne opravdavam njen postupak i kad to kažem mislim na onaj dio da ti nije priznala odmah...ne toliko detalje nego ono što ne osjeća za tebe.
Bojim se da je u vašem braku vidjela određeni komfor i da se toga nije željela odreći te je zato i tražila da se vratiš.
No njeni se osjećaji prema tebi nisu promijenili, nije te zavoljela kao ti nju i nije osjećala grižnju savjesti jer joj je nedostajalo tih osjećaja za tebe.

Neću se pridružiti forumašima koji te napadaju jer se pokušavam staviti u tvoju poziciju, u poziciju čovjeka čije je ljubav prema ženi umanjila ljubav prema samome sebi i pregazila mu samopoštovanje do te mjere da godinama nakon tog događaja (prijevara/izdaja/što god) nema mira, ali ni snage i odlučnosti da se izbori za sebe i donese pravu odluku.

Ne treba ti njeno priznanje da je spavala s drugim. Nije problem ni to što se ljubila. Problem je što je bezobrazna, hladna, nervozna...problem je što je nesretna s tobom i to ispoljava kroz takvo ponašanje kojim te vrijeđa.
Meni bi to bio dovoljan razlog da ne poželim biti s nekim muškarcem. Ako me čini nesretnom potražit ću mjesto na kojem ću biti sretna...sama ili s nekim drugim, nebitno.


Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
to je zato jer psihicki tlacitelji ce uvijek trazit neki razlog da bi tlacili drugu osobu.

ako on jeste takva vrsta osobe onda ce njeno priznanje (u njegovim ocima) samo biti 'legitiman razlog'' da tu zenu maltretira. dozivotno

treba vidjeti da li tu odista ima obiteljskog nasilja ili ne

( a u sto psihicko zlostavljanje naravno spada, to znamo)

zato to i jeste disfunkcionalno ponasanje, a bogme i kriminalno takoder.
Jednim dijelom se slažem s tobom da je psihičko nasilje pogubno no mislim da je tvoj zaključak u konkretnom slučaju pregrub i da ni za koga ne možemo ovako tvrditi na osnovu nekoliko postova.
Zašto svaljuješ krivicu na njega? Zato što je bio preslab u odnosu na nju pa nije dobio konkretan odgovor onda kad je trebao već je to morao izvlačiti postupno? Ja mu jedino to zamjeram. Trebao je riješiti stvar odmah i ne vraćati se osobi koja izbjegava reći istinu onome s kim dijeli život.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto ti ne odes? Ocigledno nisi sretan, ocekujes da ona prizna, a ona to nema namjeru napraviti.
Na žalost, preslab je za takvu odluku, a takva bi mu odluka vratila mir i samopoštovanje.


Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Svatko od nas zna što može oprostiti. Ja sam spreman oprostiti ukoliko nije bilo karanja. Većina muškaraca to ne bi oprostilo, pa čak ni druženje na kavama. Nikada do sada nisam imao priliku odabrati što želim jer je sve bilo zatrpano lažima i nije se govorilo o tome jer bi ona svaki puta podivljala ili promijenila temu.
Boldano. Tvoja najveća pogreška i tvoj najveći krimen. Dopustio si nekome da od tebe učini krivca. Divljanje umjesto odgovora i skretanje s teme koja ne odgovara je jedna od karakteristika koje posjeduje klasični manipulator.
Tvoja je supruga manipulatorica. Čak i kroz tvoju priču na forumu ona ispada žrtva pred očima neznanaca. Žalosno.
Saberi se, prestani ju tlačiti i donesi odluku na osnovu onoga što već znaš: život s njom nije ugodan ni lijep, nesretan si od početka, fali ti ljubav i pažnja koju si ti pružao, smeta ti njena otresitost i grubost...nije ti dovoljno razloga? Zar doista?
Elois is offline  
Old 20.11.2017., 15:16   #93
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post





Ti si .......
smijesan si

tko je tebe sto pitao ovjde?

