Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.04.2011., 02:37   #1
Question Ja bih malo više nježnosti

bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!
maca987 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger