Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2011., 16:59   #261
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
neka kineska plastika valjda od koje dobis kontaktnu alergiju odmah
Nemam pojma, ne izgleda mi sumljiivo.
Oni ipak imaju dosta dobrih stvari. Za ne povjerovati nekada.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 19:18   #262
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ne izgleda mi sumljiivo.
Oni ipak imaju dosta dobrih stvari. Za ne povjerovati nekada.
Upravo to, oni zaista ponekad imaju dobre, kvalitetne i korisne stvari i to za razumnu cijenu,,,nebi me čudilo da takav isti tepih u Kiki ili tako negdje košta triput više...
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 09:33   #263
slažem se da su čupavci zadnjih par godina popularni.

u nedostatku novaca i mi smo kupili upravo čupavac jer su bili na akciji ( u emmezeti za 500 kn).

otkad smo ga kupili mi smo se PREPORODILI!! toliko ga je lakše održavati nego ostale tepihe. nije prevelik pa ga lako istresemo preko terase (u prizemlju smo - ne tresemo nikome na veš ili na glavu )

druga prednost mu je što je šaren, u par nijansa pa se niti nekakve flekice ne vide. na onom prošlom su ostajali tragovi i od najobičnije vode.
lako ga je srolati kad perem parket, ma ima toliko prednosti.

kad izađe iz mode kupit ćemo novi tepih za 500 kn i gotovo.

ne smeta mi što ga ima svaki drugi stan. veliko hvala onome tko se sjetio vratiti čupavce u modu
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 10:45   #264
Quote:
klompica kaže: Pogledaj post
otkad smo ga kupili mi smo se PREPORODILI!! toliko ga je lakše održavati nego ostale tepihe. nije prevelik pa ga lako istresemo preko terase (u prizemlju smo - ne tresemo nikome na veš ili na glavu )

druga prednost mu je što je šaren, u par nijansa pa se niti nekakve flekice ne vide. na onom prošlom su ostajali tragovi i od najobičnije vode.
lako ga je srolati kad perem parket, ma ima toliko prednosti.
pa zar je ovo karakteristično za čupavce?
zar ne bi mogao bilo koji tepih, i nečupavac, biti neprevelik i šaren?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 10:39   #265
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa zar je ovo karakteristično za čupavce?
zar ne bi mogao bilo koji tepih, i nečupavac, biti neprevelik i šaren?
Šaren u smislu da je svaka ona nit šarena, onako špricano šarena.

I dosta je lagan pa ga je zato lako istresti. A što ga razlikuje od običnog tepiha je to da se stvarno lako istrese, nije ga potrebno klofati....
Obični tepisi kao da povuku prašinu u sebe pa ih je potrebno klofati a iz ovoga se toliko toga istrese bez ikakvog klofanja.
(da ne mislite da rijetko čistim - 2 puta tjedno usisavam stan + 2 puta istresem čupavac)

Zadnje uređivanje klompica : 31.01.2011. at 10:49.
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 12:06   #266
Quote:
klompica kaže: Pogledaj post
Šaren u smislu da je svaka ona nit šarena, onako špricano šarena.

I dosta je lagan pa ga je zato lako istresti. A što ga razlikuje od običnog tepiha je to da se stvarno lako istrese, nije ga potrebno klofati....
Obični tepisi kao da povuku prašinu u sebe pa ih je potrebno klofati a iz ovoga se toliko toga istrese bez ikakvog klofanja.
(da ne mislite da rijetko čistim - 2 puta tjedno usisavam stan + 2 puta istresem čupavac)
slažem se što Lali Puna kaže; ovo što si ti navela mogu biti karakteristike bilo kojeg drugog tapeta; moja iskustva su totalno drugčija, ja sam imala čupavac 5 god. i žalim što sam ga ikad uzela ili što ga se prije nisam riješila...moj je bio velik, nezgrapan, pretežak, za istresti trebale su najmanje dvije odrasle osobe uvijek sam imala osjećaj da je pun prašine i raznih mrvica...jedino što je u početku bio lijep za vidjeti, ali i to je s vremenom izgubio jer na mjestima gdje se najviše hodalo ostao je bez resa (cijena je bila preko 4 tisućice)
duonesquik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 08:15   #267
eto, iskustva su skroz različita
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:31   #268
Ne znam jesmo li spomenuli visilice?
nitta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.