Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 13:31   #101
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
poštovana leteća. biste li bili ljubazni pojasniti što je to dobar jebač? ja bih to naime želio postati, ako već nisam, a da toga nisam svjestan, te mi je stoga ta informacija od krucijalnog značaja
bog s tobom, to je bar jednostavno
pocne u subotu nakon jutarnje kave, izvedes dragu van kazes joj neka kupi sto god pozeli
nakon toga, odvedes ju na depilaciju i masazu
iza toga, pitas ju gdje bi zeljela na rucak
nakon rucka, eventualno kratkog odmora, odvedes ju opet van, neka si kupi kakav dobar parfem, prigodan nakit ili nesto u cemu ce se osjecati pozeljna i sexy
za veceru nesto lagano, oborita riba ili nesto u tom stilu
dovedes ju doma, njezno skines i ljubis po vratu i govoris kako je nesto najljepse sto si u zivotu vidio
napunis kadu s vodom, u vodu stavis ruzinih latica i neku senzualnu pjenu
njezno ju okupas, jos njeznije obrises i odvedes u krevet
poljubis ju i kazes da ce sad dobiti najbolju jebacinu u zivotu
izades iz sobe, nazoves me i odes u kino
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:44   #102
@ ZgSash, osjećate li se vi kao žena pa ste zabunom pomislili da je pitanje upućeno vama? mislim, bavite se IT-om tako da je to posve razumljivo pa ću vam oprostiti vašu indiskreciju i manjak odgoja jer znam da vi to niste tako mislili .. a kao bogobojazni građanin neću se ljutiti na vas jer znam da će Bog već naći način da vas kazni za vaše grijehe
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:47   #103
dogovoreno kompa
kao it, samo sam ponudio relevantne informacije
no ti si slobodan pricekati da ti ih zene potvrde
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:50   #104
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
poštovana leteća. biste li bili ljubazni pojasniti što je to dobar jebač? ja bih to naime želio postati, ako već nisam, a da toga nisam svjestan, te mi je stoga ta informacija od krucijalnog značaja
misliš od kurcijalnog značenja
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:06   #105
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
poštovana leteća. biste li bili ljubazni pojasniti što je to dobar jebač? ja bih to naime želio postati, ako već nisam, a da toga nisam svjestan, te mi je stoga ta informacija od krucijalnog značaja
Ne znam smijem li mimo kurikuluma, bez konzultacije s nastavnim vijećem.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:07   #106
Nije bez veze da se brak rimuje sa mrak.

Ček' malo... čovjek radi ali svu svoju plaću potroši na cigarete i cuganje uz otprilike par puta odlazaka u dućan ? Kaj radi za 120 kuna ? Ne kužim. Bome se tak' divno živi. Žena plaća struju, vodu, režiju iz svoje plaće a on sebi cugu i cigarete.

Kaj radi sa cijelom plaćom ?
Koliko daje u kuću ? Koliko često napuni frižider ? Možda štedi za nešto veće? Za dolazak djeteta ?
Ništa nije problem ako se ljudi dogovore. Ovdje se nisu dogovorili .
To je problem. Loša komunikacija.
On ima pravo raditi gdje je sretan i posao koji želi i voli. Ona ima pravo tražiti da on sudjeluje malo više u troškovima a ne da ona sve račune plaća iz svoje plaće, dok on svoju ostavi na kiosku za Pozdrav iz Rovinja i pivu.
Ona nema što njemu uslovljavati veću plaću i zaradu jer nije zadovoljna životom i brakom, novcem. Neka se rastane i uda za lovaša ako joj je to najvažniji faktor. Kaj se udavala za bedaka kojega iskorištava šef (ako je to uopće točno) i koji radi za kikiriki i koštice a može za više.
Pitanje je koliko je i ona realna, ona ne poznaje obim njegovog posla ni poslovanje firme a ni šefa samog. Ulaganja i troškove.
To kad žene krenu daviti i ne znaju stati.
Najbolje da mu ide tražiti posao ili razgovarati sa šefom zakaj njen mukica nema duplu plaću a tvoja je žena Štefica išla na more ?
Koga miša ide zbrajati i trančirati kada tko od gazde i njegove djece ide na more ? Kaj tebe, ženu njegovog zaposlenika to briga ? Gladaj svoja posla.
Svašta.
Očito čovjeku paše tamo gdje radi i ne tjera uspjeh i veliku lovu. Nije svatko za to. Nije zato probisvijet. Ona opet ima velike ambicije pa ne znam kako će to klimati.
Treba sjesti i razgovarati mirno i staloženo. Bez pritiska. Može li on dobiti ili zatražiti povišicu i želi li on to. Bez siljenja. O budućnosti i svemu.

Kaj sad tu odobravate:
- jedni pritisak frustrirane žene koja davi muža svojim idejama posla i zarade a drugi patnju mučenika koji skoro svu plaću ostavi u kafiću ili za cigarete ? To nije žrtva žene nego žrtva svoje gluposti.
Pa koja bi to normalna žena hrmbala svaki dan i mučila se za nekoga inertnog, koji bi uživao samo u svojim guštima (cigareta, cuga, cuganje pive sa društvom ) dok ja ne mogu jer moram platiti račune ? On sebi plaću za pivu i Ronhill a ja ne mogu ni majicu jer gospon ne misli sam platiti npr. režije ? Kak' da ne.
Ipak... ne znamo cijelu priču pa ne možemo točno reći radi li on za cigarete i siću ili stvarno ne može bolje. Možda i daje dio love u kuću. Možda žena to potroši loše.
Nije svima najvažnija zarade i lova. Znam ljude koji jako puno zarađuju ali su 24 sata pod stresom i razboljeli su se od toga. Žive posao cijeli dan. Kaj to onda vrijedi ako radiš cijele dane a sve kaj imaš je poneki vikend i tri tjedna godišnjeg odmora ? Kada ideš na posao kao da ideš na vješala? Brrr
Nije problem posao već pogrešno ambiciozna žena i miran neambiciozan čovjek. Žena koja nema pojma o vođenju i troškovima, zaradi nečije firme ali je uvjerena da njen muž treba dobiti puno više love. To je zaključila gledajući godinama tko od familije šefa muža... ide na more i koliko ? To se mjeri jesi li bio sam ili sa punicom, šogoricom, bakom Zdenkom u Makarskoj ? Dajte budite ozbiljni.

Da nije ovo problem ?
https://besnopile.rs/da-li-vam-je-ze...vas-lezi-guja/

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:08   #107
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dogovoreno kompa
kao it, samo sam ponudio relevantne informacije
no ti si slobodan pricekati da ti ih zene potvrde
meni se ipak čini da se ja tebi jako sviđam, kad sam u tebi pobudio toliku želju .. ali za to te stvarno ne mogu kriviti
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:13   #108
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne znam smijem li mimo kurikuluma, bez konzultacije s nastavnim vijećem.
ah, da, svakako, shvaćam vašu dilemu i cijenim vaš odgovor..
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:26   #109
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
poštovana leteća. biste li bili ljubazni pojasniti što je to dobar jebač? ja bih to naime želio postati, ako već nisam, a da toga nisam svjestan, te mi je stoga ta informacija od krucijalnog značaja
Mislim da leteća to može provjeriti na samo jedan način, teško je to pojasniti bez praktičnog iskustva.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:44   #110
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Materijalist je osoba koja gleda materijalno više od iskustvenog, osjećajnog, duhovnog, kako god. Ona je slučajno materijalist (zaključujem po tome što zadovoljstvo temelji na tome može li platiti nešto više od računa i poreza, a muž joj je dobar zato što joj kupi cvjeće) i slučajno je žena, ja bar ne vidim tu nikakav šovinizam na temi.
koliko muževa samo zvoca što žena ne donosi doma više novaca-
kao fol nije dovoljno ambiciozna.
ima raznoraznih ljudi i raznoraznih proriteta u braku
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:45   #111
Razumijem da ti smeta podcjenjivanje tvog muža i škrtarenje na plaći, od strane šefa.
Muž ti je iovako ionako inertan, tip osobe koja jednom u životu nađe posao i tu zauvijek zaglavi.
Nismo svi isti. Nekom to paše, nekom ne. A ti porazgovaraj sa šefom da mu poveća plaću ili nađi nekog tko će pored cigara i alkohola, moći sebi priuštiti i ljetovanje ili tako nešto.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:51   #112
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
poštovana leteća. biste li bili ljubazni pojasniti što je to dobar jebač? ja bih to naime želio postati, ako već nisam, a da toga nisam svjestan, te mi je stoga ta informacija od krucijalnog značaja
neobično pitanje obzirom na nick-
dovoljno je jedno od njih dvoje ima "nezgodan" karakter-
pa eto dobrog sexa
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:52   #113
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Mislim da leteća to može provjeriti na samo jedan način, teško je to pojasniti bez praktičnog iskustva.
iako nije pristojno pričati o dami u njenom odsustvu, pogotovo u svezi tako osjetljivih stvari, osjećam se dužan pojasniti kako sam ja stekao dojam da poštovana leteća već ima određenog iskustva u tome, te sam samo tražio teoretsko pojašnjenje, a kako bih se u budućnosti mogao bolje snaći u virtualnom svijetu, da kad se netko referira na dobar/loš jebač da znam na što misle..

ispričavam se na offtopicu, ali kao što kažem, jako me zainteresirala tema..
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:00   #114
Sudar modernih vremena i prošlih nazora proizvodi interesantne efekte. Ako u poslovnoj ženi i menađerici i dalje kola vruća krv ženke čovjekovog pretka koji se tek spustio sa stabla i zna cijenit samo pravog mužjaka koji ubere najviše voća i prebije najviše suparnika, nastaju često nesretni i eksplozivni brakovi.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:08   #115
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
neobično pitanje obzirom na nick-
dovoljno je jedno od njih dvoje ima "nezgodan" karakter-
pa eto dobrog sexa
hvala na odgovoru, poštovana.. moram se složiti s vama.. jedna moja bivša dama s kojom sam se družio je uistinu imala malo nezgodan karakter, i seks je stvarno bio dobar.. kad malo bolje promislim, sve su imale nezgodan karakter hmmm.. kako vele, suprotnosti se privlače..
hvala još jednom na vašem inspirativnom postu..
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:53   #116
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Pa to je i meni čudno.
Plaćanje cigareta, pive i povremeno namirnica - to je participiranje u troškovima na razini studenata koji zarade nešto preko SC - a.
ako oboje popiju jednu pivu dnevno i jednu kutiju cigareta dnevno skupi se poprilična svotica na kraju mjeseca...
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:26   #117
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
ako oboje popiju jednu pivu dnevno i jednu kutiju cigareta dnevno skupi se poprilična svotica na kraju mjeseca...
Kutija cigareta na kiosku je od 24 do 27 kuna.
Jedna piva od 13 -16 kuna.
Dnevno je to otprilike 40 kuna jer često se popuše i dvije kutije, popije i par piva.
Znači minimalno 40 X 30 jednako 1200,00 kuna. Za tri mjeseca ušteđene love odeš vidjeti Toskanu dva puta. Avionom. Za dvije godine uštediš za polog za stan ili novi auto.
Žena koja život, lijepe stvari, dobre knjige, kino, kazalište, voli putovati, voli normalno živjeti van pilo-jelo-cigarete-posjet svekrvi ni luda neće pristati na oskudan život sa tipom koji potroši npr. trećinu plaće za dim i cugu. Meni nije važno to ali shvaćam žene koje ne žele financirati tuđi egoizam. Ne znam... on dimi, visi u kladionici i cuga a ja mu sufinanciram život i plaćam podstanarstvo? Neb hvala. Nijedan nema tako pardon dugačkog jel...
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:39   #118
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kutija cigareta na kiosku je od 24 do 27 kuna.
Jedna piva od 13 -16 kuna.
Dnevno je to otprilike 40 kuna jer često se popuše i dvije kutije, popije i par piva.
Znači minimalno 40 X 30 jednako 1200,00 kuna. Za tri mjeseca ušteđene love odeš vidjeti Toskanu dva puta. Avionom.
Žena koja život, lijepe stvari, dobre knjige, kino, kazalište, voli putovati, voli normalno živjeti van pilo-jelo-cigarete-posjet svekrvi ni luda neće pristati na život sa tipom koji potroši npr. trećinu plaće za dim i cugu. Ne znam... on dimi, visi u kladionici i cuga a ja mu sufinanciram život i plaćam podstanarstvo? Neb hvala.
kaj si ti milenijalka?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:53   #119
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kutija cigareta na kiosku je od 24 do 27 kuna.
Jedna piva od 13 -16 kuna.
Dnevno je to otprilike 40 kuna jer često se popuše i dvije kutije, popije i par piva.
Znači minimalno 40 X 30 jednako 1200,00 kuna. Za tri mjeseca ušteđene love odeš vidjeti Toskanu dva puta. Avionom. Za dvije godine uštediš za polog za stan ili novi auto.
Žena koja život, lijepe stvari, dobre knjige, kino, kazalište, voli putovati, voli normalno živjeti van pilo-jelo-cigarete-posjet svekrvi ni luda neće pristati na oskudan život sa tipom koji potroši npr. trećinu plaće za dim i cugu. Meni nije važno to ali shvaćam žene koje ne žele financirati tuđi egoizam. Ne znam... on dimi, visi u kladionici i cuga a ja mu sufinanciram život i plaćam podstanarstvo? Neb hvala. Nijedan nema tako pardon dugačkog jel...
ako njega bole kita za putovanja, onda ispada da ona zeli da se on odrice stvari da se financira njen egoizam.

jebiga, nisu se nasli po pitanju prioriteta ali malkice je neposteno reci da su njeni bitniji.

relaksiranje i dusevan mir je neprocjenjiv, pa sve da i dode steku cigareta i par piva sa frendovima. zapravo, ispada jeftino, ako je to dovoljno.


iako, sumnjam da tip bas svaki dan loce.

na kraju dana, boli nju kurac za pivu i cigarete, nju cese sto on dosta ne zaraduje.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:55   #120
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ako njega bole kita za putovanja, onda ispada da ona zeli da se on odrice stvari da se financira njen egoizam.

jebiga, nisu se nasli po pitanju prioriteta ali malkice je neposteno reci da su njeni bitniji.
Koliko sam shvatila uvodni post, ona plaća njegove troškove jer on nema za pola troškova zajedničkog života, jer poloče i popuši većinu svoje plaće.

Dakle, da se on odrekne stvari, ne bi financirao njen egoizam nego svoju polovicu stanarine, režija i hrane.

Ruku na srce, teško da bi ona i tad bila zadovoljna, nezgodno je kad su ljudi nekompatibilni po pitanju financija, ali trenutno stvari stoje tako da on novac za režije troši na uzdržavanje svojih ovisnosti. Bi li ti plaćao režije ovisnici koja ne vidi razlog da prikoči s trošenjem jer je bole kita za putovanja?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.