(i da, ljudi uopce nisu to rekli ovdje na temi nego dosta forumasha govore slicnu ili istu stvar, kuzis to ili ne?)

kako se moze vidjeti samo ti i jos jedan korisnik tu - podrzavaju autora teme ustvari. vas dva lol od svih tu na 5 stranica teme
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 15:17   #94
Kao što su ti već rekli ljudi, jedini psihički nasilnik ovdje si ti. Tako glupe postove i tako histeričan napad na nekog u koji si na kraju uključila i djecu a da za to nema doslovno niti jednog povoda u postovima - se zaista rijetko viđa.
I da, bok. Uobičajeni bok u svih 4-5 verzija tvojih klonova kada te ljudi poklope.

i malo duplih postova i editiranja, swatko <3
KLCCLK is offline  
Old 20.11.2017., 15:18   #95
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
i ja
Da je ona normalna, za pocetak to nije trebala napraviti.
Kad je vec to napravila, onda je mogla sutjeti.
Kad vec nije sutjela, onda je trebala reci sve jer ako muljas i dalje, onda ti se zaista vise ne moze vjerovati.
Flat is offline  
Old 20.11.2017., 15:19   #96
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Iskreno...ja bi se odvojio na neko vrijeme,razmislio o svemu i vidio kako funkcioniram bez nje.
Ako nemaš povjerenja,sve ide u kurac.U najgorem slučaju ćete se rastati,a bolje ti je i to nego biti nezadovoljan doživotno.
Istina je da ti ljudi na forumu jako malo mogu pomoći,sve je na tebi.
Ovo je i moje mišljenje.
Odlična odluka, po meni najbolji savjet ovdje.
Elois is offline  
Old 20.11.2017., 15:22   #97
da?
a kuda bi se vi to odvojili i kako?
ZgSash is offline  
Old 20.11.2017., 15:22   #98
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
sasvim moguce da ga nije prevarila nego se odista sve zavrsilo na ljubakanju i priche uz kavu


nekto tko dobro poznaje zene zna da je to kod njih malo kompliciranjije nego kod muskih

tako da reklo bi se, stvarno ostaje mogucnost da zena nije imala seks sa tom osobom.

plus ako zivi u strahu na primjer, nije ni zbog toga valjda

sve su to moguci scenariji, zar nisu?
Daj malo oladi i gledaj situaciju realno, a ne da branis preljubnicu pod svaku cijenu, a njega da sotoniziras tu.

Malo objektivnosti ti ne bi skodilo.
Flat is offline  
Old 20.11.2017., 15:26   #99
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Kakav to ja molim te imam problem sa sobom? To da želim biti sa ženom koja je u stanju reći istinu, priznati svoje greške i dati meni malo nade da se može promjeniti? Ukoliko se ne može promjeniti ja znam što mi je činiti.
Možda ti je i rekla istinu. Možda i nije. Poanta je u tome da ne možeš znati. Svakom normalnom savršeno je jasno da ne može znati. I zato ne kopa po tome.
Ili prekine ili nastavi.

Očito je da ona želi bit s tobom. Čini se, i ti s njom. Čemu onda uopće kopanje po prošlosti? Radije se usredotočite na glavni problem u vašoj vezi - a to pouzdano nije taj muškarac.
Problemi u vašem braku nisu počeli od toga što se ona ljubakala s njim. To je bila samo posljedica vašeg lošeg odnosa - ne uzrok.

Nađite uzrok i poradite na tome ako želite ostati zajedno.

Kakvo vraško njezino pokajanje očekuješ? Za što točno? Da je bila sretna s tobom, ne bi se ljubakala s drugim. Dakle, zašto nije bila sretna s tobom? To je pitanje koje si ti i ona trebate postaviti.

No problem je u tome što ti želiš ipsasti anđeo i cijelu krivicu za probleme u vašem braku svaliti na nju.
A to je nemoguće jer oboje imate udjela u tome. Rijetko tko će se kurvat ako se ne osjeća zanemareno, bio muškarac ili žena.

Po tebi bi ispalo da će sve između vas biti u redu ako ona sve prizna i pokaje se. To je glupost da ne može bit veća. Jer i dalje ništa između vas neće biti u redu. Jer problem u vašem braku nije krenuo od njezine veze s tim muškarcem. U nečem drugom je.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 20.11.2017., 15:27   #100
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post




Jednim dijelom se slažem s tobom da je psihičko nasilje pogubno no mislim da je tvoj zaključak u konkretnom slučaju pregrub i da ni za koga ne možemo ovako tvrditi na osnovu nekoliko postova.
Zašto svaljuješ krivicu na njega? Zato što je bio preslab u odnosu na nju pa nije dobio konkretan odgovor onda kad je trebao već je to morao izvlačiti postupno? Ja mu jedino to zamjeram. Trebao je riješiti stvar odmah i ne vraćati se osobi koja izbjegava reći istinu onome s kim dijeli život.

Na žalost, preslab je za takvu odluku, a takva bi mu odluka vratila mir i samopoštovanje.

moguce je sve, dobro kazes, ali ako se alarmi upale u startu onda treba gledati sve detalje i opcije.

.
makica_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger