Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2004., 19:32   #61
Samo kazem da nema potrebe da se folirate da je bilo kome kod vas bilo zao kad su nas karali.Znamo se.
I provaljujem po reakcijama na istocne diskutante da ne vredi da pisem da se nisam rajcao na rokanje u Hrvatskoj i Bosni u trenutku kad su mi mladost, kinta i ribe bas dobro krenuli u doba svetog Ante.Zato necu napisati bas nista
zli komsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 19:36   #62
Vedrinom do "padavina" !!!

Quote:
WeM kaže:
i promidzbe...
E to je tačno.

Naročito kada se u HRT TV Dnevniku vremenska prognoza završavala sa: "Želimo vam vedru noć..."

Za manje upućene - kada je bilo oblačno, NATO bombarderi nisu dejstvovali.
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 19:42   #63
Quote:
storytelj kaže:
vidiš ... tu ste vi srbi u banani, radije nam reci kako su se srbi u srbiji osjećali kada su vaše horde divljale po HR i BiH ili po Kosovu .. niste normalni majke mi mile.
Zasto pitas kad vec znas odgovor...isto tako kako si se ti osjecao dok je NATO bombao Srbe ili kad je krenulo bombanje Srba u Oluji (ah da zaboravih, to je bilo pravedno bombanje).

Quote:
storytelj kaže:

... umjesto da se ogradite od četnika vi ih podržavate i ponovo dovodite na vlast kao da vam život od toga ovisi ...
A sad trazis nemoguce. Posto su za tebe svi Srbi četnici (btw. znas li ti uopce tko je na vlasti u Srbiji?), kako onda mogu Srbi izabrati nekoga tko nije četnik (osim ako ponovo ne izaberu Hrvata za predsjednika). I koga to (četnika) bi mogli Srbi izabrati pa da bude tebi po volji?
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 19:46   #64
Quote:
Tifoz41 kaže:
PAAAAAAAAAAAAST ĆEEEEE BOMBAAA NAAAAAAAAA BEOOOOOOOOOGRAAD!

Evo i Tifoz se "molio" za Srbe
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 19:51   #65
Quote:
Alister kaže:


A sad trazis nemoguce. Posto su za tebe svi Srbi četnici (btw. znas li ti uopce tko je na vlasti u Srbiji?), kako onda mogu Srbi izabrati nekoga tko nije četnik (osim ako ponovo ne izaberu Hrvata za predsjednika). I koga to (četnika) bi mogli Srbi izabrati pa da bude tebi po volji?
vidiš mislio sam da se ti ne spuštaš na taj nivo razgovora .. ja ne mislim da su svi srbi četnici ali vi se na izborima uredno priklanjate baš njima .. ne treba meni biti po volji nego vama, vama treba vlast koja će reformirati srbiju i izvesti iz slijepe ulice. Vama treba pod hitno nekakav izlaz ... za nas bi bilo bolje da su nam susjedi ok ali to je sporedno, vi nam niste nikakva realna opasnost pa tako ostaje da sami radi sebe izaberete ljude koji za promjenu neće biti zlikovci i bleferi.. u srbiji ima takvih ljudi ali su izgleda u strahu kao i većina stanovništva...
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:01   #66
Bilo kako bilo, najveći morbidnjak je sam naziv NATO akcije: Milosrdni anđeo !!!

To je kao kada bih ja 11. IX (rušenje dve najveće zgrade u centru Njujorka) nazvao isto tako poetičnom sintagmom: Nesmetani pogled u plavo nebo !!!
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:06   #67
Quote:
storytelj kaže:
vidiš mislio sam da se ti ne spuštaš na taj nivo razgovora .. ja ne mislim da su svi srbi četnici ali vi se na izborima uredno priklanjate baš njima .. ne treba meni biti po volji nego vama, vama treba vlast koja će reformirati srbiju i izvesti iz slijepe ulice. Vama treba pod hitno nekakav izlaz ... za nas bi bilo bolje da su nam susjedi ok ali to je sporedno, vi nam niste nikakva realna opasnost pa tako ostaje da sami radi sebe izaberete ljude koji za promjenu neće biti zlikovci i bleferi.. u srbiji ima takvih ljudi ali su izgleda u strahu kao i većina stanovništva...
Ti se rekao da Srbi "nisu normalni" i da su ponovo izabrali "četnike" pa sam pomislio da zelis taj nivo diskusije.
Inace ne znas tko je na vlasti u Srbiji, ali znas da su se Srbi ponovo priklonili četnicima...na osnovu toga sam pomislio da su za tebe svi Srbi četnici (jer ovi koji su sad na vlasti defacto nisu četnici).
Ako smatras da su i ovi sad četnici, zlikovci i bleferi onda nema sanse da se nadju bolji...zato sam te i pitao imas li ti u vidu neke koji su bolji. Ako nemas ili ako takvih uopce i nema, onda nema smisla bilo sto ocekivati.

Ako te zanima, ona prosla vlast koja je uzivala veliku podrsku naroda upravo je i pala zato jer nije uspjela reformirati Srbiju i izvesti je iz slijepe ulice. Na zalost neki su pomislili da ce ekstremna opcija to uciniti bolje (odatle tolika podrska radikalima i to nikakve veze sa Hrvatima nema)...btw...radikali su OPOZICIJA u Srbiji, a ne vlast.
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:17   #68
vrijeme će pokazati sve ..
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:28   #69
Quote:
WeM kaže:
[B]...
IZ Cicak



Srpski nacizam mora biti vojno slomljen
Nacional - Broj 176
Nažalost, to nikada nije dovršeno. Zato Šeška tamo još žari i pali
__________________
Ne pitam te koje si nacionalnosti, nego KOLIKO IMAŠ DRŽAVLJANSTAVA!?
demos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:37   #70
Zli, nije nužno tako kako veliš...
Bombe na Beograd. Bombe na Niš.
...
Bombe na Opatiju.
Bombe na Veneciju....
...ček, ček, stani malo, kakvo sada trabunjanje?!?
A ti sada dokaži stranim turistima da po Opatiji ne padaju bombe! ("Pa to je tako blizu!"). Ako živiš od turizma, onda ti je i te kako žao što se bilo gdje u blizini događa bombardiranje.
Dubrovački "Atlas" je izgubio 60% prometa...prazan McDonalds kod mosta Rialto u Veneciji (ali uredna buka bombardera nad glavama, koji uzlijeću iz obližnje baze).
Fakat je Zapad trebao ranije reagirati, a ne čekati 1999...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:45   #71
Quote:
GoTo kaže:
Bilo kako bilo, najveći morbidnjak je sam naziv NATO akcije: Milosrdni anđeo !!!
Nekom je svakako bio i milosrdan i anđeo ..........

jesi to zaboravio razlog zbog kojeg su vas bombardovali???
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 11:15   #72
ovih dana se zaista pokazalo koliko je "opravdano" bilo bombardiranje. Jesu li postigli ista? Jesu li sprijecili etnicko ciscenje, ubijanje, rusenje crkava? Ne.

Sta je sa svercom oruzja, droge i bijelog roblja preko Kosova? Vece je nego ikad. Albanska mafija je medju najjacima u Evropi, a Kosovo je njena glavna baza.

Ukratko, nista se nije postiglo time, vec se samo dolilo ulje na vatru.
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 11:23   #73
Quote:
GaelGarciaBernal kaže:
Ukratko, nista se nije postiglo time, vec se samo dolilo ulje na vatru.
ma da jasno vi ste imali plan kako riješit problem šverca droge i ostalog ,jednostavno ih sve potjerat u Albaniju ...
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:06   #74
Quote:
gnom kaže:
GaelGarciaBernal ovih dana se zaista pokazalo koliko je "opravdano" bilo bombardiranje

pa samo bombardiranje je bilo iznenadjujuce! srpskinacizam (unatoc hrvatske i bosne joj) je vec u europi pronalazio simpatizere i one koji su zbog svojih prilika i geopolitickih vizija* opravdavale presedan srpskog modela!

bil klinton : jok, no way!


*pada mi na pamet neki francuz koji nije htio razgovarati ni sa slovenskom delegacijom iako je slovenija bila priznata vec koju godinu! jednostavno, taj msje ju nije priznavao!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:54   #75
Quote:
GaelGarciaBernal kaže:
ovih dana se zaista pokazalo koliko je "opravdano" bilo bombardiranje. Jesu li postigli ista? Jesu li sprijecili etnicko ciscenje, ubijanje, rusenje crkava? Ne.

Ukratko, nista se nije postiglo time, vec se samo dolilo ulje na vatru.
A jel znas zasto?
Zato sto vas nisu bar jos toliko. ovako samo mislite kako vam nitko nista ne moze.
Trebalo vas je deknuti svaki puta kad izadjete na most ili koncert u ono vrijeme.
No i onako nije bilo lose, jedino sto je kratko trajalo.
Danas bi vjerojatno bili Japan u mladim danima. Ovako ste i dalje u *****, samo vam je produzena agonija.

I bilo mi je drago.
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:55   #76
Quote:
gnom kaže:
ma da jasno vi ste imali plan kako riješit problem šverca droge i ostalog ,jednostavno ih sve potjerat u Albaniju ...
I ???

Imaš li projekat koji je jednostavniji i efikasniji u borbi protiv svetskog zla - šverca oružjem, drogom, ženama, decom, ljudskim organima...
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:06   #77
Quote:
napokon kaze:
Zato sto vas nisu bar jos toliko. ovako samo mislite kako vam nitko nista ne moze.Trebalo vas je deknuti svaki puta kad izadjete na most ili koncert u ono vrijeme.
Cuj, ne mozes dobiti sve. I ja bih volio da je vojska pohapsila HDZ rukovodstvo 1990., uvela vojnu vlast i postreljala nepocudni element, poravnala citav Gornji grad, otjerala na 20-godisnju robiju sve pripadnike paravojnih hrvatskih formacija (ono sto bi ostalo zivo) i nakon svega, provela denacifikaciju hrvatskog nacionalnog korpusa vrlo jakim sredstvima za suzbijanje korova. Korov treba umlatiti u korijenu i to je bila najveca greska JNA.

Kao sto rekoh, niko ne moze dobiti sve sto hoce. Budi zadovoljan.
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:10   #78
Quote:
GoTo kaže:
I ???

Imaš li projekat koji je jednostavniji i efikasniji u borbi protiv svetskog zla - šverca oružjem, drogom, ženama, decom, ljudskim organima...
paaa, nekog su u beogradu danas "deknuli" !
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:19   #79
Quote:
WeM kaže:
paaa, nekog su u beogradu danas "deknuli" !
PUCANO U GENERALNOG SEKRETARA FSSCG BRANKA BULATOVIĆA |13:06 | Izvor: B92

Beograd -- Na generalnog sekretara Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore Branka Bulatovića u petak je u 10:38 pucao nepoznat napadač. kako javlja novinar B93 Ignor Vujčin, na Bulatovića je pucano u prolazu koji vodi ka prostorijama Saveza. Napadač je Bulatoviću pucao u potiljak, dva puta. Generalni sekretar fudbalskog saveza Srbije Nikola Jocković izjavio je da nije bilo nikakvih nagoveštaja tog događaja, niti bilo kakvih pretnji. Bulatovića su u hodniku, posle pucnja, našli selektor Ilija Petković, kurir i još jedna osoba. Prema policijskim izvorima, napadač je star oko 40 godina, visok 180 cm. Na glavi je imao šešir, a posle pucanja je spakovao pištolj u torbicu i pobegao. Direktor Urgentnog centra Branislav Stefanović izjavio je da je Bulatović zadobio teške povrede glave i da je u komi. On je potvrdio novinarima da je u toku operacija. Policija traga za napadačem.
---
Bio alav na pare !?
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 14:09   #80
Quote:
GaelGarciaBernal kaže:
Cuj, ne mozes dobiti sve. I ja bih volio da je vojska pohapsila HDZ rukovodstvo 1990., uvela vojnu vlast i postreljala nepocudni element, poravnala citav Gornji grad, otjerala na 20-godisnju robiju sve pripadnike paravojnih hrvatskih formacija (ono sto bi ostalo zivo) i nakon svega, provela denacifikaciju hrvatskog nacionalnog korpusa vrlo jakim sredstvima za suzbijanje korova. Korov treba umlatiti u korijenu i to je bila najveca greska JNA.

Kao sto rekoh, niko ne moze dobiti sve sto hoce. Budi zadovoljan.
Vidis kako si zloban, a pozelio sam vam da budete kao Japan.
Tamo sam ti dao odgovor na neka tvoja sarkasticna pitinja.
Tvoje vracanje loptice je missplaced.

Uostalom...
Pokusali ste pa niste mogli.
Ovima je vas bilo zao
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.