Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 06:17   #1
Vidovitost kroz snove !? Pomoć!

Pozdrav svima!

Radi se o sljedećem, imam jednog člana obitelji koji cijeli život ima snove koji se ostvaruju. Mi u krugu obitelji se smijemo svemu tome, ali činjenice su nepobitne. Ta osoba ima svoj način tumačenja tih snova. I zbilja pogodi u 90 posto slučajeva, i to ne bezveze nego točno ono o čemu sanja.

Sad, to mene i ne zabrinjava toliko da i ja nemam isti "dar".
Ja sam to dugo vremena ignorirao, ali više nemogu. Naime moji snovi su takvi da se točno to ostvari što sanjam. Ako plaćem u snovima, što bi po sanjarici tebalo značiti sreću, ja zbilja oplačem u stvarnom živutu i to u istom danu.
Da malo bolje objasnim, vidovit sam samo što se moje sudbine tiče i to kad mi je nešto važno, ne uvjek. Milijon puta kroz san vidim budućnost.

Zbilja me trta, pošto sam običan mladi čovjek i ne znam jeli ovo kod ljudi normalno ili je to neki dar s nebesa?
FallenLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 11:18   #2
Na neki nacin i ja sam vidovita kroz snove, ali ja ne znam svoje snove protumačiti.
To sto sanjate i predvidjate je sasvim normalno i ne treba nista da te to uznemiruje. Kazu neki psiholozi da nasa podsvijest vec unaprijed zna sta ce se desiti, ili jednostavno sama privuce ono sto ce se desiti (procitaj Majstor i Margarita) i da smo sami kreatori svoje sudbine. To ima veze i sa zakonom privlačenja : sto ocekujes da ti se desi to se i desi-privuces energijom. Zato ima ona izreka “pazi sta želiš da se ne bi ostvarilo”.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 11:43   #3
sanjarice su teške gluposti. znam o čem pričam.

i kakav dar, daj molim te. to svi možemo.. problem je da samo rijetki čuju šapat u buci.
možemo mi i puuuno puno više od toga. al ne znamo ni živjeti kak treba.
nije ni čudo da ne znamo osnove o sebi ili o svijetu oko nas.

strah će te samo pojest iznutra i dovuč stvari kojih se bojiš. don't fear, Love.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 16:05   #4
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Na neki nacin i ja sam vidovita kroz snove, ali ja ne znam svoje snove protumačiti.
To sto sanjate i predvidjate je sasvim normalno i ne treba nista da te to uznemiruje. Kazu neki psiholozi da nasa podsvijest vec unaprijed zna sta ce se desiti, ili jednostavno sama privuce ono sto ce se desiti (procitaj Majstor i Margarita) i da smo sami kreatori svoje sudbine. To ima veze i sa zakonom privlačenja : sto ocekujes da ti se desi to se i desi-privuces energijom. Zato ima ona izreka “pazi sta želiš da se ne bi ostvarilo”.
Ja nemam problema za protumačiti svoje. Točno ono što sanjam, makar neznam objasniti, se desi. Ali kroz neke čudne slike koje neznam objasniti. Nije to sve što sanjaš da je tako, ali osjetim ono što mi je važno, bilo posao ili ljubav. Vidim što će se desiti.

I ovo nije slučajnost! pošto se to dešava godinama samo sam ja bježao od toga.
FallenLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:38   #5
I meni je tako. Dobro, ne toliko izraženo kao kod tebe. Zapravo ne znam što i koliko sanjaš. Ne znam otkud to dolazi, vjerojatno stvar intuicije. Bez obzira na sve, priznaj koliko god te straši s jedne strane, s druge je zanimljivo
Pokušaj si prije spavanja postaviti pitanje i vidi što ćeš sanjati.
Savjetovala bih ti dnevnik snova. Preporučujem knjigu "Knjiga snova" od Silvije Browne.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:08   #6
Svaka cast. Ja zaista ne znam tumaciti i bas mi je krivo.
A sanjati je svakako divno i zanimljivo. Putujes svugdje, prebacujes se na cudesna mjesta, sreces cudesne ljude, a sve za dzaba
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 20:43   #7
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Svaka cast. Ja zaista ne znam tumaciti i bas mi je krivo.
A sanjati je svakako divno i zanimljivo. Putujes svugdje, prebacujes se na cudesna mjesta, sreces cudesne ljude, a sve za dzaba
Svi znaju tumačiti vlastite snove. Sam se treba probat.
Preporučam da počneš zapisivat snove i čitat ih. Pomaže jer ih počneš pamtit bolje, postaješ svjesniji sna i snovi traju mjesecima.
Ponekad doslovno živim drugi život. Samo kaj tam mogu sve zrušit kad mi ne paše i sanjat neš drugo.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.