Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2010., 20:25   #41
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
možda postanemo odličan poligon za isprobavanje vojne tehnike
a mozda nas budu cuvali ko zlato zbog pitke vode
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 17:48   #42
Ako bude očekujem ga na Bliskom istoku i nadam se što dalje od nas.

Neminovno je da će doći onda i do rata na Balkanu.
Nixma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 10:31   #43
http://www.vecernji.hr/vijesti/ahmad...-clanak-193965
Legolas47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:28   #44
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Unatoč mnogim predviđanjima mislim da ču vas morat
razočarat i reči da do globalnog zaračenja nebi moglo doči.
Zašto? pa zato. puno toga je u igri.
Jedni trguju s drugima međunarodne korporacije,tržišta,burze
Sve je povezano i dobro isprepleteno i baš se fino trguje i zarađuje.
Jeda takav rat bi sve to uništio.
Moguči su jedino lokalni ratovi ali bez večih uplitanja velikih sila.
Kada su u školi Vinko Bek u Zagrebu osamdesete godine prošlog stoljeća proširivali krilo zgrade i gradili sportsku dvoranu i administrativni dio - izgrađivali su i atomsko sklonište. Ljudi su govorili, pa što će toliki novac rasipati se na atomsko sklonište. Među našim narodima i narodnostima nikad neće doći do rata.

Bit će da smo rat 91-95 samo sanjali.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:03   #45
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Kada su u školi Vinko Bek u Zagrebu osamdesete godine prošlog stoljeća proširivali krilo zgrade i gradili sportsku dvoranu i administrativni dio - izgrađivali su i atomsko sklonište. Ljudi su govorili, pa što će toliki novac rasipati se na atomsko sklonište. Među našim narodima i narodnostima nikad neće doći do rata.

Bit će da smo rat 91-95 samo sanjali.
pa ako se radilo atomsko skloniste nije se sigurno radilo zbog razmisljanja o ratu medju nasim narodima i narodnostima (pogotovo ne atomskom)... u vrijeme hladnog rata to su bile realne opasnosti, a mi tampon zona izmedju blokova. Logocnije mi je u tome trazit razlog.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:08   #46
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Ja dozivam asteroid, ali nikako da stigne.
A ja Hrkljuša.

Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Znat će se tek kada objave kraj. Danas se ratuje medijima pa makar i roknuli A-bombe, ljudi neće biti svjesni globalnog ratovanja zato jer ovi gore znaju kako sa ovcama.
Svi će gledat u TV kao da je na programu neki film. Osim onih mrtvih.
Ma neće uopće ni spomenut A-bombu. Govorit će o najnovijim nestašlucima Angeline Jolie i Breda Pita ili Viktorije i Davida Beckhama.

Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
mi ćemo desalinizirati more
Ako mislimo desalinizirat more, a nemamo energenata, morat ćemo osvajati Bosnu, preciznije Tuzlu, Kakanj i tako to, da im čapimo ugljena. pa da njime kurimo velike peći za desalinizaciju.

Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
možda postanemo odličan poligon za isprobavanje vojne tehnike
Ne trebamo postati poligon. Dođu gazde iz EU pokažu koliko smo se kod njih zadužili i kažu vi ste naše vlasništvo.

Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
POSLJEDICE RATA
izbio je nuklearni rat i neka su područja zemlje trajno opustošena
A u takvim uvjetima Zona Černobil postaje "mila majka" za naseljavanje i uzgoj poljoprivrednih kultura.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Pametne zemlje, kao Amerika i Izrael, rade na sprečavanju WWIII. Glavni uzrok nestabilnosti leži u islamskom svetu i američke akcje su usmerene da se to područje kontroliše kako ne bi svoju nestabilnost prenelo i izvan svog područja. Dakle za sada je sve pod kontrolom.
Čak i sada, malo je toga pod kontrolom.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Ma kakav rat, nema od toga ništa. Pozitivne društvene grupe kao što su masoni vode računa da svet ide ka miru, a ne ka ratu.
Nadam se da se samo zayebavaš.

Quote:
boki000 kaže: Pogledaj post
a mozda nas budu cuvali ko zlato zbog pitke vode
Neće nas čuvat. Imali smo mi pitku vodu i 91, pa nas nitko nije čuvao. Nastat će opća depopulacija stanovništva, pa tako i u Hrvatskoj. Možda ne-dao-bog, zaista ne-dao-bog, nekom psihopatu padne na pamet iskrcati na vodovode velikih hrvatskih gradova ogromne količine biološkog oružja, pa pogine gradsko stanovništvo koje jako ovisi o vodovodu. Onda dio seoskog stanovništva i stanovništvo iz malih gradova izumre od starosti, dio posluži kao topovsko meso, a ostatak ostataka preživi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:12   #47
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
pa ako se radilo atomsko skloniste nije se sigurno radilo zbog razmisljanja o ratu medju nasim narodima i narodnostima (pogotovo ne atomskom)... u vrijeme hladnog rata to su bile realne opasnosti, a mi tampon zona izmedju blokova. Logocnije mi je u tome trazit razlog.
Tako je. Međutim, ono što sam time htio reći je da čovjek uvijek misli kako neće biti rata i uvijek ima mentalitet "Nigdar nebu da nekak ne bu i nigdar nije bilo da nekak nije bilo".
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 25.09.2010. at 22:39. Reason: ispravak grešaka
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:36   #48
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Pošto se vrše razna predviđanja u vezi WWIII, evo teme za raspravu o tome. Molim da se ne briše tema. Možete li iznijeti svoj stav o tome slijedeći ove primjere:

UZROCI RATA
Sve je jasno, što bi dovelo do ovoga rata.
Ogromno raslojavanje stanovništva. Nestanak pitke vode,

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
VRIJEME RATA[/B]
Kada bi otprilike rat izbio i koliko bi trajao?
HUH! Jako teško za predvidjet. Najranije za mjesec-dva, najkasnije za 15-20 godina.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
FRAKCIJE[/B]
Tko su saveznici? Tko su agresori? Koje su osim država frakcije (poput PMC-a)?
Nisam baš "fan" da bi PMC vodile ratove a ne države. Mislim da je svjetsko stanovništvo jako kondicionirano krvlju, tlom, kulturom, jezikom, nacijom i državom, te će prema tome države ipak igrati glavnu riječ u WW3, mada ne isključujem i neku zamjetniju ulogu PMC-a i drugih organizacija van državnih i nacionalnih obilježja. Recimo visokosoficticirane i organizirane plačeničke zločinačke organizacije koje operiraju diljem svijeta za svoj račun.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
CILJEVI RATA[/B]
Zbog čega neke države ili frakcije žele postići to "nešto" i sudjeluju zbog toga u ratu?
Dominacija nad ekološki koliko-toliko očuvanim poljoprivrednim tlom, pitka voda, nafta, minerali.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
USPJESI U RATU[/B]
Tko po kojim razdobljima vodi u ratu, npr. te i te godine "Rusija" ima najveće uspjehe u cilju teritorija, itd.
S obzirom da će u WW3 biti prisutna sveprisutna depopulacija stanovništva, stvano nije važno tko će na kraju biti pobjednik. Bitno je samo to da će barem svaki drugi muškarac ili žena biti luzer jer će poginuti na ovaj ili onaj način. Jedno je izgubiti kuću i posao, a sasvim nešto drugo - sam život.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
BITKE[/B]
Što mislite, gdje se bore vojnici i na koji način (konvecionalno ili nekonvecionalno)?
Taj će rat najvjerojatnije početi velikim vojnim operacijama s konvencionalnim naoružanjem, a potom će eskalirati u rat s NBK oružjem. Ali će se, zbog toga što će "elita" jako željeti očuvati već izgrađenu infrastrukturu najviše koristiti biološko oružje.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
HRVATSKA[/B]
Kakvo mjesto u ratu ima Hrvatska?
Nikakvo. Bit ćemo podijeljeni na "Ustaše" i "Partizane", a ovako nesložni, raslojeni i zaduženi bit ćemo lak plijen svakome. Hrvatska će se ili utopiti u EU ili čak biti opet podijeljena među velikim silama.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
POBJEDNIK[/B]
Tko je pobjednik u ratu, što njime dobiva, ili gubi, kakav je prema ostalima?
Svejedno je tko će biti pobjednik, najmanje 50 posto žena, muškaraca i djece bit će luzeri jer će poginut na ovaj ili onaj način. Najvjerojatnije od bolesti uzrokovanih biološkim oružjem.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
POSLJEDICE RATA[/B]
Sve je jasno, kako se pobjednici obračunavaju s poraženima, nove granice, nove države, dal se raspada društvo? Masovno istrebljenje ljudi na planetu?
Društvo bi se toliko moglo raspast da nećeš moći sigurno putovati iz jednog grada u drugi. Zračne linije će biti užasno prorijeđene, željeznica neće postojat, nego će se putovati isključivo na vlastiti rizik i odgovornost i oklopljenim automobilima/kamionima/kombijima.

Quote:
Alsam Lud;28515095[B kaže:
NAORUŽANJE[/B]
Kakvo se naoružanje koristi u ratu?, uskladite ga sa poglavljem: "VRIJEME RATA."
Ispočetka će se koristiti jako mnogo konvencionalnog naoružanja, pa će se prijeći na NBK s naglaskom na biološko oružje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 17:38   #49
Neće doći do WW3, jer će nas sve čipirat ko što se sad već čipiraju mačke i psi.

Umrijet ćemo kao civilizacija vrlo vrlo polaganom smržu, jer kad metnu čipove, + fluoridizacija mozga putem vode iz gradskog vodovoda + žestoka ispiračina mozga preko mas medija + upropašten planet, nećemo imati fizičke snage ni za mrdnut se, a kamoli što drugo.

Jedino ako nas stvarno ne pobiju biološkim oružjem kako bi im ostala infrastruktura onima koji prežive - kako veli pisky.
rabbit007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 17:44   #50
Quote:
rabbit007 kaže: Pogledaj post
Neće doći do WW3, jer će nas sve čipirat ko što se sad već čipiraju mačke i psi.

Umrijet ćemo kao civilizacija vrlo vrlo polaganom smržu, jer kad metnu čipove, + fluoridizacija mozga putem vode iz gradskog vodovoda + žestoka ispiračina mozga preko mas medija + upropašten planet, nećemo imati fizičke snage ni za mrdnut se, a kamoli što drugo.

Jedino ako nas stvarno ne pobiju biološkim oružjem kako bi im ostala infrastruktura onima koji prežive - kako veli pisky.
A što se ti bojiš čipovanja? Gde je tu problem?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 18:53   #51
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
A što se ti bojiš čipovanja? Gde je tu problem?
Imam milijun i jedan razlog da se bojim, a ni jedan da ih prihvatim.

Zamisli da neki idiot bogtepitaj odkud može poslati impuls bola ako te uhvati da radiš nešto što se njemu ne sviđa, pa makar to ne bio kriminalni čin.

Il da ti pošalje struju bola ne zato što nešto radiš, nego jednostavno - ne sviđaš mu se, a on radi negdje u policiji, tajnoj službi ili vojsci - te je na poziciji da ti napravi takvo zlo.
rabbit007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 19:22   #52
Quote:
rabbit007 kaže: Pogledaj post
Imam milijun i jedan razlog da se bojim, a ni jedan da ih prihvatim.

Zamisli da neki idiot bogtepitaj odkud može poslati impuls bola ako te uhvati da radiš nešto što se njemu ne sviđa, pa makar to ne bio kriminalni čin.

Il da ti pošalje struju bola ne zato što nešto radiš, nego jednostavno - ne sviđaš mu se, a on radi negdje u policiji, tajnoj službi ili vojsci - te je na poziciji da ti napravi takvo zlo.
Da li bi preko tog čipa mogao da se pošalje bilo kakav takav impuls, a potom zašto misliš da bi iko na tebe lično obratio pažnju? Zašto bi bilo ko od nas koji ovde pišemo bio interesantan bilo kome ko je na poziciji moći? Dakle, preko tih čipova nije moguće poslati impuls bola, a i da jeste ceo svet je baš briga i za tebe i za mene.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:09   #53
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Da li bi preko tog čipa mogao da se pošalje bilo kakav takav impuls, a potom zašto misliš da bi iko na tebe lično obratio pažnju? Zašto bi bilo ko od nas koji ovde pišemo bio interesantan bilo kome ko je na poziciji moći? Dakle, preko tih čipova nije moguće poslati impuls bola, a i da jeste ceo svet je baš briga i za tebe i za mene.
Tema je o WW3, pa da je ne začetavamo. A zašto bi ikome bio interesantan, pa uvijek se nađe grupa psihopata preko svake mjere željnih moći i koji ju nažalost dobiju.

A i bit će da "nito nije obratio pažnju" na one ljude koji su se 11 rujna nalazili u ona dva W(T)C tornja. Što bi oni kome smetali=

A eto, očito su nekome smetali.
rabbit007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:11   #54
Quote:
rabbit007 kaže: Pogledaj post
Tema je o WW3, pa da je ne začetavamo. A zašto bi ikome bio interesantan, pa uvijek se nađe grupa psihopata preko svake mjere željnih moći i koji ju nažalost dobiju.
Da te potsetim, da si ti rekao da neće biti WWIII jer će svi biti čipovani. Elem, i u ovom momentu svi mogu dabudu kontrolisani, recmo preko mobitela, pa opet mogao bih se kladiti da svi koji ovde pišu o praćenju i kontroli, imaju mobtel...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:23   #55
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Da te potsetim, da si ti rekao da neće biti WWIII jer će svi biti čipovani. Elem, i u ovom momentu svi mogu dabudu kontrolisani, recmo preko mobitela, pa opet mogao bih se kladiti da svi koji ovde pišu o praćenju i kontroli, imaju mobtel...
Neki i dva. Međutim čipiranje je (osim izravnog pokušaja posjednuća preko neke tamo joge) vrhunac kontrole uma. ne čipovima u glavi ili tijelu. Imam mozak koji fala bogu radi koliko-toliko ispravno. Nije ista kontrola preko mobitela i mogućnost da ti pošalju impuls bola drito u mozak.

_______________

Ma, odoh ja s ove teme.
rabbit007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:41   #56
Quote:
rabbit007 kaže: Pogledaj post
Neki i dva. Međutim čipiranje je (osim izravnog pokušaja posjednuća preko neke tamo joge) vrhunac kontrole uma. ne čipovima u glavi ili tijelu. Imam mozak koji fala bogu radi koliko-toliko ispravno. Nije ista kontrola preko mobitela i mogućnost da ti pošalju impuls bola drito u mozak.

_______________

Ma, odoh ja s ove teme.
Na Zapadu su čipovani, dragovoljno, ljudi koji žele da budu zštoćeni. Recimo bogataši čipuju svoju decu kako bi u slučaju otmice mogli da ih lociraju i spasu. Ti čipovi nisu u stanju da pošalju nikakav bol, niti da kontrolišu um. A usput ni joga nije kontrola uma. tako da ako ti to kažeš tako, onda budi ljubazan i dokaži na osnovu čega ti to tvrdiš?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 11:10   #57
UZROCI RATA
Američka agresija na Iran

VRIJEME RATA
unutar 3-7godina

FRAKCIJE
Saveznici SAD,Izrael ,NATO vs. Iran, Sj. Koreja, Rusija (ne stavljaju ameri raketne štitove u poljskoj bezveze)

CILJEVI RATA
SAD želi eliminirati sve one koji se ne sažu s njihovom parazitskom politikom

USPJESI U RATU
Ovisno tko prvi pobaca nuklearne bombe

BITKE
Tehnologija je uznapredovala pa bi rat izgledao nešto drugačije ali bi i dalje ljudske žrtve bile neizbježne i operacije bez ljudske snage neizvedive.

