Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nasljeđivanje

Nasljeđivanje Oporuke, nužni dio, ostavinske rasprave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2005., 12:34   #21
Quote:
Forrest2003 kaže:
Nije mi bila namjera nikog napast. Sorry ako je tako zvučalo. Samo sam htio reći da su to stvari koje se moraju obaviti i teško da će te netko s kim nisi u kontaktu pozvati da ih obavljate zajedno. Nije ni potrebno. A što se tiče ovog gore navedenog da ti možeš isto tako inzistirati na tome da nije ona jedina imala troškove i brigu oko grobnice, slažem se s tim u potpunosti. Iako mislim da bi to sve bilo bitno jedino ako bi jedna od vas dvije započele spor oko svega toga skupa, a do toga ne vjerujem da će doći! Moj prjedlog je da joj otplatiš ako ikako možeš njenu polovicu i preuzmeš potpunu brigu oko svega i eto ti mira!
ok, zvucalo mi je tako, al krivo smo se razumijeli. ne mogu ja u 2,3 posta objasniti cijel svoj zivot...


Spora nece biti, jer se nadam da cemo se nekako uspijeti dogovoriti, a za naknadu ionako cu joj platiti kad i ako bude trazila.
pika22 is offline  
Old 20.06.2005., 19:53   #22
Ako sam ja shvatila ovo kako treba.......vi tek sad idete na ostavinsku raspravu............gdje ce se utvrditi vlasnistvo.......

nije mi jasno sta ce ti podatak o grobarini...puno ti je vaznija cijena grobnog mjesta...barem ja tako mislim....u slucaju ako ces otkupljivati njezin dio vlasnistva nad grobom...?!

da li grijesim????!!
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.