Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 15:21   #21
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
srbija nema nikakvog napadaca i moze njih australija bez problema maknut, protiv njemaca nemaju sanse i sa ganom igraju nulu ...hvala i dovidenja
samo ću reći - Dragan Mrđa!!!!!
Trotoar is offline  
Old 08.06.2010., 15:22   #22
Quote:
dok kaže: Pogledaj post
Ti si veci optimista od mene. Ja mislim da ce Srbija izgubiti i od Gane.
tvoj avatar dovoljno govori.....
Trotoar is offline  
Old 08.06.2010., 15:37   #23
Gana 0:0 Srbija
Njemacka 3:2 Srbija
Australija 1:0 Srbija


marlboro suzuki is offline  
Old 08.06.2010., 15:52   #24
Quote:
jannick_gers kaže: Pogledaj post
njemačka je kako se kaže uvijek njemačka...posebna
ali na stranu neke tradicije....tko još u to vjeruje, daleko od toga da mogu daleko ali uopće nemaju neku ekipu..
Ja si utvaram (Ciro) da ovaj tim moze bas svakog pobijediti:

Manuel Neuer
Philipp Lahm, Per Mertesacker, Holger Badstuber,Marcell Jansen
Bastian Schweinsteiger, Sami Khedira
Lukas Podolski, Mesut Özil, Thomas Müller (ili Marko Marin)
Cacau (ili Gomez)
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310

Zadnje uređivanje panced : 08.06.2010. at 16:05.
panced is offline  
Old 08.06.2010., 16:03   #25
Iako simpatiziram Njemce, nažalost, nisam nešto impresioniran njihovim nastupom protiv slabih bosanaca neku noć .... no dobro, bumo videli.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 08.06.2010., 16:08   #26
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Iako simpatiziram Njemce, nažalost, nisam nešto impresioniran njihovim nastupom protiv slabih bosanaca neku noć .... no dobro, bumo videli.
Ne volim ni jedne ni druge, ali mislim da je bosanski tim jaci od srpskog.

Kod njemaca se vidjela izvanredna fizicka pripremljenosti, no vidjela se i neucinkovitost vrha napada.
Klose je definitivno van forme, Gomez takodjer, treba stavit Cacau-a ili Kiessling-a.
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 08.06.2010., 16:25   #27
srbija ima jak vezni red...
ček dis aut
stankovic,krasic,kuzmanovic
obrana im je cisto solidna
subotic,kolarov,vidic,za cetvrtog ne znam,pretpostavljam ivanovic
i napad žigic,pantelic
jebenu imaju oni momcad
 
Old 08.06.2010., 16:56   #28
Zar se na Klosea još uvijek računa? Pa koliko on ima godina?

Zemlja s preko 80 mil. ljudi a igraju im sva prava njemačka prezimena... Boateng, Tasci, Aogo, Khedira, Trochowski, Ozil, Cacau, Gomez... jesam li još koga izostavio?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 08.06.2010., 17:06   #29
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zar se na Klosea još uvijek računa? Pa koliko on ima godina?

Zemlja s preko 80 mil. ljudi a igraju im sva prava njemačka prezimena... Boateng, Tasci, Aogo, Khedira, Trochowski, Ozil, Cacau, Gomez... jesam li još koga izostavio?
pa i podolski i klose su poljaci, marin je srbin iz bosne,
jägermeister is offline  
Old 08.06.2010., 17:11   #30
Znao sam da sam još neke izostavio ali barem mi je Marko Marin od njih izgledao nekako najviše Njemac
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 08.06.2010., 17:21   #31
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zar se na Klosea još uvijek računa? Pa koliko on ima godina?
Zemlja s preko 80 mil. ljudi a igraju im sva prava njemačka prezimena... Boateng, Tasci, Aogo, Khedira, Trochowski, Ozil, Cacau, Gomez... jesam li još koga izostavio?
Klose nije star, mislim da ima 32.