HRVATSKA
Kao baza

POBJEDNIK
Vjerovatno SAD

POSLJEDICE RATA
Preraspodjela u svijetu, a ako Iran i njegovi saveznici pobjede onda potpuni zaokret u svemu

NAORUŽANJE
Sve dostupno



Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
Ljudi sami izgleda dozivaju ili žele rat.
rat je prirodno stanje i u čovjeku je da ga izaziva

pogledajte kroz evoluciju, prvu stvar koju je humanoid izradio bilo je nekakvo oružje


Rat je neizbježan jer je to predobar biznis da bi se smo tako zanemario zbog nekih iluzija...
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 11:48   #58
tesko pravit takvu racunicu bez kine
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 19:59   #59
Pozdrav ,slazem se sa ovim postom prije moga , Kina sve vise jaca a SAD stagniraju(pada ) zbog ratova u Iraku i Afganistanu a uzmimo u to i naftnu mrlju u zaljevu , sve u svemu nepise nam se dobro a i BiH postaje nestabilana pa cak se spekulira da su izbori namjesteni i sl.CIK-a BiH sprovodi istragu , ima dosta nevazecih listica , za Bosnjackog i Hrvatskog clana Predsjednistva 6,88 posto a za Srpskog clana Predsjednistva 9,44 posto ...
El-Fatih is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 07:27   #60
o ovoj temi, reci cu nesto ww3 ce se dogodit kako i zasto to znam. Odgovor je jednostavan, potrazite na netu vangeliju ili poznatije kao baba vangu, a da nisam praznovjeran, potrazite bilo gdje john titor a i pastat cu vam dopis koji je uzburkao mnogo emocija, ovo je jednom prilikom napisao "markec" inace putnik kroz vrijeme da to sve nije apsurd zamislite si da ste jedno 300 godina u proslosti i da vam netko kaze da ce ljudi letjeti uz pomoc zeljeznih ptica ( aviona ) rekli bi da je lud. ovo je markec ostavio:

"Rodio sam se 12 ozujka 2011 godine u Splitu, tamo sam zivio s majkom i ocem. Majka je radila u frizerskom salonu
a otac je zavrsio studij elektrotehnike u Rijeci.Imao sam svega dvije godine kad je NATO pakta napao Iran i Saudijsku
Arabiju zbog "prijetnje svijetu" ... odgovor je dakako bio u nafti, 2013 je pala prva A bomba na Teheran (glavni grad Irana) .. U rat su usli bez odobrenja vjeca sigurnosti (Izglasano 2009 da mogu zaratit bez odobrenja vijeca) ..
Zemlje Bliskog Istoka nisu imale sanse u ratu s nadmocnijim neprijateljem, sve dok SAD nije 2015 napravio veliku gresku
preselivsi nuklearno oruzje u Gruziju (usla u Nato 2011) .. Pricalo se dosta o tome kako SAD planira napad na "Putinovu" Rusiju. Rano jutro 21. 12 2015 Rusija zajedno s Kinom napala je SAD nuklearnim oruzjem, New York, Chikago i jos neki gradovi izgubili su se u samo par minuta .. Predsjednik amerike je tim povodom izjavio samo "dame i gospodo ; Pocelo je!
Amerika nece ovo nikad zaboravit" Sljedecih par mjeseci SAD je napado Kinu s A bomba.
U tim trenutcima rat je dozivio sami vrhunac, nestalo je pola Francuske , dio Njemacke , unisteni veliki gradovi u SAD-eu, svijet je bio na koljenima. o ratu sam ucio tek u 6 razredu skole.. ugl ovo su najvazniji podatci o dogadjajima u to doba.. nakraju svega ako ce mo realno gledat dobro su prosle samo V. Britanija (iako u ratu ali dobro prosla) , Svicarska (ekonomska sila) , SAD i Japan. Najveci gubitnici rata su Kinezi , a mozemo reci i Rusi jer su se neke drzave nakon svega odcjepile iz Federacije. 2020 osposobile su se komunikacije u svijetu, drzave se lagano dizu , zrak je manje zagadjen, tvornica skoro i nema. covijecanstvo se pokusava dici na noge.. Kad sam napunio 17 godina otisao sam od kuce i sluzio u francuskoj Legiji Stranaca , jednoj od vojih organizacija koja je prezivjela rat. Sve do godine 2038 kad sam izaso.. Tad sam zivot posvetio u obuci specijalaca, marinaca i sl. 2039 sam se ozenio , a vec 2040 otisao u Italiju u vosjku. Tamo zivim do danasjih dana, cekam ternutak kad ce svijet postati velika zajednica, kad ce mo premostit ratove. Znam samo da nesmijemo opet zaboravit Boga u nasim zivotima."
t_bek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.