Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 05:28   #41
samo da nadopunim tu malo bizarnu situaciju oko adrese - Sermonia bistro, Feniks kompjuteri i diskont Kraš su u istoj zgradi, istočno od tvornice, na adresi Maksimirska 132; no to je valjda malo omašilo na google mapsu pa vas zato upis Maks. 152 smješta na pravu fizičku lokaciju dućana.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:33   #42
I običan Kraš dućan kod Autobusnog kolodvora ima lom proizvode. Redovito kupujemo lom Bananko od 600g, ima slanih štapića, probe raznih čokolada (sad je aktualna slana čokolada s keksom), onda ima onih ne griotta, već punjeno s onom nekom mješavinom... Inače znamo otići na Ravnice po više toga kad smo autom, ali i ovaj je čisto dovoljan.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 19:10   #43
I kolika je "isplativost" kupovanja "loma"? I to je uvijek već pakirano ili se može i u rinfuzi?

Aaaaaaaaaaaa, sad vidim da ima i u Pothodniku i na Autobusnom!? Ja mislila da samo Ravnice. Ubiti ću se! A prolazila onuda puno puta, a neću tako skoro opet.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 19:50   #44
U rinfuzi mozes uzimati npr bajaderu, griote i sl, dok sve ostalo bude vec pakirano.
Sto se isplativosti tice, racunaj da je 500gr mix pralina 24kn pa procijeni jel to isplativo.


Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 20:19   #45
A-ha, dakle u rinfuzi je ono što je i inače u Kraševom svakom dućanu u rinfuzi....hm, sad se pitam jel i u drugim gradovima ima loma?
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 22:15   #46
Ne znam da li u drugim gradovima ima Krasevih diskonta, nisam sigurna.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 07:45   #47
U Rijeci u njihovim prodavaonicama ima "loma" već odavno. Kad su dečki bili mali to im je bila omiljena riječ.Kad bi došla kući pitali bi: Jesi donijela lom?A i sad znaju pitati isto!
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 10:54   #48
U Splitu je na Pjaci dućan. Lomljene čokse i dorine po pola kila, praline i bananko u kutiji... Mljac, godinama se ide redovito po zalihe
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 20:42   #49
O heboga, sad dok ispadne da mi je "lom" cijeli život pred nosom!
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 22:25   #50
Terasa Kraša u Rijeci, 4 stola popunjena, nema gužve. Konobar odbija donijeti narudžbe sladoleda s hladnog stola po 9 kn i nudi neki drugi sladoled.
Mi kažemo da ipak želimo ovaj, a on opet kreće "joj ovaj mi je na katu i sad moram gore po to, pa dajte naručite ovaj dolje" Jako ružan odnos s gostom za jedno mjesto koje za sebe kaže
da "odiše tradicijom i elegancijom." I ponekad takve stvari čujem i sa strane od drugih stolova, neće nositi sladolede, kolače van jer im je to na katu, ali isto tako neće staviti obavijest neku da određene stvari van ne poslužuju.
Martx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2023., 12:23   #51
Jel prodaju još Bananko lom u kutijama? Prije je to bilo onako cca pola kile oko 25 kn.
Ima netko svježu informaciju o dostupnosti i cijeni?
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2023., 19:33   #52
Imaš još po Kraš trgovinama i cijena je takva oko 3,5€.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2023., 19:48   #53
Choco bar Kraš

Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Imaš još po Kraš trgovinama i cijena je takva oko 3,5€.

Tnx. Bio u dva zagrebačka no nije bilo. Vjerojatno toga najviše ima na Maksimirskoj no nikada mi nije usput.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 13:05   #54
pa ima kada ih rade, ne uvijek... ono sto naprave toga ima
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 13:56   #55
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Tnx. Bio u dva zagrebačka no nije bilo. Vjerojatno toga najviše ima na Maksimirskoj no nikada mi nije usput.
Jučer bio muž tamo (u tvorničkom dućanu) i nema...ne znam što se zbiva
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 13:59   #56
ocito treba crtati: kad rade bananice onda ima i lom bananica, kad rade dorinu s keksom onda ima i loma dorine s keksom... ne rade uvijek sve sto imaju u asortimanu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 14:20   #57
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ocito treba crtati: kad rade bananice onda ima i lom bananica, kad rade dorinu s keksom onda ima i loma dorine s keksom... ne rade uvijek sve sto imaju u asortimanu
Toga uvijek ima pametnjakovicu

Poslano sa mog SM-A525F koristeći Tapatalk
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 14:30   #58
Halo ljudi lakše
U ova dva gdje sam bio nisu imali ništa. Ni bananka, ni štapića, ni dorine, nicega. Prazna kolica. Vjerojatno nije stala proizvoda nego ova dva dućana nisu tad imali ili rasprodali, jbg sve pet. Rekao hvala i otišao.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 20:10   #59
Ja sam u Splitu bas bananko našao u dva navrata prošli mjesec.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2023., 15:42   #60
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Jel prodaju još Bananko lom u kutijama? Prije je to bilo onako cca pola kile oko 25 kn.
Ima netko svježu informaciju o dostupnosti i cijeni?
Upravo kupila bananko u kraš trgovini u Ciboni, 600g 3,45€. Tamo ga uvijek nađem.
AlanaFord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.