Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2005., 00:24   #1
Strijeljanje Srebreničana

jeste vidli na tv-eu...


rafal i u leđa....jebote ni u oči ih nisu mogli pogledat..
Inkvizitor is offline  
Old 02.06.2005., 00:29   #2
Re: Strijeljanje Srebreničana

Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
jeste vidli na tv-eu...


rafal i u leđa....jebote ni u oči ih nisu mogli pogledat..
Tako to rade SMRDI.
Njima nikad oprostiti, naprotiv...podmuklo planirati revans i munjevito ga izvesti cim se pruzi prilika.
Sto se tice Hrvata...manje vise, sve ce biti prepusteno zaboravu. Ipak nisu ubijali masovno a silovanje je bilo uglavnom nepoznat pojam. To je opaka razlika.
Smrdi su apsolutno omrazen narod na balkanu.
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 00:32   #4
Srbine, zapoceli ste sranja u BiH, kao i u Hrvatskoj. Ne opravdivaj jedan zlocin s drugim.
LjutiBronxBomber is offline  
Old 02.06.2005., 00:35   #5
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Srbine, zapoceli ste sranja u BiH, kao i u Hrvatskoj. Ne opravdivaj jedan zlocin s drugim.
Ovo je neka paravojna jedinica, koja je pred kraj rata dosla u Srebrenicu. Nigdje nema VRS.
A na njihovim snimkama, regularne jedinice Armije BH sijeku glavu, nozem, sjekirom...a Alija ih postrojava.

Kako se uopste moze te dvije stvari porediti?
Naravno, i ona snimka iz Srebrenice je za svaku osudu.
Zlocininad is offline  
Old 02.06.2005., 00:35   #6
Da, nakon Srebrenice.
Inace....volio bih da Iran atomizira smrdiju vise nego da napadne Izrael. Ipak ce se konflikt tamo rijesiti vremenom a Smrdija nikad nece biti normalna drzava. Ratovala je apsolutno sa svakim i svugdje popusila uz prethodno cinjene ratnih zlocina.
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 00:46   #7
Quote:
Zlocininad kaže:


Naravno, i ona snimka iz Srebrenice je za svaku osudu.
Sta je za osudu mister Brabonjak?
Snimka ili dijelo?
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 02:20   #8
http://www.pink-plus.de/icty.wmv

Evo i isjecka sa BHT, i da se NIKADA NE zaboravi!!!!
__________________
"Tvrdnja da se iz nezive materije moze razviti zivot je konacno ostala pokopana u historiji."
Louis PASTEUR, Fox & Dose, Molecular Evolution, s.2
OriginalAusgabe is offline  
Old 02.06.2005., 05:34   #9
Quote:
OriginalAusgabe kaže:
http://www.pink-plus.de/icty.wmv

Evo i isjecka sa BHT, i da se NIKADA NE zaboravi!!!!
Ovo treba pustati u skolama svaki dan prije nastave a poceti u prvom osnovne i nastaviti u kasarnama za vrijeme obuke. Za sve moguce probleme na svijetu (globalno zagrijavanje, AIDS....) nadrkavati raju na cetnike i kad se dostigne kriticna masa.....krenuti na Brcko. Sve zapadno od Brckog pomesti da ni najbolji arheolog ne mogne naci trag smrdljivog Bizanta.
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 05:41   #10
Quote:
ucenik m kaže:
Ovo treba pustati u skolama svaki dan prije nastave a poceti u prvom osnovne i nastaviti u kasarnama za vrijeme obuke. Za sve moguce probleme na svijetu (globalno zagrijavanje, AIDS....) nadrkavati raju na cetnike i kad se dostigne kriticna masa.....krenuti na Brcko. Sve zapadno od Brckog pomesti da ni najbolji arheolog ne mogne naci trag smrdljivog Bizanta.
lijeci se.
matematicar is offline  
Old 02.06.2005., 05:56   #11
Quote:
matematicar kaže:
lijeci se.
Nakon osvete...obavezno.

Uvjek sam se pitao zasto su vas tako Hrvati mrzili prije 1991. Bosnjaci vas nisu mrzili nimalo, naprotiv.
Ogromna vecina Srba je podrzala Milosevica i njegov plan a odbacila ga je kad nije uspjeo da ostvari sto je obecao.
50.000 zena nije mogao silovati jedan cetnik niti par kriminalaca nego vas cijeli usrani narod. Ubiti 8.000 ljudi pred kraj rata (kad svak normalan pere zlodjela i postaje tolerantan) je odraz vase psihe.
I stoga, nakon ovih snimaka (pomnozi sa 1350 puta isti taj snimak) jebem ja mater svakom Bosnjaku koji ne mrzi Srbe.
Svaka cast pojedincima (ali samo pojedincima) ali cijela Srpska nacija je
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 06:38   #12
Quote:
ucenik m kaže:
Ovo treba pustati u skolama svaki dan prije nastave a poceti u prvom osnovne i nastaviti u kasarnama za vrijeme obuke. Za sve moguce probleme na svijetu (globalno zagrijavanje, AIDS....) nadrkavati raju na cetnike i kad se dostigne kriticna masa.....krenuti na Brcko. Sve zapadno od Brckog pomesti da ni najbolji arheolog ne mogne naci trag smrdljivog Bizanta.
Jarane, i tebi fali jedna dobra daska "petica".
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Old 02.06.2005., 06:42   #13
Quote:
ucenik m kaže:
Nakon osvete...obavezno.

