Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 15:01   #2001
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
samo nek ferma, onda je zadnja rupa na svirali i dolazi na red samo ako nemam izbora više
Očigledno nemaš baš iskustva pa ne nemožeš shvatiti !

Gle nije bitan pojedinac, bitno je da se ljudi mjenjaju s vremenom, mnoge žene traže "opasne tipove " ali samo "dok ne izađu iz puperteta".
One koje nađu "opasne tipove" završe u masnicama i kad se vrate ponovo natrag same su si krive !

A u prijašnjim postovima sam vidio da se neki bediraju kaj ženske nemogu shvatiti da su i " manje opasni " tipovi zanimljivi pa samo kažem da sve dolazi sa vremenom !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:04   #2002
Quote:
Toto kaže: Pogledaj post
Očigledno nemaš baš iskustva pa ne nemožeš shvatiti !

Gle nije bitan pojedinac, bitno je da se ljudi mjenjaju s vremenom, mnoge žene traže "opasne tipove " ali samo "dok ne izađu iz puperteta".
One koje nađu "opasne tipove" završe u masnicama i kad se vrate ponovo natrag same su si krive !

A u prijašnjim postovima sam vidio da se neki bediraju kaj ženske nemogu shvatiti da su i " manje opasni " tipovi zanimljivi pa samo kažem da sve dolazi sa vremenom !
imam iskustva s baš takvima zato i mogu reć

kužim i znam kaj govoriš, samo velim da je muškarac bez ponosa ako onda te žene prihvati, a prije ga nisu htjele pogledat

a to da se one pokaju i vrate - neupitno
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:17   #2003
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
imam iskustva s baš takvima zato i mogu reć

kužim i znam kaj govoriš, samo velim da je muškarac bez ponosa ako onda te žene prihvati, a prije ga nisu htjele pogledat

a to da se one pokaju i vrate - neupitno
Pa slažem se s tobom ali ne u potpunosti, ženu upoznaš na taj naćin kad si već neko vrijeme s njom ! Razgovarate i shvatiš da je prije brijala " opasno " ali kaj nije da si ti čekao doma, tako da ponos ti je netaknut u tom pogledu ! No shvačam što želiš reći.
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:50   #2004
Quote:
Toto kaže: Pogledaj post
A što sa onim ženama koje se stalno vraćaju svojem nasilničkom dečku ?
Ne mužu, nego dečku radi para recimo ! Jesu li one imale izbora da se maknu i nisu ?

Ne opravdavam nikakvo nasilje ali da neke žene nemogu uvidjeti svoje pogreške i naučiti iz njih to je kod nekih očigledno !

I dečki ne bediraj te se, mnogi super likovi budu odbijeni od super zgodnih cura i one uvjek završe sa budalama, no kasnije su toliko zaljubljene u vas da je vrijedno čekati !

u svom komentaru sam govorila o djevojkama i zenama koje su barem prosjecno psihicki stabilne i znaju sta zele od zivota, ukoliko se vrati muskarcu koji je zlostavlja onda je to znak da i ona ima problem, koji je kao i kod njega, utisnut duboko negdje u psihi. to moze biti trauma iz djetinstva, pogresan odnos sa roditeljima, pogresan odgoj ili okolina u kojoj su odrasli. saglasna sam s tim da ima zena koje misle da su udarci izraz ljubavi, i ocigledno je da takvim partnerima treba profesionalna pomoc. ja sam otisla jer ne zelim da neko igra ulogu Boga koji kaznjava umjesto ulogu razumnog muskarca. Boga ipak zamisljam i dozivljavam drugacije...
__________________
"Mira ne nadjoh nigdje, jer me nikad vatra prve zedji ostavila nije "
tanko_krilo_sna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:58   #2005
Quote:
tanko_krilo_sna kaže: Pogledaj post
u svom komentaru sam govorila o djevojkama i zenama koje su barem prosjecno psihicki stabilne i znaju sta zele od zivota, ukoliko se vrati muskarcu koji je zlostavlja onda je to znak da i ona ima problem, koji je kao i kod njega, utisnut duboko negdje u psihi. to moze biti trauma iz djetinstva, pogresan odnos sa roditeljima, pogresan odgoj ili okolina u kojoj su odrasli. saglasna sam s tim da ima zena koje misle da su udarci izraz ljubavi, i ocigledno je da takvim partnerima treba profesionalna pomoc. ja sam otisla jer ne zelim da neko igra ulogu Boga koji kaznjava umjesto ulogu razumnog muskarca. Boga ipak zamisljam i dozivljavam drugacije...
Nisam ja tebe osporavao ni napadao, nego sam čisto rekao da se u ne baš toliko malom broju žene vrate natrag ! I opet napominjem NIKAKVO nasilje ne priznajem niti podržavam !

