Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 14:23   #61
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
ne vidim da bi policija mogla puno više(osim što bi mu propisala nekakvi simboličnu kaznu....jel se zna koje su?). Čak ni kazna ne bi značila da su oni svoju vezu prekinuli...
A jebemu, pa i ubojstva nisu ljutitima prva opcija otkad ih je država počela sankcionirati
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:24   #62
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I ja se slažem da je ovo samo mazanje očiju.
Zakon kao takav nije loš, ali je provođenje istog upitno. Tko će prijavljivati tko se s kim seksao?
. . .
Čak ni kazna ne bi značila da su oni svoju vezu prekinuli...
Točno tako.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:25   #63
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Učinilo mi se da se dosta ponosiš svojim zanimanjem zubara što nerijetko tu po forumu ističeš, pa pretpostavljam da si i obrazovan u tom smislu. Valjda si pročitao i koju knjigu u svrhu obrazovanja

Ili postoji i zubar alternativac
ajme jesi ti uvik tako ozbiljna? Ovo je ŽK pa se more bit i malo neozbiljan
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:25   #64
Po meni je ovo totalno ok.
Jer da imam kćer ili sina od 14, 15 godina definitivno ne bih bila sretna da se jebe s nekim/nekom od 25, 30.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:26   #65
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Erm, ako si otac 14godišnje djevojčice a ona ima dečka od 26 onda ga možeš prijaviti policiji pod sumnjom da on čini kazneno djelo i prepustiti ga sustavu u ruke

Meni djeluje efikasno za skidanje šapa s klinčadije
Zbog čega?

Moja mlađa sestrična je s 15 godina upoznala i zaljubila se u 9 godina starijeg dečka. Danas su sretno vjenčani već gotovo dvije godine. Nikome nije palo na pamet da dečka prijavljuje i koliko god se on dušebrižnicima činio poremećenim, tip je jedna od najnormalnijih osoba koje je itko iz obitelji upoznao.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:27   #66
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
A jebemu, pa i ubojstva nisu ljutitima prva opcija otkad ih je država počela sankcionirati

Ae, zato kod nas kolju sve u 16...


Dakle, ne priznaješ mogućnost da se netko od 22 zaljubi u curu od 15? Zašto taj automatski mora biti pedofil?
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:29   #67
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jer da imam kćer ili sina od 14, 15 godina definitivno ne bih bila sretna da se jebe s nekim/nekom od 25, 30.
Ovo mi je razumljivo, ali ovaj zakon nema šanse da to spriječi.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:30   #68
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Zbog čega?

Moja mlađa sestrična je s 15 godina upoznala i zaljubila se u 9 godina starijeg dečka. Danas su sretno vjenčani već gotovo dvije godine. Nikome nije palo na pamet da dečka prijavljuje i koliko god se on dušebrižnicima činio poremećenim, tip je jedna od najnormalnijih osoba koje je itko iz obitelji upoznao.
To je bio moj odgovor na nečije pitanje šta roditelj može učiniti.
Ne i da pošto poto u svakom slučaju treba trčati na policiju

Ovaj zakon bi bio u svrhu zaštite onih koji nisu baš svjesni u što se upuštaju. Npr. da ih netko zloupotrebljava zbog svojih apetita.
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:30   #69
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ovo s +21 neće proći na ustavnom sudu. Ne bi bili svi pred ustavom jednaki.
Kad sam ja iamo 14- 15 godina bio bih presretan da mi se neka "bakica" smilovala.
Vjerujte mi , ne bih pretrpio nikakvu psihičku bol. U čemu je problem.

Pitajte bilo kojeg 15 godisnjaka bili jebo neku teticu s 22 godine.

Pitajte ga i kakva bi mu bila psihička bol. Bi li mu se sušila kičma? Ok, ajmo se slozit da bi mu to pasalo.

Jeste li se složili? Jeste, dakako.

Zašto se i curama ne bi svidjelo ko i muskoj petnaestogodišnjoj krmadi.
Zašto?

A pitanje kamiona i brodogradilišta i zahoda ostavimo sexolozima.

Dajmo im da se jebu....


što jest - jest.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:31   #70
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ae, zato kod nas kolju sve u 16...


Dakle, ne priznaješ mogućnost da se netko od 22 zaljubi u curu od 15? Zašto taj automatski mora biti pedofil?
Nisam to nigdje rekla, sve je moguće
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:31   #71
Sad se sjetih da sam i ja sa 16 imala dečka od 22 Jel ga mogu poslat u zatvor retrogradno?
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:32   #72
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ovo mi je razumljivo, ali ovaj zakon nema šanse da to spriječi.
Ne ulazim u dublju raspravu, političke zakulisne igre i eventualnu mogućnost da se tim zakonom nešto spriječi ili ne spriječi.

Jednostavno podržavam ideju kao takvu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:33   #73
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Sad se sjetih da sam i ja sa 16 imala dečka od 22 Jel ga mogu poslat u zatvor retrogradno?
Ti pod taj zakon onda spadaš ko i ja kad sam s 30 imala dečka od 40
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:34   #74
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
To je bio moj odgovor na nečije pitanje šta roditelj može učiniti.
Ne i da pošto poto u svakom slučaju treba trčati na policiju

Ovaj zakon bi bio u svrhu zaštite onih koji nisu baš svjesni u što se upuštaju. Npr. da ih netko zloupotrebljava zbog svojih apetita.
Nemam traume i nikada se nisam osjećao zloupotrebljenim zbog činjenice da me se s 15 dokopala 6 godina starija susjeda. I da, vrlo sam svjestan bio u što se upuštam.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:35   #75
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
[color=navy]Smatram kako ga se ne smije graditi niti na nekoliko izoliranih primjera koji su navedeni u članku. Uostalom, ako je ovakav zakon kakav je sada funkcionirao godinama, zašto ga se stavlja na naslovnice baš pred izbore?
stvar je u tome da se ne radi o izoliranim primjerima, kao što je rečeno, seks s klincima mlađim od 14 tamna je brojka zbog neprijavljivanja i neprocesuiranja. generalno, namjera je zaštitit djecu od zloupotrebe u seksualnom smislu, a ne zabranit seksualne odnose među vršnjacima. uostalom, to je nemoguće. radi se razlika između vršnjačkog seksa koji je naprosto životna stvarnost (kao što je i u članku rečenu) i seksa među bitno starijim osobama i maloljetnicima.

ne znam, ne vidim ništa loše u tom zakonu. uostalom, praksa će pokazat kako će to funkcionirat. činjenica je da će uvijek biti klinki koje će se palit na starije frajere, zbog njih se uz pomoć mejkapa, odjeće i koječega drugog trudit doimat starijima, a čisto sumnjam da će neki dvadesetdvogodišnjak tražit osobnu, ako mu se digne na neku kokicu kojoj osim matere nitko valjda ne bi reka da ima četrnaest.


Quote:
Uostalom, ako su popustili pred Crkvom i ukinuli rad nedjeljom, zašto ne usklade ovaj zakon s Vatikanskim?
ne znam, valjda su neki interesi u pitanju. možda ti interesi i nisu nužno pogrešni

btw, taj zakon je, piše, star i kreiran zbogradi isključivo brakova u koje se nekad ulazilo znatno ranije nego što je to običaj danas.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:36   #76
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Ovaj zakon bi bio u svrhu zaštite onih koji nisu baš svjesni u što se upuštaju. Npr. da ih netko zloupotrebljava zbog svojih apetita.
Tako je.
A ako se neki frajer od 30 godina toliko ludo zaljubi u klinku od 15 neka se strpi. Za pravu ljubav ništa nije teško, je l' tako?
Uostalom, ako mogu napaljeni klinci od 15, 16 čekat da "dobiju" po godinu dana zašto bi jednom zrelom, pametnom i normalnom muškarcu to bilo tako teško?
Pogotovo ako je svjestan situacije i toga da se zaljubio u DIJETE.

Općenito moj stavi proizlazi iz toga što smatram da djeca u toj dobi još uvijek nisu mentalno i emocionalno spremna na seks.
To što se kita diže i pipica vlaži nije dovoljno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:38   #77
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nemam traume i nikada se nisam osjećao zloupotrebljenim zbog činjenice da me se s 15 dokopala 6 godina starija susjeda.
a 15 godina starija?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:38   #78
I ja podržavam načelno.
Meni da je netko kitu izvadio s 15, ja bi proplakala.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:39   #79
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne ulazim u dublju raspravu, političke zakulisne igre i eventualnu mogućnost da se tim zakonom nešto spriječi ili ne spriječi.

Jednostavno podržavam ideju kao takvu.
I ja podržavam ideju, ali kakve koristi od toga? Zakon koji se ne provodi je ionako samo mrtvo slovo na papiru. Njegovim eventualnim stupanjem na snagu neće se promijeniti ništa.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:43   #80
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nemam traume i nikada se nisam osjećao zloupotrebljenim zbog činjenice da me se s 15 dokopala 6 godina starija susjeda. I da, vrlo sam svjestan bio u što se upuštam.
Super.
Ali osobe kao ti su izuzetak.
Gledam svog bratića od 14... Derle, totalno. Uistinu ne znam kako bi na njega djelovalo takvo iskustvo. Vjerujem da bi itekako ostavilo poslijedice.

Uostalom, da si se pojeb'o i sa 16-17 ne bi bilo ništa drugačije, je l' tako? Mislim, te 2 godine više manje, nitko nije zbog toga ostao osakaćen. A postoji dobra šansa da će dijete koje se prerano upusti u seksualni odnos i to sa krivom osobom (koja će ga iskoristiti da bi nahranila svoju eventualnu perverznu želju) imati jebene traume.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.