Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2010., 12:32   #261
Quote:
bulj kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja upamtila cijene su sad podjeljene na radni dan i vikende, a neovisno o satu cini mi se, nisam sigurna
Radnim danom do 17:00 sati Running sushi je 59 kuna, a od 17:00 na dalje 79 kuna. Ta cijena (79 kuna) vrijedi i za vikende i praznike.
A od 21:00 - 22:00 cijena tanjurica je 5 kn (znaci ne placa se 79 kn , nego 5 kn po tanjuricu).

A uz to, cini se da ce buffi biti opet u pnudi, ali samo subotom i nedjeljom!!!
cangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 19:42   #262
jel bio tko zadnjih dana, kakva je ponuda?

i jel se više isplati otići radnim danom (netko je napisao da onda nemaju baš svega) ili vikendom (kad se bojim da će bit gužva)??

još nešto, ne mogu nikako naći u postovima - koji je ono stol za koji je najbolje sjesti??
šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 10:49   #263
Bio sam ja prije tjedan dana, po meni je usluga i ponuda bolja nego prije!
Ima i nekih novih stvari,uz sve od prije.Juha više nije toliko preljuta,proljetne roladice su duplo veće,tjestenina mi je ukusnija nego prije,kao i riža s povrćem i jajima-koja mi je sada na prvom mjestu,sad su u donjoj traci dodane i mandarine presječene na pola i okrenute prema dolje.Coca-Colu više ne nose u čaši,nego se sad dobije boca!Više je osoblja,a dvojica su stalno šetala i nadgledala sve.Za gužvu vikendom se ne moraš bojat,uvijek je slobodan stol ili dva.A najbolji stol ti je s desne strane trake skroz dolje u kutu-to je stol za dvoje i stolice su obje okrenute licem prema traci.
Zapresicanec mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 11:45   #264
Quote:
Zapresicanec mali kaže: Pogledaj post
Bio sam ja prije tjedan dana, po meni je usluga i ponuda bolja nego prije!
Ima i nekih novih stvari,uz sve od prije.Juha više nije toliko preljuta,proljetne roladice su duplo veće,tjestenina mi je ukusnija nego prije,kao i riža s povrćem i jajima-koja mi je sada na prvom mjestu,sad su u donjoj traci dodane i mandarine presječene na pola i okrenute prema dolje.Coca-Colu više ne nose u čaši,nego se sad dobije boca!Više je osoblja,a dvojica su stalno šetala i nadgledala sve.Za gužvu vikendom se ne moraš bojat,uvijek je slobodan stol ili dva.A najbolji stol ti je s desne strane trake skroz dolje u kutu-to je stol za dvoje i stolice su obje okrenute licem prema traci.
Bio si prek vikenda ili tjedna?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 12:47   #265
Prek vikenda.
Zapresicanec mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:00   #266
Quote:
Zapresicanec mali kaže: Pogledaj post
Bio sam ja prije tjedan dana, po meni je usluga i ponuda bolja nego prije!
Ima i nekih novih stvari,uz sve od prije.Juha više nije toliko preljuta,proljetne roladice su duplo veće,tjestenina mi je ukusnija nego prije,kao i riža s povrćem i jajima-koja mi je sada na prvom mjestu,sad su u donjoj traci dodane i mandarine presječene na pola i okrenute prema dolje.Coca-Colu više ne nose u čaši,nego se sad dobije boca!Više je osoblja,a dvojica su stalno šetala i nadgledala sve.Za gužvu vikendom se ne moraš bojat,uvijek je slobodan stol ili dva.A najbolji stol ti je s desne strane trake skroz dolje u kutu-to je stol za dvoje i stolice su obje okrenute licem prema traci.
hvala to je pretpostavljam najbolji stol jer otamo izlazi klopa?!
šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 09:52   #267
Da,to ti je najbolji stol jer otamo izlazi klopa s desne strane,samo ti je taj stol većinom uvijek zauzet,ja sam uspio samo jedanput tamo sjest.
Zapresicanec mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 22:29   #268
Quote:
cangerica kaže: Pogledaj post
Radnim danom do 17:00 sati Running sushi je 59 kuna,
69 Kuna.

Posluga je bolja nego prije iako ni prije nije bila loša. Neki mlađahni konobar nam je prepričao povijest World of Asia lokala u Westgateu a da ga nismo ništa pitali

Hrana vrlo dobra kao i prije, ovisi što koji dan više ili prije uleti i sasvim solidan izbor. Konobar nam je čak sugerirao da ako nešto posebno želimo može tražiti kuhara da nam pusti na traku.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:24   #269
pozz svima

evo bio u zadnjih par tjedana 2 put na klopi, pa da podjelim kratak dojam;

vrijeme radnje jednom oko pol 14h, drugi put oko pod 16h, subota. Raniji termin je bila gužva, ovaj drugi ne, hrane je bilo hrpa i nije je falilo u oba puta, tako da tko voli takav tip hrane neće požaliti.

Na žalost usluga ne prati taj nivo tako da konobari su malo zbunjeni, vjerovatno s malo iskustva tako da treba strpljenja po tom pitanju. npr. tip nas gleda i veli ok, u smislu možete početi, a nije ni dobio štapiće nit beštek, i onda uz našu napomenu, "ah da da"..i uz put: "za popit neš" mu je palo na pamet. ali su ljubazni

it's so nice, I'll like to do it twice

ps. dobro bi došla i koja kvalitetnija vina na čaše, i opčenito vinska ponuda, jer je sad 0
asimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 01:17   #270
Ovaj vikend sam otisla s dragim po prvi put tamo. Pitala sam sto imaju za vegetarijance pa mi je mladi konobar fino objasnio sto sve s trake mogu jesti

Mogla sam jesti rizu s povrcem, tjesteninu s povrcem, roladice s povrcem , krokete, munchmallow, nekakva slatka roladica, bananko , kokosovo mlijeko, puding, pohane banane.

nije bas neki izbor pa sam ja navalila na rizu i tjesteninu + navedeno slatko. Za 80 kn izbor za mene je bio jako los ali smo isli tamo jesti kako bi dragi mogao probati. Ponajvise radi njega.

Fora mi je ta traka i oboje smo se najeli. Pojeli smo zajedno 58 tanjurica. Rekli su nam da je rekord 170 tanjurica i to je oborio neki par

Jos uvijek ne vjerujem da su cura i decko to mogli pojesti
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:03   #271
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Fora mi je ta traka i oboje smo se najeli. Pojeli smo zajedno 58 tanjurica. Rekli su nam da je rekord 170 tanjurica i to je oborio neki par

Jos uvijek ne vjerujem da su cura i decko to mogli pojesti
Pa možda su dečko i dečko

Promijenili su taktiku i radnim danom oko 13h napune liniju do vrha bez obzira bilo ljudi ili ne, tako da je posve svejedno jel ima ljudi ili ne, klope uvijek ima. Prestao sam ići vikendom, ne volim se gužvati, ovako radnim danom na miru jedeš šta hoćeš i ne moraš gledati ljude koji u panici da im ne pobjegne komadić hrane ruše sve živo oko sebe

p.s. mislim da u zadnje vrijeme stavljaju i cisto povrce na tanjurice, ja sam ih jednom pitao i odmah su gurnuli par takvih tanjurica. što god zatražim, uvijek naprave...
payingsafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:24   #272
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post

Fora mi je ta traka i oboje smo se najeli. Pojeli smo zajedno 58 tanjurica. Rekli su nam da je rekord 170 tanjurica i to je oborio neki par

o bože. pa sa 20 se ubiješ ko zvijer. a ovi recimo 85 svaki isuse kriste
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 12:38   #273
[QUOTE=bitchy-as-usual;29997020]Ovaj vikend sam otisla s dragim po prvi put tamo. Pitala sam sto imaju za vegetarijance pa mi je mladi konobar fino objasnio sto sve s trake mogu jesti

Mogla sam jesti rizu s povrcem, tjesteninu s povrcem, roladice s povrcem , krokete, munchmallow, nekakva slatka roladica, bananko , kokosovo mlijeko, puding, pohane banane.

nije bas neki izbor pa sam ja navalila na rizu i tjesteninu + navedeno slatko. Za 80 kn izbor za mene je bio jako los ali smo isli tamo jesti kako bi dragi mogao probati. Ponajvise radi njega.


hehe... ja sam peskovegetarijanac tak da meni nije uopce problem.

p.s. zanima me ona juha od bambusa... od ceg se to radi tu nema mesa?
ZEN nista - ZEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 09:08   #274
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Rekli su nam da je rekord 170 tanjurica i to je oborio neki par
Meni je više da mi netko broji tanjuriće. Teško da ih pređem 30 a ima me
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 13:48   #275
Juha od bambusa? Ja to nisam vidjela pa tako nisam ni imala prilike probati

Hard-boiled, pa nisu im konobari brojali nego su na kraju vidjeli koliko je tanjurica ostalo, pa su ovo dvoje rekli da je sveukupno pojedeno 170 tanjurica. Moguce je da su isli brojati jer je svima cilj sto vise pojesti pa je fora da ovi u restoranu znaju tko je oborio rekord.

Nama su nudili ako uspijemo pojesti 1 vise da ne moramo platiti.. Al jbg, ne mogu ja toliko pojesti

Evo slikica nasih tanjurica

http://img38.imageshack.us/i/13112010055.jpg/
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 16:44   #276
ja išla vikendom i nije bila gužva (oko 6 - pol 7). Klopa i osoblje su mi bili super super super , baš sam se ugodno iznenadila.
loptica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 16:48   #277
Hrana je super, ali ovaj novi mladi konobar je totalno prenaporan,stalno nabacuje nekakve loše djetinjaste polufore,nemreš se u miru skoncentrirati na tanjuruće.
Zapresicanec mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 17:47   #278
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Juha od bambusa? Ja to nisam vidjela pa tako nisam ni imala prilike probati

Hard-boiled, pa nisu im konobari brojali nego su na kraju vidjeli koliko je tanjurica ostalo, pa su ovo dvoje rekli da je sveukupno pojedeno 170 tanjurica. Moguce je da su isli brojati jer je svima cilj sto vise pojesti pa je fora da ovi u restoranu znaju tko je oborio rekord.

Nama su nudili ako uspijemo pojesti 1 vise da ne moramo platiti.. Al jbg, ne mogu ja toliko pojesti

Evo slikica nasih tanjurica

http://img38.imageshack.us/i/13112010055.jpg/
pa ono što ne moš pojest strpaš u torbicu. i dobiješ besplatnu klopu.
to sa trpanjem u džepove i slično sam radila u vrtiću.

Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Meni je više da mi netko broji tanjuriće. Teško da ih pređem 30 a ima me
pa ne broje ti oni. nego ih brojiš sam. ili slažeš na stol pa se kurčiš sa svojim neboderom.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 19:52   #279
sanjita to sam i ja rekla.. da cu slijedeci puta doci sa plasticnim posudicama i poskrivečki trpati unutra
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:01   #280
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
sanjita to sam i ja rekla.. da cu slijedeci puta doci sa plasticnim posudicama i poskrivečki trpati unutra
a čuj kriza je, recesija i te spike
samo bi si ja recimo rolice složila fino u tupperware, da ih mogu naknadno grickat
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.