Nemoraju biti nestabilne ili imati problema, ako ne rade nemaju prihoda ako su financijski zbrinute ( što nije rijedak slučaj ) možda im je lakše 3 put na godinu primit šamar i šutit sa strane. Mnoge misle da nemaju kuda, možda neznaju za bolje !
Uglavnom sve zajedno je to strašno, a najgore je kad ne odu jer su već toliko isplašene i na kraju moraju puknuti i psihički, da strašno !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 18:20   #2006
Ne znam zasto takva panika!Ispada da sam ja sad jedino takav,a svi drugi su pravi romanticari i dobre duse. Mozes mislit! Lako je pricat kada nisi u toj situaciji. I svi smo mi dobri dok ne pridobijemo nekog,tek onda se vidi koliko je neko dobar! Pozdrav dobrim i normalnim curama,ostale na dresuru! Sala

edit: Nemoj se zezati s ovim, po drugi put ti to kažem već. I zadnji!
DD
okaj is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 24.09.2008., 20:43   #2007
u početku: sve idealno, naravno!

s vremenom: počelo od predbacivanja kaj si obukla (a ja normalna, ne gola), kak si se našminkala, zakaj si raspustila kosu (?????), tko te to zvao, tko ti je poslao poruku, zakaj ideš na ručak s burazom (burazom????) itd..

nastavilo se sa: nemoj ići van, ne smiješ van, osim 2 ili 3 prijatelja u životu drugi ti nisu potrebni, nekoliko naguravanja (u kojima sam ja vratila svom snagom jer nisam mogla sam stajat i gledat kak me on gura i vuče za ruke da mi modrice ostanu), kontroliranje mobitela, pošte, jel mi auto "zagrijan" a ja rekla da sam doma (to sam vidjela kroz prozor ispred kuće da gleda jel auto topal, tj jel radio), kontrola na poslu, špijunaža kad sam vani a on veli da će doma ostat pa ga u 3 ujutro vidim kak se skriva po tom klubu u kojem sam bila i špijunira kaj ja radim (a ja, btw, ne radim niš loše neg plešem), itd..

sve u svemu, jako jako loše i prije sam se smijala ženama koje tkve stvari trpe, mislila sam da su glupe..ali jednostavno tim stvarima u početku ne pridaješ važnost dok jednom ne zastaneš i vidiš da si postala paranoična i više negdje nemreš sjest na kavu da se ne ogledavaš tko te vidio tko nije jer ak njemu jave bit će 101 pitanje zakaj, gdje, s kim, kako, itd..žaalosno..treba pobjeć od toga što prije..
pamet u glavu, cure i dečki u vezi sa lošim osobama koje su, često, jako ali jako nesigurne u sebe..nek se liječe sami a ne na vama!
vitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:20   #2008
Slazem se potpuno s tim.. Imala sam i ja tak nesto slicnu situaciju, samo hvala bogu ja nemam auto

Ali opet desi mi se ovo:
Idem s posla busom, i pita me gdje sam.. ja velim u busu sam.. Doci cu kuci evo za npr 4 stanice..

I on meni kao ostani na liniji da bude siguran dal sam u busu i dal idem kao doma.. Pa cim netko zakaslje on odma: tko je s tobom bla bla bla.. A to u autobusu Boze sacuvaj, netko od tih 50 u to vrijeme putnika ce pisnuti..
To vise nisam mogla izdrzati i prekinula sam tu vezu, mada me jos dugo vremena pratio..
__________________
Geloof niet in iemand die zegt "Ik hou van je", geloof iemand die in traanen vraagt "Hou je van me?"
_Leona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:24   #2009
Jebate kak neke žene blate ženski rod pa mi mislimo da su glupe, tak su neki "frajeri" retardirani kreteni !!

Mislim ja sam ljubomoran i mislim da to nije ništa nenormalno ali kaj je previše ni s lukom nije dobro !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 02:19   #2010
To se sigurno nepoćme događati u prvih par mjeseci nego tek kasnije to govorim jer viđam to redovito.
Imam legicu koja to prolazi,batine i samo batine.Nije važno kada i gdje,bilo u društvu ili da su sami.Sa tim dećkom je nekih 5 godina u vezi.Kad god ju istuće govori kako je gotovo i kako to više neće trpjeti ali drugi dan bude sve po starome i ponovno mu se vrati što je meni nepojmljivo ali jeb...
Samostalna je ima primanja znaći neovisi nikako o njemu a kad ju pitam zašto mu se uvijek vrati samo kaže da se nada da će se on promjenit ili da joj je postao gadna navika bez koje više nemože.
Žao mi je svih osoba koje to prolaze i skidam kapu svim curama koje su napokon skupile hrabrostda kažu da je gotovo ali prema ovakvim osobama nemam sentimentalnosti.
Same su si krive što sve to trpe stvarno neznam sto bi još rekla u vezi toga.
Ako vam nije stalo do vašeg žiota i zdravlja onda trpite i dalje nema smisla govoriti i pisati to te osobe moraju prvo same sa sobom riješiti.
Žao mi je ako sam nekoga povrijedila i uvrijedila to mi nikako nije bio cilj nego am samo napisala ono što mislim.
Toliko od mene............
Venus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 02:50   #2011
Quote:
Venus kaže: Pogledaj post
To se sigurno nepoćme događati u prvih par mjeseci nego tek kasnije to govorim jer viđam to redovito.
Imam legicu koja to prolazi,batine i samo batine.Nije važno kada i gdje,bilo u društvu ili da su sami.Sa tim dećkom je nekih 5 godina u vezi.Kad god ju istuće govori kako je gotovo i kako to više neće trpjeti ali drugi dan bude sve po starome i ponovno mu se vrati što je meni nepojmljivo ali jeb...
Samostalna je ima primanja znaći neovisi nikako o njemu a kad ju pitam zašto mu se uvijek vrati samo kaže da se nada da će se on promjenit ili da joj je postao gadna navika bez koje više nemože.
Žao mi je svih osoba koje to prolaze i skidam kapu svim curama koje su napokon skupile hrabrostda kažu da je gotovo ali prema ovakvim osobama nemam sentimentalnosti.
Same su si krive što sve to trpe stvarno neznam sto bi još rekla u vezi toga.
Ako vam nije stalo do vašeg žiota i zdravlja onda trpite i dalje nema smisla govoriti i pisati to te osobe moraju prvo same sa sobom riješiti.
Žao mi je ako sam nekoga povrijedila i uvrijedila to mi nikako nije bio cilj nego am samo napisala ono što mislim.
Toliko od mene............
u pravu si.nitko im ne moze pomoci ako si one ne mogu pomoci same.
a sto se tice same psihologije,to je nesto slicno stockholmskom sindromu kada je prilikom pljacke jedne banke u istoimenom gradu nekolicina pljackasa zadrzala taoce unutar banke.
nakon nekoliko dana talacke krize,taoci su se emotivno vezali za pljackase tvrdeci da im nisu uradili nista lose,niti ih tukli niti mucili(sto i nisu) zaboravljajuci na cinjenicu da su im nasilno oduzeli slobodu i njihovim zivotima trgovali za "prolazak".nesto slicno se dogada tvojoj legici.
on nju mlati i ponizava cime joj unistava psihu i sto je ona duze sa njim,to ce ga kasnije teze ostaviti.vezala se za one kratke trenutke njeznosti i time opravdava batine tvrdeci da joj je on "navika".takvu naviku moze imati samo emocionalno-psihicki mazohist i tvoja prijateljica treba mozda strucnu pomoc.tu se vise ne radi o ljubavi nego o panicnom strahu od manijaka i cistom psiho-šoku izazvnom batinanjem i ponizavanjem.
nakon nekoliko godina veze moze ocekivati PTSP i teske psihicke probleme za sebe is voju djecu koji kasnije mogu rezultirati psiho-somatskim oboljenjima.
u svakom slucaju,zivot ce joj biti pakao jer se manijak ne mijenja nikad.
potrebna joj je strucna pomoc...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 00:51   #2012
Tacno tako
zvonimir_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 10:16   #2013
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
u pravu si.nitko im ne moze pomoci ako si one ne mogu pomoci same.
a sto se tice same psihologije,to je nesto slicno stockholmskom sindromu kada je prilikom pljacke jedne banke u istoimenom gradu nekolicina pljackasa zadrzala taoce unutar banke.
nakon nekoliko dana talacke krize,taoci su se emotivno vezali za pljackase tvrdeci da im nisu uradili nista lose,niti ih tukli niti mucili(sto i nisu) zaboravljajuci na cinjenicu da su im nasilno oduzeli slobodu i njihovim zivotima trgovali za "prolazak".nesto slicno se dogada tvojoj legici.
on nju mlati i ponizava cime joj unistava psihu i sto je ona duze sa njim,to ce ga kasnije teze ostaviti.vezala se za one kratke trenutke njeznosti i time opravdava batine tvrdeci da joj je on "navika".takvu naviku moze imati samo emocionalno-psihicki mazohist i tvoja prijateljica treba mozda strucnu pomoc.tu se vise ne radi o ljubavi nego o panicnom strahu od manijaka i cistom psiho-šoku izazvnom batinanjem i ponizavanjem.
nakon nekoliko godina veze moze ocekivati PTSP i teske psihicke probleme za sebe is voju djecu koji kasnije mogu rezultirati psiho-somatskim oboljenjima.
u svakom slucaju,zivot ce joj biti pakao jer se manijak ne mijenja nikad.
potrebna joj je strucna pomoc...
opa... ostadoh bez riječi, svaka čast na ovome!!

koji je ralog tvog poznavanja ove teme? proučavanja, studij...?
Kay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 19:54   #2014
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
u pravu si.nitko im ne moze pomoci ako si one ne mogu pomoci same.
a sto se tice same psihologije,to je nesto slicno stockholmskom sindromu kada je prilikom pljacke jedne banke u istoimenom gradu nekolicina pljackasa zadrzala taoce unutar banke.
nakon nekoliko dana talacke krize,taoci su se emotivno vezali za pljackase tvrdeci da im nisu uradili nista lose,niti ih tukli niti mucili(sto i nisu) zaboravljajuci na cinjenicu da su im nasilno oduzeli slobodu i njihovim zivotima trgovali za "prolazak".nesto slicno se dogada tvojoj legici.
on nju mlati i ponizava cime joj unistava psihu i sto je ona duze sa njim,to ce ga kasnije teze ostaviti.vezala se za one kratke trenutke njeznosti i time opravdava batine tvrdeci da joj je on "navika".takvu naviku moze imati samo emocionalno-psihicki mazohist i tvoja prijateljica treba mozda strucnu pomoc.tu se vise ne radi o ljubavi nego o panicnom strahu od manijaka i cistom psiho-šoku izazvnom batinanjem i ponizavanjem.
nakon nekoliko godina veze moze ocekivati PTSP i teske psihicke probleme za sebe is voju djecu koji kasnije mogu rezultirati psiho-somatskim oboljenjima.
u svakom slucaju,zivot ce joj biti pakao jer se manijak ne mijenja nikad.
potrebna joj je strucna pomoc...
SVE ŠTO SI REKLA JE ISPRAVNO ALI SI ZABORAVILA NAPOMENUTI JE DA SU ŽENE KOJE TRPE NASILJE EMOCIONALNO SLABE I DA IMAJU POTREBU ZA EMOCIONALNOM SIGURNOŠĆU.ZBOG TOGA JE NJIMA JAKO TEŠKO OTIĆI OD PARTNERA.ALI PITANJE JE ''ZAŠTO JA TREBAM TEBE DA BIH SE OSJEĆO SIGURNO''TO JE ONO ŠTO NJIMA TREBA USADIT U GLAVU.JER VIDI MI ŽIVIMO NAŽALOST U JOŠ JAKO KONZERVATIVNOM DRUŠTVU DI VLADAJU NEKU DRUŠTVENE NORME UZROKOVANE VJERSKIM VJEROVANJIMA TIPA DOK NAS SMRT NE RASTAVI I TO JE JOŠ JEDAN OD RAZLOGA ZAŠTO MNOGE ŽENE MISLE DA SU UPRAVO ONE U KRIVU ŠTO DOBIVAJU BATINE.JEB**A TUŽNO AL ISTINITO
RILLE is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.10.2008., 01:49   #2015
Pa ni jedna žena nije zlostavljana. To su samo njihove fore protiv kojih se treba boriti. Isfrustrirane su što nisu imali nikakva prava,a sada kada su i dobile misle da su bogovi tome treba stati na kraj. Mi muškarci tolko smo podređeni da ništa ne kontamo samo popuštamo ti niježnim bićima(kao nježna nemogu ništa raditi,mislim fizički a u teretani dižu 50kg)i jako lijepima. Toliko smo zaokupirani njihovom lijepotom ,da kada ju izvedeš na večeru zapravo ništa ne primječuješ! kako sa svojim panđama vrijeba što veći komad piletine,mesa da zgrabi. a ti još kupiš i ružu. I onda kada dođete kući muškarac bude napaljen spreman na sve pored takog savršenog stvorenja a ONO poćme kvocati kao kvočka da poludiš. I tako iz dana u dan muško pukne i odmakne se pljuska. I to je nasilje u obitelji? moš misliti.
airfireman is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.10.2008., 19:52   #2016
citam redovno ovaj topic i stvarno se covjek prepadne. ja sam imala 2 veze gdje su moji decki bili nekako distancirani i jako jako malo ljubomorni,tako da do sada nisam imala iskustva s time, ali sa ovim deckom imam.
zajedno smo 8 mjeseci. nije me nikad udario,niti krenuo da me udari, kad se svadjamo svadjamo se kao i svi ostali,ali smo se na pocetku veze, govoreci o nasim bivsim iskustvima dogovorili da sta god bilo,necemo se vrijedjati tipa "glupaco", "kretenu", idiote jedan, jebem ti mater i ostale odvratne stvari koji ljudi govore jedni drugima u afektu - on je rekao da kad nestane postovanja, veza propada,i da mu je tako zadnja propala, a ja se slazem s njime, jer i ja sa tim uvredama u svadjama imam iskustva. i stvarno - kad se svadjamo dignemo ton ali nikada ne koristimo proste i uvredljive rijeci.