Igraju oni koji su trenutno najbolji, bez obzira na prezimena, isto kao i kod svih drugih.
Zeljac, zar vi ljevicari niste ono za multi-kulti sranja??
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 08.06.2010., 17:26   #32
Srbija ima zanimljiv sastav, na ovom prvenstvu nemam dojam da će biti previše jakih obrana, bar meni ne upadaju u oči kao jači dio većine momčadi. A to bi moglo biti odlučujuće za dobar rezultat. Srbi su dosta jaki, Ivanović, Vidić, Kolarov... zapravo samo je onaj Rukavina meni dosta upitan. U veznom redu će unatoč Krasiću Stankovići biti ključni igrač, trebao bi napokon pokazati da može biti jedan od vođa ove momčadi. Krasić je onaj igrač koji može zagorčati život bilo kojoj obrani, ovi ostali mi nisu toliko poznati, makar čitam da se mnogi žale na Milijaša da je rupa.

U napadu će igrati Žigić i Pantelić. Meni osobno ni jedan ni drugi ne uljevaju neko povjerenje, Žigić mi se nekako čini kao nedokazani talent, makar je žirafa stvarno opasna u skoku. Pantelić je više radilica nego strijelac killer, vidjet ćemo. Moglo bi im biti dosta i malo golova pa da naprave solidan rezultat. Moja procjena je da ili će otići daleko ili će biti raspad sistema. Antić je odličan trener, sigurno najbolji u zadnjih x izdanja naših prekodrinskih susjeda. Vidjet ćemo..

Njemci mi izgledaju ko potpune trube, a opet lagano su prošli kvalifikacije. Iz ovog popisa još mi se najboljim igračem čini Trochowski, ostali su mi ili nepoznati ili izvan forme. Napad je dosta upitan, čini mi se da će opet zvat Klosea da ih vadi.

Australci su rupe, Gana će biti samo simpatična. Imali su veliku šansu na sp 2006, ova repka mi djeluje ipak slabija.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 08.06.2010., 19:04   #33
i meni je gana fenomenalno 2006-e igrala , sad mi ne djeluju tako ali prijateljske nisu mjerilo..vidjet cemo..

sve ove pripremne i naklapanja od 11.6. padaju u vodu ...
tad počinje ono jedino pravo
janick gers is offline  
Old 08.06.2010., 19:58   #34
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
pa i podolski i klose su poljaci, marin je srbin iz bosne,
klose je samo po majci poljak...otac mu je doduše nijemac iz poljske, čak je nastupao za njihovu reprezentaciju
Imran is offline  
Old 08.06.2010., 21:39   #35
U ovoj skupini podržavam Ganu i Australiju

Najvjerojatnije Njemci relativno glatko prolaze, a Gana, Srbija i Australija će se boriti za 2. misto. Srbiji fale napadači, Gani fali essien, Australiji fali puno toga Teško je predviditi ko će uvatit 2. misto, teško
Scipion is offline  
Old 08.06.2010., 21:45   #36
kao što su mnogi već primetili, u ovoj grupi je sve moguće, svaka reprezentacija može da prođe dalje...
ipak... realno bi bilo da prođemo mi i nemci.
sve će nam biti jasnije već posle prvog dana tj. nedelje.
broj022 is offline  
Old 08.06.2010., 21:58   #37
Njemačku simpatiziram općenito, tako da bi mi bilo drago da osvoje svjetsko. Makar sumnjam, ali Low je pokazao da zna posložit ekipu i volio bih gledati Njemce u finalu. Australija mi ide na živce, a Gana isto. Čak bih volio da Gana prođe dalje, ono ipak su to naši Danci.
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 22:57   #38
Naši glavni pokretači i igrači od čega puno toga zavisi su, Krasić i Jovanović .

Većina napada ide preko krila na kojima igraju upravo njih dvojica, a u napadu su traži Žigić, koji u prijateljskim utakmicama i nije bogzna šta pokazao, kao ni Pantelić .

I tu je prvi problem, jer nemamo pravu adekvatnu zamjenu u izboru trećeg napadača . Tu je Lazović ali je on tempirana bomba, i igrač koji nije ispunio očekivanja koja su se od njega očekivala, s obzirom da je bio strašan talenat dok je igrao za Partizan .
Tu je još mladi Sulejmani, ali on iza sebe ima lošu sezonu u Ajaxu, gdje je više sjedio na klupi nego što je igrao .

Drugi problem je, drugi štoper .
Vidić je svjetska klasa i čovjek koji sve drži na svojim plećima, a drugog štopera će sigurno igrati Luković iz Udinesea, kojem je prirodna pozicija lijevi bek . Nešto kao Chielini .
Tu je još Subotić koji iza sebe ima jako dobru sezonu u Dotrmundu, ali je u prijateljskim utakmicama bio katastrofa, pogotovo neki dan prije Cameruna . Kao da se usere kad igra za reprezentaciju .

Treći problem je golman .
Tu je kreten Stojković koji je za 2 godine pečalbarenja promjenio više klubova nego cigan konja .
Golman koji zna odbraniti nemoguće, ali koji također zna svojim bravurama upropastiti sve što odbrana sačuva . Kao npr. onaj pacerski gol protiv Francuza u Beogradu, njegovo izletanje protiv Cameruna kod Vebovog prvog gola .
Ako se neunormali, najebali smo .


Vjerovatni sastav će biti identičan onome, koji je i iznio teret kvalifikacija :

Quote:
Stojković
Ivanović - Vidić - Luković - Kolarov
Krasić - Stanković - Milijaš - Jovanović
Pantelić - Žigić

Kad se pogledaju neka od imena, Srbija ima jako kvalitetne igrače .
Vidić je jedan od najboljih svjetskih štopera, Ivanović iza sebe ima sjajnu sezonu i Chelseu i profilisao se u jednog od boljih desnih bekova, Stanković je kapiten i već dugo sezona u Calciu i sa nemjerljivim iskustvom, Krasić je odlično desno krilo koji je prevazišao Rusiju i koji će pravac Calcia, Kolarov iza sebe ima također odličnu sezonu i samo je pitanje hoće li u Real ili Inter .

Ali najjače oružje je kolektiv i Radomir Antić, koji je to sve sjajno posložio .

Prijateljske utakmice su kurac pokazatelj kad su prognoze za SP u pitanju, a one nisu nešto posebno pokazale kad je igra Srbije u pitanju .


Mi kao narod smo megalomani i naš mentalitet je takav, da prije svakog takmičenja odmah počne kurčenje i idiotske prognoze, kako ćemo daleko dogurati, kako smo jaki, a brzo se zaboravljaju naše blamaže sa prethodnih prvenstava .

Po meni, uvodna utakmica protiv Gane će biti jako teška i biće jako teško pobjediti .
Ja ću biti zadovoljan sa iksom, jer sam ubjeđen da ćemo Njemce tući .


Igrati pametno, bez srljanja i kurčenja i mislim da možemo proći u drugi krug, što će biti veliki uspjeh !
08 IBRA is offline  
Old 08.06.2010., 23:23   #39
Kolarov je bila Govedarica, ni majka me jutros nije Huntelaar.
Grupa Queen is offline  
Old 08.06.2010., 23:28   #40
Kwadwo Asamoah i Sulley Muntari preskočili današnji trening zbog lakših ozljeda. Muntarijeva se vuče već nekoliko dana (od prijateljske s Nizozemskom).

Quote:
Ghana playmaker Kwadwo Asamoah sat out Tuesday’s training session in Pretoria as a precautionary measure to keep him fit for Sunday’s clash against Serbia.

Head coach Milovan Rajevac has decided to preserve his anchorman in midfield who is feeling pains in his ankle.
Quote:
Sulley Muntari was rested on Tuesday in the team’s second training session in Pretoria.

The Inter Milan ace is struggling with a thigh injury he picked up during last week’s international friendly against the Netherlands in Rotterdam.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.