Uvjek sam se pitao zasto su vas tako Hrvati mrzili prije 1991. Bosnjaci vas nisu mrzili nimalo, naprotiv.
Ogromna vecina Srba je podrzala Milosevica i njegov plan a odbacila ga je kad nije uspjeo da ostvari sto je obecao.
50.000 zena nije mogao silovati jedan cetnik niti par kriminalaca nego vas cijeli usrani narod. Ubiti 8.000 ljudi pred kraj rata (kad svak normalan pere zlodjela i postaje tolerantan) je odraz vase psihe.
I stoga, nakon ovih snimaka (pomnozi sa 1350 puta isti taj snimak) jebem ja mater svakom Bosnjaku koji ne mrzi Srbe.
Svaka cast pojedincima (ali samo pojedincima) ali cijela Srpska nacija je
Jarane, nije bilo 50.000 silovanih zena.

Nisu tebi svi na broju.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Old 02.06.2005., 06:55   #14
Quote:
I stoga, nakon ovih snimaka (pomnozi sa 1350 puta isti taj snimak) jebem ja mater svakom Bosnjaku koji ne mrzi Srbe.

Intelektualac..
TAKANOHANA is offline  
Old 02.06.2005., 07:18   #15
Intelektualci su svirali qrcu dok se po Srebrenici streljalo.
Intelektualci se "kulturno" skupe, nalocu i nazderu a zatim donesu "intelektualni" zakljucak sta bi trebalo i kako bi to trebalo a to niko ne jebe 1%.
Intelektualci takodjer ricu "zivjet cemo zajedno" i skupe glupe rudare na platou u Sarajevu 1992 a Srbende ih skidaju snajperima kao glinene golubove.
Protiv bagre u republici smrdskoj pomaze samo lijek zvani ORGANIZACIJA.
Tajna organizacija tipa HOP ili HRB (jos bolje) koja ce tajno okupiti najbolje u Bosnjackoj naciji i tajno ih pripremati za trenutak osvete. "Intelektualce" i ostale imbecile poslati da mazu oci medjunarodnoj javnosti da je sve pod kontrolom i u pogodnom trenutku izvrsiti takav pogrom nad Banja Lukom, Prijedorom i Brckom da se cak i Saudijska Arabija zgrozi nad tim i osudi to.
Kasnije naci par mazluma i predati ih u Haag, poslati delegaciju pomirenja u Beograd, odigrati par susreta na Marakani i Kosevu i cica-mica gotova je prica.
Tako se moze osigurati oko 60% Bosne za Bosnjake.
Ovako imamo 23% a Hrvati oko 28%. Cetnici imaju 49% (daleko najkvalitetniji dio).
Jedinstvena Bosna je sviranje qurcu za Bosnjake. Niko ne ide u RS niti je osjeca dijelom BiH. Kad putujem kroz RS ja se osjecam isto tako lose i usrano kao kad putujem kroz Smrdiju (izuzevsi Sandzak). Za one Bosnjake koji mastaju o tome kako ce se RS utopiti u BiH vremenom.....predlazem posjetu Disneylandu.
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 07:22   #16
Quote:
ADEX kaže:
Jarane, nije bilo 50.000 silovanih zena.

Nisu tebi svi na broju.
Bilo je 50.000 silovanih zena. Apsolutno sve u Prijedoru, Sanskom Mostu, Visegradu i Foci. Koja je god uhvacena, silovana je.
Smrdonje su cak izmislile nesto novo. Drzali su zene nakon silovanja do kasne trudnoce a zatim ih pustale "da rode cetnike".

A to sto ti nisi to vidio na snimku ili pak ne mozes rentati u videoteci.....ne znaci da se nije dogodilo. Znam na desetine zena koje su bile silovane.
Ako si bio izbjeglickim centrima po njemackoj....nemam ti sta pricati.
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 07:27   #17
Quote:
ADEX kaže:
Jarane, i tebi fali jedna dobra daska "petica".