uglavnom,veza nam je super,ali je on - za razliku od ostalih decki koje sam imala - ljubomorniji!
obozava kad se lijepo i seksi oblacim,ali ne previse izazovno (po njegovom pojmu) jako kratke minice, otvorene majice itd ... i to kad sama izlazim ne podnosi.

oko toga smo imali svadju neki dan jer sam izasla van sa frendicama onako...hm...dosta seksi obucena....pa je on dosao po mene dok smo mi stajale ispred diska (tako smo se dogovorili) u trenutku kada su nas 3 cure okruzilo 10 muskaraca,moj decko je izasao iz auta da nam otvori vrata, i tako je ljuto gledao prema tim tipovima mislila sam da ce biti tuca...ali nije,odvezao je frendice i kasnije kad smo bili kuci rekao nije ni cudo da su vas neki tipovi barili ispred kad ste tako obucene..kao sta ce meni to da se tako oblacim u nekim klubovima itd..u mojoj glavi odmah alarm - on je bolesno ljubomoran.

ne mogu diferencirati izmedju normalne ljubomore i posesivnosti, jer se do sada nisam nasla u takvoj situaciji!

uglavnom,izvor nasih svadja su izlasci sa frendicama. posto je meni to vise dojadilo,ja sam ga nakon te veceri ujutro fino i smireno pitala zasto je on takav, i dali je bio ikada tako ljubomoran prema svojim curama. on je rekao ne,nikada i da sam ne shvata zasto je kod mene tako ekstreman.
ja sumnjam da je razlog tome zato sto je mene upoznao u disku kad sam bila sa prijateljicama,dok sam jos imala decka (mada je veza bila vec pri kraju?) pa misli da ce se i njemu tako nesto desiti , da cu i ja naci drugoga?

ljubomoran je uglavnom na odjecu, i na izlaske sa prijateljicama. ne vrijedja me, nema izjava "bez tebe ne mogu da zivim, ubit cu se ako me ostavis" nije nasilan, ali imam osjecaj da hoce da budemo stalno skupa i da sto vise vremena provodimo zajedno i da ja sto manje izlazim. razlog za brigu?
Monika25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:49   #2017
gle,mislim da nije strašno ako ti dečko nije presretan kad si izazovno obučena,a nisi s njim ili kad te salijeću drugi dečki. to smeta i mome dečku,a smetalo bi i meni da sam u toj situaciji. ne znam kakva si ti po tom pitanju,ali pokušaj se staviti u situaciju da dolaziš po svog dečka pred disko,a on i njegova 2 frenda okruženi s 10 cura koje ih pokušavaju zbariti...nije ugodan prizor,zar ne? ne kažem da si ti kriva za to,meni su se masu puta takve stvari događale,ulijeću razni tipovi samo jer si tamo i jer si žensko,a ne jer si ih pogledala ili nešto,ali samo ističem kako ga zapravo razumijem. moj dečko često zna reći: nek mi se cura prešetava obučena izazovno preda mnom doma,za moj gušt,ali ne pred drugima. iako,ponekad mu i paše da se tako obučem kad zajedno izađemo,ali nipošto ne kad idem sama,a i meni nije ugodno(imala sam loših iskustava). jedino što mi tu ne štima je ovo što si rekla da želi da što manje izlaziš. to morate riješiti i na tvome mjestu bih ga izravno pitala i odmah riješila nedoumicu,objasnila mu sve. ne čini mi se nerazuman,po ovome kako si opisala vašu vezu,samo malo ljubomoran. a malo ljubomore ne može štetiti,bitno je samo da oboje možete dobro sagledati situaciju iz kuta onog drugog. to jako pomaže i rješava masu problema i nesporazuma. oboje se zapitajte 'kako bih se ja osjećala/o u toj situaciji?' nadam se da sam pomogla
soulsadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:53   #2018
previse posesivne osobe nikada nece biti sretne u ljubavi
LudiSplicho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 23:30   #2019
dovoljan znak mi je bio kad me uhvatio za vrat, pritisnuo uz zid i dignuo ruku, stisnuo šaku i zastao.. bilo bi zanimljivo da je odvalio do kraja.. srećom neka si tom šakom maše drugoj..meni više neće
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 01:03   #2020
Monika,tako uvijek i počinje: odjeća, izlasci, sve ono što bi se još moglo riješiti razgovorom ili čak zanemariti. Pazi da ne bi tim indirektnim pritiskom postigao da se za godinu dana uhvatiš kako već deseti petak, subotu za redom sjediš doma s nekom ludom isprikom frendicama samo da bi s njim sve bilo ok. Imala sam takvu trogodišnju vezu i jedva pobjegla iz nje, došlo je do toga da mu moram pokazivati haljinicu u kojoj sam večer prije bila vani. To su nesigurni, iskompleksirani ljudi koji se nikad, ali baš nikad ne popravljaju, samo ide prema gorem.
raisin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger