Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 23:01   #21
Ma čak nije pitanje da li kockasti ili okrugli... ograničena sam veličinom prostora koji je jako, jako mali, pa nemam mogućnost puno birati.

Pogledat ću u bauhausu! Hvala ti puno!!!!
mai tai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:32   #22
Quote:
mai tai kaže: Pogledaj post
Ma čak nije pitanje da li kockasti ili okrugli... ograničena sam veličinom prostora koji je jako, jako mali, pa nemam mogućnost puno birati.

Pogledat ću u bauhausu! Hvala ti puno!!!!

i meni je prostor bio ograničen. moj je umivaonik od zida prema meni 34cm, a širok 45. Laufen pro, četvrtasti, retro, jako slatki...nekih 450 kn, feroterm u ilirskoj, kod remize tamo imaju i manjih, a definitivno najmanji, onaj kaj stavljaju u kafiće, uz školjku, nekih 25cm sam vidjela u dućanu kaj se zove Pipa, u boćarskom domu

trčiiiii!!!!!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 15:37   #23
Ja sam kupila u Termocommercu 40x40 GSI Traccia. ovaj je kockasti ali imaju raznih.
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 17:27   #24
Jel itko vidio ovaj umivaonik u bilo kojem Bauhausu?
U Riječkom ga nema već neko vrijeme a ja bi baš taj ilo sličan al da je keramički
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 18:09   #25
http://shop.unimar.hr/product/catalo...keramika-365mm
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 20:45   #26
Vidjela sam, čak je i na Marinićima iza plodina. Treba ić bacit oko
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 17:03   #27
Gdje naći nasadni, elipsasti umivaonik, a da se pipa montira na njega?
tipurin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 17:48   #28
Quote:
tipurin kaže: Pogledaj post
Gdje naći nasadni, elipsasti umivaonik, a da se pipa montira na njega?
Ovako nešto ?

http://www.hansgrohe.hr/articledetai...-42310000.html
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:17   #29
pozz,

gdje se nabavljaju gumeni ili plasticni cepovi za umivaonik - dakle, umivaonik ima rupu za pipu, al pipa ide iz zida pa bi trebala tu rupu nekak zatvorit. a ne znam ni dal su te rupe univerzalne velicine.
gotye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:23   #30
Quote:
gotye kaže: Pogledaj post
pozz,

gdje se nabavljaju gumeni ili plasticni cepovi za umivaonik - dakle, umivaonik ima rupu za pipu, al pipa ide iz zida pa bi trebala tu rupu nekak zatvorit. a ne znam ni dal su te rupe univerzalne velicine.
Rupe za mjesalicu su univerzalne, i ja sam u potrazi za tim cepovima i po mogucnosti ako ima negdje u raznim bojama.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Detek-eramika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:21   #31
Quote:
gotye kaže: Pogledaj post
pozz,

gdje se nabavljaju gumeni ili plasticni cepovi za umivaonik - dakle, umivaonik ima rupu za pipu, al pipa ide iz zida pa bi trebala tu rupu nekak zatvorit. a ne znam ni dal su te rupe univerzalne velicine.
Pronasao sam ima u abc interijeru od proizvodaca Daniel rubinetterie bijeli i kromirani.
Rok im je cca 30 dana da stigne iz Italije.

Cijena je oko 80 kn komad
Ja sam sebi narucio i bijeli i kromirani

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Detek-eramika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:23   #32
To su okrugli plastični čepovi, u bijeloj boji, a drže ih gotovo svi koji progaju sanitarne uređaje i elemente.
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:24   #33
Quote:
Majstor kaže: Pogledaj post
To su okrugli plastični čepovi, u bijeloj boji, a drže ih gotovo svi koji progaju sanitarne uređaje i elemente.
Ovi nisu plasticne nego mesingani kromirani i ako je bijeli onda je plastificirani

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Detek-eramika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 09:18   #34
Ma u pravu si, slika je simbolična, a u trgovini se kupi ono kaj odgovara,
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:37   #35
Pozdrav

Da li postoji nekakav recimo korektor za keramiku? Ako da, gdje se kupuje? Umiovanik star 10 godina ima jednu sitnu pukotinu kao vlas kose, puknuo je gornji sloj cakline. Ne pusta, samo nije lijepo za vidjeti. Da li se može samo ta recimo pukotina necime premazati? Umiovanik je bijeli.

Zahvaljujem na pomoci
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 17:26   #36
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Da li postoji nekakav recimo korektor za keramiku? Ako da, gdje se kupuje? Umiovanik star 10 godina ima jednu sitnu pukotinu kao vlas kose, puknuo je gornji sloj cakline. Ne pusta, samo nije lijepo za vidjeti. Da li se može samo ta recimo pukotina necime premazati? Umiovanik je bijeli.

Zahvaljujem na pomoci
Ako je keramicki ne ako je corian, kerock i slicno onda postoji reparaturni set

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Detek-eramika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 18:03   #37
Drago Dete...

...dobila sam puno pametnih savjeta od tebe, možda ćeš mi i ovdje pomoći.
Naime , iznad lavaboa visokog 16 cm čiji je gornji rub na 92 cm od poda ( a nasadni je ) dolazi pipa u zidu, muči me visina njezinog postavljaanja.Duboka je 18 cm a izljevni dio je 6 cm. Molim te prijedlog...
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 23:13   #38
Quote:
nepis kaže: Pogledaj post
...dobila sam puno pametnih savjeta od tebe, možda ćeš mi i ovdje pomoći.
Naime , iznad lavaboa visokog 16 cm čiji je gornji rub na 92 cm od poda ( a nasadni je ) dolazi pipa u zidu, muči me visina njezinog postavljaanja.Duboka je 18 cm a izljevni dio je 6 cm. Molim te prijedlog...
Standard za montazu mijesalice zidne je 20 cm od ruba umivaonika ukoliko ste dignuli gornji rub umivaonika za 7cm od standarda (85cm) toliko dizete i samu mijesalicu.
Inace isto ovisi o samoj zidnoj mijesalici neke imaju kljun prema dolje a neke skroz ravne (slap). Koju ste mijesalicu uzeli pa cu vam moci dati na koliko da stavite podzbukni dio gledavsi naravno centar cijevi.
Evo nasao sam katalog u kojem je recimo stavljena visina za Kludi zidnu mijesalicu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Zadnje uređivanje Detek-eramika : 28.11.2017. at 23:24.
Detek-eramika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:36   #39
Quote:
Detek-reten kaže: Pogledaj post
Standard za montazu mijesalice zidne je 20 cm od ruba umivaonika ukoliko ste dignuli gornji rub umivaonika za 7cm od standarda (85cm) toliko dizete i samu mijesalicu.
Inace isto ovisi o samoj zidnoj mijesalici neke imaju kljun prema dolje a neke skroz ravne (slap). Koju ste mijesalicu uzeli pa cu vam moci dati na koliko da stavite podzbukni dio gledavsi naravno centar cijevi.
Evo nasao sam katalog u kojem je recimo stavljena visina za Kludi zidnu mijesalicu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6c1b03c6c9.jpg
Hvala ti na temeljitim pojašnjenjima!
Mješlica je ova kraća ( 17,5) s kljunom od 6 cm:
http://www.paffoni.it/prodotti/bagno...r-103..70.html

Zadnje uređivanje City : 29.11.2017. at 23:46.
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:11   #40
Quote:
nepis kaže: Pogledaj post
Hvala ti na temeljitim pojašnjenjima!
Mješlica je ova kraća ( 17,5) s kljunom od 6 cm:
http://www.paffoni.it/prodotti/bagno...r-103..70.html
To je ok mozete ju slobodno 20 cm od gornjeg ruba umivaonika dignut nadam se da ste shvatili da podzbukni dio koji ima izlaz (cijev iz koje tece voda) gledate centar cijev za tu visinu.
Izabrali ste jako lijep model preporodit cete se sa ciscenjem jer ju necete mociti kao druge klasicne mijesalice i pritom nece ostat kamenac na njoj gdje pipe za par dana pobijele od kamenca i izgledaju staro.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Detek-eramika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.