A kako ti "JAAAARO" mislis osloboditi Krajinu (koja je srecom skoro u potpunom okruzenju)?
Mozda pricanjem viceva o Muji i Sulji pa ce cetnici da crknu od smijeha i tako nam omoguce povratak.
Mozda kao ona carsijska bagra koja je u Hrasnici vrtila krmad na raznju sa UN-govnima da dokazu da nisu islamisti...dok su cetnici iskoristili taj trenutak "intelektualnog uzdizanja" i zauzeli skoro cijeli Igman....
Ili da intelektualno razoruzamo Armiju i oruzje predamo Nizozemcima pa ce se cetnici smilovati na demilitalizirane balije i omoguciti suzivot....kao 1995 u Srebrenici.



Ma HOP ili HRB i cekati!
Imas li bolji prijedlog?
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 07:31   #18
Ja ne baratam brojem silovanih zena. Ne znam koliko ih tocno silovano, a misljenja sam da se nikada nece niti saznati.

Ali silovanje, kao i druge sotonske metode, koristili su Srbi. To je bio specijalan "nacin" njihovog "ratovanja" protiv zenske populacije muslimana i Hrvata.

I ja sam cuo za slucajeve di su zadrzavale zene do kasno u terminu da je pobacaj nemoguc ili zbog zdravlja ili drugih stvari - nepozeljan. "Da rode cetnike."

I zato mi je smisno kada citam ove Srbe na forumu koji govore o zlocinima Mudjahedina. Tih zlocina je bilo. Pocinili su strahote, i to protiv Hrvata.

Ali ako je itko ista pokupio od Turaka, onda su to Srbi. "Umijece" u ubijanju i masakriranju.

Dovoljno je se prisjetiti sto su cetnici radili od 12 hrvatskih redarstvenika u Borovom selu.

Takva masakriranja, vadjenje ociju, itd, samo sotonistima moze pasti na um.
LjutiBronxBomber is offline  
Old 02.06.2005., 07:44   #19
Znas sta Ljuti!

Ti supci u mudzahedinima koji su bili vojno zanemarljivi su samo koristili cetnicima.
Poklali su 17 bradonja na Vozuci pred kraj rata kad je sve bilo rjeseno. 17 preklanih bradonja se sad stavlja na isti nivo kao 8.000 pobijenih Srebrenicana (ko zna kako sve...nisu svi streljani, bilo je i guslanja nozem po vratu).
Bilo je njihovih sranja i protiv Hrvata ali sve u svemu daaaaleko manje ubistava od Srba.
I na kraju krajeva....17 cetnika na Vozuci su poklali Arapi a 8.000 Srebrenicana je pobijeno od strane Srbadije licno.

Sjecam se redarstvenika kod Borovog Sela. Nisam mogao vjerovati ocima. Mislio sam da je montaza.
Nakon svih pokolja zadnjih 120 godina od strane Srba nad susjednim narodima.....mislim da je pozeljno, cak obaveza, mrziti Srbe kao narod.
Ipak je Pavelic bio u pravu.
Nazalost.
ucenik m is offline  
Old 02.06.2005., 07:55   #20
Quote:
ucenik m kaže:
Znas sta Ljuti!

Ti supci u mudzahedinima koji su bili vojno zanemarljivi su samo koristili cetnicima.
Poklali su 17 bradonja na Vozuci pred kraj rata kad je sve bilo rjeseno. 17 preklanih bradonja se sad stavlja na isti nivo kao 8.000 pobijenih Srebrenicana (ko zna kako sve...nisu svi streljani, bilo je i guslanja nozem po vratu).
Bilo je njihovih sranja i protiv Hrvata ali sve u svemu daaaaleko manje ubistava od Srba.
I na kraju krajeva....17 cetnika na Vozuci su poklali Arapi a 8.000 Srebrenicana je pobijeno od strane Srbadije licno.

Sjecam se redarstvenika kod Borovog Sela. Nisam mogao vjerovati ocima. Mislio sam da je montaza.
Nakon svih pokolja zadnjih 120 godina od strane Srba nad susjednim narodima.....mislim da je pozeljno, cak obaveza, mrziti Srbe kao narod.
Ipak je Pavelic bio u pravu.
Nazalost.
Strasnih zlocina je bilo na sve strane, ali ipak je tocna procjena CIA-e da su Srbi odgovorni za 95% zlocina i zala na teritorij BiH. Sve ostalo pripada Hrvatima i muslimanima.

Bilo je teskih zlocina muslimana nad Hrvatima, posebice u srednjoj Bosni, o kojima apsolutno nitko ne govori. Pa ni hrvatski mediji. A za Ahmice svak zivo zna. Tako da i tu postoji nepravda.

Sve u svemu, Hrvati i muslimani prema Srbima su bili pravi andjeli.

A ako itko zeli znati kakvi su im bili preci u drugom svijetskom ratu - upravo onakvi kakvi su bili potomci u zadnjem ratu.

A znas da je Hrvatima prepisano apsolutno sve moguce 1945. godine.

Cijeli svijet je upoznao Srbe - i opet uspijevaju svojom genocidnom politikom. Nagradjeni 49% Bosne.
LjutiBronxBomber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.