Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 13:01   #61
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
ma radi se o svemu u čemu egzistira ova fraza. mene je zanimalo kada kako i zašto to ljudi koriste i koliko stvarno vjeruju u to a koliko svjesno lažu da bi nekaj potrošili.

a istina je da muški rod to ćešće koristi u drugom slučaju. ne žele ju za vezu, ali ne žele se baš odreći ni sexa
Žulaj, a zašto inzistiraš da je to laž, vjerovala osoba koja je izgovara u nju ili ne?
Evo ja sam takvu frazu više puta upotrijebio i to iskreno. Dogodi se da se neki odnos s nekom ženskom pokaže kao ugodan i potegne se pitanje veze. A meni puna glava sh*tova iz prošle veze. Naravno ako mi se ženska sviđa, rado ću joj pružit sve šta mogu. Ali ne mogu resetirat motak i učitat u njega samo sliku te ženske. Ukoliko je to ono šta isključivo hoće i to odma sada i neće nikako drugačije, sorry.
Meni bi i neobavezan seks bio dobar

Ha evo spot o tome
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoid=39572605
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 07.01.2009., 13:03   #62
nikad to nisam rekla ali sam se naslusala toga.ok ako je veza nedavno prekinuta ali ako to koristi netko kome je sad fora bariti drugoga svaki dan mi je glupo.ako ti se netko svidi treba mu dat sansu a ne razmisljati koliko ih jos mozes zavest u sljedecih mjesec dana
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Old 07.01.2009., 13:04   #63
moze mi netko objasnit na koje pitanje bi se ta fraza trebala odgovoriti, ubaciti itd... ?
Weedeemer is offline  
Old 07.01.2009., 13:08   #64
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
moze mi netko objasnit na koje pitanje bi se ta fraza trebala odgovoriti, ubaciti itd... ?
pa recimo gledaj ovako.vidjas se s nekim 2-3 tjedna cesto,tepate si,pusa sim pusa tam,na samo se skoro ja po je...i onda pitas kaj dalje a on/ona ti odbrusi "nisam jos za vezu.ne vjerujem vise u ljubav.potratio/la toliko i toliko vremena na bivsu vez.ne zelim se vise zaljubiti.ajmo se mi perljat i dalje dok si netko ne nadje nekoga za vezu"
znaci odmah nemas sanse al mu/joj se svidjas na sve moguce nacine
zasto bi drugi imali priliku za vezu a ti ne?
na kraju uvije netko ostane povrijedjen,nazalost onaj koji ozbiljnije gleda na zivot
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Old 07.01.2009., 13:08   #65
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
Mah, to ti nikad ne odgovara. Vjerujem da većina ljudi spremno đora takav odnos za neki s potencijalom.
Samo je nekad dobar način za potratiti vrijeme dok tražiš McPerfecta.
Po običaju si mi uzela riječ iz usta

Odgovara nam samo kada smo povrijeđeni ali nikada nismo toliko povrijeđeni da prava osoba ne bi mogla srušiti zid.

Samo sam jednom bila u fazi da mi je rekreacijski odnos baš "sjeo" tj bio bolja opcija od veze. Nakon toga je bio "bolje išta nego ništa", sada je već "bolje ništa nego išta"

Zanima me da li netko ima iskustava da je bio u apsolutno normalnoj životnoj fazi, bez repova iz prošlosti i otvorenih rana i da je jednostavno preferirao takav odnos a ne vezu, ima li itko?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 07.01.2009., 13:10   #66
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
moze mi netko objasnit na koje pitanje bi se ta fraza trebala odgovoriti, ubaciti itd... ?
2 osobe se natežu, povremeno nalaze i na ničjoj su zemlji. Dolaze do trenutka kada bi po nekakvim normama to već trebala postati veza. osoba A pita osobu B kako stoje stvari i dobije taj odg.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 07.01.2009., 13:11   #67
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Po običaju si mi uzela riječ iz usta

Odgovara nam samo kada smo povrijeđeni ali nikada nismo toliko povrijeđeni da prava osoba ne bi mogla srušiti zid.

Samo sam jednom bila u fazi da mi je rekreacijsi odnos baš "sjeo" tj bio bolja opcija od veze. Nakon toga je bio "bolje išta nego ništa", sada je već "bolje ništa nego išta"

Zanima me da li netko ima iskustava da je bio u apsolutno normalnoj životnoj fazi, bez repova iz prošlosti i otvorenih rana i da je jednostavno preferirao takav odnos a ne vezu, ima li itko?
Ima. Ja sam bila u jednom trenutku života svjesno potpuno lišena ikakvih rana i boli, a nisam željela vezu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 07.01.2009., 13:12   #68
ja sam za avanture preko ljeta.na moru sam po par mjeseci.ljudi odlaze i dolaze.a preko zime mi treba netko uz kog cu se smiriti i malo uzivati u emocijama.no,to ne zanaci da cu preko ljeta izac iz veze.samo sto nazalost ja odem na duze vrijeme na ljetovanje i tesko je odrzavat vezu,meni ne nego onima koji su doma i rade ili nemaju priliku biti toliko na moru.ja sam ovo ljeto dva mjeseca bila jos u vezi,druge nisam ni pogledala,ali kad mi je "dragi" rekao da ce radije potrosim novce na kladi nego doc meni,sve mi je bilo jasno
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Old 07.01.2009., 13:12   #69
a cek malo.

a sta je s onim tipom/ima kad im kazes, da jednostavno ih ne mozes volit ko on tebe...!?!?? da ti je jos ex u glavi (jer stvarno je) i da to ne bi islo, vec da bi to bilo samo natezanje.

i onda on upire svejedno ko sivonja i terorizira pozivima, porukama....?
su i onda jadni kad ne zele shvatiti da ih neces volit?!!?!?


s te strane gledano.... njemu si to rekla (da te bivsi povrijedio, blah blah, jos patis, jos osjecas bivseg u sebi...) jer je to istina. podsvjesna usporedba njega i bivseg i bivsi je ispa bolji.
Znaci nije laz!

E onda dodje neki uomo fatale i obori te odma na kolina i ti se das na posal...... i bivsi vise nije ni sjena.

s te strane nema lazi.


a sad. da meni neko pljune u facu s ricima: "cuj mala. jesi plava i imas super sise i svrste guzice, ali meni si ruzna i snisi mi napeta i rađe bi tvoju udanu priju....." pa jebes mi sve rađe bi cula da ga je ex spizdila total jer je bial rospija i on se jadan sad boji ovako snaznih zena ko ja


Nekad je zaista ljepse cuti upakiranu istinu u laz, jer na kraju krajeva... mi znamo sto je istina, ali ipak ju je ovako ugodnije cuti, zar ne???

Pametnom se ne treba crtat.
__________________
live to ride, ride to live....
tempa is offline  
Old 07.01.2009., 13:13   #70
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Zanima me da li netko ima iskustava da je bio u apsolutno normalnoj životnoj fazi, bez repova iz prošlosti i otvorenih rana i da je jednostavno preferirao takav odnos a ne vezu, ima li itko?
Ima. U raznim fazama života odgovarale su mi različite šeme pa je tako bila i faza da sam preferirao odnose koji ne nose obavezu, a nije to bilo zbog repova iz prošlosti. I bilo mi je dosta dobro u tom periodu
Nikog nisam lagao, muljao, prevarom odvodio u krevet.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 07.01.2009., 13:14   #71
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post

Zanima me da li netko ima iskustava da je bio u apsolutno normalnoj životnoj fazi, bez repova iz prošlosti i otvorenih rana i da je jednostavno preferirao takav odnos a ne vezu, ima li itko?
good point... kako je netko rekao prije - čemu komplicirati? ako si u normalnoj životnoj fazi, sve rane zacijelile, upoznaš nekoga tko ti se sviđa i imaš mu nekaj za dati, vjeruješ da i on ima tebi i zakaj onda željeti fak badi vezu?

sve moje fak badi veze su bile u periodima veće ili manje moje sjebanosti, tj. zacijeljivanja... ali sam u nekom času skužila da mi tak nekaj samo otežava zacijeljivanje, nikako olakšava...
naked is offline  
Old 07.01.2009., 13:14   #72
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
2 osobe se natežu, povremeno nalaze i na ničjoj su zemlji. Dolaze do trenutka kada bi po nekakvim normama to već trebala postati veza. osoba A pita osobu B kako stoje stvari i dobije taj odg.
neznam, fakat.
nikad mi to nitko nije rekao.

uvijek sam dobivao odgovore tipa:
"kad xxxxxxxx, onda mi se javi"

edit: zato sam valjda tak skompleksiran
Weedeemer is offline  
Old 07.01.2009., 13:14   #73
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Po običaju si mi uzela riječ iz usta

Odgovara nam samo kada smo povrijeđeni ali nikada nismo toliko povrijeđeni da prava osoba ne bi mogla srušiti zid.

Samo sam jednom bila u fazi da mi je rekreacijski odnos baš "sjeo" tj bio bolja opcija od veze. Nakon toga je bio "bolje išta nego ništa", sada je već "bolje ništa nego išta"

Zanima me da li netko ima iskustava da je bio u apsolutno normalnoj životnoj fazi, bez repova iz prošlosti i otvorenih rana i da je jednostavno preferirao takav odnos a ne vezu, ima li itko?
potpuno se slazem.netreba mi zivciranje...nije da se lako zaljubim nego mi netko lako priraste srcu,dobim neku potrebu da sam s tom osobom i da ju imam za sebe,tako da bi to bila ljubav jednog dana
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Old 07.01.2009., 13:14   #74
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
osnovni smisao takve omotane,lažne izjave (i to u veliku kutiju, 3 šarena ukrasna papira i mašna na kraju. ) je- nisam trenutno u fazi za vezu, al to nema nikakve veze s tobom što osobi bez sumnje daje lažnu nadu (pustimo sad rasprave o pameti, svima nam je lakše kao objektivnim promatračima)i to dugoročno prouzroči više štete nego- "ne bih te ni štapom"

OT- niti sam sama to rekla niti sam doživjela, zanimljivo ali uvijek sam naletavala na one izravne jebače "hoćeš ok, nećeš doviđenje" posve mi je nepoznato pričanje bajki u svrhu odvođenja u krevet.
Nismo se razumjeli. Rečenica "nije stvar u tebi, nego meni", znači "ne želim biti s tobom", samo je drugačije izrečena. Ja sam ipak pobornik toga da se ponekad upotrijebi bonton i da se neke stvari kažu uvijeno. Druga stvar je to što je osoba kojoj su riječi upućene povređena i ranjena. Ali kao što sam rekao teško se mogu ružne riječi izreći na lijep način.
PersonaNonGrata is offline  
Old 07.01.2009., 13:16   #75
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Žulaj, a zašto inzistiraš da je to laž, vjerovala osoba koja je izgovara u nju ili ne?
Evo ja sam takvu frazu više puta upotrijebio i to iskreno. Dogodi se da se neki odnos s nekom ženskom pokaže kao ugodan i potegne se pitanje veze. A meni puna glava sh*tova iz prošle veze. Naravno ako mi se ženska sviđa, rado ću joj pružit sve šta mogu. Ali ne mogu resetirat motak i učitat u njega samo sliku te ženske. Ukoliko je to ono šta isključivo hoće i to odma sada i neće nikako drugačije, sorry.
Meni bi i neobavezan seks bio dobar

Ha evo spot o tome
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoid=39572605
zašto? zato kaj sam i ja koristila tu frazu, i istina, stvarno sam i vjerovala u nju, ali ono kaj sam zaključila je, da, dok smo stvarno toliko skršeni da ta fraza ima težinu i istinita je, nismo sposobni ni za neobavezni sex. čim ti krećeš u nekaj, bilo kaj, znači da više nisi toliko loše da se ne možeš zaljubiti. stvar je samo u tome koliko su nam mjerila i očekivanja pošemerena.

ono u što ja vjerujem je da, svatko od nas se upušta u nekaj samo zbog potrage za onim pravim. nitko se nalazi s nekim novim i ne započinje nešto a da i prije susreta zna da će to biti samo sex. mislim da se ipak svi podsvjesno nadaju da će ih baš ta neka ili taj netko oboriti
Žulaj is offline  
Old 07.01.2009., 13:19   #76
a ja ne razumijem zašto imamo potrebu sve ukalupit? sve veze, odnose, razloge, uzroke svest pod zajednički nazivnik, reći ok., to je to i otvorit novu temu?

ljudi nisu plošni, zaboga. dobro, neki jesu.

nema pravila. dvoje ljudi odraslih pod istim uvjetima, u istoj obitelji u istoj situaciji neće sto posto jednako reagirat. ovdje možemo nabrajat osobna iskustva, ali opet nećemo izvuć nikakav univerzalni zaključak osim možda onog koji se više tiče zdrave pameti, a to je da se ne igraš vatrom, ako nisi spreman bit opečen.
ali to se odnosi na sve u životu. da bi izrasli u kompletne osobe trebaju nam i sjebane veze i odjebi i zajebi i pogrešne procijene.
i to je sve.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 07.01.2009., 13:19   #77
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ima. Ja sam bila u jednom trenutku života svjesno potpuno lišena ikakvih rana i boli, a nisam željela vezu.
Baš razmišljam u kojoj se situaciji mogu zamisliti a da mi ponovno odgovara takav odnos a da nisam povrijeđena i mogu se zamisliti u tome recimo nakon prekida stvarno duge veze a da je prekid bio bezbolan i obostran,bez jakih strasti i patnje,spontano gašenje. Još samo i jedino u tom slučaju.

Iako, preferiranje nikada nije toliko jako da, čak i ako nam ti odnosi baš pašu jako u tom trenutku, odbijemo nekoga tko nas obori s nogu, da se pojavi. To i je ključno, zato i priče o ranama i jesu izgovori.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 07.01.2009., 13:20   #78
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
2 osobe se natežu, povremeno nalaze i na ničjoj su zemlji. Dolaze do trenutka kada bi po nekakvim normama to već trebala postati veza. osoba A pita osobu B kako stoje stvari i dobije taj odg.
a ne mora uopće niti doći do pitanja. može se jednostavno dogoditi neka situacija u kojoj se shvati da su pogledi na taj odnos drugačiji i da si osoba A uzme za pravo nekaj kaj imaju oni koji su u vezi, pa osoba B opravda svoj čin tom izjavom
Žulaj is offline  
Old 07.01.2009., 13:20   #79
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo najćešće korištena fraza kada želimo opravdati sebe i pred drugima i pred samima sobom jer smo đubrad i iskorištavamo nekoga kao međuobrok

u produženoj verziji: "bivša (bivši) me povrijedio, ne vjerujem više u ljubav, i nisam sposoban biti u vezi i zaljubiti se"

koliko često koristite tu frazu i u kojim situacijama. i, jeste li stvarno vjerovali u to dok ste izgovarali, ili ste znali da bezočno lažete?

ajmo raščistiti to jednom za svagda, i rasvjetliti put onima koji još vjeruju u te priče
vecina ljudi ovdje odmahuje na te izraze rukom.

ali, osobno sam imala period u zivotu kada me netko obiljezio dovoljno da nemam zelju za emotivnom bliskoscu s bilo kime.
bila sam klinka, naivna do bola, vjerovala slijepo i to je zavrsilo tako da me bacilo na guzu. par godina kasnije jos me boljela trtica od tog udarca.

u tom periodu oporavka pojavio se netko tko je imao potencijala postati Netko. u tom novom odnosu javile su se neke sitne zavrzlame, koje daleko od toga da su bile nerjesive, ali ja sam bila dovoljno emocionalno unistena da se i ne trudim.

pa, sad.. ne bi li u toj situaciji bilo vise fer od mene da sam odmah rekla covjeku da jos krvarim, nego da sam ga ipak jedno razdoblje zavlacila...
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Old 07.01.2009., 13:22   #80
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
da bi izrasli u kompletne osobe trebaju nam i sjebane veze i odjebi i zajebi i pogrešne procijene.
i to je sve.
potpisujem... mudrost progovara iz svakog slova
naked is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger