Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 23:50   #7741
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Koliko sam skontala, vi mislite da Yago nije otišao niti na taj jedan dan?? Znači otpada ono da se vratio prvim letom natrag, netko ga je prije polaska ipak obavijestio. Znamo da Hazan nije, onda ko je? Sinan? Vidimo da se njoj nije htio javiti, možda se bratu javio. Ili da nije Gojku proradila savjest pa otišao po Yagu i rekao istinu??
ja isto mislim da nije otisao, vjerovatno su se mimoisli na aerodromu on i Hazan, vjerujem da je on vec na putu za bolnicu. Bilo bi lijepo da je Gojko zvao, njemu bi se sigurno javio.
TheWitch is offline  
Old 12.12.2017., 00:09   #7742
Ma nema šanse da Hazan povjeruje da je Ece trovačica usprkos dokazima, ni ona ni Fazilet, to je van pameti. Obe znaju da se mala slizala s Yasemin i prvo će pomislit da ju je ova namagarčila, a sigurno će i Yagi isto pasti na pamet, i on zna da se mala slizala sa zvečarkom. Vjerojatno će i Gojku slično proletit kroz glavu, pa će tražit ono praćenje telefona. Tako da svi tragovi vode u istom smjeru tj prema izvoru. Gojko će ulovit pozive onom dr i pritisnut ga i voila. Sad, kako će joj Yago i Faz ući u trag, vidjet ćemo. A nije ni Hazim ako ozdravi za bacit, bude se i on sjetio štogod iz onog parkića, izgledao je ko da nekog vraga kuži.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 12.12.2017., 00:21   #7743
Sledeca epizoda ce koliko vidim biti relativno brza sto se tice desavanja. Od toga da Jagiz jos uvek misli da je Hazim na putu, tako se bar zavrsava ova epizoda, do toga da se saznaje pravi krivac, ili ce bar samo Gojko saznati...

Sa otel odasi smo def zavrsili, sa trovanjem Hazima cemo u 27, eventualno 28. Od zapleta nam ostaje usvojeni sin, i povratak Nil.

Nesto razmisljam, da li ce prva Hazan poceti da se hladi od Sinana? Msm kad prodje ovaj dzumbus sa Ece. Ne moze ni pet min da misli o svojim osecanjima da je neki sok ne udari..
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.12.2017., 00:34   #7744
Ghost i ja mislim da je rekao pre nego što je Ece zvanično optužena.

Pokušala sam da usporim fragman i skapiram događaje, ali ovaj forum sadrži u pisanoj reči koliko puta sam omanula neyse pokušaću (CSI team, vi me slobodno demantujte):
Sinan uveče kada uleće je u odeći iz epizode 26. Tu su Ece i Fazilet.
Oko 5s kada je Hazim u kadru vidi se da neko stoji pored njega - Ece - bluzica odgovara onoj u kojoj je uhapšena.
Dakle sutradan u odnosu na epizodu 26 imamo razgovor dece Egemen i Yasemin sa lekarima dok su u holu Fazilet i Ece i Hazan koja je teši (oko 12s).
Moja pretpostavka je da Yasemin baca crv sumnje na Ece, Sinan izleće i kaže ovo za Ece.
Po Hazaninim minđušama skapirala sam da su sledeće scene povezane, a mislim i da je redosled neki poput ovog: po izlasku od lekara on kaže ovo (bolnička su vrata i zidovi) ona besna odlazi u stan razbija ram slike (iste minđuše), pa posle pretpostavljam da joj jave za Ece odlazi do vile i tu šamara Yasemin (opet iste minđuše).
Yasemin u istoj odeći kod lekara, na obali Bosfora (pretpostavljam da tu brine i planira šta joj je činiti ) i kada je šamara Hazan.

Ovo na stepenicama, opet moja pretpostavka je jutro posle uperenog pištolja (ne čini mi se previše srećna za nekog ko po abecedi rešava svoje probleme).

Na ovoj ig slici što ste postavili - Hazan, Sinan u odeći svađe i Yağız u odeći u kojoj je odleteo.
Kako njega nema u fragmanu postavlja se pitanje gde je?
Ako je imao let oko 1:30 a ovo čak i da je sutra negde popodne, ne verujem da je mogao do Amerike i nazad, dakle vraćen je sa aerodroma. (let traje 10h i 30minuta min. proverila sam : facepalm: )
Mislim da sam sada spremna da se pridružim Nil u nekoj ludnici

Ono što meni smeta u vezi Sinana koji obraz on okreće kada priča ovo za Ece? To meni zvuči ovako: "Hazan, znaš da su na lansmanu prikazali snimak za koji sam u suštini JA kriv jer sam iz zabave zeznuo tebe i brata. E pa taj snimak je Yasemin pustila, ali njoj je Ece rekla za to pa idi malo krivi nju sada za ono što se ne bi ni desilo da JA nisam to uradio. Ali evo ti drugog krivca. "E to mi smeta.
Odakle toj sinjoj kukavici hrabrost da on nekog javno proziva kada nije mogao sebe da otkrije i kada nije mogao ni da je spasi od sebe.
On priča za sestru, a on nije mogao svom bratu da kaže. On koji ima brata koga obožava trebalo bi da zna šta Ece znači Hazan.
Nije meni krivo što se saznalo, ali on od svih da bude taj koji uvodi neki red mi je smešno.

Adadjo
Merci beaucoup pour la chanson et la traduction française. La chanson est très belle et Istanbul est une très jolie ville ♫ ♪ ♫
p.s. Adadjo, ova stvar od Sezen nije išla u epizodi? Tekstualno se dosta poklapa.


p.p.s. Kada već dozivamo Deseti natrag Deseti, come back. Bak, sada je Yasemin u centru pažnje, a tvoj avatar zaslužuje da budeš ovde
#MazdomRules
__________________
Muse - Starlight

Zadnje uređivanje The Muse : 12.12.2017. at 01:42.
The Muse is offline  
Old 12.12.2017., 01:21   #7745
Ma yok, nije išla, pa gledala si epku Mogla bi se primijenit i na Yagu, a i na Hazan u teškoj partizanštini.

Ugl, Hazan razbija sliku nakon što je saznala da je seka blebnula Dzasmin ili ima veze i to što je mala optužena za trovanje, pa u stilu koja si ti Ece glupača da si povjerovala zvečarki i ode slika i zbog lansmana i zbog trovanja ili će bit ipak samo zbog izdaje i lansmana, to je vjerojatnije. Što se tiče Sinana koji je na sličan način izdao brata ko i Ece seku, pa red bi bio da mu to Hazan priopći mada sumnjam da će ić toliko daleko, ipak bi to Bebecima uznemirilo, a on treba 24satnu skrb po pitanju svoje emocionalne nestabilnosti u narodu znane i kao nezrelost ve djetinjastost (lektori? ), obe osobine su zasad Hazanki više nego simpa. Em joj ga je Yago ostavio u amanet. Njemu je samo rekao da je ne smije povrijedit I kaže Yago slažite se, volite i budite sretni. E moj Yagize...

Deseti samo ti pomalo canim, nije priša Btw mislim da je Deseti prva upotrijebila hnje za Yagu koji mu je postao zaštitni znak legenda
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 12.12.2017., 01:38   #7746
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ma yok, nije išla, pa gledala si epku : D Mogla bi se primijenit i na Yagu, a i na Hazan u teškoj partizanštini.

Ugl, Hazan razbija sliku nakon što je saznala da je seka blebnula Dzasmin ili ima veze i to što je mala optužena za trovanje, pa u stilu koja si ti Ece glupača da si povjerovala zvečarki i ode slika i zbog lansmana i zbog trovanja ili će bit ipak samo zbog izdaje i lansmana, to je vjerojatnije. Što se tiče Sinana koji je na sličan način izdao brata ko i Ece seku, pa red bi bio da mu to Hazan priopći mada sumnjam da će ić toliko daleko, ipak bi to Bebecima uznemirilo, a on treba 24satnu skrb po pitanju svoje emocionalne nestabilnosti u narodu znane i kao nezrelost ve djetinjastost (lektori? : D), obe osobine su zasad Hazanki više nego simpa. Em joj ga je Yago ostavio u amanet. Njemu je samo rekao da je ne smije povrijedit : kokice: I kaže Yago slažite se, volite i budite sretni. E moj Yagize...
Ma jesam gledala nego bilo je puno blurred moments, pa rekoh možda sam i propustila, možda išao instrumental etc. - rastrojstvo falan filan
Ali reči su super i da oboje mogu da pevaju, mada ih sada naravno pripisujem Yağızu

Mislim da sliku razbije samo zbog izdaje i lansmana
Ne verujem da će Hazan išta reći Sinanu jer bi time prekršila parolu #SamoDaSinanNePlače (mada nije da je i do sada bila dosledna sebi, možda ipak i zucne nešto)
https://www.instagram.com/p/BckZ-A7Falj/
Kada u ovom kontekstu posmatram sliku, onda baš i ne bih rekla da su ovde u prijateljskim odnosima. : misli:
Nekako Sinan ima facu kao da se duri :
djetinjastost - google kaže da je u redu
Biće Yağız u fazonu kamo sreće da se nisam javio
__________________
Muse - Starlight
The Muse is offline  
Old 12.12.2017., 10:23   #7747
Sigurna sam da Yaz nije ni ušao u avion iz raloga što ga je osim Hazan zvao i S. Pretpostavljam da se javio S, možda mu je ovaj čak i poslao poruku, možda ga je nazvala EE!!!
Romantični deo mene navija da su ga brojni Hazanini pozivi pokolebali, pretpostavio je da je nešto važno, da joj treba ( a on njoj ne može odoleti) i jednostavno je odustao od odlaska.
hasret is offline  
Old 12.12.2017., 10:26   #7748
Razumijem ja definitivno da je Sinanu u tom trenutku teško, da želi da se krivac kazni, ali na taj način ići blatit sestru od cure (naglasak na njen status; nema sad veze s time što je 'trovačica') mi je totalno...sinanovski. Pa me i ne čudi. Samo me zanimalo zašto Paz misli da je time štiti

Znači mala ti je trovala oca, dobro, hajde se usmjeri na nju, unajmi sve moguće odvjetnike () pa ju strpaj doživotno u zatvor. Normalno je da Hazan neće povjerovati u to, da će ići braniti svoju sestru, za razliku od Sinana koji je dugo vremena dopuštao da se po Yagizu, krivom ali nedužnom, gazi. Njegova metoda 'e sad ćeš ti vidit koju zmiju imaš za sestru' mi je ogavna, iskreno rečeno. Znači svoga brata nisi mogao oprati pred njom, a sad ćeš ići prokazati njezinu sestru da bi stala na tvoju stranu. Ma mrš. Ali Sinan je to. Od njega me u životu iznenadilo samo ono priznanje, koje je btw dugo planirao Po mome mišljenju, mogao je ići i bez nabijanja Ecine krivnje na nos. Mogao je reći "Dobro, Hazan, ti joj slobodno vjeruj, ali ja ne vjerujem ni jedan posto, i napraviti ću sve da plati to što je učinila." Ali ne, on mora opet otvarati rane što su taman prestale krvariti.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.12.2017., 10:27   #7749
Gunaydin.

Hoće li danas ozet? Tko će biti na raskrižju? Tko će biti na putu bez povratka? Tko će doći na kraj puta? Tko će se naći u rečenicama "i dok X .. Y radi falan filan" ve "s jedne strane X, s druge strane Y"? Čije tenziju rastu? Čiji životi će se promijeniti iz korijena? Donosi li netko odluku koja će nepovratno utjecati na sve? Hoće li netko upasti u opasnu zamku koju je netko drugi postavio u svojoj opasnoj igri? Tko će pokazati svoje pravo lice i tko će ga raskrinkati? Hoće li eksplodirati bomba koja će svima promijeniti sudbine? Jedno znam, Jage u ozetu neće biti osim možda kao "i nakon što Hazan saznaje da je Yagizov avion odletio..".

Zamislite da je Jagu nazvala - Fazila!

Edit. Maria Mercedes Egemen
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 12.12.2017. at 10:47.
Mina is offline  
Old 12.12.2017., 10:31   #7750
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Sigurna sam da Yaz nije ni ušao u avion iz raloga što ga je osim Hazan zvao i S. Pretpostavljam da se javio S, možda mu je ovaj čak i poslao poruku, možda ga je nazvala EE!!!
Romantični deo mene navija da su ga brojni Hazanini pozivi pokolebali, pretpostavio je da je nešto važno, da joj treba ( a on njoj ne može odoleti) i jednostavno je odustao od odlaska.
Samo da vas podsjetim, Sirma nam je servirala scenu u kojoj Hazim naglo koči, sve se doima kao nesreća, pa na kraju otišao na ladanje. Zatim one slušalice I ovdje će biti nešto bezveze. Mislim da je na to i aludirao bejbi menadžer kad je rekao da će nam ekspodirati u lice ta bomba. Ono, Čaga i Deniz jedini snimaju tamo, vi budale se ponadale da će biti YH romantike, a tamo - šipak. Neće se ni sresti Ne zna dečkić šta mi iščitavamo iz onog očajavajućeg (postoji li ta riječ uopće? ) 'gitti'

Edit. Mina, moglo bi započeti ovako: Dok je Yagiz na doslovnom putu bez povratka, Ece upada na figurativni.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.12.2017., 11:04   #7751
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ne ljuti mene sto je neko razoblicio Ece pred sestrom.


Nekako...Sinan joj smjestio onu noc, krio to dugo od nje, cak je navodeci na pogresne zakljucke...naslikavao se sa drugim trebama...upucivao joj ruzne rijeci...i ona je pojela sva ta govna da bi bila s njim...
A on ne moze da precuti za jebenu Ece.
Ako je kriva - osudice je. Ne moze je Hazan spasiti od propasti.
Zar je toliko uzasno sto je uz sestru? Pa sve da ga je i trovala?
Zar nisu i oni hvalospjeve pjevali o svom ocu, a covjek ide iz skandala u skandal i ponasa se kao da je trinaestogodisnjak na ekstaziju, pa je za njih sve redom opet kahraman...
Nije Hazan tada svima njima dobacivala u lice - vas je otac ozenio par sati punoljetnu curu, a za istu maslinu s Isusom magare vezao.
Naprotiv, imala je razumijevanja i za ono sto su svi u dogovoru (osim Sinana) uradili njenoj sestri.

Pa moze valjda neko (osim Yaza) i zbog nje pregristi govno!


Sinan tuđu krivicu nikad ne prešućuje.Svoju već može.

Kao što @Adadjo reče jedno je Sinan drugo Yagiz.
Sinan je slušao razne uvrede na račun brata pislika, pa čak i potvrdio da je takav.
Dok Yagiz nikada, pa ni sada , baš nikada kod Hazan ne podvuče Sinanove pogreške, loše strane ili nedajbože da ga je izdao.
A Sinko, i u svom herojskom govoru (inače apsolutno se slažem sa @hasret samo me malo iznenadio ali našla sam mu tu grešaka), mora spomenuti i majku ucjenjivačicu.
Nije on bebecim sam kriv, da ga ta žena nije ucjenjivala, što je mogao, tako je krenulo...
Prigodno preskočio da je jednostavno mogao reći Fazliki i maloj Ece da ih ne može slikati, ne zato jer su zakasnile nego zato što mu otac, šef iznad njega ne dopušta angažiranje maloljetnice.Ali on je morao biti bahati i važni šefić pa ih je otpilio navodno zbog kašnjenja.
Zaista iz Fazlikine prespektive vrlo nepravedno, pogotovo jer su ih zvali na ponovljeno slikanje.
I onda dolazi wc i curka koja govori kako se nalazi sa šefom Sinanom zbog krevet biznis aktivnosti.
Da je bio pošten na samom početku ne bi morao lagati ni bratu da mu skine ucjenjivačicu s grbače. Ali ipak je to Sinan.
Yagiz mu objašnjava odnos Yasemin i Ece, govori mu da Hazan nema ništa od tog saznanja osim boli zbog izdaje povjerenja, što bi on Sinan najbolje mogao znati, i Sinko se na tren pokunji. I brzo očito na to zaboravi.

Da je promućurniji, poput Yagiza, baš kao što kažeš to što ju Hazan brani neće ju spasiti od optužbe za trovanje, a osvjetljavanje Ecinog lika i djela u Hazaninim očima kao gadure koja ju je otkucala Yasemin, ustvari je dječje tužakanje i naprije potreba da sebi priskrbi dodatni argument u korist optužbi protiv Ece, ne misleći u tom trenutku o posljedicama po Hazan.



Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Kontam da je krenulo optuzivanje Ece, da je Hazan rekla nesto tipa Moja je sestra dobra, neiskvarena, i onda je Sinan nastupio u smislu, prodala te je.. Nemoj je tako sa sigurnoscu da je branis..

Ja samo znam, da mi je otac u onakvom stanju kao sto je Hazim, ne bih cutala ni za koga osim za clanove sopstvene porodice.
Ja možda i bih, zbog nekog koga volim kao članove svoje porodice.Ne traži nitko od Sinana da ne optužuje Ece za trovanje.Tu ga i razumijem.I Yagiz joj je predbacivao podvaljenog čudžuka.

Zamjeram mu je je zbog jačih argumenata kako je Ece zla osoba, koji mu inače na sudu i ne bi ništa značili , mora sasuti Hazan sve u lice.A objašnjena mu je Yaseminina uloga u svemu.Nije da ne poznaje Yasemin.I Yagiz ga je upozorio koliko će to povrijediti Hazan. Uostalom Ece je sama priznala Yagizu sve i željela reći Hazan.
Barem ju je Sinan kao netko tko je Hazan napravio sličnu stvar i pokajao se , mogao razumijeti, ako ne najprije poslušati bratovu molbu.
Ali kad se Sinko zalaufa bitna je samo njegova goozica.

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da nije otisao, vjerovatno su se mimoisli na aerodromu on i Hazan, vjerujem da je on vec na putu za bolnicu. Bilo bi lijepo da je Gojko zvao, njemu bi se sigurno javio.
Gojko je bio i moj prvi izbor, ili možda ipak Erdal.

Žao mi je kao psu, što Yagiza nije bilo barem jedan jedini dan. :argh:
Da vidimo kako bi oni ovo hendlali bez njega.
kako bi bilo što radili.
Kada je kupio kartu za Ameriku, skandal s lansmanom nije postojao.Mislio je da ima ostavlja svoj dvogodišnji trud i viziju.Ostavio bi im brand kozmetike.Sinanu i Hazan.
Nakon skandala brand je u problemima, ali je ipak Yagizova ostavština Sinanu.Vidimo da za početak okolo premlaćuju one koji odbijaju suradnju.Dalje bi sigurno bili uspješniji jer bi stranica SinanEgemen postigla uspjeh

Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Što se tiče Sinana koji je na sličan način izdao brata ko i Ece seku, pa red bi bio da mu to Hazan priopći mada sumnjam da će ić toliko daleko, ipak bi to Bebecima uznemirilo, a on treba 24satnu skrb po pitanju svoje emocionalne nestabilnosti u narodu znane i kao nezrelost ve djetinjastost (lektori? ), obe osobine su zasad Hazanki više nego simpa. Em joj ga je Yago ostavio u amanet. Njemu je samo rekao da je ne smije povrijedit :ko kice: I kaže Yago slažite se, volite i budite sretni. E moj Yagize...
A njoj je rekao da pazi na njega da se ne pogubi. Ostavio im je sve što ima, firmu, stan, auto, i pokoji mudri savjet.I strašno mi je žao što naposlijetku neću vidjeti što bi ovo dvoje iznjedrili s tim.
Taman je napravio korak za koji molim već mjesecima, i čim se pojavio problem bio im je na speed dailu.
Teško će se ružičasta idila raspasti kad će Yago opet bdijeti da djeca budu dobro
tagoresky is offline  
Old 12.12.2017., 11:12   #7752
M@3Xcim ovo se zove gif



Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Zamislite da je Jagu nazvala - Fazila!
E pa ne mogu ni zamisliti da ona ima njegov broj !!

Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
I ovdje će biti nešto bezveze.
Mozak mi govori da će verovatno biti baš tako. Poruka ili poziv od S, EE ili nekog 3. (osim Fazile ).

S druge strane, ne mogu se oteti utisku da je došao trenutak za jedan the zagrljaj, onako iz očajanja, suza, olakšanja...čisto za uzbunu!!!
Romantičniji deo mene šapuće bez prestanka.
hasret is offline  
Old 12.12.2017., 11:26   #7753
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

Mozak mi govori da će verovatno biti baš tako. Poruka ili poziv od S, EE ili nekog 3. (osim Fazile ).

S druge strane, ne mogu se oteti utisku da je došao trenutak za jedan the zagrljaj, onako iz očajanja, suza, olakšanja...čisto za uzbunu!!!
Romantičniji deo mene šapuće bez prestanka.
Zato imamo Palčića Piarčića da pazi da ne uzletimo.
Ako razmisliš, kada je Sirma nama i Yagizu dala nešto da nas usreći?
Najvjerovatnije se neće sresti na aerodromu.Već su se mimoišli.
I nije meni toliko žao zbog zagrljaja samog, već da joj se barem još malo pomakne to što se počelo kretati.I kad već Yagiz nije zaista otišao pa da je iskusila Istanbul i život bez Yagiza Egemena.Da se sama sa svojim Bebecimom snalazila .

Vjerovatno je zbog ove olujne užine, ali danas sam u blues YE moodu.

Koliko je taj čovjek sam. Namjerno ne kažem usamljen, jer on to tako ne doživljava.
Adadjin gif oproštaja s Istanbulom, prizor njega kako iz žutog taksija s jednom torbom ulazi na aerodrom, vraća se na mjesto gdje je preživljavanje dotjerao do savršenstva.Što je najironičnije potpuno sam, bez iluzija o obitelji, koje je barem tada imao, i sa sjećanjem na Nju (za @11sticu :mig), vraća se tamo gdje ništa osim njegove snage neće ispunjavati prazninu.Ali barem nije trebalo donositi nove rane.Možda je i moglo donijeti nadu (još uvijek ne odustajem od neke curke koja će ga voljeti pred Hazaninim očima)

Pustila sam si , mazohistički i našu @Zoricu

Razumijeti samoću

https://i.imgflip.com/20xbz2.jpgvia Imgflip Meme Generator

Zadnje uređivanje TheWitch : 12.12.2017. at 18:50. Reason: img
tagoresky is offline  
Old 12.12.2017., 11:59   #7754
Ne verujem da se Sinanu javio. Vrv misli da ce mu ovaj opet kukati da ostane.

Sto se tice Sinana i to sto je rekao Hazan, ne odobravam ja to, ali razumem. Ne gledam sad da je u pitanju Sinan, vec bilo ko. Iz fragija ispada da on to govori cim se saznalo za trovanje. Svaka cast ko moze u takvom trenutku da odmerava svaku rec. Da je ovo rekao npr dva sata nakon saznanja to je vec druga prica. Znaci ohladio si glavu koliko toliko, ali opet zelis da povredjujes..
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.12.2017., 12:03   #7755
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Zato imamo Palčića Piarčića da pazi da ne uzletimo.
Ako razmisliš, kada je Sirma nama i Yagizu dala nešto da nas usreći?
Baby manager ne utiče na mene ama hič, bilivmi .
Kad ginem, ginem junački, partizanski - očekujem zagrljaj!!

Vidim nju kako plače (većina misli "SamoDaSNePlače a evo ja mislim zbog one "navike" kojoj još uvek nije dala pravo ime)...a onda se pojavljuje Yaz u svoj svojoj veličini ....i šta je prirodnije do zagrljaj olakšanja...sa dečkovim bratom .

Ako mene pitate Sirma odlično plete ovu priču...izludela nas je do maximuma a mi stalno tražimo još, još, još... Svaka joj čast!

Quote:
I kad već Yagiz nije zaista otišao pa da je iskusila Istanbul i život bez Yagiza Egemena.Da se sama sa svojim Bebecimom snalazila .
Zar ti zaista misliš da Haz nije svesna S mana?!
Naravno da je.
I žmuri. Pristaje na sve.
Zašto?!
Pa Pagmalion je odlično obavio posao, zar ne!?

Quote:
Koliko je taj čovjek sam. Namjerno ne kažem usamljen, jer on to tako ne doživljava. Adadjin gif oproštaja s Istanbulom, prizor njega kako iz žutog taksija s jednom torbom ulazi na aerodrom, vraća se na mjesto gdje je preživljavanje dotjerao do savršenstva.Što je najironičnije potpuno sam, bez iluzija o obitelji, koje je barem tada imao, i sa sjećanjem na Nju, vraća se tamo gdje ništa osim njegove snage neće ispunjavati prazninu.Ali barem nije trebalo donositi nove rane.
Izdvajam ovaj deo, po meri moje duše.
"Svako ubija onog koga voli!" https://youtu.be/c_PiMvPGwno
hasret is offline  
Old 12.12.2017., 12:33   #7756
sram me može biti ostavi drugove na prvoj crti, ali bilo je za viši cilj Jednostavno sam bila toliko negativna u vezi ovoga da bolje da vas nisam još i ja smarala pesimističnim upisima
Uzela sam si neplaćeni dopust, malo se odmorila od Fhvk i evo me natrag
U nedjelju vas čitala, jučer pogledala obje propuštene epizode i evo me danas spremna za nove pobjede

Faz i Kerime rasturaju, plakala sam im, stvarno su tandem iz snova, moram reći da mi je žao što od Keri napraviše katila, jer mogu zamisliti njih 3+Ece dok mu sjede za vratom ostatak života, ali to je naš Master, što bi to bilo za njega, slatki teret
Scena na hodniku dok se on drži za glavu, a njih tri izletavaju iz hodnika je komedija. To su mi najbolji dijelovi ove dvije epizode.
SinHaz me ne dotiče, ali nažalost ni Yag---, scena oproštaja je scenična, dobra, ali samo to, Deniz i Caga su odradili vrhunski posao, Caga naravno kao i inače rastura ove prigušenim emocijama nabijene scene, vjeruješ mu sve i patiš s njim, ali nažalost Yag--- u toj sceni me ne dotiče, nema onih slatkih leptirića, nema uzbuđenja, iščekivanja, ništa Mene što se tiče ovo neka bude njihov oproštaj, jer ja sam se s njima oprostila u 24. i mislila sam da je to samo afekt, ali i nakon tjedan dana pauze, 2 epizode, i dalje sam takvog dojma, izgubili su mi onu čar, onaj zanos s kojim sam ih gledala i čekala. Ili je to samo faza, vidjet ćemo, čak sam i prema Hazan izgubila onaj žar hejtanja #čistosumnjamdaćepotrajati

Zanima me baš do kad će raditi -ubacite pernatu živinu po vašem izboru- od nje, ne mislim na njene radnje općenito, iti vezao za Sinka nego na to da toliko ne poznaješ sebe, da ti ni na trenutak ne prođe glavom misao zašto cvilim za šogorom, zašto joj njegov odlazak oduzima dah i lomi kosti, ono wtf ženo stani na sekundu, razmisli: kava:
Bilo bi zanimljivo vidjeti da nakon ove scene na aerodromu ona i nasluti zašto ju pogađa gitti, i onda njene unutarnje borbe kao što smo i njegove gledali, nje put do konačnog glasnog priznanja sebi i nama naravno.

Nadam se da će Yago biti taj koji će EE izbaviti iz ovih pi$darija u koje se aptal uvalila

I ja mislim da Yagiša nije ni ušao u avion, nego ga je netko u međuvremenu obavijestio i da su se mimoišli, ali isto mislim da će se on vratiti po nju, jer će ga već netko uputiti da ga je ona otišla stići i tu vjerujem da će pasti zagrljaj kad ga vidi, onako onaj naskačući i čvrsti, a on će naravno stajati u čudu da šta je toj blesavoj kiz pa skače po njemu: hnje:

Društvo evo i službeno sam natrag, grlim vas sve i ljubim, i neka uđe u zapisnik da nije vas teško da bi se vratila ovome, ali za našu stvar(u koju doduše trenutno malo vjerujem) ću nastaviti s vama preko vode do slobode #skoropadosljedna

I jako sam,ali jako znatiželjna kud će s Masterovim likom krenuti, tako bi rado da ih sve otpili i napokon počne misliti na sebe, jer nema smisla više izigravati mučenika, neće valjda opet u isti rog puhati pa će on još 20 epizoda gutati sve i mantrati o novom odlasku i spašavanju. Zbog ovoga stvarno napeto iščekujem daljnji razvoj događaja, naša stvar je trenutno na dnu liste prioriteta, sve dok ona ne osvijesti tko i što je njoj YE
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 12.12.2017., 12:40   #7757
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Gunaydin.

Hoće li danas ozet? Tko će biti na raskrižju? Tko će biti na putu bez povratka? Tko će doći na kraj puta? Tko će se naći u rečenicama "i dok X .. Y radi falan filan" ve "s jedne strane X, s druge strane Y"? Čije tenziju rastu? Čiji životi će se promijeniti iz korijena? Donosi li netko odluku koja će nepovratno utjecati na sve? Hoće li netko upasti u opasnu zamku koju je netko drugi postavio u svojoj opasnoj igri? Tko će pokazati svoje pravo lice i tko će ga raskrinkati? Hoće li eksplodirati bomba koja će svima promijeniti sudbine? Jedno znam, Jage u ozetu neće biti osim možda kao "i nakon što Hazan saznaje da je Yagizov avion odletio..".

Zamislite da je Jagu nazvala - Fazila!
Da nije Yasemin na kraj puta, a Gokhan na raskrižju? Eece će se promijeniti iz korijena 😂 mada za pisanje ozeta si ti glavna pa navali. a za Yaga, ne znam zašto ja mislim ili Fazila ili Ece... Ne zam zašto ali sam ubijeđenaa da je ga neka (tipujem na Fazilu) zove.
Mensury is offline  
Old 12.12.2017., 12:46   #7758
Dok idu ka bolnici Faz kaze da Hazan prense Jagizu gde mu je otac. Znaci ona misli da je on sa njom, a Hazan nista ne govori da je razuveri, vec samo Stizemo. Zasto bi onda Ece i Faz zvale njega? Gojko jos uvek ne zna da su ovi saznali, jedino osecaj krivice, ali i u to sumnjam. Ostaje mi samo Erdal na pameti..
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.12.2017., 12:57   #7759
Vidiš, vidiš mogla bi biti Ece .. I njoj se javi jer ona zapravo nezna za njegov odlazak, gdje bi on u tom trenu mogao biti . Pa čak i Fazilet, jet on nezna da ona zna.. Jedino bi pitanje bilo kako je saznala broj...

A Sinko ko Sinko.... Ne bira koga će povrijediti.. Onaj odgovor ocu iz 5. Epizode je još uvijek važeći...
E sad ko se može u teškom trenutku suzdržati.. Ima ljudi koji mogu. Nisu savršeni al su te neke "radnje" ubaćene u njihov modus ponašanja. Pogotovo kad se radi o njima bliskim, dragim, voljenim osobama.

Nego, Sinko spomenuo "dasavale se ružne stvari kad je brat ODLAZIO".. Što on hoće reći da bi svaki put kad bi se Yaz vračao u Ameriku ovaj radio cirkus???? I onda ga vodali doktorima.
eMarina13 is offline  
Old 12.12.2017., 13:13   #7760
Meni je nekako najvjerovatnije da ga je Erdal zvao

Novo sa seta

https://www.instagram.com/p/Bckjvx2nAUk/?explore=true

https://www.instagram.com/p/BckjRe5H...nimve_kizlari_

Na 5. smo mjest

https://www.instagram.com/p/BcmItlUlSCz/?explore=true
AndjelakMALI is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.