Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2012., 15:58   #41
Quote:
Marcho7 kaže: Pogledaj post
Evo ja znam.. Ja sam prosle godine rekao frendu kod njega gledat utakmicu.. Bio je sam, zatim sam ja dosao, ponjeo sam masku ''Vriska'', stao sam pred vrata, navukao masku i nazvao ga.. Javio se i pitao sam ga ''Do you like scary movie?''
I tako sam mu nesta blebetao i rekao mu da dode na prednja vrata i da ih otvori. HAHAHAHHAHA otvorio je i ja sam vrsnio, a on samo sta nije dobio infarkt. i onda sam naravno skinio masku i rekao ''PRVI APRIL!'' ..
Care!!!!
Ddoonnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 22:36   #42
Prije sam imao neku "foru" koju sam radio onako usput kad bi se vraćao iz škole ide ovakoođem do kioska i pitam prodavačicu da mi da chips,sok,bilježnicu.. dakle bilo koji kurac samo da se nalazi iza nje ugl.ja njoj kažem "Može dva chipsa" kad bi se ona okrenula ja bi otišao.Da znam,malo glupo ali nakon 2,3 kioska bi mi postalo smiješno.
karloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 03:33   #43
Fascinantno je koliko je ovo sve jadno. Nema li teme na teensu ili nekom dječjem forumu?
Mislim da bi fore za 1. april ipak trebale biti malo žešće od ''rekao sam prijatelju da idem na trening a nisam otišao.''
Urnebesno -.-
igor.kal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 12:49   #44
Evo ja sam upravo u onu glavu od tuša stavio zelenu boju za hranu (koja se dosta teško briše sa kože) i sad ću vidjet tko će prvi naletjeti
Pipi97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 14:14   #45
Mene su zvali ujutro da se pojavim na poslu...
I već pomislih da je prvotravanjska šala kad ono qrac! Tu sam još uvijek i to od pola 11
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 16:13   #46
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Mene su zvali ujutro da se pojavim na poslu...
I već pomislih da je prvotravanjska šala kad ono qrac! Tu sam još uvijek i to od pola 11
Dobro su te zajebali

Evo nešto u tvom stilu:
http://blog.twitter.com/2013/03/annncng-twttr.html
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 17:00   #47
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
Hahahaha, ovo me baš nasmijalo
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 19:05   #48
Quote:
vokaj5 kaže: Pogledaj post
kako ce te zeznuti bliznje za 1.april???????
Ja ću starom u usta staviti ljuti umak dok spava onda ću mu reći evo ti voda to je bila šala a umijesto vode to će biti votka onda kad bude zelio popiti vode normalno, trcati ce prema kuhinji i ja cu staviti prozirni papir hahahah kada bude isao na posao stavit ću mu balon ispred gume na autu
Hrvat012341234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 21:19   #49
Quote:
Hrvat012341234 kaže: Pogledaj post
Ja ću starom u usta staviti ljuti umak dok spava onda ću mu reći evo ti voda to je bila šala a umijesto vode to će biti votka onda kad bude zelio popiti vode normalno, trcati ce prema kuhinji i ja cu staviti prozirni papir hahahah kada bude isao na posao stavit ću mu balon ispred gume na autu
Točka, zarez, usličnik...
Moram priznati da sam se izgubio nakon ljutog umaka...
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 07:11   #50
Meni se cini da ce netko dobiti po sebi ako sve ovo napravi starom.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:30   #51
ja nemam koga zajebat, jel ima kakvih planova za ovu godinu
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:46   #52
Chlanak o najboljim podvalama za -01. travanjanj:
Quote:
Hamburger za ljevoruke

Burger King objavio je u prvoaprilskom izdanju časopisa USA Today uvođenje novog sendviča: "ljevoruki whooper" posebno je dizajniran za 32 milijuna ljevorukih Amerikanaca. Objavljeno je da novi sendvič uključuje iste sastojke kao i originalni, ali svi su zarotirani za 180 stupnjeva kako bi pogodovali ljevorukim korisnicima.

Idući dan Burger King je u objavio informaciju da su, iako je sve bilo obična šala, mnogi pohrlili u restorane u potrazi za novim sendvičem. Također, neki su tražili originalnu verziju za dešnjake.

http://www.index.hr/black/clanak/naj...na/737188.aspx
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:01   #53
Svojedobno (nije bio prvi april - ali nisam mogao izdržati) uvjeravao sam jednu osobu koja sluša Rozgu da sam u novinama pročitao
da su se potukli Severinini i Rozgini fanovi. Zapravo, to i jesam pročitao - ali na portalu News Bara. Zamalo da je osoba povjerovala!
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 10:23   #54
Meni su danas učenici u školi htjeli podvaliti, ali im se obilo natrag. Naime zamračili su učionicu, stavili salotejp na ulaz i još su zaljepili učiteljsku stolicu za stol. Međutim meni je na sat dolazila mentorica i naravno kada sam otvorio vrata i kada je mentorica sve to vidjela otišla je po ravnateljicu i onda su učenici dobili jezikovu juhu.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 11:34   #55
Eto ...
Pan okusom ćevapa... (na google drive uplodano)
PAN 1

PAN 2

miro888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 16:05   #56
Quote:
miro888 kaže: Pogledaj post
Eto ...
Pan okusom ćevapa... (na google drive uplodano)
Fora!

Quote:
criplebee kaže: Pogledaj post
Meni su danas učenici u školi htjeli podvaliti, ali im se obilo natrag. Naime zamračili su učionicu, stavili salotejp na ulaz i još su zaljepili učiteljsku stolicu za stol. Međutim meni je na sat dolazila mentorica i naravno kada sam otvorio vrata i kada je mentorica sve to vidjela otišla je po ravnateljicu i onda su učenici dobili jezikovu juhu.
Veliki dislike za mentoricu i ravnateljicu.
Mogu zamisliti ravnateljičin govor: Danas je prvi april, ali ja zabranjujem zeznacije i spačke!

Umjesto da su obje prihvatile zezanciju one je sabotiraju. Mogao se taj sat održati u zamračenoj prostoriji, opušteno i neformalno, a ne kruto i 'po pravilima'. Učenicima bi to bilo 'fora' i ostalo bi im u lijepom sjećanju. Ovako, miss mentorica i gđa ravnateljica su dokazale da odrasti očito znači ne imati smisla za humor i razumijevanje za nestašluke.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 18:36   #57
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Fora!


Veliki dislike za mentoricu i ravnateljicu.
Mogu zamisliti ravnateljičin govor: Danas je prvi april, ali ja zabranjujem zeznacije i spačke!

Umjesto da su obje prihvatile zezanciju one je sabotiraju. Mogao se taj sat održati u zamračenoj prostoriji, opušteno i neformalno, a ne kruto i 'po pravilima'. Učenicima bi to bilo 'fora' i ostalo bi im u lijepom sjećanju. Ovako, miss mentorica i gđa ravnateljica su dokazale da odrasti očito znači ne imati smisla za humor i razumijevanje za nestašluke.
Ma problem je što nitko od profesora (uključujući i mene) nije registrirao da je prvi april. Tek smo poslije sata shvatili da je to bila šala za prvi april.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:45   #58
Quote:
criplebee kaže: Pogledaj post
Ma problem je što nitko od profesora (uključujući i mene) nije registrirao da je prvi april. Tek smo poslije sata shvatili da je to bila šala za prvi april.
Drago mi je da priznajete dio 'krivnje'.
Sljedeći prvi april (zabilježite u kalendaru) možete 'upastii' u razred i reći učenicima da SVI moraju ispraviti kolac iz vašeg predmeta.
Ili im dođete na sat pa im kažete da slijedi kontrolni ili tako nešto. (Recimo, kontrolni sa šašavim pitanjima.)
Budući da je ravnateljica ove godine zeznula stvar, možda bi se moglo i nju uključiti sljedeće godine da izrežira neku spačku učenicima koji
oni ne očekuju.

Pa valja se može jedan dan u godini školske nastave posvetiti zezanciji i biti malo opušteniji...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 23:14   #59
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Drago mi je da priznajete dio 'krivnje'.
Sljedeći prvi april (zabilježite u kalendaru) možete 'upastii' u razred i reći učenicima da SVI moraju ispraviti kolac iz vašeg predmeta.
Ili im dođete na sat pa im kažete da slijedi kontrolni ili tako nešto. (Recimo, kontrolni sa šašavim pitanjima.)
Budući da je ravnateljica ove godine zeznula stvar, možda bi se moglo i nju uključiti sljedeće godine da izrežira neku spačku učenicima koji
oni ne očekuju.

Pa valja se može jedan dan u godini školske nastave posvetiti zezanciji i biti malo opušteniji...
Za sljedeći prvi april većina tih učenika, a možda i svi (trenutno jako teško), neće biti u toj školi pošto se radi o osmom razredu.

A razlog jezikove juhe je djelomično u tome što je taj razred u zadnja dva tjedna imao dva velika incidenta tako da je i dio overreactiona došao i od te činjenice.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.