Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2007., 01:05   #21
...još jedna osoba traži prostor.. ne mora biti kafić, ali može, dajte napišite gdje u Zg i kolko para najam samo prostora bez cuge, da ima wc i po mogućnosti ozvučenje!
Cydonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:15   #22
Talking

Quote:
Dechy kaže: Pogledaj post
imate iza tvornice mislim da prima jedno do 50 ljudi imate frizidere, odvojeno plesni podij od stolova gdje bi bila klopa, nemate konobara

fora je u tom mislim da bi vas iznad 35 kostalo oko 2000 kn + pijaca sad nisam siguran meni je tam frendica slavila rodendan i bilo nas je 20 i rekla je da ju je sve ukupno sa pijacom izislo oko 3000 kn a pijace je 60% ostalo

jel imas ti mozda broj od tog vlasnika ili bas moramo otic tamo?
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 20:54   #23
osim dupina i tog prostora kod tvornice ja sam saznala i za londoner na jarunu, cab u frankopanskoj i strossmayer na gornjem gradu, pa kom treba nek se raspita
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 15:34   #24
Meni treba isto neki prostor koji NIJE stan, dakle neki birc ili nešto za proslavu rođendana, ne mora bit subota uopće, bilo koji dan, za cca 40, 50 ljudi. Kakva je cijena i gdje da to nađem?
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:05   #25
Ovako mene zanima da li netko zna koliko dode najam birca nekog ili dobrog prostora ali ono radi se o nekih 25 ljudi i mislim ono + pice? pasao bi mi centar najvise ali mozete mi napisat za bilo koji birc ako znate cijenu od prilike... hvala
Coco* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 15:41   #26
Ima netko više informacija o tom prostoru kraj Tvornice? Koliko je najam na jedan dan, broj mobitela i sl.?

Hvala
Netspor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 20:18   #27
I meni bi trebao neki prostor, tj. kafić za 70-80 ljudi, ako zna netko... Hvala
Linppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 00:25   #28
Quote:
Linppa kaže: Pogledaj post
I meni bi trebao neki prostor, tj. kafić za 70-80 ljudi, ako zna netko... Hvala
kaktus na kennedyevom..2000 kn..njihovo ozvucenje...frizideri..bla,bla...po meni najbolji prostor za tulume
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:11   #29
Quote:
dJ_rush1 kaže: Pogledaj post
kaktus na kennedyevom..2000 kn..njihovo ozvucenje...frizideri..bla,bla...po meni najbolji prostor za tulume
To onaj kaj ima dolje biljare? Ne znam, nekak mi se čini da je malo, bar kolko sam vidjela...
Linppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:46   #30
da...preko njih stave neke stajaznam i onda su stolovi. Vjeruj nije premalo...na tulumu je bio 70 ljudi,i uopce nije bila guzva
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:27   #31
Evo... sad cu se ja malo raspisati jer imam iskustva s iznajmljivanjem prostora... dakle...

Kaktus na kennedyevom je prostor za 80-ak ljudi... to je u podrumu samog birca i po meni je super... imate biljarski stol na sredini koji je preureden i na sredini je sipka... predobro...
Prostor je oko 2000 kn... moze vasa njihova cuga pa cijena varira... imate i balkoncic jedan... mjesta za sjediti... super... wc je gore u bircu...

Ono kod tvornice je isto ok prostor... 1600 kn... 50 - 60 ljudi... iako stane vise... ali vam vlasnik limitira... vasa cuga... sank, wc, tri - cetiri prostorije, ovisi kako racunate... prostor je dobar, ali skliski pod... jako skliski pod neovisno o kolicini alkohola u krvi...

Super mi je i ono dole u Hard rock cafe-u... vasa cuga... prostor oko 2000 kn... 80 ljudi komotno stane... dvije prostorije... jedna za plesanje druga sa sankom za sjedenje... problem... wc koji je odmah pored, ali se naplacuje!!!... glupo je... raspizdi vas...

Imate na mihaljevcu... zadnja stanica... gore... u podrumu jedne privatne kuce... 1500 kn... do 4 ujutro... vasa cuga... predobro... ali vlasnici ponekad znaju biti nadrkani... ovo je bolje za po ljeti... jer imate i ogroman vrt i stolice za sjediti vani...

Ima toga jos... ali ovo je najbolje... za vise inf... pm...
Eyorr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 18:43   #32
eyorr, znaš li možda nekakav kontakt za tvornicu i hard rock? pliiiiiiiiiiz
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 14:25   #33
mene zanima gdje bi na području centra il črnomerca mogla iznajmit prostor za cca.20-tak ljudi...da nije skupo i da možemo dofurat svoju cugu?znam da je to teško nać,al mi bi baš trebali za novu godinu!pliiiz,help ko zna
hoću van odavde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 11:37   #34
prostor za novu godinu,40-60 ljudi,bliže središtu grada,neki kontakt tel ili mail?
__________________
I won't say no how could I?
revolution909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 10:40   #35
Jel ima nešto na Novu, neki birc, club? [Zagreb]
cca 70-80 ljudi

pomagajte! ^^
__________________
was that sarcasm?
SugarPlum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 17:40   #36
Znam ja ima jedna igraonica za proslave dječijih rođendana u petrovoj, zove se ROČKAS vidio sam letak i puno sam čuo o njoj. Navodno je mrak sve je podređeno djeci od prostora za klopu, prostora za slavlje pa čak i wc!!!
SVE PET!!!
rexton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 22:08   #37
Molio bih za pomoć ako ikako možete pomoć.
Trebao bih prostor za rođendan 28.11 do 3.12 (tad bi nekad trebo slavit)
Nešto za 50 ljudi u Zagrebu u centru ili da barem nije negdje u rubnim djelovima grada.
Isto bi mi trebalo i za novu godinu.

Hvala unaprijed!!!
Varlot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 16:58   #38
Quote:
Eyorr kaže: Pogledaj post
Ono kod tvornice je isto ok prostor... 1600 kn... 50 - 60 ljudi... iako stane vise... ali vam vlasnik limitira... vasa cuga... sank, wc, tri - cetiri prostorije, ovisi kako racunate... prostor je dobar, ali skliski pod... jako skliski pod neovisno o kolicini alkohola u krvi...

Super mi je i ono dole u Hard rock cafe-u... vasa cuga... prostor oko 2000 kn... 80 ljudi komotno stane... dvije prostorije... jedna za plesanje druga sa sankom za sjedenje... problem... wc koji je odmah pored, ali se naplacuje!!!... glupo je... raspizdi vas...

Imate na mihaljevcu... zadnja stanica... gore... u podrumu jedne privatne kuce... 1500 kn... do 4 ujutro... vasa cuga... predobro... ali vlasnici ponekad znaju biti nadrkani... ovo je bolje za po ljeti... jer imate i ogroman vrt i stolice za sjediti vani...
I ja tražim prostor pa bih bila vrlo zahvalna ako netko ima brojeve telefona od nekog od ova tri prostora? Pomognite djevojci u nevolji i posaljite na pm
(I nije za Novu godinu pa vam nisam konkurencija )
Ljubicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 19:48   #39
Quote:
Ljubicica kaže: Pogledaj post
I ja tražim prostor pa bih bila vrlo zahvalna ako netko ima brojeve telefona od nekog od ova tri prostora? Pomognite djevojci u nevolji i posaljite na pm
(I nije za Novu godinu pa vam nisam konkurencija )
meni bi isto brojevi dobro dosli , would be grateful if you could pm me
btw ljubica, jesi nasla ista?
XPepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 20:38   #40
još jednom,ja za novu tražim,pored tvornice je vec zauzeto....prijedlog nekog birca u širem središtu grada (centar,maximir,črnomerec)????????
__________________
I won't say no how could I?
revolution909 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.